شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 53 ...   

پرسش و پاسخ برای باردار شدن موفق و بالا بردن احتمال حاملگی

1. با سلام من از دماسنج پزشکی استفاده کردم و صبح قبل از بلند شدن  از خواب اون رو زیر زبونم  گذاشتم ولی هیچ دمایی رو نشون نداد درمورد کیت هم باید بگم اصلا برای من دو خط صورتی رنگ  واضح مبنی بر اینکه 12 الی 24 ساعت بعد تخمک آزاد می شود  دیده نشد و همواره تا چند روز یک خط صورتی رنگ واضح در بالا و یک خطی کمرنگ در پایین رو نشون میده که یعنی به تخمگ گذاری نزدیک می شوید و بعد از چند روز یک خط صورتی تنها مبنی بر اینکه از تخمک گذاری دور شدید رو نشون میده...

2. fatemeh1373 نوشته است: با سلام من از دماسنج پزشکی استفاده کردم و صبح قبل از بلند شدن  از خواب اون رو زیر زبونم  گذاشتم ولی هیچ دمایی رو نشون نداد درمورد کیت هم باید بگم اصلا برای من دو خط صورتی رنگ  واضح مبنی بر اینکه 12 الی 24 ساعت بعد تخمک آزاد می شود  دیده نشد و همواره تا چند روز یک خط صورتی رنگ واضح در بالا و یک خطی کمرنگ در پایین رو نشون میده که یعنی به تخمگ گذاری نزدیک می شوید و بعد از چند روز یک خط صورتی تنها مبنی بر اینکه از تخمک گذاری دور شدید رو نشون میده...

سلام
    خب دماسنج رو شما اول باید2-3تکون بزرگ بدین تا دیده بشه که دماش از 36 که هست بیاد پایینتر

3. سلام

ممنون از راهنماییتون

من هفته 23 هستم دکترم گفنه مایعات زیاد بخورتا فردا که قرار هست برم سونو مجددا

البته دلستر وویتامین cزیاد میخورم
    دکتر گفت همه چیرش نزماله وزنش هم حتی زیاد هم هست

4. kataioon نوشته است:
    kataioon نوشته است: سلام
    خواستم بدونم از هفته چند سونو گرافی بارداری رو نشون میده و تایید میکنه؟

باسلام از هفته 5 بارداری سونوگرافی واژینال بارداری رو نشون میده .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. amam2829

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    دوره پریودی من نامنظم شده و البته 3ماه است که تصمیم به بارداری گرفته ام ماه اول 4روز جلو انداختم ماه دوم 6روز جلو انداختم و الان ماه سوم تقریبا درد پریودی من مثل کمر درد پا درد وغیره شروع شده و هنوز 13روز تا زمان پریودی ام مانده....سونو انجام دادم گفتن تخمدانم ضعیف شده ...آیا نشانه ضعیف شدن تخمدان این نیست که پریودی عقب بیفتد نه جلو؟آیا احتمال باردار شدن هست؟آزمایش پاپ اسمیر انجام دادم و دکتر گفت التهاب دارم برای رفع عفونت قرص و پماد بهم داده...آیا التهاب باعث جلوگیری از بارداری میشود؟درمان ضعف تخمدان چیست؟علتش چیه؟قبلا زیاد سردی میخوردم از جمله ترشی جات

تروخدا جواب بدین

6. سلام.منم شنیدم که از علایم تنبلی تخمدان عقب انداختن پریوده.اگر تنبلی تخمدان دارید بارداریتون احتمالش کمتر میشه و لی چون التهاب دارید بهتره تا درمان نشدید اقدام به بارداری نکنید چون یه سری از بیماری ها رو اگر داشته باشید بارداری رخ میده ولی این بیماری به جنین متقل میشه شاید اینم از اون نوع باشه.از نظر من بهتره دکترتونو عوض کنید و پیش یه متخصص خوب برید تا نگرانیتونم رفع بشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. amam2829

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    مرسی هنگامه جون....
    راستی من دقیقا 4 ماه پیش سونو دادم ولی بهم نگفت تنبلی دارم ام حالا گفت؟ممکنه اشتباه شده باشه؟یا فقط توی این 4 ماه تنبلی تخمدان واسم اتفاق افتاده؟و چرا؟علتش چیه؟

8. سلام.خواهش میکنم.به نظر من دکترت رو عوض کن و پیش متخصص برو شاید اشتباهی شده باشه.انشاالله که مشکلی نداری عزیزم.

9. سلام

ببخشید منظورم سونو رحمی  بارداری رو از جه موقعی نشون میده؟
    هفته ها رو براساس چی مشمارن مثلا هفته 4 یا 6؟چه جوری بدونم چند هفته است؟

لطفا جواب سوالمو بدین................

10. kataioon نوشته است: سلام

ببخشید منظورم سونو رحمی  بارداری رو از جه موقعی نشون میده؟
    هفته ها رو براساس چی مشمارن مثلا هفته 4 یا 6؟چه جوری بدونم چند هفته است؟

لطفا جواب سوالمو بدین................

با سلام همونطور که قبلا گفتم  از طریق سونو وازینال از هفته 5 به بعد بارداری رو نشون میده و در سونو شکمی یک هفته دیرتر بارداری رو نشون میده وسونو واژینال بهتره. وبرای محاسبه سن بارداری :از اولین روز اخرین قاعدگی رو میشمرند وتقسیم بر7 میکنند وخارج قسمت بدست امده تعداد هفته وباقی مانده تعداد روز در هفته رو نشون میده.مثلا اگر کسی تاریخ اولین روز اخرین قاعدگیش 14/4/92 باشه تا تاریخ 6/6/92 سن حاملگیش 7هفته و5 روز هست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. amam2829

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    آیا تیر کشیدن یا درد زیر دل نشونه بارداریه؟

12. amam2829 نوشته است: سلام
    آیا تیر کشیدن یا درد زیر دل نشونه بارداریه؟

سلام

هر دردی یا هر علایمی نمیتونه نشونه ی بارداری باشه. اگر برای بارداری اقدام کردید یکی از علایم بارداری میتونه درد زیر دل باشد

موفق باشید

13. amam2829

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    اگه یه روز هم از روز پریودی بگذره و پریود نشی ممکنه علائم بارداری باشه و آیا بی بی چک الان بارداری رو نشون میده؟یا باید صبر کنم ؟

14. amam2829 نوشته است: اگه یه روز هم از روز پریودی بگذره و پریود نشی ممکنه علائم بارداری باشه و آیا بی بی چک الان بارداری رو نشون میده؟یا باید صبر کنم ؟

بعضی وقتها زمان پریود جلو عقب میشود . امکان داره دیرتر شروع بشه و اگر 7 روز اولین روزی که باید پریود بشید گذشته و پریود نشدید امکانش هست که باردار شده باشید یا دلیل دیگری داشته باشه. آزمایش بتا 10 روز بعد از نزدیکی جواب قطعی رو میدهد و بی بی چک 23 روز بعد از اولین روز پریودتون
    بهترین آزمایش Bhcg است که کاملا جواب قطعی رو بهتون خواهد داد

15. amam2829

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    مرسی.یعنی 23 روز بعد از اولین روز از اخرین پریودی که شدم ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 53 از 58
رفتن به صفحه :    ... 53 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید