شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 106 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. saba29 نوشته است: با سلام
    من 29 سال سن دارم.
    1- قاعدگی تقریبا نامنظم دارم 2- طول دوره 30 تا 34 روزه است 3- دوره خونریزی همراه با لکه بینی قبل و بعد تا 10 روز میشه 4- آخرین بار خونریزی من 21 تیر 92 بوده است و 6 روز طول کشیده. 5 - در تاریخ 16 مرداد 92 رابطه جنسی داشتم.
    6- رابطه جنسی با کاندوم بود و در حد تماس آلتها با هم . کاندوم پاره شد و بلافاصله بعد از پاره شدن متوجه شدیم و رابطه را قطع کردیم . مایع منی خارج نشده بود ولی در مورد پیشاب شک داریم که خارج شده یا نه یا بعد از پاره شدن اصلا با آلت تماس داشته یا نه. 5 روز بعد از رابطه 2 عدد قرص لوونجسترول یکجا مصرف شده. ( کمتر از 120 ساعت)

ضمنا باید این توضیحو بدم که در دو سیکل قبلی هم قرص اورژانس مصرف کردم و هر بار بعد از 4 روز پریود شدم.

الان یک روزه که از خوردن 2 قرص همزمان میگذره و من نگرانم که دیر مصرف کرده باشم. آیا احتمال بارداری وجود داره ؟ بشدت نگرانم و نمیتونم زندگی عادی داشته باشم . لطفا کمکم کنید.

سلام دوست عزیز
    با توجه به توضیحاتتون شما در دوره تخمک گذاری بودین و پیشاب هم ممکنه حاوی اسپرم باشه و احتمال بارداری با پیشاب خیلی کمه اما صفر نیست
    درسته هر چه روش اورژانسی دیرتر بشه اثرش کمتره و باید تا 72 ساعت بعد اقدام بشه من توضیحات کلی و آنچه هست رو دادم
    ولی در کل با توجه به اینکه پیشاب بوده و احتمالش خیلی هم کمه و از روش اورژانسی هر چند دیر استفاده کردین خیلی به خودتون نگرانی راه ندین استرس خودش خیلی بده و برای اطمینان دو سه روز دیگه آزمایش بتا بدین یا از بی بی چک استفاده کنید هر چند آزمایش بتا دقیقتره
    خودتونو نگران نکنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام خدمت همه عزیزان . خوشحالم با این سایت اشنا شدم . ماما هستم و چند روز پیش خانمی مراجعه کردن که هفته هفتم بارداریشون بود و متاسفانه نتونستم جواب سوالشون رو بدم ! میشه شما نظرتون رو بگید ؟
    این خانم حوالی تخمک گذاری ماه تیر دو رابطه جنسی داشتند ! به شرح زیر .
    1- رابطه ای با شریک جنسی اش با کاندوم . ولی اوایل معاشقه از کاندوم استفتده نشده و برای شاید یک دقیقه دخول داشته و از عدم دیافت منی مطمئن ولی از از عدم دریافت پیشاب مطمئن نیست .!
    2- رابطه با همسر شرعی ! آن هم بدون پیشگیری به قصد بارداری . ولی همسر ایشان بیمار هیپوسپازدیازه . و اسپرماتوگرامش نرمال نیست . شرح اسپرماتوگرام رو براتوم مینویسم .
    سوال این خانم در رابطه با پدر جنینشه . چون مصر به سقط جنین میباشد . نمیخوام تصمیم اشتباهی بگیرم و جون یه مخلوق رو من بگیرم . لطفا نظرتون رو بگید
    اینم اسپرماتوگرام شوهرشون :
    volume :1
    ph: 7.5
    all sperm:72
    live sperm:36
    progressive motility: 36
    normal motility: 22
    SSC: 4.5
    SMI: 94
    fast motility:10
    moderate:40
    slow:50

3. سلام دوستام لطفا کمکم کنید خیلیی استرس دارم Sad
    پریودای ماههای قبلم از فروردین تا تیر ماه اینجوری بوده :30_28_26_24تیر
    این ماه 22 باید پریود میشدم اما نشدم Sad
    رابطم با نامزدم اینجوری بود من به آلتشون دست زدم که پیشاب بود بعد دستم به همه جا خورد تو این فاصله نامزدم کاندوم زد و با کاندوم یه خوده به واژنم فشار دادن(باکرم)خولی صورت نگرفت و کاندوم ارضا شدن ترسم فقط از پیشابه که شاید به کاندوم برخورد کرده باشه به یه طریقی اما قبل از اینکه با واژنمم برخورد کنه به پاهامم برخورد داشت بعد رابطه بلافاصله از اووسیز دو عدد همزمان استفاده کردم ام امروز که تاریخم بوده نشدم با توجه به اینکه پریودام منظمه اسرس شدید در حد مرگ گرفتم ...تمام دوستان کمکم کردن راهنماییم کردن که اتفاقیی نیفتاده ولی استرس مثه خوره افتاده به جونم Sad امروز آز دادم فردا عصر جواب میدن حس میکنم مثبته Sad این ماه استرس شدید داشتم کل ماه...رابطه روز 20 پریود بوده ...کمکم کنین دارم دیوونه میشم...پریشب درد شبیه درد پریودی گرفتم که حتی از نوار استفاده کردم ولی خبری نبو...سینه هام مثه هر ماه حساس شده زیر دلمم  کم درد...خیلییی میترسم چرا امروز پریود نشدم ؟یعنی جواب آز منفیه ؟ Sad Sad

4. mmmmq نوشته است: سلام دوستام لطفا کمکم کنید خیلیی استرس دارم Sad
    رابطم با نامزدم اینجوری بود من به آلتشون دست زدم که پیشاب بود بعد دستم به همه جا خورد تو این فاصله نامزدم کاندوم زد و با کاندوم یه خوده به واژنم فشار دادن(باکرم)خولی صورت نگرفت و کاندوم ارضا شدن ترسم فقط از پیشابه که شاید به کاندوم برخورد کرده باشه به یه طریقی اما قبل از اینکه با واژنمم برخورد کنه به پاهامم برخورد داشت بعد رابطه بلافاصله از اووسیز دو عدد همزمان استفاده کردم ام امروز که تاریخم بوده نشدم با توجه به اینکه پریودام منظمه اسرس شدید در حد مرگ گرفتم ...تمام دوستان کمکم کردن راهنماییم کردن که اتفاقیی نیفتاده ولی استرس مثه خوره افتاده به جونم Sad امروز آز دادم فردا عصر جواب میدن حس میکنم مثبته Sad این ماه استرس شدید داشتم کل ماه...رابطه روز 20 پریود بوده ...کمکم کنین دارم دیوونه میشم...پریشب درد شبیه درد پریودی گرفتم که حتی از نوار استفاده کردم ولی خبری نبو...سینه هام مثه هر ماه حساس شده زیر دلمم  کم درد...خیلییی میترسم چرا امروز پریود نشدم ؟یعنی جواب آز منفیه ؟ Sad Sad

با سلام

قبلا هم خدمتتان عرض کردم استرس و نگرانی به تنهایی میتواند باعث تاخیر قاعدگی گردد دفعه قبل هم از دادین منفی بود با این رابطه های سطحی احتمال حاملگی خیلی خیلی خیلی خیلی پایین است حالا هر چقدر استرس داشته باشید بیشتر به ضررتون است

5. با این رابطه ای که من داشتم چند درصد امکان باردار هست ؟ Sad

6. سلام.شما باردار نیستی مطمعن باش.دلیل پریود نشدنت هم این همه استرسه.احتمال بارداری شما شاید ۲% باشه.هیچ اتفاقی نیفتاده ریلکس باش.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. mmmmq نوشته است: با این رابطه ای که من داشتم چند درصد امکان باردار هست ؟ Sad

با سلام

اگر نمیگویم صفر درصد بخاطر اینکه همیشه یک احتمال کوچکی که در همه مواقع امکان داره غیرممکن را ممکن سازد.

8. دوره 37 روزه منظم دارم.
    پریودم 7 روز طول میکشه.
    ایندفعه پریودم 92/5/1 شروع شد و روز 92/5/19 (روز 18 یا19سیکلم؟)رابطه داشتیم.منی داخل تخلیه نشد اما رابطه بدون کاندوم بود (اما برای انزال آلتشون را بیرون آوردن و با فشار به باسنم تخلیه شدن که سریع منی را پاک کردم.با واژن تماس نداشت و بعدش رفتم جاش را شستم)و نکته مهم اینه که ما چندساعت قبلاز این رابطه یکبار دیگه هم رابطه داشتیم که با کاندوم بود و منی شوهرم داخل کاندوم تخلیه شده بود.با توجه به اینکه بعد از رابطه ی اول ایشون رفتن دستشویی اما من خیلی میترسم چون هم به دلیل رابطه و انزال اول ،منی داخل مجراشون بوده و هم من تقریبا توی روزهای پرخطرم بودم.خیلی میترسم کمکم کنید.احتمال بارداری هست؟چقدر؟

9. anna_mppp نوشته است: دوره 37 روزه منظم دارم.
    پریودم 7 روز طول میکشه.
    ایندفعه پریودم 92/5/1 شروع شد و روز 92/5/19 (روز 18 یا19سیکلم؟)رابطه داشتیم.منی داخل تخلیه نشد اما رابطه بدون کاندوم بود (اما برای انزال آلتشون را بیرون آوردن و با فشار به باسنم تخلیه شدن که سریع منی را پاک کردم.با واژن تماس نداشت و بعدش رفتم جاش را شستم)و نکته مهم اینه که ما چندساعت قبلاز این رابطه یکبار دیگه هم رابطه داشتیم که با کاندوم بود و منی شوهرم داخل کاندوم تخلیه شده بود.با توجه به اینکه بعد از رابطه ی اول ایشون رفتن دستشویی اما من خیلی میترسم چون هم به دلیل رابطه و انزال اول ،منی داخل مجراشون بوده و هم من تقریبا توی روزهای پرخطرم بودم.خیلی میترسم کمکم کنید.احتمال بارداری هست؟چقدر؟

برای استفاده از روش اورژانسی ممکنه کمی دیر شده باشه. اما اگر استفاده میکردید بهتر بود.

احتمال بارداری پایینه. برای اطمینان آزمایش دهید.

10. parva17 نوشته است:
    anna_mppp نوشته است: دوره 37 روزه منظم دارم.
    پریودم 7 روز طول میکشه.

برای استفاده از روش اورژانسی ممکنه کمی دیر شده باشه. اما اگر استفاده میکردید بهتر بود.

الان قرص ندارم اما به نظرت فردا بخرم وبخورم.اثر داره؟

11. anna_mppp نوشته است:
    parva17 نوشته است:
    anna_mppp نوشته است: دوره 37 روزه منظم دارم.
    پریودم 7 روز طول میکشه.

الان قرص ندارم اما به نظرت فردا بخرم وبخورم.اثر داره؟

سلام، اگر 120ساعت از نزدیکی گذشته خوردن قرص بی فایده است، احتمال بارداری بسیار کم است، آرامش داشته باشید و در صورت تاخیر آزمایش بدید.

12. با سلام . من 5 مرداد اولین روز پریودی ام بوده و 22 مرداد یک رابطه جنسی داشتم البته دخولی اتفاق نیفتاد و من باکره هستم . اما مایع منی روی کشاله ی ران من ریخت و قبل از ارضای شریک جنسیم کمی آلتش با آلت من تماس داشت . بعد از 4 ساعت از رابطه من روش اورژانسی قرص اچ دی مصرف کردم و 12 ساعت بعد هم مجددا استفاده کردم . الان خیلی استرس دارم که مبادا بارداری برای من اتفاق بیفته . میخوام بدونم چند روز باید تا پریودیم صبرکنم ؟ لطفا زودترجوابمو بدید دارم از استرس میمیرم .

13. Ms_pooneh نوشته است: با سلام . من 5 مرداد اولین روز پریودی ام بوده و 22 مرداد یک رابطه جنسی داشتم البته دخولی اتفاق نیفتاد و من باکره هستم . اما مایع منی روی کشاله ی ران من ریخت و قبل از ارضای شریک جنسیم کمی آلتش با آلت من تماس داشت . بعد از 4 ساعت از رابطه من روش اورژانسی قرص اچ دی مصرف کردم و 12 ساعت بعد هم مجددا استفاده کردم . الان خیلی استرس دارم که مبادا بارداری برای من اتفاق بیفته . میخوام بدونم چند روز باید تا پریودیم صبرکنم ؟ لطفا زودترجوابمو بدید دارم از استرس میمیرم .

نگران نباشید
    نه رابطه تون خطرناک بوده که بترسید و نه قرص های اورژانسی اجازه میده بارداری رخ بده

14. raz_sh

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    میخواستم از دوستان بپرسم آیا با وجود اینکه سه چهار روز بعد از یک رابطه ی مشکوک پریودی اتفاق بیفته بازهم امکان بارداری وجود داره؟ یا در هر صورت پریود شدن برابر هست با عدم بارداری؟

15. mmmmq نوشته است: سلام دوستام لطفا کمکم کنید خیلیی استرس دارم Sad

سلام ببینین خوردن اووسیر از عوارضشه عقب انداختن من نمیدونم شما خودتون میدونستین یا نه.اصلا نگران نباشین کاش مینوشتین کی نزدیکی داشتین  من توضیح میدم شما حساب کن
    از روز1پریودیتون روز 14 شما تخمک ازاد میکنین البته ب شرطی که پریودی منظم باشه که از شما هست
    خب از روز 12-13نزدیکی ریسکش بالاس واسه حاملگی و تا روز16-نهایتا17این خطرهستش بعدش دیگه خطری وجود نداره
    بعدشم استرس شما 1از دلایل عقب انداختنتونه و همچنین مصرف اووسیر.بعدشم باید منی به مقدار کافی داخل وازنتون تخلیه شده باشه و با اون مقداری که معلوم نیست اسپرمای کافی رو جهت بارداری داشته به دستاتون مالیده شده این احتمال رو به صفر نزدیک میکنه پس نگران نباشین قطعا با این چبزی که شما نوشتین جواب منفیه مگه چند درصد بسیار کم مگه دخولی صورت گرفته باشه منی تخلیه شده باشه و شما نفهمیده باشی با این چیزایی که شما گفتیمن90درصد خبری نیست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 106 از 132
رفتن به صفحه :    ... 106 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید