شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

سوال و جواب درباره مشکلات پرده بکارت

1. nika490 نوشته است: سلام
    چند سال پیش در دستشویی به علت فشار اب شلنگ 2 قطره خون از الت تناسلی من چکید امکان اسیب پرده هست؟

سلام دوست عزیز
    پرده بکارت با فشار مستقیم یا ضربه مستقیم پاره خواهد شد بعید میدونم فشار آب منجر به پارگی شده باشد
    برای اطمینان بیشتر برید نزد پزشک و معاینه بشید هرچند جای نگرانی نیست

2. nika490 نوشته است: سلام
    چند سال پیش در دستشویی به علت فشار اب شلنگ 2 قطره خون از الت تناسلی من چکید امکان اسیب پرده هست؟

سلام دوست عزیز
    پرده بکارت با فشار مستقیم یا ضربه مستقیم پاره خواهد شد بعید میدونم فشار آب منجر به پارگی شده باشد
    برای اطمینان بیشتر برید نزد پزشک و معاینه بشید هرچند جای نگرانی نیست

3. سلام دوست من
    پرده بکارت به این سادگیا هم پاره نمیشه نیاز به ورود جسم سختی به داخل الت و وارد شدن فشار نسبا زیادی داره و به این سادگیا پاره نمیشه و نمیخاد معاینه هم بکنینین چون اکثرا در معاینه ها پاره میشه خواستین معاینه بکنین حتما قید کنین بدکتر که باکره و مجرد هستین اما لزومی نداره اون قطرات خون در اثر پارگی مویرگهای ضعیف بوجود اومدن
    موفق باشین

4. سلام.من نامزد هستم.دیشب با همسرم رابطه داشتم.صب که بیدار شدم لک دیدم و تا ظهر هم هنوز دارم لک میبینم...میترسم پرده بکارتم آسیب دیده باشه...البته بااینکه خیلی مراقب هستیم...
    اما خواستم بپرسم این لک ای ک دیدم میتونه دلیل دیگه ای به جز آسیب بکارت داشته باشه؟
    بااینکه من هنوز دو هفته تا تاریخ پریودیم مونده

5. 1371sepide نوشته است: سلام.من نامزد هستم.دیشب با همسرم رابطه داشتم.صب که بیدار شدم لک دیدم و تا ظهر هم هنوز دارم لک میبینم...میترسم پرده بکارتم آسیب دیده باشه...البته بااینکه خیلی مراقب هستیم...
    اما خواستم بپرسم این لک ای ک دیدم میتونه دلیل دیگه ای به جز آسیب بکارت داشته باشه؟

سلام دوست عزیز
    بله میتونه در اثر فشار زیاد بر روی دهانه واژن!یا لبه های داخلی آلت مویرگهایی پاره بشن و اینجور خونریزی های محدود و کم دیده بشه!یا در اثر گیر کردن ناخن در این ناحیه خراشی ایجاد شده باشه و.... البته اگر مطمئن هستید که چیزی داخل واژن نشده !ین موارد میتونه رخ بده
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. 1371sepide نوشته است: سلام.من نامزد هستم.دیشب با همسرم رابطه داشتم.صب که بیدار شدم لک دیدم و تا ظهر هم هنوز دارم لک میبینم...میترسم پرده بکارتم آسیب دیده باشه...البته بااینکه خیلی مراقب هستیم...

سلام
    میتونه به علت اسیب دیدن دهانه ورودی واژن و حتی بکارل باشه و دلیل دیگه ای که نزدیک باشه کمتر محتمل هست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. با سلام.در معاینه پرده بکارت من گفته شده پرده سالم است ولی چین خوردگی دارد من را به پزشکی قانونی معرفی کردند برای تشخیص مادر زادی بودن آن. آیا نیازی به مراجعه هست به پزشکی قانونی؟ مشکل چین خوردگی میتواند مادر زادی باشد؟

8. maei21 نوشته است: با سلام.در معاینه پرده بکارت من گفته شده پرده سالم است ولی چین خوردگی دارد من را به پزشکی قانونی معرفی کردند برای تشخیص مادر زادی بودن آن. آیا نیازی به مراجعه هست به پزشکی قانونی؟ مشکل چین خوردگی میتواند مادر زادی باشد؟

با سلام

چین خوردگی سطح پرده طبیعی است مراجعه به پزشک قانونی هم به اختیار خودتان است.

9. 1371sepide نوشته است: سلام.من نامزد هستم.دیشب با همسرم رابطه داشتم.صب که بیدار شدم لک دیدم و تا ظهر هم هنوز دارم لک میبینم...میترسم پرده بکارتم آسیب دیده باشه...البته بااینکه خیلی مراقب هستیم...

سلام

با توجه به توضیح‌تون، شما در اواسط سیکل قاعدگی قرار دارید و لکه‌بینی در تایم تخمک‌گذاری در برخی از خانم‌ها رخ می‌ده بنابراین ممکنه این لکه‌بینی مربوط به تخمک‌گذاری شما باشه که در این صورت این موضوع طبیعی هستش.

10. سلام آقای دکتر.من رفتم دکتر زنان برای معاینه پردم.گفت سالمه و از نوع حلقوی لبه دار فکر کنم گفت.ما حلقوی لبه دار داریم؟بعد آقای دکتر من وقتی خوابیدم برای معاینه لبه های دستگاه تناسلیم رو محکم باز کردن و نگاه کردن.مشکلی پیش نیومده باشه واسه پردم؟

11. سلام.در مورد سوال اولتون اطلاعی ندارم ولی سوال دوم:عزیزم تا چیزی وارد وازن نشه به پرده اسیبی نمیرسه.نگران نباش.ایشون پزشک بودن و میدونستن دارن چی کار میکنن.

12. سلام و خسته نباشید
    کشیدگی پرده یعنی چی ؟
    امکان پارگی هست؟

13. سلام من 21ساله هستم و دوماهه که نامزدکردم.من تو سن 13 سالگی که هنوز پریود نشده بودم واز وجود چیزی به نام بکارت خبر نداشتم انگشتم رو تو واژنم فرو کردم که 3 روز خونریزی که مقدارشونم زیاد نبود داشتم.بنظرتون بکارت من پاره شده یا خون مربوط به قاعدگیه؟البته نوبت قاعدگی دومم 6 ماه بعد اون قضیه بود خواهشا زود جواب بدین خیلی نگرانم

14. سلام آقای دکتر.بازم سوال داشتم.من فردا شب همون روزی که رفتم دکتر پریود شدم.امکانش هست چون زمان پریودم نزدیک بوده نتونسته خوب پردم رو معاینه کنه؟ لازم دوباره برم دکتر؟

15. Aysan75 نوشته است: سلام آقای دکتر.بازم سوال داشتم.من فردا شب همون روزی که رفتم دکتر پریود شدم.امکانش هست چون زمان پریودم نزدیک بوده نتونسته خوب پردم رو معاینه کنه؟ لازم دوباره برم دکتر؟

با سلام

نزدیک بودن زمان قاعدگی تاثیری در بدنه واژن و نداره و خللی در معاینه ایجاد نمیکنه لازم نیست برید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 25 از 31
رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید