شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تومور بدخیم تخمدان

1. سلام.من 2ماهه اقدام به بارداری کردم که این ماه دکتر واسم سونو روز 15 سیکل رو نوشت.رفتم و یه کیست ساده 45 میلیمتری تو تخمدان چپم رویت شد.سوالم از حضورتون اینه که آیا ممکنه مشکلی در باروریم ایجاد کنه؟خودش آب میشه؟ورزش میتونه کمک کنه تا از بین ببرمش؟
    با سپاس فراوان

2. sara92ii نوشته است: سلام.من 2ماهه اقدام به بارداری کردم که این ماه دکتر واسم سونو روز 15 سیکل رو نوشت.رفتم و یه کیست ساده 45 میلیمتری تو تخمدان چپم رویت شد.سوالم از حضورتون اینه که آیا ممکنه مشکلی در باروریم ایجاد کنه؟خودش آب میشه؟ورزش میتونه کمک کنه تا از بین ببرمش؟
    با سپاس فراوان

با سلام  فقط کیستتونو باید قبل از بارداری درمان کنید ممکنه در بارداری کیست مشکل ساز شه  یا درد بگیره یا بترکه و...وکیست ها رو که باورزش اب نمی کنن عزیزم . با مصرف یه ماه قرص ضد بارداری ال دی کیستتون برطرف میشه .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. sara92ii نوشته است: سلام.من 2ماهه اقدام به بارداری کردم که این ماه دکتر واسم سونو روز 15 سیکل رو نوشت.رفتم و یه کیست ساده 45 میلیمتری تو تخمدان چپم رویت شد.سوالم از حضورتون اینه که آیا ممکنه مشکلی در باروریم ایجاد کنه؟خودش آب میشه؟ورزش میتونه کمک کنه تا از بین ببرمش؟
    با سپاس فراوان

میدونم هیچ ورزشی تاثیر نداره، ولی چند نفر از آشنایانم از ورزش هولاهوپ نتیجه گرفتن و میگن که ورزش خوبی واسه کیسته
    بازم ممنون

4. sara92ii نوشته است: سلام.من 2ماهه اقدام به بارداری کردم که این ماه دکتر واسم سونو روز 15 سیکل رو نوشت.رفتم و یه کیست ساده 45 میلیمتری تو تخمدان چپم رویت شد.سوالم از حضورتون اینه که آیا ممکنه مشکلی در باروریم ایجاد کنه؟خودش آب میشه؟ورزش میتونه کمک کنه تا از بین ببرمش؟
    با سپاس فراوان

سلام
    البته بعضی از کیست ها وجود دارن که علیرغم وجودشون بازهم بارداری رخ میده که بستگی به فیزیولوژی بدنتون داره اما بهتره که درمانش کنین چون کوچک هستش با دارو حذف میشه بعدشم با خیال راحت اقدام به بارداری بفرمایید
    موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 3
رفتن به صفحه    3

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید