شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال در مورد قطره جرمنی دراپ

1. سلام دوستان
    تو سایت خیلی سرچ کردم جواب این سوالو پیدا نکردم
    کسی اطلاعاتی در مورد قطره جرمنی دراپ (محرک جنسی بانوان) داره؟
    ادعا میشه که این قطره هیچ عارضه ای نداره واقعا همینطوره؟
    چه مدت اثرش ماندگاره؟

2. با سلام

دوست خوبم جواب شما را باید کسی بدهد که از این شربت استفاده کرده و نتیجه کار را دیده ولی بنده چون چند بار در تبلیغات اینترنتی دیدم خدمت شما عرض کنم که گمان نمیکنم بدون عارضه باشد چون خود فروشندگان هم به کم عارضه بودن این مایع اذعان دارند نه بدون عارضه بودن و قبل از انجام عمل جنسی توسط یک نوشیدنی مصرف میشود و برای چندین ساعت میل جنسی زن را بوسیله تشدید فشار خون در نواحی حساس و پر تحریک زن بالا میبرد البته چنانکه عرض کردم کسی که استفاده مستقیم این قطره را امتحان کرده بهتر میتواند شما را راهنمایی کند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. behijun نوشته است: با سلام

دوست خوبم جواب شما را باید کسی بدهد که از این شربت استفاده کرده و نتیجه کار را دیده ولی بنده چون چند بار در تبلیغات اینترنتی دیدم خدمت شما عرض کنم که گمان نمیکنم بدون عارضه باشد چون خود فروشندگان هم به کم عارضه بودن این مایع اذعان دارند نه بدون عارضه بودن و قبل از انجام عمل جنسی توسط یک نوشیدنی مصرف میشود و برای چندین ساعت میل جنسی زن را بوسیله تشدید فشار خون در نواحی حساس و پر تحریک زن بالا میبرد البته چنانکه عرض کردم کسی که استفاده مستقیم این قطره را امتحان کرده بهتر میتواند شما را راهنمایی کند.

راستش زنم خیلی سرد مزاجه در عین حال همدیگه رو خیلی دوس داریم
    پیش نوازش و تحریک کردن قبل از نزدیکی رو خیلی باهاش آزمایش کردم یادم نمیاد خاطره بدی هم داشته باشه
    برا همین این قطره رو تهیه کردم نمیخوام بفهمه که بهش میدم اما خیلی از عوارضش میترسم
    خواهشا از دوستان اگه کسی تجربشو داره ،راهنماییم کنه

4. jwanoos نوشته است:
    behijun نوشته است: با سلام

راستش زنم خیلی سرد مزاجه در عین حال همدیگه رو خیلی دوس داریم
    پیش نوازش و تحریک کردن قبل از نزدیکی رو خیلی باهاش آزمایش کردم یادم نمیاد خاطره بدی هم داشته باشه
    برا همین این قطره رو تهیه کردم نمیخوام بفهمه که بهش میدم اما خیلی از عوارضش میترسم
    خواهشا از دوستان اگه کسی تجربشو داره ،راهنماییم کنه

با سلام
    به نظر من اصلا از این قطره ها و داروهای شیمیایی استفاده نکنید چون مواد تشکیل دهنده این قطره ها  و داروها مشخص نیست و اینکه احتمال داره عوارضی داشته باشه که در آینده گریبانگیر همسرتون بشه . از افشره گل سرخ استفاده کنید که هم گیاهی است و هم در داروخانه ها موجوده و هم فواید دیگه ای جز تحریک بانوان داره ( البته منم مشکل شما رو دارم ولی سعی کردن با این مشکل کنار بیام تا اینکه بخوام همسرم رو تحریک کنم )( به تاپیک عدم تحریک حتی با ماساژ یه سر بزنید مطالب مفیدی عایدتان میشود )

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. نقل قول: با سلام
    به نظر من اصلا از این قطره ها و داروهای شیمیایی استفاده نکنید چون مواد تشکیل دهنده این قطره ها  و داروها مشخص نیست و اینکه احتمال داره عوارضی داشته باشه که در آینده گریبانگیر همسرتون بشه . از افشره گل سرخ استفاده کنید که هم گیاهی است و هم در داروخانه ها موجوده و هم فواید دیگه ای جز تحریک بانوان داره ( البته منم مشکل شما رو دارم ولی سعی کردن با این مشکل کنار بیام تا اینکه بخوام همسرم رو تحریک کنم )( به تاپیک عدم تحریک حتی با ماساژ یه سر بزنید مطالب مفیدی عایدتان میشود )

سلام حسین جان
    ممنون از توجهتون
    واقعیتو بگم برام عقده شده میخوام برا یه بارم که شده با روحیه باز با این قضیه برخورد کنه
    منم نگران همین عوارضم خیلی تو نت گشتم هیچ مقاله ای یا مطلبی که این قطره فلان عوارضو داشته باشه پیدا نکردم
    فقط میخوام یه بار استفاده کنم
    یعنی اینجا کسی تجربشو نداره؟

6. دوست عزیز. هرگز از اون قطره استفاده نکنید ارزش عوارض بعدی رو که واسه همسرتون داره، نداره به نظر من هم از قطره گل سرخ استفاده کنید اولا گیاهیه بعدش هم شنیدم خیلی موثره. موفق باشید

7. siyahsefid نوشته است: دوست عزیز. هرگز از اون قطره استفاده نکنید ارزش عوارض بعدی رو که واسه همسرتون داره، نداره به نظر من هم از قطره گل سرخ استفاده کنید اولا گیاهیه بعدش هم شنیدم خیلی موثره. موفق باشید

سلام
    ممنون از توصیه شما
    من قانع شدم که استفاده نکنم
    اما میشه بفرمایید چه عوارضی داره؟

8. با سلام. از نظر اخلاقی پیشنهاد می کنم حتماً قبل استفاده هر دارویی برای همسرتون ایشون رو در جریان بگذارید.

9. jwanoos نوشته است:
    ramtin511 نوشته است: با سلام. از نظر اخلاقی پیشنهاد می کنم حتماً قبل استفاده هر دارویی برای همسرتون ایشون رو در جریان بگذارید.

سلام
    ممنون از درس اخلاقتون جناب رامتین

سلام دوست عزیز
    منم موافق نظرات همه دوستانم ولی دوست عزیز برای اطلاعات بیشتر در مورد راههای دیگر به تایپک دیرانزالی و پست جمعه چهارده تیر 92 مراجعه کنید چون فکر نمیکنم لازم باشه من مطالب رو اینجا دوباره تکرار کنم
    امیدوارم که کمک و اطلاعات لازم رو در اختیارتون بزاره

10. jwanoos نوشته است:
    نقل قول: با سلام

سلام حسین جان
    ممنون از توجهتون
    واقعیتو بگم برام عقده شده میخوام برا یه بارم که شده با روحیه باز با این قضیه برخورد کنه
    منم نگران همین عوارضم خیلی تو نت گشتم هیچ مقاله ای یا مطلبی که این قطره فلان عوارضو داشته باشه پیدا نکردم
    فقط میخوام یه بار استفاده کنم
    یعنی اینجا کسی تجربشو نداره؟

سلام به شما
    فکر کنم شما هنوز اول راه هستید  !!!!!! من سه ساله با این مشکل سر و کله زدم ولی فایده ای نداشت برای همین خودمو زدم به بیخیالی . بی خیال که باشی هم کمتر به این موضوع فکر میکنی هم اگه موقعیت رابطه پیش بیاد برات لذت بخش میشه
    البته اگه سعی کنید خودتون رو با کارهای مورد علاقه تون سرگرم کنید و یه کم سختی رو تحمل کنید موفق خواهید شد
    امیدوارم قطره گیاهی گل سرخ موثر واقع بشه
    نکته بسیار مهم اینه که آیا تا به حال با همسرتون در مورد این مشکل صحبت کردید و آیا همسرتون رو مجاب کردید که مشکل از ایشونه و آیا حاضرند در صدد رفع مشکلشون بر بیایند ؟

11. نقل قول: سلام به شما
    فکر کنم شما هنوز اول راه هستید  !!!!!! من سه ساله با این مشکل سر و کله زدم ولی فایده ای نداشت برای همین خودمو زدم به بیخیالی . بی خیال که باشی هم کمتر به این موضوع فکر میکنی هم اگه موقعیت رابطه پیش بیاد برات لذت بخش میشه
    البته اگه سعی کنید خودتون رو با کارهای مورد علاقه تون سرگرم کنید و یه کم سختی رو تحمل کنید موفق خواهید شد
    نکته بسیار مهم اینه که آیا تا به حال با همسرتون در مورد این مشکل صحبت کردید و آیا همسرتون رو مجاب کردید که مشکل از ایشونه و آیا حاضرند در صدد رفع مشکلشون بر بیایند ؟

سلام مجدد
    ایشالا که ایام به کامه
    راستش خیلی سخته بی خیال باشم متاسفانه یا خوشبختانه از اون آدمایی نیستم که هفته ای یه بار نیاز دارن
    خیلی با هم صحبت کردیم اصلا دلم نمیخواد بالاجبار این کارو انجام بده
    خودشم از این بابات خیلی ناراحته وقتی گریشو می بینم از خودم خیلی بدم میاد
    اینم فهمیدم که دست خودش نیست و. ازین بابت عذاب وجدان داره
    البته اونقد دوسش دارم که یه روزم دوریشو نمیتونم تحمل کنم کاش یه راهی باشه به صورت منطقی این مشکلو بتونیم حل کینم
    راستی افشره گل سرخ چقد طول میکشه تا خودشو نشون بده ؟
    چه مقدار باید مصرف شه؟
    ممنون از همفکری همه شما بزرگواران

12. jwanoos نوشته است:
    نقل قول: سلام به شما

سلام مجدد
    ایشالا که ایام به کامه
    راستش خیلی سخته بی خیال باشم متاسفانه یا خوشبختانه از اون آدمایی نیستم که هفته ای یه بار نیاز دارن
    البته اونقد دوسش دارم که یه روزم دوریشو نمیتونم تحمل کنم کاش یه راهی باشه به صورت منطقی این مشکلو بتونیم حل کینم
    چه مقدار باید مصرف شه؟

با سلام

افشره گل هم مثل قطره چشم هست و روزی دو بار هر دفعه 10 الی 15 قطره به مایعات اضافه شده ومصرف میشه زمان اثر کردنش فکر کنم بعد از چند ساعت باشه ظاهرا بدون عارضه هم میباشد دوستانی که از این محلول استفاده کردن تجربیاتشونو بیان کنند استفاده کنیم.

13. jwanoos نوشته است:
    نقل قول: سلام به شما

سلام مجدد
    ایشالا که ایام به کامه
    چه مقدار باید مصرف شه؟

با سلام
    ممنون امیدوارم ایام بر وفق مرادتان باشد
    درسته ، خیلی سخته اما تحمل سختی برای کسی که دوستش داری ارزششو داره
    اجازه نده حس تنفر از خود در وجودت ایجاد بشه چون افراد از لحاظ میل جنسی با هم متفاوتند
    سعی کن تا جایی که میتونی تحمل کنی و درخواست نزدیکی از همسرت نداشته باشی و با توجه به اینکه همسرت هم از این بابت ناراحته سعی کن درکش کنی و ازش بخواهی هرموقع براش مقدوره از شما بخواد که نزدیکی داشته باشید و با توجه به بی میلی ایشون و هات بودن شما از همسرتون بخواهید سعی کنند در مواقعی که میتوانند تحمل کنند ،درخواست رابطه داشته باشند تا هم به شما و هم به ایشون زیاد فشار نیاد
    درضمن مطمئن باش گذر زمان همه چیز رو حل میکنه
    با آرزوی خوشبختیتان و اینکه همیشه عاشقانه زندگی کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید