شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد تخمدان روز سوم پریود

1. سلام
    من 33 ساله و مجرد هستم حدود دوساله که از قرص های اسپیرولاکتون و سیپرون کامپاند که پزشک پوست برام تجویز کرده استفاده میکنم و پریود منظمی دارم و در زمان قاعدگی درد زیر شکم یا تخمدان رو احساس نمیکم حدود 3 الی 4ماه بود ترشحات زردرنگی داشتم که بدون خارش بود و گاهی نیره بود به رنگ قهوه ای به پزشک مراجعه کردم برام سونو نوشت جواب سونو نشاندهنده سالم بودن رحم و تخمدانم بود امروز روز سوم پریودی من هست و این ماه که پریود شددم در دوطرف راست و چپ تخمدانهام احساس درد دارم اما درد زیر شکم ندارم ؟آیا علت آن کیست است و سونوگرافی تشخیص نداده است لطفا مرا راهنمایی کنید در ضمن آزمایش سونو سینه من وجود چند کیست رو در سینه ام نشان داده آیا میتواند با تخمدانهای من مرتبط باشد
    ممنون

2. سلام،منم یه مشکلی دارم،اینو میدونم که همه خانوما قبل از پریودی یه سری دردا یا نشونه هایی دارن ولی من دویاسه روز قبل از پریودی آلت تناسلیم درد میگیره ولی مداوم نیس یعنی دریک لحظه میگیره  باز ول میکنه .آیا این درد طبیعیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3. Ms_bahare نوشته است: سلام
    من 33 ساله و مجرد هستم حدود دوساله که از قرص های اسپیرولاکتون و سیپرون کامپاند که پزشک پوست برام تجویز کرده استفاده میکنم و پریود منظمی دارم و در زمان قاعدگی درد زیر شکم یا تخمدان رو احساس نمیکم حدود 3 الی 4ماه بود ترشحات زردرنگی داشتم که بدون خارش بود و گاهی نیره بود به رنگ قهوه ای به پزشک مراجعه کردم برام سونو نوشت جواب سونو نشاندهنده سالم بودن رحم و تخمدانم بود امروز روز سوم پریودی من هست و این ماه که پریود شددم در دوطرف راست و چپ تخمدانهام احساس درد دارم اما درد زیر شکم ندارم ؟آیا علت آن کیست است و سونوگرافی تشخیص نداده است لطفا مرا راهنمایی کنید در ضمن آزمایش سونو سینه من وجود چند کیست رو در سینه ام نشان داده آیا میتواند با تخمدانهای من مرتبط باشد
    ممنون

سلام دوست عزیز
    آیا اخیراً قبل از پریودی،تحریک جنسی نشدید؟؟منظورم تحریک بدون ارضا ست ! بنابر شنیده ها گاهی بعضاً در خانمها درصورتیکه تحریک جنسی رخ بده اما این تحریک منجر به اورگاسم نشه!( اورگاسم ناقص) تخمدانها درد میگیره! شاید این درد شما هم ناشی ازاین قضیه باشه تست هورمونی میتونه همه چیز رو نشون بده اما در هر حال توصیه میکنم با پزشک پوستتون و نیز یک متخصص زنان  هم مشاوره ای داشته باشید شاید نظر اونها چیزه دیگه ای باشه!
    اما درمورد ارتباط کیست سینه باکیست تخمدان ،بعید بنظر میرسه باهم ارتباط مستقیمی داشته باشند
    موفق باشید

4. mahtabaji نوشته است: سلام،منم یه مشکلی دارم،اینو میدونم که همه خانوما قبل از پریودی یه سری دردا یا نشونه هایی دارن ولی من دویاسه روز قبل از پریودی آلت تناسلیم درد میگیره ولی مداوم نیس یعنی دریک لحظه میگیره  باز ول میکنه .آیا این درد طبیعیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست گرامی
    بنظر میادطبیعی باشه مگر اینکه همزمان ترشحات غیر معمولی داشته باشید اینها دردهای قاعدگیست! که غالباً خانمها دارند
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید