شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جوش روی آلت تناسلی مردانه

1. mohammadhamid55 نوشته است:
    sky14 نوشته است: سلام,من 19 سال دارم و در ناحیه ریشه  آلتم تعدادی دونه سفید وجود داره,و درد و خونریزی هم ندارد,میخواستم بدونم ایا خطری داره؟ طبیعی هست یا نه؟

سلام من هم همچین دون های سفیدی دارم،برآمدگی هست ایا مشکل دارم؟

سلام دوستان

دونه های سفید رنگ بر روی آلت نشانه ی چربی است و جای نگرانی نیست

ولی بهتر است برای سلامتی خودتون به پزشک مراجعه کنید تا خیالتون راحت بشه و اگر راه حلی واسه از بین رفتنشون هست براتون تجویز کنند

2. nika490 نوشته است: سلام و خسته نباشید
    من یک خانم 27 ساله مجردم به تازگی در نا حیه تناسلی در دا خل لب هاش جوش می زنم تا حالا 3 تا زدم قبلا هرگز در این ناحیه جوش نزده بودم علتش چیه؟ وچه باید بکنم؟
    ممنون

سلام عزیزم

بهتون پیشنهاد میکنم به دکتر زنان مراجعه کنید چون اینطور موارد باید دیده شود تا تشخیص بدهند که این جوشها از چه نوعی هستن و درمانشون چی میتونه باشد

ولی بهتون پیشنهاد میکنم آلت خود را با موبرهای بهداشتی در داروخانه ها تمیز کنید  

تیغ ها باعث جوش ها روی آلت میشوند

و هر روز لباس زیز خود را عوض کنید و قبل از پوشیدن . اتو بکشید تا حدودی ضدعفونی شود

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با عرض سلام و خسته نباشید

بنده مردی 34 ساله هستم. دیروز موقع اصلاح موهای زائد آلت تناسلی با ماشین اصلاح، زخم کوچکی روی التم ایجاد شد (قبل از کلاهک) که در ابتدا بصورت یک حباب خود مرده ظاهر شد و بعد از حدود یک ساعت ورودم حباب خوابید. الان بعد از گذشت یک روز، زخم تقریبا خوب شده و دیگر ورم ندارد و تنها کمی خود مردگی در ناحیخ زخم باقی مانده، آیا ممکن است این مسئله مشکلی ایجاد کند؟

با سپاس از توجه شما

4. rezakm1358 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید

بنده مردی 34 ساله هستم. دیروز موقع اصلاح موهای زائد آلت تناسلی با ماشین اصلاح، زخم کوچکی روی التم ایجاد شد (قبل از کلاهک) که در ابتدا بصورت یک حباب خود مرده ظاهر شد و بعد از حدود یک ساعت ورودم حباب خوابید. الان بعد از گذشت یک روز، زخم تقریبا خوب شده و دیگر ورم ندارد و تنها کمی خود مردگی در ناحیخ زخم باقی مانده، آیا ممکن است این مسئله مشکلی ایجاد کند؟

با سپاس از توجه شما

سلام دوست عزیز
    خیر مشکلی بوجود نمیاد!اما سعی کنید از ابزار مطمئن تری برای زودودنه موهای زائد استفاده کنید مثلاً پودرها یا کرمهای موبر! توصیه اکیدم اینه که از تیغ و ابزار برنده جداً احتراز بشه
    موفق باشید

5. سلام خسته نباشید
    پسری هستم 21 ساله
    2روزه روی آلت تناسلیم یه دونه جوش سفید ظاهر شده، این مشکلش چیه؟
    خوب  میشه؟ یا عفونته؟ ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید