شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بهترین روان کننده(یا بی حس کننده) برای مقعد؟

1. سلام . منم با نظر دوست گرامی arya1363 کاملا موافقم .این واقعا از خودخواهی بعضی آقایون هست که فقط واسه لذت خودشون باعث رنج شریکشون میشن و اینکه این نوع رابطه مضرات زیادی واسه خانم ها داره مثل عفونت های روده ای، با توجه به وجود مویرگهای زیادی که در این قسمت بدن هستندخطر انتقال بیماری های هم خیلی شایع هست گاهی با فشار زیادی که با ورود الت که به صورت خلاف جهت ماهیجه های روده هست روی دستگاه گوارش  و دریچه اسفنگتر (دریچه خروجی ) مقعد تاثیرات منفی زیادی ایجاد میکنه (این دریچه واسه خروجه نه ورود)  و خیلی دیگه از عوارض که بوجود میاد. از نظر شرع هم که نگاه کنیم می بینیم هیچ چیز خدا بی حکمت نیست اینکه این نوع رابطه رو نفی میکنه دلایل علمی داره که دوستان همه به اونها اشاره کردن. پس ما خانما خودمون میتونیم به خودمون کمک کنیم. شاد و سربلندباشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. با سلام
    درسته که رابطه مقعدی عوارض زیادی داره و همه دوستان این عوارض رو یادآوری کردند و این نوع رابطه رو از همه لحاظ منع کردند اما یه روانشناسی توی صحبت هاش گفت :
    (((خانم ها وقتی در دوران پریود هستند و برای اینکه شوهرانشان تحت فشار نباشند و بتوانند به نوعی خودشون رو ارضاء کنند می توانند از راه دیگر (مقعد) رابطه داشته باشند )))
    (به گفته اون این کار نوعی لطف بود که خانم ها در این دوران در حق شوهرشون میتوانستند بکنند )
    البته توضیح داد که این نوع رابطه "نهی" شده است اما این نوع رابطه را "منع" نکرد
    منظور من هم تایید صحبت های ایشون نبود ها!!!!!!!!!

3. مجددا سلام . واینکه قصد توهین و یا بی احترامی به هیچ کس رو ندارم.
    خواستم بگم در زمان پریودی برای یک زن خیلی سخته که بخواد رابطه داشته باشه  حالا فرقی نمیکنه که به چه صورت باشه چون یک زن دوست داره همسرش اون رو در حالی که تمیز و خوشبو هست ببینه ( در مورد خودم که این مورد صدق میکنه و مطمئنا همه خانم ها همینطورن ) و اینکه از نظر بهداشت هم بخواهیم به قضیه نگاه کنیم رابطه مقعدی و واژن در یه سطحه . ارضا همسر تنها انزال اون نیست میتونه از راههایی مثل بوسیدن در آغوش گرفتن لمس کردن و محبت و ... همسرش رو تامین کنه البته مطمئنم که همه ی این موارد رو همه دوستان میدونن و در واقع استاد ان ولی به همه نحو میشه در حق همسر محبت و لطف انجام داد . خوش باشین.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  4. hbs917 نوشته است: سلام به دوستان گلم. میدونم سوالمو جای اشتباهی میپرسم .که دلیلش بسته بودن انجمن مربوطس
    واما سوالم
    مشکل من در رابطه با سایز آلت تناسولیمه که باعث شده روابطم اکثرا نا پایدار باشه
    مشکل زمانیه که میخام رابطه مقعدی برقرار کنم و به خاطر سایز التم این موضوع باعث دردکشیدن شریک جنسیم میشه
    دوستانی که در این زمینه تجربه دارن لطفا کمک کنن. چون به خاطر همین مشکل 3هفته پیش اخرین دوستمم از دست دادم Neutral
    ایا راه حل مناسبی هست ؟  ایا میشه رابطه ای بون درد یا حد اقل درد قابل تحمل داشته باشم؟
    ژل ها رو امتحان کردم بهترینشون لوبریکانت بود که بازم در هنگام انزال چون التم قطور تر میشه کارایی چندانی نداشت.
    اینم بگم که در حالت نعوظ معمولی طول 20 سانت و محیط 14 سنت (قطر حدود 4.5 سانت)
    هنگام انزال کمی بیشتر از این حالته.
    دوستان همینجا و یا به صورت خصوصی نظرشونو راجب مشکلم بگن.
    ممنون.

دوست عزيز شما شريك جنسي نيستيد بلكه يك شكنجه گر هستيد چگونه انتظار داريد قربانيانتون تاب و تحمل شكنجه هاي شما را داشته و تركتان نكنند. تعجب من از آنجاست كه چطور ممكنه يك خانم تن به اين عمل وحشيانه بده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. آن چيزي كه موجب ارگاسم و اوج  لذت جنسي ميشه نه رابطه جنسی مقعدي يا واژني هست بلكه تصورات ذهن شما از اون نوع رابطه جنسی و آميزش است تخيلات و افكار جنسي به نوع رابطه جنسی وپوزيشن وغيره شكل بيروني ميده و شما را ارضا ميكنه رابطه جنسی مقعدي هم ابتدا تو ذهن مرد تداعي ميكنه بعد به عمل منجر ميشه .
    پس براي مردان متاهل اين روش كه زن به حالت سجده باشه و شوهر از پشت به واژن داخل كند اما توذهن و فكرش اين باشه كه آلت را وارد مقعد كرده در اين حالت چون پوزيشن زن كاملا مانند رابطه جنسی مقعدي است لذا مرد ميتونه با اين تصور هم لذت دلخواه را ببرد و هم زن متحمل درد نشود .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام.درسته که خانومها نباید در ایام پریود از همسراشون غافل باشن ولی نه به این طریق.چون مسلما هم کثیف کاری داره و هم خانومها اصلا دوست ندارن در این ایام لباسشونو جلو همسرشون عوض کنن چه برسه به رابطه مقعدی.در دوران پریودی باید از طرق دیگه مرد رو ارضا کرد .عذر میخوام مثل با دست یا لاپایی یا اونایی که میتونن دهانی.اینها همه مرد رو ارضا میکنه دیگه چه کاریه که رابطه حتما مقعدی باشه.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  7. توصيه من به خانوم هاي محترم اينه كه اگر متوجه شديد همسرتون نياز جنسي داره و شما را ترغيب به رابطه جنسی مقعدي ميكنه سريع دست بكار بشيد و اونقدر بهش ور بريد و  به شكل هاي مختلف كه خودتون بهتر ميدونبد تحريكش كنيد وبعد هم مهلت نديد از همان روش هايي كه دوستمون هنگامه خانوم گفتند ميتونيد علي رغم خواسته او مجبور به انزالش كنيد و ديگه كار تمومه و هم اوراحت ميشه و صد البته بيشتر شما از درد رابطه جنسی مقعدي موفق باشيد.

8. سلام دوباره.از نظر من اصلا مرد نباید به خودش اجازه بده به همچین چیزی فکر کنه چه برسه به اینکه این درخواست رو بیان کنه و در پی انجامش بربیاد.متاسفانه توی زندگی های امروزی دلیل اصلی مشکلات اینه که هیچی سرجای خودش نیست و هرکس میخواد از نقشی که داره سواستفاده کنه.اگر وظایف و کارها تعریف شده باشه واقعا کسی نباید از حد خودش فراتر بره.من خودم در طول 4سال زندگی مشترکم تا حالا از همسرم چنین پیشنهادی رو نشنیدم و حتی گاهی خودم حس بدجنسیم گل میکنه و تحریکش میکنم و پیشنهاد رابطه مقعدی رو میدم ببینم عکس العملش چیه و تا بیان میکنم فقط میگه چون از جونم بیشتر دوستت دارم هیچ وقت این اجازه رو به خودم نمیدم.اینجاست که یه زن احساس لذت میکنه از زن بودن خودش.بگذارید خانوما از زن بودنشون لذت ببرن نه اینکه فکر کنن برده شمان اقایون محترم.لذت دو طرفه خیلی قشنگ تره.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  9. سلام . منم با نظر هنگامه خانوم موافقم. اگه یه مرد واقعا ارزش واسه خانمش قائل باشه و اون دوس داشته باشه حاضر نمیشه همچین رنجی رو بهش تحمیل کنه .تازه مگه زمان پریودی چقدر طول میکشه که اقایون محترم نتونن تحمل کنن اکثریت مدت پریودیشون 6-7 روز هست اونقدر هم زیاد نیست که غیر قابل تحمل باشه همون چند روز رو میتونن از راههای دیگه استفاده کنن اتفاقا من یکی دوبار مثل هنگامه خانوم عکس العمل همسرم رو نسبت به این مورد سنجیدم و خودشون رد کردن و گفتن که نمیخوام یه ذره هم اذیت بشی. و این حرفشون اینقدر برام دوس داشتنی و با ارزش بود که بعد از اون اگه گاهی وقتها تحریک شدو پریود بودم تمام سعی ام رو میکنم که ایشون رو تامین کنم . اینجاست که ارزش یه زن سنجیده میشه . به امید شادی همه.

10. با سلام

فکر میکنم کاربر محترمی که مشکل سایز آلت در رابطه مقعدی داشت از ناپسند بودن و مضرات این عمل به اندازه کافی اطلاع نداشت و امیدوارم توجیه بشن البته از رابطه های جنسی خارج از ازدواج بیش از این انتظار نیست و از هیچگونه محدودیت و قانونی تبعیت نمیکند ولی باور بفرمائید زنانی هستند که بیشتر از اقایون مشتاق این کار هستند و مرد را مجاب به اینکار میکنند و حداقل یکبار امتحان کردن را به جان میخرند البته فیلمهای پورنو که با هزار جور تمرین و تنظیم و کارهای دگر انجام میشه بی تاثیر نیست و بیننده با تصور غلط از انچه دیده این عمل را انجام میدهد و اخر کار جز پشیمانی چیزی عایدشان نمیشود.

11. با سلام به همه دوستان
    والا ،  بلا من فقط گفتم یه روانشناس که میگفت در تهران و قم جلسه روانشناسی میزاره چنین حرفی رو زد ( رابطه مقعدی در دوران پریود همسرشون ) و اصلا حرفشون رو تایید نکردم که خانم های محترم کابر این سایت اینجور واکنش نشان دادند !!!!!!!!!!!!!!
    همه از مضرات رابطه مقعدی مطلع هستند و نیازی به تکرار گفته های قبلی نیست
    موفق باشید

12. hengameh561 نوشته است: سلام دوباره.از نظر من اصلا مرد نباید به خودش اجازه بده به همچین چیزی فکر کنه چه برسه به اینکه این درخواست رو بیان کنه و در پی انجامش بربیاد.متاسفانه توی زندگی های امروزی دلیل اصلی مشکلات اینه که هیچی سرجای خودش نیست و هرکس میخواد از نقشی که داره سواستفاده کنه.اگر وظایف و کارها تعریف شده باشه واقعا کسی نباید از حد خودش فراتر بره.من خودم در طول 4سال زندگی مشترکم تا حالا از همسرم چنین پیشنهادی رو نشنیدم و حتی گاهی خودم حس بدجنسیم گل میکنه و تحریکش میکنم و پیشنهاد رابطه مقعدی رو میدم ببینم عکس العملش چیه و تا بیان میکنم فقط میگه چون از جونم بیشتر دوستت دارم هیچ وقت این اجازه رو به خودم نمیدم.اینجاست که یه زن احساس لذت میکنه از زن بودن خودش.بگذارید خانوما از زن بودنشون لذت ببرن نه اینکه فکر کنن برده شمان اقایون محترم.لذت دو طرفه خیلی قشنگ تره.

حرف شما قبول و خانم ها واقعا با ارزش و محترم  هستند  اما يادمون باشه كه اگر اين كار هر از گاهي و بصورت كاملا اصولي و احتياط آميز و با تشريفات خاص و مقدمات لازم انجام بشه اونو قت ميتونه واسه خانوم هم لذت بخش باشه اما فقط هر از گاهي و خيلي دير به دير نه مداوم. اما  هرچند بهتر ه كه شوهر از اين كار چشم پوشي كنه و بطرق ديگر كه كم هم نيست به كسب فيض ولذت از همسر محترمه بپردازه كه اين لذت 2 طرفه همباشه  هم آقا وهم خانوم  احساس خوبي داشته باشند.

13. rastgo نوشته است:
    hengameh561 نوشته است: سلام دوباره.از نظر من اصلا مرد نباید به خودش اجازه بده به همچین چیزی فکر کنه چه برسه به اینکه این درخواست رو بیان کنه و در پی انجامش بربیاد.متاسفانه توی زندگی های امروزی دلیل اصلی مشکلات اینه که هیچی سرجای خودش نیست و هرکس میخواد از نقشی که داره سواستفاده کنه.اگر وظایف و کارها تعریف شده باشه واقعا کسی نباید از حد خودش فراتر بره.من خودم در طول 4سال زندگی مشترکم تا حالا از همسرم چنین پیشنهادی رو نشنیدم و حتی گاهی خودم حس بدجنسیم گل میکنه و تحریکش میکنم و پیشنهاد رابطه مقعدی رو میدم ببینم عکس العملش چیه و تا بیان میکنم فقط میگه چون از جونم بیشتر دوستت دارم هیچ وقت این اجازه رو به خودم نمیدم.اینجاست که یه زن احساس لذت میکنه از زن بودن خودش.بگذارید خانوما از زن بودنشون لذت ببرن نه اینکه فکر کنن برده شمان اقایون محترم.لذت دو طرفه خیلی قشنگ تره.

حرف شما قبول و خانم ها واقعا با ارزش و محترم  هستند  اما يادمون باشه كه اگر اين كار هر از گاهي و بصورت كاملا اصولي و احتياط آميز و با تشريفات خاص و مقدمات لازم انجام بشه اونو قت ميتونه واسه خانوم هم لذت بخش باشه اما فقط هر از گاهي و خيلي دير به دير نه مداوم. اما  هرچند بهتر ه كه شوهر از اين كار چشم پوشي كنه و بطرق ديگر كه كم هم نيست به كسب فيض ولذت از همسر محترمه بپردازه كه اين لذت 2 طرفه همباشه  هم آقا وهم خانوم  احساس خوبي داشته باشند.

سلام.از نظر من این رابطه به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی نباید انجام بشه.اصولشم رعایت بشه بازم هیچ لذتی واسه خانوم نداره جز اینکه فقط و فقط درد داره اونم شدیداینجور که من شنیدم.برای همین اگر برای خودتون و همسرتون ارزش قایلید باید از این کار چشم پوشی کنید.اقا بهنام به نظر من اگر پیشنهاد این رابطه از سوی خانوم هم باشه بازم اقا نباید زیر بار بره.انجام ندادنش ادمو نمیکشه که.چه کاریه خب؟

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  14. hengameh561 نوشته است:
    rastgo نوشته است:
    hengameh561 نوشته است: سلام دوباره.از نظر من اصلا مرد نباید به خودش اجازه بده به همچین چیزی فکر کنه چه برسه به اینکه این درخواست رو بیان کنه و در پی انجامش بربیاد.متاسفانه توی زندگی های امروزی دلیل اصلی مشکلات اینه که هیچی سرجای خودش نیست و هرکس میخواد از نقشی که داره سواستفاده کنه.اگر وظایف و کارها تعریف شده باشه واقعا کسی نباید از حد خودش فراتر بره.من خودم در طول 4سال زندگی مشترکم تا حالا از همسرم چنین پیشنهادی رو نشنیدم و حتی گاهی خودم حس بدجنسیم گل میکنه و تحریکش میکنم و پیشنهاد رابطه مقعدی رو میدم ببینم عکس العملش چیه و تا بیان میکنم فقط میگه چون از جونم بیشتر دوستت دارم هیچ وقت این اجازه رو به خودم نمیدم.اینجاست که یه زن احساس لذت میکنه از زن بودن خودش.بگذارید خانوما از زن بودنشون لذت ببرن نه اینکه فکر کنن برده شمان اقایون محترم.لذت دو طرفه خیلی قشنگ تره.

سلام.از نظر من این رابطه به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی نباید انجام بشه.اصولشم رعایت بشه بازم هیچ لذتی واسه خانوم نداره جز اینکه فقط و فقط درد داره اونم شدیداینجور که من شنیدم.برای همین اگر برای خودتون و همسرتون ارزش قایلید باید از این کار چشم پوشی کنید.اقا بهنام به نظر من اگر پیشنهاد این رابطه از سوی خانوم هم باشه بازم اقا نباید زیر بار بره.انجام ندادنش ادمو نمیکشه که.چه کاریه خب؟

سلام
    بنده1مرد هستم و بانظر شما در این زمینه موافقم.فکر میکنم حدودای3-4 صفحه پست در رابطه با این قضیه همه دوستان نوشتن و خود من هم چند بار فقط بیماری هاشو نوشتم اما یا عذر میخام اینا نمی فهمن یا نمیخان  بفهمن یعنی چی از مقعد چرا کاری که حیوون با جفتش نمیکنه (استثنا گاو انم چون وراهش مشترکه)انسان باید بکنه.شما که دارین ازین قضیه سوال میکنین فقط قبح این کارو ازبین میبرین و این گناه رو کوچک شمرده و باعث عادی سازی این مساله میشین .از همه دوستایی که با این مسئله مخالفت کردن تشکر میکنم و شدیدا از خانوما میخام به خودشون رحم کنن این سایت جای این حرفا نباید باشه.

15. hossein1982 نوشته است: با سلام به همه دوستان
    والا ،  بلا من فقط گفتم یه روانشناس که میگفت در تهران و قم جلسه روانشناسی میزاره چنین حرفی رو زد ( رابطه مقعدی در دوران پریود همسرشون ) و اصلا حرفشون رو تایید نکردم که خانم های محترم کابر این سایت اینجور واکنش نشان دادند !!!!!!!!!!!!!!
    همه از مضرات رابطه مقعدی مطلع هستند و نیازی به تکرار گفته های قبلی نیست
    موفق باشید

اون روانشناس خودش مشكل داره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 4
رفتن به صفحه    3   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید