شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

از بین رفتن نعوظ هنگام نزدیکی

1. khanomi25 نوشته است: سلام دوستای خوب . همسر من 26 سالشه و ما نزدیک به 1 ساله که عقد کردیم و از نظر نظر رابطه با توجه به اینکه هردومون گرم مزاج هستیم  و همیشه هم شرایطش رو رو داریم تقریبا یک روز در میان با هم رابطه داریم البته به صورت سطحی و هنوز دخول صورت نگرفته و من هنوز بکارتم رو دارم چون با توجه به سنت خودمون مراسم ازدواج انجام نگرفته .کلاً در رابطه با موارد و مسایل زناشویی زیاد مطالعه میکنم و با اینکه شاغلم همیشه سعی میکنم به عنوان یه زن کارم رو درست انجام بدم ولی یه چیزی که کمی ذهنم رو مشغول کرده اینه در بعضی از رابطه هامون ایشون احساس ناراحتی و سوزش در سر الت تناسلی شون میکنن و چند بار هم به همین دلیل بدون اینکه ارضا بشن تموم کردیم خواستم بدونم این میتونه برای ایشون خطر ناک بشه یا اینکه علت این سوزش چی می تونه باشه این موضوع منو نگران کرده بهشون گفتم که با پزشک متخصص مشورت کنن ولی ایشون موضوع رو بی اهمیت میدونن . دوستان لطفا می تونین منو راهنمایی کنین که چیکار کنیم و یا من چیکار می تونم انجام بدم. ممنون میشم اگه جوابم رو بدین .

سلام دوست عزیز
    به خاطر اصطکاک با بدن شما و چون خودشو ارضا کرده خشک بوده سعی کنید از ژل لبریکانت استفاده کنید تا نرم و لذت بخش شود

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. rasoull2005 نوشته است: سلام
    دوست عزيز همونطوري كه دوستان گفتند بعد از انزال نعوظ كاملي انجام نميشه اگه هم بشه مرد حس قبل انزار رو نداره بنا بر اين كامل نميتونه شما رو ارضا كنه من از گفته هاي شما به اين نتيجه رسيدم كه ايشون ارضا ميشند شما نميشيد پس سعي كنيد اول با تحريك دو نفر به اوج امادگي  برسيد بعد رابطه رو شروع كنيد. اگه هم ميخوايد رابطه طولاني تري داشته باشيد با تكنيك هايي كه موجود هست انزال رو به تاخير بندازيد يا كه زير نظر دكتر از قرص هاي نعوظ مانند سيدنافيلد يا اكسترا 100 استفادي كنيد ولي يادتون نره زير نظر دكتر نه خود سر

خوشبختانه ایشون خیلی راحت میتونن انزالشون رو کنترل کنن ولی مسلماً بعد چند بار خسته میشن و بالاخره یه جایی باید تمومش کنن. چون اگه پستای قبلی بنده رو خونده باشین گفته بودم که بنده با وجود معاشقه ی زیاد همسرم  ارضا نمیشم (با رابطه ی بدون دخول) از طرفی تقریباً هات هستم که باعث میشه حتی بعد از چند بار کنترل انزال ایشون بنده همچنان فعال باشم...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. behzad_mm نوشته است: با سلام
    در چند بار اخیر که با همسرم رابطه  که داشتم(سطحی و بدون دخول) برخلاف دفعه های قبل، بعد از انزال با وجود اینکه بعدش کلی تلاش کردم که ایشونو تحریک کنم، دیگه ایشون دچار نعوذ نشدن، حتی به مقدار کم. علتش چی میتونه باشه؟

سلام دوست عزیز
    معمولا بعد از انزال کمی طول میکشه تا دوباره نعوذ صورت بگیره بستگی به بدن و قدرت جنسی طرف داره که چقدر قوی باشه بعضیا دوباره تحریک میشن بعضیا اصلا تحریک نمیشن شما نگران نباشید کاملا طبیعیه

4. behzad_mm نوشته است:
    rasoull2005 نوشته است: سلام
    دوست عزيز همونطوري كه دوستان گفتند بعد از انزال نعوظ كاملي انجام نميشه اگه هم بشه مرد حس قبل انزار رو نداره بنا بر اين كامل نميتونه شما رو ارضا كنه من از گفته هاي شما به اين نتيجه رسيدم كه ايشون ارضا ميشند شما نميشيد پس سعي كنيد اول با تحريك دو نفر به اوج امادگي  برسيد بعد رابطه رو شروع كنيد. اگه هم ميخوايد رابطه طولاني تري داشته باشيد با تكنيك هايي كه موجود هست انزال رو به تاخير بندازيد يا كه زير نظر دكتر از قرص هاي نعوظ مانند سيدنافيلد يا اكسترا 100 استفادي كنيد ولي يادتون نره زير نظر دكتر نه خود سر

خوشبختانه ایشون خیلی راحت میتونن انزالشون رو کنترل کنن ولی مسلماً بعد چند بار خسته میشن و بالاخره یه جایی باید تمومش کنن. چون اگه پستای قبلی بنده رو خونده باشین گفته بودم که بنده با وجود معاشقه ی زیاد همسرم  ارضا نمیشم (با رابطه ی بدون دخول) از طرفی تقریباً هات هستم که باعث میشه حتی بعد از چند بار کنترل انزال ایشون بنده همچنان فعال باشم...

سلام دوست عزیز حالا که اینقدر هات هستید
    خب یک پیشنهاد میتونه این باشه که اگر میخواید با همسرتون ارضا بشید کمی قبل از شروع معاشقه همسرتون به نوعی که خودتون میدونید و تجربه اشو دارید خودتونو مقداری تحریک کنید تا با شروع معاشقه همسرتون تقریباً به اوج برسید و بعدش با ایشون به اورگاسم!
    درهرحال راههای متنوعی هست که افراد مثل شما هات،میتونن با اون به چیزیکه میخوان برسن
    موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید