شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پودرهای موبر

1. سلام آیا درسته که میگن پودرهای موبر(دپی)برا دخترا خطرناکه وپرده بکارتشونو از بین میبره؟؟؟؟؟؟؟ و اگه تا حالا استفاده کرده باشیم باید چکار کنیم؟

2. mahtabaji نوشته است: سلام آیا درسته که میگن پودرهای موبر(دپی)برا دخترا خطرناکه وپرده بکارتشونو از بین میبره؟؟؟؟؟؟؟ و اگه تا حالا استفاده کرده باشیم باید چکار کنیم؟

با سلام
    دوست عزیز خیر اینطور نیست تا چیزسختی وارد واژن نشه بکارت آسیب نمی بینه!در مورد این گونه پودرهاهم فقط مراقب باشید داخل مجرا نشه تا دچار عفونت بشید همین!
    تا الانم که استفاده کردید هیچ مشکلی نبوده و بعد از این هم نخواهد بود!
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. mahtabaji نوشته است: سلام آیا درسته که میگن پودرهای موبر(دپی)برا دخترا خطرناکه وپرده بکارتشونو از بین میبره؟؟؟؟؟؟؟ و اگه تا حالا استفاده کرده باشیم باید چکار کنیم؟

سلام دوست عزیز
    اصلا اینجور نیس فقط اگر خاصیت اسیدی بودنش پوست اون ناحیه رو اذیت نکنه و سورش و مشکلات دیگری نداشته باشید برای مصرفش مشکلی نیست هیچ ربطی هم به پرده بکارت ندارد
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. mahtabaji نوشته است: سلام آیا درسته که میگن پودرهای موبر(دپی)برا دخترا خطرناکه وپرده بکارتشونو از بین میبره؟؟؟؟؟؟؟ و اگه تا حالا استفاده کرده باشیم باید چکار کنیم؟

سلام خانوم
    من بهتون میگم با مدرک که پودر های بهداشتی نتنها مضر نیست بلکه بسیار سود هم داره براتون مثلا استشمام بوی اون داخل حموم از سرطان ریه جلوگیری میکنه و چندین خاصیت دیگه و اصلا هم رو بکارت تاثیری نداره توجه نکنین از بسیاری مواد شیمیایی و لیزر بهتره
    موفق باشین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام و ممنون از جواب همگی.چون همه میگن دخترا نباید استفاده کنن.بخصوص خانومای قدیمی گفتم شاید واقعا مشکلی پیش میاد.یه دفه استفاده کردم داشتم سکته میزدم

6. mahtabaji نوشته است: سلام و ممنون از جواب همگی.چون همه میگن دخترا نباید استفاده کنن.بخصوص خانومای قدیمی گفتم شاید واقعا مشکلی پیش میاد.یه دفه استفاده کردم داشتم سکته میزدم

سلام دوست عزیز
    خیر به هیچ عنوان مشکلی پیش نمیاد بنظر بنده از انواع اپیلاسیونها هم بهتره! هم مقرون به صرفه است! هم استفاده اش راحته! هم دمه دست تره! در هرحال پودری که مصرف کردید خوبه و مشکلی هم ایجاد نمیکنه

موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید