شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه    4

بهترین روان کننده(یا بی حس کننده) برای مقعد؟

1. rastgo نوشته است:
    hengameh561 نوشته است: سلام دوباره.از نظر من اصلا مرد نباید به خودش اجازه بده به همچین چیزی فکر کنه چه برسه به اینکه این درخواست رو بیان کنه و در پی انجامش بربیاد.متاسفانه توی زندگی های امروزی دلیل اصلی مشکلات اینه که هیچی سرجای خودش نیست و هرکس میخواد از نقشی که داره سواستفاده کنه.اگر وظایف و کارها تعریف شده باشه واقعا کسی نباید از حد خودش فراتر بره.من خودم در طول 4سال زندگی مشترکم تا حالا از همسرم چنین پیشنهادی رو نشنیدم و حتی گاهی خودم حس بدجنسیم گل میکنه و تحریکش میکنم و پیشنهاد رابطه مقعدی رو میدم ببینم عکس العملش چیه و تا بیان میکنم فقط میگه چون از جونم بیشتر دوستت دارم هیچ وقت این اجازه رو به خودم نمیدم.اینجاست که یه زن احساس لذت میکنه از زن بودن خودش.بگذارید خانوما از زن بودنشون لذت ببرن نه اینکه فکر کنن برده شمان اقایون محترم.لذت دو طرفه خیلی قشنگ تره.

حرف شما قبول و خانم ها واقعا با ارزش و محترم  هستند  اما يادمون باشه كه اگر اين كار هر از گاهي و بصورت كاملا اصولي و احتياط آميز و با تشريفات خاص و مقدمات لازم انجام بشه اونو قت ميتونه واسه خانوم هم لذت بخش باشه اما فقط هر از گاهي و خيلي دير به دير نه مداوم. اما  هرچند بهتر ه كه شوهر از اين كار چشم پوشي كنه و بطرق ديگر كه كم هم نيست به كسب فيض ولذت از همسر محترمه بپردازه كه اين لذت 2 طرفه همباشه  هم آقا وهم خانوم  احساس خوبي داشته باشند.

سلام دوست گرامی
    ببینید من معتقدم که نباید انسان چشم بر روی واقعیتها ببنده و از یک منظر به موضوع نگاه کنه! در این زمینه هم همینطوره!شاید اگر در جامعه خودمون آمار بگیریم عده بسیار بسیار قلیلی از خانمها از این عمل ابراز رضایت هم بکنن(بعضاً هم من شنیدم کسانی هستن که از اینکار ابایی نداشته و احساس لذتم میکنن!!!!!) اما هممون و بهتر بگم همه جامعه پزشکی و جامعه زنان و.... از معضلات و تبعات ناشی از انجام این عمل،آگاهیم! و اینقدر در این مورد گفته شده که فکر کنم دیگه نیازی به یادآوریش نیست! از طرفی هم از قدیم گفتن دره مسجدرو به خاطر یک بی نماز نمیبنند!!(اصطلاح عمومی) بدین معنا که اگر روزی یک فرد مخصوصاً یک خانم از این عمل احساس رضایت کنه دلیلی بر این نیست که این کار ،کاری به جا و درست و معمول و بدون اشکاله! لذا توصیه میکنم و همه میکنن بجای اینکه از این عمل که شاید بعضی خانمها هم از انجامش خوششون بیاد و لذت هم ببرند!!!دفاع و ترویج کنیم!! بیاییم از مضرات و تبعات ناشی از انجامش بیشتر بگیم! تا همگان متوجه مشکلات بعدی این عمل بشن و مخصوصاً جوانهای ما جدای از تبعات شرعی اون،از این طریق دچار بیماریهای صعب العلاج نشدن! همه میدونیم یکی از راههای ایجاد و شیوع ایدز همین رابطه مقعدیه! آیا لذته چند دقیقه یا حتی چند ساعته ی این عمل ، به ختم اون به مرگ زود هنگام و خواسته و نا خواسته بطور کلی ترد از جامعه به همین دلیل می ارزه؟؟آیا آقایون نمیتونن شهوتشونو برای چند روزی کنترل کنن؟؟خودمونیم من هم یک مرد هستم جواب مثبته!! یعنی میشه اینکارو کرد! اما شاید کسی باشه که نتونه این کنترل رو داشته باشه! خب کنترل اونم چندین راه داره !که همه متاهلین بلد هستن و نیازی به تکرار مجددش نیست
    نتیجه کلی از این مباحث این میتونه باشه که به دوستان عزیزمون با هر نظر و رای و سلیقه ای که دارند و این  هم برای خودشون و هم برای ما محترمه،توصیه میکنم در انجمنهای عمومی چون ابراز نظراتشون ممکنه افراد بی اطلاع رو به سمت خطرناکی سوق بده از گفتنش جداً خودداری کنند وبا این کارشون کم کم موجب بشند این عمل نا مناسب شرعی و عرفی و علمی، از جامعه جوان ما رخت ببنده و بجاش راههای شرعی و عرفی و علمی جایگزین بشه!یادمون باشه شاید یکی از جوانهای آینده،بچه های ما باشند که قطعاً هم هستن پس برای اونها هم که شده باید در گفته و رفتارهامون با احتیاط بیشتری حرکت کنیم
    با پوزش از طولانی بودن مطلب! اما بنظرم برای جمع بندی نظرات موافق ومخالف و ختم این مسئله بد ندیدم چند خطی بنویسم
    انشالله همه دوستان عزیز و مدیریت سایت منو میبخشند
    موفق و سلامت باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. arya1363 نوشته است: سلام من اولین نوشته ام را در این سایت مینویسم!

کلا رابطه معقدی رابطه سالمی نیست و به نظر من بیشتر از مضرات نگاه کردن فیلمهای پورنو
    میباشد! من خودم بارها این رابطه را تجربه کردم ولی بعد از چند بار دیدم خودخواهی بیش از
    حد مردان است و دیگر از این رابطه پرهیز کردم !
    اگر تمام مسائل مورد بحث و علمی را کنار بگزاریم در انتهای روده یک شخص که پر از میکروب
    و ... دنبال چه میگردیم ! در ضمن میتونم بگم من به عنوان یک مرد دوست ندارم شریک زندگی
    و یا هر کس دیگه ای از این رابطه 1 طرفه ناراحت بشه!! عموما زنان از این رابطه نه تنها لذت
    نمیبرند بلکه رنج هم میبرن!!
    باسلام

دوست عزیز با قسمت اول پاسختون موافقم ولی با اخرش خیر چون اگر دقت کنیداز پاسخهای طیف مورد نظرتون متوجه میشوید براشًون چندان هم بی لذت نیست اینو از پاسخهای بسیط نغز و پر محتوای این عزیزان بخوبی قابل درک است ودوچندان جای انبساط خاطر است که با لایک کردن اینگونه پاسخها توسط دیگر کاربران میشه  شناخت خوبی از فانتزی های جنسی نسل حاضر بدست اورد و تنها همین کامنت به بسیاری از سوالات اساتید جامعه شناسی پاسخ خواهد داد که چرا ما ایرانیان در تمامی رفتارهای پر خطر مقام نخست رو کسب کردیم منظورم فقط رفتارهای جنسی نیست بلکه کلا از با زدید سایتهای پورنو بگیر تا عمل بینی سزارین  بوتاکس تتو لوازم ارایشی سمی وتا الا ما شاالله کلا هنر نزد ایرانیان است بس  لذا اگر حوصله داشتید با یک سرچ در نت حداقل صد مورد دیگررا مشاهده خواهید نمود زیاد جای نگرانی نیست دنیا نیرزد به انکه پریشان کنیم دلی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. hbs917

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ممنون از دوستانی که جواب دادن.
    قبل از پاسخ به پست دوستان یه سوال دارم: چرا ما انجوریم؟ چرا در عموم یه چیزو محکوم میکنیم اما در خفا براش جون میدیم؟ چرا دوس داریم به بقیه نشون بدیم چقد خوبیم؟ در صورتی که میدونیم خوب نیستیم حداقل نه اونجوری که نشون میدیم !
    باباااا روشنفکر... بابا متمدن.... 
    فکر نمیکنی فقط آدم باشی کافی باشه؟

NassriN نوشته است:

رابطه ای که علاقه به انجامش دارید بخاطر عوارضی که داره توصیه نمیشه ولی به دلیل اندازه آلت شما و عدم تحمل شریک جنسیتون پیشنهاد میشه دخول کامل نکنید یا ترجیحاً شما دراز بکشید تا شریک جنسیتون (باتوجه به توان فیزیکی) کنترل رابطه رو به عهده بگیرند.
    در مورد رابطه جنسی مقعدی در اینجا توضیحات خوبی ارائه شده که میتونید مشاهده کنید.

خانم نسرین ممنون از پستتون باید متذکر شم که شریک جنسی  من مشکلی با رابطه مقعدی نداشت و فقط اندازه آلت بود که مشکل ساز شد و با این که علاقه زیادی به رابطه داشتن اما بخاطر اون مشکل تصمیم به جدایی گرفته شد.
    ممنون از لینکتون خیلی مفید بود.منتظر پیشنهاداتون هستم...

hajiyan نوشته است:
    سلام دوست عزیز
    خانم نسیم توضیحات خوبی دادن اما رابطه مقعدی صرف نظر از سایز آلت شما برای هر دختری دردناک میباشد و اکثرا راضی به این عمل نمیشن شما باید پوزیشن دیگری انتخاب کنید تا مشکلتان حل شود

hajiyan  عزیز تا حدی با نظرتون مخالفم.من با دختر خانمی رابطه داشتم که کمی جسه بزرگتری داشتن و هنگام رابطه درد آنچنانی حس نمیکردن و برعکس بسیار هم لذت بخش بود براشون.

EMT-BASIC نوشته است:

اولا سلام دوما ازتون میخام با خوندن این پست ناراحت نشین
    دوست من یعنی چی رابطه مقعدی؟ها یعنی چی من عذر میخام این رفتاری که 1مرد با مقعد1خانوم میکنه باوجود اینکه اشرف مخلوقاته دیگر مخلوقات خدا باهم نمیکنن>من متاسفم واسه خانومایی که میان وتن به این کار میدن ایا شما که اقا هستین میدونین در این رابطه چند نوع بیماری در کوتاه و دراز مدت براتون بوجود میاد خانومی که تن به این کار میده چی خبر داره از بیماریهای که ب این وسیله بوجود میان ها؟واقعا زشت التت داداش من بزرگه خب بهترین حالتش دخول از جلو هست حتی زن هم لذت میبره که الت طرف مقابلش بزرگ باشه .چیزی که اسلام منع کرده نباید ما بریم دنبالش برای هر2طرف این بهتره تازه میاین تو سایت هم میگین که این خودش گناه رو کوچک میشمره خواهشا لطفا این عادت غلط و زشت رو از خودتون دور کنید قصد نصیحت ندارم خانوم یا اقایی اگه خواستن تا من از عوارض بسیار بد این روش براشون چند صفحه بگم که شاید الان گرفتارشین یا بعدا میشین
    موفق باشین

EMT-BASIC   دوست عزیز به جای برخورد احساسی و مذهبی با موضوع بهتره پزشکی برخورد کنید. شمام بهتره به جای پیروی از عقاید کورکورانه کمی بیشتر تحقیق کنید.در مورد مذرات بهتره لینکی که خانم نسرین گذاشتنو ببینین 

ahmadpur33333 نوشته است:

دوست عزيز شما شريك جنسي نيستيد بلكه يك شكنجه گر هستيد چگونه انتظار داريد قربانيانتون تاب و تحمل شكنجه هاي شما را داشته و تركتان نكنند. تعجب من از آنجاست كه چطور ممكنه يك خانم تن به اين عمل وحشيانه بده

ahmadpur33333  عزیز اینجور که پیداس شما جز قربانیان همچین روابطی هستین که اینجوری جواب دادین ویا این که به خاطر کمبوداتونه
    خاطر نشان کنم که چیزی که شما میگین توهمه. توی آخرین رابطه م به خاطر این تمومش کردیم که بخاطر دشواری عمل فشار روانی بهمون وارد میشد که تصمیم به این شد شریک مناسبتری پیدا کنیم.
    شمام تنها بیرون نرو اگه امنیت نداری 

behijun نوشته است:

فکر میکنم کاربر محترمی که مشکل سایز آلت در رابطه مقعدی داشت از ناپسند بودن و مضرات این عمل به اندازه کافی اطلاع نداشت و امیدوارم توجیه بشن البته از رابطه های جنسی خارج از ازدواج بیش از این انتظار نیست و از هیچگونه محدودیت و قانونی تبعیت نمیکند ولی باور بفرمائید زنانی هستند که بیشتر از اقایون مشتاق این کار هستند و مرد را مجاب به اینکار میکنند و حداقل یکبار امتحان کردن را به جان میخرند البته فیلمهای پورنو که با هزار جور تمرین و تنظیم و کارهای دگر انجام میشه بی تاثیر نیست و بیننده با تصور غلط از انچه دیده این عمل را انجام میدهد و اخر کار جز پشیمانی چیزی عایدشان نمیشود.

behijun  عزیز در مورد این مدل رابطه اطلاعات کافی دارم.اولین رابطم مربوط به 11 سال قبله
    بهتره واقع بین باشیم. اگر نیاز به رابطه داشته باشیم چند حالت وجود داره یا با دوست دختره که عموما سالمه و مقعدیه یا با زن سالم هست که چون برای زن خیانت محسوب میشه من نمیپسندم و یا این که از روسپی ها که اصلا ایمنی نداره.
    حالا شما بگو: کدام رابطه؟
    منتظر پیشنهاداتون هستم.....

4. aliyan نوشته است:
    rastgo نوشته است:
    hengameh561 نوشته است: سلام دوباره.از نظر من اصلا مرد نباید به خودش اجازه بده به همچین چیزی فکر کنه چه برسه به اینکه این درخواست رو بیان کنه و در پی انجامش بربیاد.متاسفانه توی زندگی های امروزی دلیل اصلی مشکلات اینه که هیچی سرجای خودش نیست و هرکس میخواد از نقشی که داره سواستفاده کنه.اگر وظایف و کارها تعریف شده باشه واقعا کسی نباید از حد خودش فراتر بره.من خودم در طول 4سال زندگی مشترکم تا حالا از همسرم چنین پیشنهادی رو نشنیدم و حتی گاهی خودم حس بدجنسیم گل میکنه و تحریکش میکنم و پیشنهاد رابطه مقعدی رو میدم ببینم عکس العملش چیه و تا بیان میکنم فقط میگه چون از جونم بیشتر دوستت دارم هیچ وقت این اجازه رو به خودم نمیدم.اینجاست که یه زن احساس لذت میکنه از زن بودن خودش.بگذارید خانوما از زن بودنشون لذت ببرن نه اینکه فکر کنن برده شمان اقایون محترم.لذت دو طرفه خیلی قشنگ تره.

حرف شما قبول و خانم ها واقعا با ارزش و محترم  هستند  اما يادمون باشه كه اگر اين كار هر از گاهي و بصورت كاملا اصولي و احتياط آميز و با تشريفات خاص و مقدمات لازم انجام بشه اونو قت ميتونه واسه خانوم هم لذت بخش باشه اما فقط هر از گاهي و خيلي دير به دير نه مداوم. اما  هرچند بهتر ه كه شوهر از اين كار چشم پوشي كنه و بطرق ديگر كه كم هم نيست به كسب فيض ولذت از همسر محترمه بپردازه كه اين لذت 2 طرفه همباشه  هم آقا وهم خانوم  احساس خوبي داشته باشند.

سلام دوست گرامی
    ببینید من معتقدم که نباید انسان چشم بر روی واقعیتها ببنده و از یک منظر به موضوع نگاه کنه! در این زمینه هم همینطوره!شاید اگر در جامعه خودمون آمار بگیریم عده بسیار بسیار قلیلی از خانمها از این عمل ابراز رضایت هم بکنن(بعضاً هم من شنیدم کسانی هستن که از اینکار ابایی نداشته و احساس لذتم میکنن!!!!!) اما هممون و بهتر بگم همه جامعه پزشکی و جامعه زنان و.... از معضلات و تبعات ناشی از انجام این عمل،آگاهیم! و اینقدر در این مورد گفته شده که فکر کنم دیگه نیازی به یادآوریش نیست! از طرفی هم از قدیم گفتن دره مسجدرو به خاطر یک بی نماز نمیبنند!!(اصطلاح عمومی) بدین معنا که اگر روزی یک فرد مخصوصاً یک خانم از این عمل احساس رضایت کنه دلیلی بر این نیست که این کار ،کاری به جا و درست و معمول و بدون اشکاله! لذا توصیه میکنم و همه میکنن بجای اینکه از این عمل که شاید بعضی خانمها هم از انجامش خوششون بیاد و لذت هم ببرند!!!دفاع و ترویج کنیم!! بیاییم از مضرات و تبعات ناشی از انجامش بیشتر بگیم! تا همگان متوجه مشکلات بعدی این عمل بشن و مخصوصاً جوانهای ما جدای از تبعات شرعی اون،از این طریق دچار بیماریهای صعب العلاج نشدن! همه میدونیم یکی از راههای ایجاد و شیوع ایدز همین رابطه مقعدیه! آیا لذته چند دقیقه یا حتی چند ساعته ی این عمل ، به ختم اون به مرگ زود هنگام و خواسته و نا خواسته بطور کلی ترد از جامعه به همین دلیل می ارزه؟؟آیا آقایون نمیتونن شهوتشونو برای چند روزی کنترل کنن؟؟خودمونیم من هم یک مرد هستم جواب مثبته!! یعنی میشه اینکارو کرد! اما شاید کسی باشه که نتونه این کنترل رو داشته باشه! خب کنترل اونم چندین راه داره !که همه متاهلین بلد هستن و نیازی به تکرار مجددش نیست
    نتیجه کلی از این مباحث این میتونه باشه که به دوستان عزیزمون با هر نظر و رای و سلیقه ای که دارند و این  هم برای خودشون و هم برای ما محترمه،توصیه میکنم در انجمنهای عمومی چون ابراز نظراتشون ممکنه افراد بی اطلاع رو به سمت خطرناکی سوق بده از گفتنش جداً خودداری کنند وبا این کارشون کم کم موجب بشند این عمل نا مناسب شرعی و عرفی و علمی، از جامعه جوان ما رخت ببنده و بجاش راههای شرعی و عرفی و علمی جایگزین بشه!یادمون باشه شاید یکی از جوانهای آینده،بچه های ما باشند که قطعاً هم هستن پس برای اونها هم که شده باید در گفته و رفتارهامون با احتیاط بیشتری حرکت کنیم
    با پوزش از طولانی بودن مطلب! اما بنظرم برای جمع بندی نظرات موافق ومخالف و ختم این مسئله بد ندیدم چند خطی بنویسم
    موفق و سلامت باشید

با سلام
    دوست عزيز به نظر ميرسد شما تنفر و تعصب خاصي روي اين مسله داريد البته من طرفدار رابطه جنسی مقعدي نيستم اما كمي دور از تعصب به موضوع نگاه ميكنم  يعني واقعيت ها ونه نظر شخصي. من با بخش هايي از نظرات شما كاملا موافقم و اصل رابطه جنسی مقعدي را به عنوان جايگزين رابطه جنسی واژني اصلا قبول ندارم و كاري مكروه شرعي و آسيب رسان طبي ميدانم  اما اينرا هم كه با يك بار و يا هر از گاهي و دير به دير و طبق اصول و با حوصله و انجام مقدمات خاص و رضايت طرفين اينكار انجام بشه هيچ آسيب و صدمه پزشگي واسه هيچ يك از طرفين نداره البته تاكيد ميكنم با انجام صحيح و رعايت مسايل خاص آن كه وقت و حوصله طرفين بخصوص مرد را ميطلبد از قبيل آرامش رواني رضايت طرف همسر استفاده از روان كننده ها آماده سازي مقعد با انگشت قبل از دخول و............البته ايدز را هم اگر بدون كاندوم  و رعايت بهداشت باشه و طرف هم خداي نخواسته همسر نباشه و بيمار باشه آره ايدز محتمله و نه با همسر يا رعايت اقدامات ايمني. و خلاصه ترس بي جاو افراط در هر امري بده و تفريط بي مورد هم بدتر .

5. Hbs عزیز سلام
    خوب اگه دقت کنی خودت یکجورایی جواب سوالتً رو دادی همین طرز تفکر خودتو تحلیل کن چرا ما میخواهیم خودمونو خوب نشون بدیم پس خودت اعتراف میکنی عدم تایید وابراز بعضی از کنشها یک نوع فرهنگه و عرف خوب که مورد پسند جامعه است شما دوست خوبم ایا همین صراحتی که دربیان سایز التتان را در اینجا دارید درکنار خانواده رو هم دارید یا که نه این بی مهابایی که در ابراز این گونه تمایالاتتون فقط در محیط مجازی نمود داره اگر چنین باشه بنده خوشحال میشم بعد از نیم قرن عمر کسی رو پیدا کردم که به کفر خودش مومنه که بسیار شرف داره به افرادیکه به ایمان خودشونم مومن نیستند بی تعارف میگم اگه به من ثابت کنید که چنین شخصیتی رو دارید به شما قول میدم برای این لطفتان بهای ارزشمندی رو تقبل میکنم و اگر که نه چنین صراحتی رو در خود نمی بینید خوب ساده است که مورد نوازش دوستان قرار بگیرید یکی از اصول عدم منحرف جنسی بودن اینه که فانتزی های جنسی اش مخالف عرف نباشد یا حداقل شهامت اینو داشته باشه که اگر جایگاه اجتماعی مناسبی در جامعه داره در جلسات دوستانه ترویج این گرایش رو با کلام ومرام بستر سازی کنه حالا این مطلب دو صورت داره یا اساسا بعضی ادمها انقدر چیپ و بی ارزشند که با علنی کردن اینگونه تمایلات در جامعه نسبت به سرکوب فشارهای درونیشان می پردازند ویا اینکه با پنهان کردن منویات ذهنیشون و اعمال اینگونه رفتارها دو گانگی شخصیتشونًو
    حداقل برای خودشون اثبات میکنند که رو صحبتم این دو گروه نیست چون از قدیم گفتن کسی که با محرم خود زنا کند با دیگران چکار کند ولی روی سخنم با کسانی هست که در جایگاه یک انسان متمدن و داشتن جایگاه اجتماعی مناسب تایید اینگونه کنشها رو بی مشگل میدونهً به مباحثه خارج از این تاپیک دعوت میکنم با پیام خصوصی مطلعم کنید تا براحتی یک لیوان اب خوردن به تفاهم برسیم یامن در خطا هستم یا مدعی که اگر سلامت روان بر تفکرمون حاکم باشه یکیمون  به اشتباهش پی میبره

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. rastgo نوشته است:
    aliyan نوشته است:
    rastgo نوشته است:

سلام دوست گرامی
    موفق و سلامت باشید

با سلام
    دوست عزيز به نظر ميرسد شما تنفر و تعصب خاصي روي اين مسله داريد البته من طرفدار رابطه جنسی مقعدي نيستم اما كمي دور از تعصب به موضوع نگاه ميكنم  يعني واقعيت ها ونه نظر شخصي. من با بخش هايي از نظرات شما كاملا موافقم و اصل رابطه جنسی مقعدي را به عنوان جايگزين رابطه جنسی واژني اصلا قبول ندارم و كاري مكروه شرعي و آسيب رسان طبي ميدانم  اما اينرا هم كه با يك بار و يا هر از گاهي و دير به دير و طبق اصول و با حوصله و انجام مقدمات خاص و رضايت طرفين اينكار انجام بشه هيچ آسيب و صدمه پزشگي واسه هيچ يك از طرفين نداره البته تاكيد ميكنم با انجام صحيح و رعايت مسايل خاص آن كه وقت و حوصله طرفين بخصوص مرد را ميطلبد از قبيل آرامش رواني رضايت طرف همسر استفاده از روان كننده ها آماده سازي مقعد با انگشت قبل از دخول و............البته ايدز را هم اگر بدون كاندوم  و رعايت بهداشت باشه و طرف هم خداي نخواسته همسر نباشه و بيمار باشه آره ايدز محتمله و نه با همسر يا رعايت اقدامات ايمني. و خلاصه ترس بي جاو افراط در هر امري بده و تفريط بي مورد هم بدتر .

سلام دوست من
    اگه به آخرین نوشته بنده توجه کرده باشید من از دوجنبه موافق و مخالف موضوع رو مطرح کردم و نظره خودمو هم گفتم ! و اینو هم گفتم در جامعه ما از این روابط وجود داره کما اینکه در سالهای دور هم وجود داشته و بعضاً هم طرفدار های خودشو داره !من اینو کتمان نمیکنم چون حقیقتی است انکار ناپذیر!  اما بر اساس شنیده و مطالعاتم میدونم این رابطه،رابطه ایست خطرناک!هیچ تعصبی هم ندارم که کسی نظرمو قبول کنه یا خیر!یا منبعد این عمل رو انجام بده یا نه!!هر شخصی نظرش برای خودش و دیگران و مخصوصاً حقیر محترمه و بنده به این مطلب جداً معتقدم! و اما بنده هرچی که گفتم تنها به قصد خیرخواهی بوده و بس!
    از طرفی این رابطه بله اگر کسی مصمم به انجامش باشه میتونه انجام بشه اما همون یکبار در ماه هم به عقیده بنده مورد اشکاله! همیشه از قدیم گفتم اتفاق یک بار  و بکیباره در زندگی رخ میده ! اگر حتی فردی یکبار در ماه این کاررو بکنه و همه چیز هم فراهم باشه و همسرشون هم راغب به ابن کار باشند! از نظر بهداشتی هم بگیم همه چیز رعایت شده! از جائیکه همه چیز در دنیا نسبی هست و نه مطلق!! با همه این محکم کاری ، چیزی که احتمال خطا درش هست!! چه تضمینی وجود داره که سلامتی جسم هردوجنس به خطر نیفته؟؟ اگر این ارتباط منجر به بیماری بشه آیا به این مکافاتش می ارزه؟؟من اینو میگم وگرنه هرکسی مختاره هرجور که میخواد رابطه داشته باشه!
    و نکته آخرم اینه که ما که عمری ازمون گذشته و کمی سردی و گرمی روزگار رو چشیدیم وقتی میدونیم و خوندیم که این رابطه احتمال خطرش زیاده!از طرفی هم نسبت به فرزندانمون متعهد هستیم چرا باید با تشریح  و اعلام نظر مساعد،به این اعمال دامن بزنیم تا این نوگلان جامعه از همین الان به طرفی سوق پیدا کنن که بنظرم هیچ منطقی تاییدش نمیکنه!بهتر بگم چرا باید این موضوع رو اینقدر باز  و طولانی مطرح کنیم که قبح موضوع از بین بره و همه جوانها که تجربه کاملی در این زمینه ندارند به این نتیجه برسن که این رابطه هم مجازه! و هم بدون تبعات !! من اینو خواستم بگم که بیاییم بجای ترویج این رابطه،از تبعات منفیش که بسیار زیاده بگیم (بنا بر شنیده ها و گاهی بررسی بعضی از  اظهار نظرها کمترین معضل این رابطه،اینه که اغلب کسانی که این رابطه رو در جوانی داشتن در سنین بالا،از عدم کنترل دفع مدفوع شاکی بودن!)تا در آینده بچه هامون برای رسیدن به این مطلب این راه رو مجدداً طی نکنن و خدای ناکرده دچار مشکل نشن
    در هرحال دوست بسیار عزیز  این نظر بنده تنها به خاطر هشدار دادن به جوانها بود! وبس!!هیچ تنفر شخصی یا موضوع دیگه ای هم درکار نیست!
    انشالله همه دوستان عزیزمون از بحث طولانی در این مورد خسته نشده باشند و این آخرین پست در این زمینه باشه
    از شما دوست گرامی و کلاً همه دوستان عزیزم مجدداً پوزش میخوام بدلیل طولانی بودن نوشتارم
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 6 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 4
رفتن به صفحه    4

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید