شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 107 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. 12 مرداد پریود آخرمم 24 تیر بود..دخولی نبود اص ن دخولی نبود فقط با کاندم ب واژنم زد ترسم از پیشابه فقط که یه جوری به واژنم خورده باشهSad

آخه پریودام منظمه امروزم نشدم Sadتاریخم 22 بوده

2. raz_sh نوشته است: سلام
    میخواستم از دوستان بپرسم آیا با وجود اینکه سه چهار روز بعد از یک رابطه ی مشکوک پریودی اتفاق بیفته بازهم امکان بارداری وجود داره؟ یا در هر صورت پریود شدن برابر هست با عدم بارداری؟

اگر به پریود بودن مطمئن هستید یعنی عدم بارداری.

3. mmmmq نوشته است: 12 مرداد پریود آخرمم 24 تیر بود..دخولی نبود اص ن دخولی نبود فقط با کاندم ب واژنم زد ترسم از پیشابه فقط که یه جوری به واژنم خورده باشهSad

احتمال بارداری در حد صفره.

اگر نگران هستید آزمایش دهید.

4. anna_mppp نوشته است:
    parva17 نوشته است:
    anna_mppp نوشته است: دوره 37 روزه منظم دارم.
    پریودم 7 روز طول میکشه.
    ایندفعه پریودم 92/5/1 شروع شد و روز 92/5/19 (روز 18 یا19سیکلم؟)رابطه داشتیم.منی داخل تخلیه نشد اما رابطه بدون کاندوم بود (اما برای انزال آلتشون را بیرون آوردن و با فشار به باسنم تخلیه شدن که سریع منی را پاک کردم.با واژن تماس نداشت و بعدش رفتم جاش را شستم)و نکته مهم اینه که ما چندساعت قبلاز این رابطه یکبار دیگه هم رابطه داشتیم که با کاندوم بود و منی شوهرم داخل کاندوم تخلیه شده بود.با توجه به اینکه بعد از رابطه ی اول ایشون رفتن دستشویی اما من خیلی میترسم چون هم به دلیل رابطه و انزال اول ،منی داخل مجراشون بوده و هم من تقریبا توی روزهای پرخطرم بودم.خیلی میترسم کمکم کنید.احتمال بارداری هست؟چقدر؟

برای استفاده از روش اورژانسی ممکنه کمی دیر شده باشه. اما اگر استفاده میکردید بهتر بود.

احتمال بارداری پایینه. برای اطمینان آزمایش دهید.

الان قرص ندارم اما به نظرت فردا بخرم وبخورم.اثر داره؟

بهترین تاثیر تا 72 ساعته. الان بخرین به نظرم فقط زمان پریودتون رو بهم میریزه. زیاد نگران نباشید. اما اگر تاخیر بیشتر از 7 روز داشتید آز بتا بدین

5. mmmmq نوشته است: 12 مرداد پریود آخرمم 24 تیر بود..دخولی نبود اص ن دخولی نبود فقط با کاندم ب واژنم زد ترسم از پیشابه فقط که یه جوری به واژنم خورده باشهSad

با سلام
    اگه حالت های قبل از پریودی را داشته باشید به احتمال زیاد پریود خواهید شد و از طرفی تاخیر یکی دو روزه در پریود خانم ها عادیه و جای نگرانی نیست و با توجه به نوع رابطه و اینکه رابطه شما در دوره تخمک گذاری نبوده نیازی به اینهمه استرس و ترس نیست و مطمئن باشید تاخیر پریود به دلیل داشتن  استرس زیاد و ترس از حامله شدنه
    ریلکس باشید و استرس رو از خودتون دور کنید نهایتش اینه که با خوردن داروهای گیاهی قاعده آور پریودتون شروع میشه
    امیدوارم فردا با گرفتن جواب آزمایش و منفی بودن آن خوشحال بشید !!!!!!!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام دوستای خوبم جواب آزمایش منفی بود خیلی خوشحالم خیلیییییی Smile دیگه فقط منتظر پریودم Smile
    آرزو میکنم که هیچکس تو زندگی دچار استرس نشه واقعا مثه یه مرده متحرک بودم استرس بارداری داغونم کرده بود ...تشکر میکنم از تمام دوستانی که کمکم کردن منو راهنمایی کردن آروم شدم ،مخصوصا آقای aliyan عزیز که با صبر و حوصله به تمام سوالاتم هر وقت روز پاسخ میدادن...
    خوشحالم که دوستای خوبی مثه شما دارم آرزو میکنم همیشه سلامت باشید و هیچوقت تو زندگی دچار استرس نشید .....

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. با سلام

من مبتلا به کم کاری تیروئید هستم اما کنترل شده  بیشتر از یکسال قرص مصرف میکنم پریودهای جز این چند ماه اخیر مرتب بوده  پریودی ماه قبلم 6 روز دیر شد ماه قبل از اونم یه 2 یا سه روز اما این دفغه امروز روز 7 روز تاخیر داشتم و علائمی هم ندارم دیروز با همسرم یه رابطه بدون دخول داشتیم که اآلتها با هم تماس داشت اما انزال صورت نگرفت با توجه به اینکه من از اولین روز اخرین پریودم 36 روز میگذره احتمال بارداری چقدر است ؟و همچنین دیروز و امروز 2 بار بی بی چک استفاده کردم منفی بود در طی ماه قبل رابطه نداشتیم ولی پریود ماه قبلم مدتش 3 روز بیشتر نیود  البته اکثر مواقع اینطور  کم است .

8. sogol67 نوشته است: با سلام

من مبتلا به کم کاری تیروئید هستم اما کنترل شده  بیشتر از یکسال قرص مصرف میکنم پریودهای جز این چند ماه اخیر مرتب بوده  پریودی ماه قبلم 6 روز دیر شد ماه قبل از اونم یه 2 یا سه روز اما این دفغه امروز روز 7 روز تاخیر داشتم و علائمی هم ندارم دیروز با همسرم یه رابطه بدون دخول داشتیم که اآلتها با هم تماس داشت اما انزال صورت نگرفت با توجه به اینکه من از اولین روز اخرین پریودم 36 روز میگذره احتمال بارداری چقدر است ؟و همچنین دیروز و امروز 2 بار بی بی چک استفاده کردم منفی بود در طی ماه قبل رابطه نداشتیم ولی پریود ماه قبلم مدتش 3 روز بیشتر نیود  البته اکثر مواقع اینطور  کم است .

سلام، اگر دخول وجود نداشته احتمال بارداری خیلی خیلی کمه، وقتی رابطه ای نداشتید، بیبی چک لازم نبود، می توانید برای تاخیر به دکتر مراجعه کنید که مشکل دیگه ای مثل کیست نداشته باشید

9. سلام ایمیلی مبنی بر پاسخ به پست ارسالیم دریافت کردم اما با مراجعه به صفحه مربوطه و حتی صفحات بعدی پاسخی نمیبینم شماره پست ۱۵۸۶ لطفا برسی بفرمایید جوابش اورژانسیه

10. arghavan2013 نوشته است:
    sogol67 نوشته است: با سلام

سلام، اگر دخول وجود نداشته احتمال بارداری خیلی خیلی کمه، وقتی رابطه ای نداشتید، بیبی چک لازم نبود، می توانید برای تاخیر به دکتر مراجعه کنید که مشکل دیگه ای مثل کیست نداشته باشید

با توجه به اینکه من  در زمان تاخیر یعنی 6 روز پس از اینکه باید پریود شوم  که نشدم بازم احتمال بارداری هست ؟ اونم بدون دخول و انزال

11. sogol67 نوشته است:
    arghavan2013 نوشته است:
    sogol67 نوشته است: با سلام

با توجه به اینکه من  در زمان تاخیر یعنی 6 روز پس از اینکه باید پریود شوم  که نشدم بازم احتمال بارداری هست ؟ اونم بدون دخول و انزال

با سلام

بدون دخول و انزال بارداری صورت نمیگیره بهتره بخاطر اختلال قاعدگی چند ماه اخیر به پزشک مراجعه بفرمائید.

12. سلام من قبلا براتون توضیح دادم که دخولی انجام نگرفت و از قرص اچ دی استفاده کردم الان 2 روز از استفاده قرص ها میگذره و من سینه هام سفت و دردناک شده اما پریود نشدم . خیلی استرس دارم . چند روز بعد از قرص ها باید پریود بشم . تاریخ پریودیم 5 مرداد بود و 22 مرداد رابطه داشتم . آیا دراین تاریخ تخمک گذاری داشتم ؟ دارم از استرس میمیرم . البته شما بهم گفتید که نگران نباشم اما نگرانی منو رها نمیکنه .حتی فکر میکنم اگرم پریود بشم باز م احتمال اینکه باردار بوده باشم هست . کمکم کنید تا به آرامش برسم .

13. Ms_pooneh نوشته است: سلام من قبلا براتون توضیح دادم که دخولی انجام نگرفت و از قرص اچ دی استفاده کردم الان 2 روز از استفاده قرص ها میگذره و من سینه هام سفت و دردناک شده اما پریود نشدم . خیلی استرس دارم . چند روز بعد از قرص ها باید پریود بشم . تاریخ پریودیم 5 مرداد بود و 22 مرداد رابطه داشتم . آیا دراین تاریخ تخمک گذاری داشتم ؟ دارم از استرس میمیرم . البته شما بهم گفتید که نگران نباشم اما نگرانی منو رها نمیکنه .حتی فکر میکنم اگرم پریود بشم باز م احتمال اینکه باردار بوده باشم هست . کمکم کنید تا به آرامش برسم .

مطمئن باشید باردار نیستید. شما دخولی نداشتین! تازه از قرص اچ دی هم استفاده کردین!
    مصرف قرصای اچ دی پریود رو عقب میندازه. بنابراین دیرتر از موعد پریود میشین! استرسی که دارین این تعویق رو بیشتر میکنه! ریلکس باشین دوست عزیز.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  14. behzad_mm نوشته است:
    Ms_pooneh نوشته است: سلام من قبلا براتون توضیح دادم که دخولی انجام نگرفت و از قرص اچ دی استفاده کردم الان 2 روز از استفاده قرص ها میگذره و من سینه هام سفت و دردناک شده اما پریود نشدم . خیلی استرس دارم . چند روز بعد از قرص ها باید پریود بشم . تاریخ پریودیم 5 مرداد بود و 22 مرداد رابطه داشتم . آیا دراین تاریخ تخمک گذاری داشتم ؟ دارم از استرس میمیرم . البته شما بهم گفتید که نگران نباشم اما نگرانی منو رها نمیکنه .حتی فکر میکنم اگرم پریود بشم باز م احتمال اینکه باردار بوده باشم هست . کمکم کنید تا به آرامش برسم .

مطمئن باشید باردار نیستید. شما دخولی نداشتین! تازه از قرص اچ دی هم استفاده کردین!
    مصرف قرصای اچ دی پریود رو عقب میندازه. بنابراین دیرتر از موعد پریود میشین! استرسی که دارین این تعویق رو بیشتر میکنه! ریلکس باشین دوست عزیز.

با سلام

ضمن تائید فرمایشات دوستمون این را اضافه کنم بااینکه شما به سیکل قاعدگی و چگونگی روزهای آن به طور کامل اشاره نکردین ولی بااین حال فکر کنم دوره تخمکگذاری را هم رد کرد بودید و از هر لحاظ اماده قاعدگی هستید البته اگر استرس بذاره!!!

15. با سلام
    من 29 سال سن دارم.
    1- قاعدگی تقریبا نامنظم دارم 2- طول دوره 30 تا 34 روزه است 3- دوره خونریزی همراه با لکه بینی قبل و بعد تا 10 روز میشه 4- آخرین بار خونریزی من 21 تیر 92 بوده است و 6 روز طول کشیده. 5 - در تاریخ 16 مرداد 92 رابطه جنسی داشتم.
    6- رابطه جنسی با کاندوم بود و در حد لای پا بود طوری که فقط تماس سطحی بین آلتها بود  . کاندوم پاره شد  و بلافاصله بعد از پاره شدن متوجه شدیم و رابطه را قطع کردیم . نشانه ای از منی ندیدیم ولی به  پیشاب شک داریم چون پیشاب خیلی کمه و اگر توی کاندوم باشه مشخص نمیشه ولی نمیدونم که خارج شده یا نه یا بعد از پاره شدن اصلا با آلت من تماس داشته یا نه. 5 روز بعد از رابطه 2 عدد قرص لوونجسترول یکجا مصرف شده. ( کمتر از 120 ساعت)

ضمنا باید این توضیحو بدم که در دو سیکل قبلی هم قرص اورژانس مصرف کردم و هر بار بعد از 4 روز پریود شدم.
    یکی از دوستان گفتن که تو دوره تخمک گذاری بودم . نمیدونم چطوری محاسبه کردن آیا 26 روز بعد از پریود دوره تخمک گذاریه؟

الان 5 روز از خوردن قرص میگذره و من حالات پریود دارم ولی هنوز نشدم از دلشوره دارم میمیرم نمیدونم چیکار کنم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 107 از 132
رفتن به صفحه :    ... 107 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید