شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بهترین روان کننده(یا بی حس کننده) برای مقعد؟

1. با سلام
    دوستان عزیز
    این رابطه از نظر بیشتر متخصصین و حتی مردم عادی و بالاخص بانوان محترم اصولاً رابطه ای ناپسند تلقی میشه اما متاسفانه در دنیای امروزی و به علت محدودیتهای مختلف فرهنگی،اجتماعی و.... نظاره گر انجام بی محابای اون هستیم فارغ از تبعاتش!لذا پیشنهاد میکنم بجای اینکه بیاییم و از این مواد تسهیل کننده به اشخاص معرفی و تبلیغ کنیم ،اونو تقبیح کرده و مضراتشو عنوان کنیم تا هموطنانمون جدای از قبح موضوع،به معضلات بیشمارش آگاه بشن و از انجامش جداً خودداری کنن
    برای اینکه این نظر به عنوان نصیحت قلمداد نشه مواردی از مضرات این عمل رو بیان میکنم و امیدوارم شاهد بر چیده شدنه انجام این عمل در جامعه خودمون باشیم
    انجام این کار،در آینده و به مرور زمان موجب عدم کنترل مدفوع در سنین پیری مفعول میشه بطوریکه شخص بدون اینکه متوجه بشه لباس زیرشو کثیف میکنه
    احتمال ایجاد و بستر رشد ویروس خطرناکه ایذر بوجود میاد
    احتمال انتقال بیماریهای مقاربتی بیشماری از این طریق بین دو طرف قضیه بالقوه بوجود میاد
    زن از این طریق هیچ لذتی نمیبره لذا احتمال انزجار از روابط جنسی در این جنس وجود داره
    و....
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  2. سوال ما ربطی به مقعد ندارد بلکه سرد مزاجی زنم هست 2 ماهه تقریبا ازدواج کردیم قبلا خودش پیش قدم میشد الان هیچی حسی نداره نوازش تحریک عشق بازی خوردن آلت ... هیچ حسی نداره میگه شهوتی نمیشم مشکل از کجا میتونه باشه ؟

3. سلام من 1 بار رابطه مقعدی داشتم که همون یک بار ازم خون زیادی اومد
    بعد از اون مساله باعث شد من خیلی وقتا دچار یبوست بشم وازم خون بیاد بنظرتون دلیلش چیه؟

4. samira_m311 نوشته است: سلام من 1 بار رابطه مقعدی داشتم که همون یک بار ازم خون زیادی اومد
    بعد از اون مساله باعث شد من خیلی وقتا دچار یبوست بشم وازم خون بیاد بنظرتون دلیلش چیه؟

دوست عزیز
    ممکنه شما دچار همورئید(بواسیر) باشید
    بهتره برای درمان به متخصص جراح مراجعه کنید تا شما رو معاینه و در صورت لزوم عمل نمایید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سلام .به نظر من اگه  نکات بهداشتی رو رعایت کنیم و طرز انجام دادنش رو هم بلد باشیم طوری که خانوم معذب نشه ، انجام دادنش هرچندوقت یکبار ایرادی نداره.

6. samira_m311 نوشته است: سلام من 1 بار رابطه مقعدی داشتم که همون یک بار ازم خون زیادی اومد

با سلام
    دوست عزیز این عمل یکی از عوامل بالقوه ایجاد یبوست در افراد هست چون این راه ،اصولاً راه ایجاد روابط جنسی نیست! یادمون نره هر عضوی برای یک کار خاصی آفریده شده! و کار مقعد ، تنها خروج مواد زائداز بدن هست و لاغیر!! و واژن تنها راه ارتباطهای جنسی جهت توالی موالیده !! لذا موکداً گوشزد شده و میشه که از انجام این عمل  از راه مقعد خودداری به عمل بیاد!در مورد شما هم توصیه میکنم از پماد گیاهی ام جی مخصوص هموروئید استفاده کنید بسیار پماد خوب و قابل اطمینانی هست انشالله مشکلتون حل میشه اما سعی کنید دیگه از این راه ارتباط جنسی نداشته باشید.
    موفق باشید

7. سلام
    من 24 ساله هستم و تقریبا 5 سال هست که با دوستم رابطه مقعدی دارم.البته نه به صورت مداوم شاید در طول این 5 سال 20 بار این رابطه رو داشتم با فاصله زیاد.اما احساس میکنم مقعدم گشاد شده.و یه کم دچار بی اختیاری ... شدم.
    1.آیا راهی هست برای تنگ کردن مقعد؟
    2.اگر یه مدت رابطه مقعدی نداشته باشم به حالت اولیه بر میگردد؟

8. arya1363 نوشته است: سلام من اولین نوشته ام را در این سایت مینویسم!

کلا رابطه معقدی رابطه سالمی نیست و به نظر من بیشتر از مضرات نگاه کردن فیلمهای پورنو
    میباشد! من خودم بارها این رابطه را تجربه کردم ولی بعد از چند بار دیدم خودخواهی بیش از
    حد مردان است و دیگر از این رابطه پرهیز کردم !
    اگر تمام مسائل مورد بحث و علمی را کنار بگزاریم در انتهای روده یک شخص که پر از میکروب
    و ... دنبال چه میگردیم ! در ضمن میتونم بگم من به عنوان یک مرد دوست ندارم شریک زندگی
    و یا هر کس دیگه ای از این رابطه 1 طرفه ناراحت بشه!! عموما زنان از این رابطه نه تنها لذت
    نمیبرند بلکه رنج هم میبرن!!

سلام
    منم هم با نظر تاین دوستمون موافقم و متاسفم برای کسانی که در این پست بجای اینکه افرار رو منع کنن ازین حرکت زشت دارن ژل هم معرفی میکنن
    موفق باشین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. سلام.اینا همه از مضرات این رابطه است دیگه.نمیدونم راهی واسه درمانش وجود داره یا نه ولی نمیدونم چرا این رابطه رو انجام میدن.وقتی یه چیزی این همه ضرر داره واسه بدن دیگه چه لزومی داره که استفاده بشه.از بعضی اقایون خواهش میکنم انقدر خودخواه نباشن و سلامت شریک جنسیشون هم واسشون مهم باشه.اگر طرف باکره نیست که از راه معمولش رابطه داشته باشید اگر باکره هم هست این همه روش برای لذت بردن دو طرفه وجود داره چرا یه نفر درد بکشه و یکی دیگه لذت ببره.این رابطه به هیچ عنوان پسندیده نیست حتی هر چند وقت یه بار یا اصلا سالی یه بار.چیزی رو که خداوند مکروه قرار داده مطمعن باشید ضرر داشته و داره و انجام ندید.موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  10. sweetii نوشته است: سلام
    من 24 ساله هستم و تقریبا 5 سال هست که با دوستم رابطه مقعدی دارم.البته نه به صورت مداوم شاید در طول این 5 سال 20 بار این رابطه رو داشتم با فاصله زیاد.اما احساس میکنم مقعدم گشاد شده.و یه کم دچار بی اختیاری ... شدم.
    1.آیا راهی هست برای تنگ کردن مقعد؟
    2.اگر یه مدت رابطه مقعدی نداشته باشم به حالت اولیه بر میگردد؟

سلام دوست گرامی
    در وهله اول توصیه اکیدم اینه که منبعد دیگه از این رابطه بسیار خطرناک بپرهیزید و در وهله بعد پاسخ سئوالاتتون میتونه اسنها باشه:
    1- بله هم جراحی هست و هم دارو! اما چرا فکر میکنید دچار گشادی مقعد شدید؟؟بنظرم این بی اختیاری به خاطر اینه که ماهیچه های مقعد حساسیتشونو کمی از دست دادن! و این باعث میشه که بی اختیاری رخ بده!(بارها این مطلب که این رابطه تبعاتش بسیار خطرناکه گوشزد شده اما متاسفانه بیشتر افراد بهش اهمیت نمیدن)در هرحال ضمن اینکه به متخصصین گوارشی مراجعه میکنید میتونید از پماد گیاهی ام جی که گیاهی بوده و بی ضرر هم هست تحت نظر پزشک استفاده کنید فکر کنم این مشکلتون تا حد زیادی مرتفع بشه
    2- قطعاً تاثیر بسزائی خواهد داشت! همونطور که گفتم اگر به سلامتیتون اهمیت میدید و بهتر بگم اگر شریک جنسیتون به شما و سلامتیتون اهمیت میدن ! منبعد دیگه از این رابطه ها نداشته باشید در غیر اینصورت جداً در آینده دچار معضلات عدیده ای میشید
    موفق باشید.

11. hbs917

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام به دوستان گلم. میدونم سوالمو جای اشتباهی میپرسم .که دلیلش بسته بودن انجمن مربوطس
    واما سوالم
    مشکل من در رابطه با سایز آلت تناسولیمه که باعث شده روابطم اکثرا نا پایدار باشه
    مشکل زمانیه که میخام رابطه مقعدی برقرار کنم و به خاطر سایز التم این موضوع باعث دردکشیدن شریک جنسیم میشه
    دوستانی که در این زمینه تجربه دارن لطفا کمک کنن. چون به خاطر همین مشکل 3هفته پیش اخرین دوستمم از دست دادم Neutral
    ایا راه حل مناسبی هست ؟  ایا میشه رابطه ای بون درد یا حد اقل درد قابل تحمل داشته باشم؟
    ژل ها رو امتحان کردم بهترینشون لوبریکانت بود که بازم در هنگام انزال چون التم قطور تر میشه کارایی چندانی نداشت.
    اینم بگم که در حالت نعوظ معمولی طول 20 سانت و محیط 14 سنت (قطر حدود 4.5 سانت)
    هنگام انزال کمی بیشتر از این حالته.
    دوستان همینجا و یا به صورت خصوصی نظرشونو راجب مشکلم بگن.
    ممنون.

12. hbs917 نوشته است:
    مشکل زمانیه که میخام رابطه مقعدی برقرار کنم و به خاطر سایز التم این موضوع باعث دردکشیدن شریک جنسیم میشه
    دوستانی که در این زمینه تجربه دارن لطفا کمک کنن. چون به خاطر همین مشکل 3هفته پیش اخرین دوستمم از دست دادم Neutral
    ایا راه حل مناسبی هست ؟  ایا میشه رابطه ای بون درد یا حد اقل درد قابل تحمل داشته باشم؟
    ژل ها رو امتحان کردم بهترینشون لوبریکانت بود که بازم در هنگام انزال چون التم قطور تر میشه کارایی چندانی نداشت.
    ممنون.

رابطه ای که علاقه به انجامش دارید بخاطر عوارضی که داره توصیه نمیشه ولی به دلیل اندازه آلت شما و عدم تحمل شریک جنسیتون پیشنهاد میشه دخول کامل نکنید یا ترجیحاً شما دراز بکشید تا شریک جنسیتون (باتوجه به توان فیزیکی) کنترل رابطه رو به عهده بگیرند.
    در مورد رابطه جنسی مقعدی در اینجا توضیحات خوبی ارائه شده که میتونید مشاهده کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. NassriN نوشته است:
    hbs917 نوشته است:
    ممنون.

رابطه ای که علاقه به انجامش دارید بخاطر عوارضی که داره توصیه نمیشه ولی به دلیل اندازه آلت شما و عدم تحمل شریک جنسیتون پیشنهاد میشه دخول کامل نکنید یا ترجیحاً شما دراز بکشید تا شریک جنسیتون (باتوجه به توان فیزیکی) کنترل رابطه رو به عهده بگیرند.
    در مورد رابطه جنسی مقعدی در اینجا توضیحات خوبی ارائه شده که میتونید مشاهده کنید.

سلام دوست عزیز
    خانم نسیم توضیحات خوبی دادن اما رابطه مقعدی صرف نظر از سایز آلت شما برای هر دختری دردناک میباشد و اکثرا راضی به این عمل نمیشن شما باید پوزیشن دیگری انتخاب کنید تا مشکلتان حل شود

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. loveforlove نوشته است: سوال ما ربطی به مقعد ندارد بلکه سرد مزاجی زنم هست 2 ماهه تقریبا ازدواج کردیم قبلا خودش پیش قدم میشد الان هیچی حسی نداره نوازش تحریک عشق بازی خوردن آلت ... هیچ حسی نداره میگه شهوتی نمیشم مشکل از کجا میتونه باشه ؟

خانم شما مشکل منو دارن مشکل من بخاطر خودارضایی بود که نمیتونستم به هیچ روش دیگه ای تحریک بشم اما با کمک دکتر مشاور خیلی خیلی بهتر شدم پیشنهاد میکنم از مشاوره کمک بگیرین

15. hbs917 نوشته است: سلام به دوستان گلم. میدونم سوالمو جای اشتباهی میپرسم .که دلیلش بسته بودن انجمن مربوطس
    واما سوالم
    ممنون.

اولا سلام دوما ازتون میخام با خوندن این پست ناراحت نشین
    دوست من یعنی چی رابطه مقعدی؟ها یعنی چی من عذر میخام این رفتاری که 1مرد با مقعد1خانوم میکنه باوجود اینکه اشرف مخلوقاته دیگر مخلوقات خدا باهم نمیکنن>من متاسفم واسه خانومایی که میان وتن به این کار میدن ایا شما که اقا هستین میدونین در این رابطه چند نوع بیماری در کوتاه و دراز مدت براتون بوجود میاد خانومی که تن به این کار میده چی خبر داره از بیماریهای که ب این وسیله بوجود میان ها؟واقعا زشت التت داداش من بزرگه خب بهترین حالتش دخول از جلو هست حتی زن هم لذت میبره که الت طرف مقابلش بزرگ باشه .چیزی که اسلام منع کرده نباید ما بریم دنبالش برای هر2طرف این بهتره تازه میاین تو سایت هم میگین که این خودش گناه رو کوچک میشمره خواهشا لطفا این عادت غلط و زشت رو از خودتون دور کنید قصد نصیحت ندارم خانوم یا اقایی اگه خواستن تا من از عوارض بسیار بد این روش براشون چند صفحه بگم که شاید الان گرفتارشین یا بعدا میشین
    موفق باشین

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 4
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید