شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نداشتن پیشاب(مذی)

1. سلام
    من 20 سالمه و تا حالا اسم مذی(مایع شفاف رنگ که موقع شهوت خارج میشه) رو نشنیده بودم و تا حالا هم ازم خارج نشده . آخه از اول تا موقع ارضا که مایع منی میاد چیز دیگه ای قبل و بعدش نمیاد!!! حالا واقعا واسم این سوال ایجاد شده که دلیل چیه؟و نبودش مشکلی به وجود میاره؟

2. سلام.همه افراد این مایع رو ندارن و این چیز عجیبی نیست.نبودش هم فکر نمیکنم مشکلی ایجاد کنه.نگران نباشید.

3. شاید شما خیلی تحریک جنسی نمیشی یا حتی زیاد تأثیر قرار نمیگری که قبل یا بعد از رابطه پیشاب نداری.

4. armay724 نوشته است: سلام
    من 20 سالمه و تا حالا اسم مذی(مایع شفاف رنگ که موقع شهوت خارج میشه) رو نشنیده بودم و تا حالا هم ازم خارج نشده . آخه از اول تا موقع ارضا که مایع منی میاد چیز دیگه ای قبل و بعدش نمیاد!!! حالا واقعا واسم این سوال ایجاد شده که دلیل چیه؟و نبودش مشکلی به وجود میاره؟

سلام دوست عزیز
    این مایع در همه افراد بسته به ترشحات غدد جنسیشون وجود داره که میزانش در افراد مختلف  متفاوته! در یکی کم و در یکی با توجه به تحریک پذیری شخص زیاده! در شما هم وجود داره اما احتمالاً چون بلافاصله به انزال میرسید منی با این مایع همزمان دیده میشه و فکر میکنید این مایع رو نمیبیند!لازم بذکره که مشاهده  این مایع، غالباً در زمانیکه که معاشقه به مدت طولانی تری ادامه داشته باشه نگران نباشید شما هم دارید و پس از ازدواج و داشتنه روابط کامل، خواهید دید
    موفق باشید

5. armay724 نوشته است: سلام

با سلام
    دوستان توضیحات کامل رو دادند و من هم این نکته رو اضافه کنم که پیشاب در برخی افراد مقدارش خیلی کمه و در حدیه که فقط نوک آلت مرطوب بشه ولی در برخی افراد هم در حد چند قطره است
    احتمالا پیشاب شما هم در حد مرطوب شدن نوک آلتتون باشه برای همین متوجه اون نشدید
    البته اگه مقدار تحریک شدنتون قبل از انزال زیاد باشه احتمالا پیشاب بیشتری از آلتتون خارج بشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید