شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 105 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. matildai

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    چون بازم استرس داشتم دیگه رفتم آزمایش بتا دادم.
    خدا رو شکر نتیجه کمتر از 0.1 بود. و اینطور که فهمیدم بالاتر از 25 یعنی بارداری.
    آزمایش رو 45 روز بعد از پریود قبلیم دادم. نتیجه درسته دیگه؟
    (انقدر پریودام نا مرتبه اصلا نمی تونم بفهمم چه زمانی مناسبه)
    ممنون ازنون
    الان دیگه هیچ استرسی ندارم.

2. سلام.
    ما یه ماه پیش رابطه داشتیم. سی و پنج روز پیش.رابطمون سطحی بود ولی منی به واژن برخورد داشت چند قطره که سریع شسته شد و روش اوژانسی با قرص اچ دی به صورت درست انجام شد
    یه هفته بعد خوردن قرصا به شدت پریود شد شریکم که مجبور شدیم بریم دکتر واسه قطعش آمپول تجویز کرد بعد حدود شش روز خونریزی.بعد از اون شروع به خوردن قرص ال دی کرد روزی یکی تا سه روز پیش.تو یکی از روزا فراموش کرد بخوره قرصشو و خونریزی کم ولی خیلی غلیظ و سیاه داشت دو روز.حالا میخواستم بپرسم با وجود اینکه بعد از روش اوژانسی پریود شد احتمال بارداری هست؟
    پریوداش هم منظم نیس و گاها تا 40 روز هم میرسه.ممنون ما خیلی نگرانیم هنوز

3. ali_recoba2009 نوشته است: سلام.
    ما یه ماه پیش رابطه داشتیم. سی و پنج روز پیش.رابطمون سطحی بود ولی منی به واژن برخورد داشت چند قطره که سریع شسته شد و روش اوژانسی با قرص اچ دی به صورت درست انجام شد
    یه هفته بعد خوردن قرصا به شدت پریود شد شریکم که مجبور شدیم بریم دکتر واسه قطعش آمپول تجویز کرد بعد حدود شش روز خونریزی.بعد از اون شروع به خوردن قرص ال دی کرد روزی یکی تا سه روز پیش.تو یکی از روزا فراموش کرد بخوره قرصشو و خونریزی کم ولی خیلی غلیظ و سیاه داشت دو روز.حالا میخواستم بپرسم با وجود اینکه بعد از روش اوژانسی پریود شد احتمال بارداری هست؟
    پریوداش هم منظم نیس و گاها تا 40 روز هم میرسه.ممنون ما خیلی نگرانیم هنوز

دوست گرامی وقتی می گویید پریود شده یعنی حاملگی صفر و نامنظمی بعلت مصرف دارو بود که خود بخود به حالت عادی برمی گردد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. matildai نوشته است: چون بازم استرس داشتم دیگه رفتم آزمایش بتا دادم.
    خدا رو شکر نتیجه کمتر از 0.1 بود. و اینطور که فهمیدم بالاتر از 25 یعنی بارداری.
    آزمایش رو 45 روز بعد از پریود قبلیم دادم. نتیجه درسته دیگه؟
    (انقدر پریودام نا مرتبه اصلا نمی تونم بفهمم چه زمانی مناسبه)
    ممنون ازنون
    الان دیگه هیچ استرسی ندارم.

این بهتر کاری بود که می توانستی انجام بدهی و خودت را از استرس دور کنی موفق باشی

5. soha20ii نوشته است: سلام من دختری 22 ساله هستم..باکره هستم و چند ماه پیش عقد کردم.من از 13 خرداد ماه تا 11مرداد رابطه نداشتم و پریود هم در زمان خودش اتفاق افتاد طول دوره 28 روز و خونریزی7روز.11مرداد ماه رابطه جنسی از مقعد داشتم منی کاملا بیرون تخلیه شد روی واژن من نه داخل آن چون عقد هستیم و دخول نداریم.در همان شب اول ال دی مصرف کردم 2تا و بعد از 5ساعت 2تای دیگر.(که اشتباه مصرف کردم).به همین علت 13مرداد(48 ساعت بعد) از روش اورژانسی استفاده کردم و یک قرص 1.5 لوونورژسترل استفاده کردم.فردا صبحش هم یک قرص لوونرژسترل دیگر با دوز 0.75 و 12 ساعت بعد یکی دیگر خورم.باتوجه به اینکه به احتمال خیلی زیاد زمان تخمک گذاری من نبوده و من قرص خوردم آیا احتمال بارداری من هست؟الان6 روز شده که قرص خوردم ولی پریود نشدم.
    شرمنده خیلی طولانی شد خیلی استرس دارم ممکنه کمکم کنید؟مررررررررسی.

دوست گرامی با توجه به توضیح شما اگر منی با واژن تماس نداشته و تخلیه بیرون صورت گرفته نیاز به مصرف دارو نبوده و علت اصلی تاخیر دوره شما مصرف دارو و استرس زیاد بود . استرس خود را کاهش دهید تاپریود شوید پیشنهاد بنده اینکه از روش های مطمئن برای روابط جنسی خود استفاده نمایید

6. maryam199 نوشته است:
    aliyan نوشته است:
    maryam199 نوشته است: هنگام استفاده از کاندم ، بعد از انزال چقدر  فرصت داریم  کاندوم رو در بیاریم و آلت رو بشوریم . اگر 30 ثانیه بعد از انزال دستت به کاندوم بخوره آیا ممکنه کاندوم نشتی داشته باشه ، یعنی از کناره هاش نشت کنه. اگر رطوبت منی یه سطح بیرونی آلت زنونه بخوره اسپرم می تونه به داخل شنا کنه ؟آیا من بیش از حد وسواس به خرج می دم

سلام دوست عزیز
    اصولاً اگر کاندوم سالم ،استاندارد و با تاریخ انقضای معتبر باشه منی داخلش نمیتونه بیرون بیاد!و اون خیسی رو که میبینید در اصل ژل روان کننده مال خوده کاندومه و نه منی! و این بدین معناست که کاندوم نشتی نداره مگر اینکه در اثر خروج از واژن، بدلیل شل شدنه حلقه نگهدارنده اش (که در اینصورت احتمالاً کاندوم نا معتبر و نا مرغوبه)منی نشت کنه که اونم احتمالش یک در میلیونه !لذا مشکلی ایجاد نمیشه! و اما جواب سئوال بعدیتون منفیه! یعنی خیر ! اگر تنها به سطح آلت بخوره مشکلی پیش نمیاد اینقدر هم وسواس به خرج ندید و از زندگیتون بذت ببرید
    موفق باشید.

من برای این همه استرس و وسواس چیکار کنم ، زندگیم 6 ماه هست جهنمه

سلام دوست گرامی
    فکر کنم جواب این سئوالتونو دوستان داده باشند معذالک توصیه میکنم در طی مدت آمیزش تنها به لذت بردن فکر و تمرکز کنید و از اینکه شاید باردار بشید نگران نباشید چون از ابزاری استفاده کردید که مانع رسیدنه اسپرم به رحم میشه پس جای نگرانی نیست!باید بیشتر به این ابزار ، اعتماد کنید! اگر واقعاً نمیتونید بیخیالش بشید خب ازراههای دیگه جلو گیری کنید مثلاً شما از قرص ضد بارداری استفاده کنید(اگر باکره نبودیدمیتونستید به روش سنتی جلوگیری کنید یعنی اینکه همسرتون هنگام انزالشون ،منی رو خارج از مجرای شما تخلیه کنند! اماانجام این روش؛مستلزمه کنترل مرد بر زمان انزالشه! اگر کنترلی نباشه قطعاً احتمال بارداری بالا میره!) درهرحال به قول سرکار هنگامه خانم خودتون باید به خودتون کمک کنید چون این مسئله فقط ریشه روحی و روانی داره که کم کم باممارست و تمرین میتونید حلش کنید!ازطرفی همسرتونم میتونه کمک حالتون باشه بدین معنا که این قضیه رو کاملاً بسپارید به ایشون!یعنی بهشون بگید مراقبت کنند تا بارداری رخ نده! قطعاً ایشونم حواسشونو بیشتر جمع این قضیه میکنن !ونکته آخر اینکه در خرید کاندوم هم دقت کنید تا تاریخ مصرف گذشته نباشه  - استاندارد باشه - حساسیت زا هم نباشه!
    موفق باشید و با ریلکس بودن هم بگذارید خودتون لذت ببرید و هم بگذارید همسرتون لذت ببرند

7. سلام .  . پریودی من نامنظمه و هرکاری میکنم نمیتونم زمان تخمک گذاری رو تشخیص بدم یک ماه 28 روزه یک ماه 23 روزه یک ماه  31 روزه و ... همیشه همینطور بوده و معمولا یکی دو روز همیشه جلو می افته. 5 مردادتا 11 پریود شدم و تاریخ 13و 19 و 20 و  21  سه روز پشت سر هم با نامزدم رابطه محافظت نشده داشتم البته دخول صورت نگرفته  و یک بار  منی ایشون روی واژنم ریخته شده و تاریخ 22 مرداد (خیلی معذرت میخوام ) ترشح سفید رنگ و غلیظ داشتم البته زیاد نبود خواستم بپرسم این ناشی از تخمک گذاری هست یا چیز دیگه و اینکه اگه تخمک گذاری در این تاریخ انجام بشه احتمال بارداری هست . و اینم بگم که هیچ قرصی اعم از قرص پیشگیری و یا غیر از اون مصرف نکردم. ممنون میشم کمکم کنید.

8. khanomi25 نوشته است: سلام .  . پریودی من نامنظمه و هرکاری میکنم نمیتونم زمان تخمک گذاری رو تشخیص بدم یک ماه 28 روزه یک ماه 23 روزه یک ماه  31 روزه و ... همیشه همینطور بوده و معمولا یکی دو روز همیشه جلو می افته. 5 مردادتا 11 پریود شدم و تاریخ 13و 19 و 20 و  21  سه روز پشت سر هم با نامزدم رابطه محافظت نشده داشتم البته دخول صورت نگرفته  و یک بار  منی ایشون روی واژنم ریخته شده و تاریخ 22 مرداد (خیلی معذرت میخوام ) ترشح سفید رنگ و غلیظ داشتم البته زیاد نبود خواستم بپرسم این ناشی از تخمک گذاری هست یا چیز دیگه و اینکه اگه تخمک گذاری در این تاریخ انجام بشه احتمال بارداری هست . و اینم بگم که هیچ قرصی اعم از قرص پیشگیری و یا غیر از اون مصرف نکردم. ممنون میشم کمکم کنید.

با سلام
    اولا که میتوانید برای نا منظم بودن قاعدگی به متخصص مراجعه نموده و برای درمان منظم شدن دوره از او کمک بخواهید تا در اینده با مشکلات بیشتری مواجه نشید. بنده متوجه نشدم شما زمان تخمکگذاری را برای بارداری میخواهید یا عدم بارداری؟ شما میفرمائید دخول صورت نگرفته ولی همون که میفرمائید منی روی مهبل ریخته شده اگه ایام تخمکگذاری بوده باشد احتمال بارداری دارد.

9. سلام . برای عدم بارداری میخوام چون هنوز عقد هستم و  ازدواج نکردم . استرس دارم چون که روش اورژانسی استفاده نکردم یعنی احتمالش زیاد هست .؟ ممنون .

10. khanomi25 نوشته است: سلام . برای عدم بارداری میخوام چون هنوز عقد هستم و  ازدواج نکردم . استرس دارم چون که روش اورژانسی استفاده نکردم یعنی احتمالش زیاد هست .؟ ممنون .

سلام دوست عزیز
    خب اگر منی که روی آلت ریخته شده به دهانه واژن نرسیده باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد و جای نگرانی هم نداره! امااگر حس کردید که منی در حیطه دهانه واژن تخلیه شده باید کمی احتیاط کنید! حالا خودتون قیاس کنید که چه اتفاقی رخ داده! انشالله که معضلی پیش نیومده! با توجه به اینکه غالباً آقایون در زمان نامزدیشون ،اگر معاشقه کنند در این مورد خیلی محتاطند لذا فکر نمیکنم مشکلی رخ داده باشه
    موفق باشید.

11. khanomi25 نوشته است: سلام . برای عدم بارداری میخوام چون هنوز عقد هستم و  ازدواج نکردم . استرس دارم چون که روش اورژانسی استفاده نکردم یعنی احتمالش زیاد هست .؟ ممنون .

باسلام

درسته که بارداری فرایند پیچیده ای است ولی احتمالات همیشه وجود دارد هر چند که احتمالش کمه. ترشحات تخمکگذاری هم چند روز اول مشخص نمیشود و ترشحتی که فرمودید ممکنه عادی باشه یا علت دیگری داشته باشد.

12. khanomi25 نوشته است: سلام . برای عدم بارداری میخوام چون هنوز عقد هستم و  ازدواج نکردم . استرس دارم چون که روش اورژانسی استفاده نکردم یعنی احتمالش زیاد هست .؟ ممنون .

سلام
    همونطور که دوستان گفتن خطر بارداری در هر حالتیهست اما در1نفر بیشتر 1نفر کمتر که به ورود منی به واژن قدرت کشندگی رحم و عوامل مختلفی بستگی داره اگه معاشقه شما با واژن ارتباطی داشته باشه و منی ریخته شده باشه احتمالش هست و قدرت کشندگی رحم نقش مهمی داره همچنین روزای نزدیک به تخمک گذاریتون مثلا بین روزای12تا16بعد از پریودی روزای با ریسک بالایی هستن که باید بیشتر حواستون جمع باشه اما اگه مشکوکین واقعا میتونین 6-7روز پس از تاریخ مورد انتظار واسه پریودیتون چنانچه نشدین از تست بیبی چک استفاده کنید و خاطر جمع بشین
    موفق باشین

13. سلام مجدد و ممنون برای پاسختون . ببخشید خواستم بدونم که هنوز  ابرای استفاده از روش اوژانسی فرصت هست . یعنی می تونم امشب شروع کنم ؟
    با تشکر

14. با سلام
    من 29 سال سن دارم.
    1- قاعدگی تقریبا نامنظم دارم 2- طول دوره 30 تا 34 روزه است 3- دوره خونریزی همراه با لکه بینی قبل و بعد تا 10 روز میشه 4- آخرین بار خونریزی من 21 تیر 92 بوده است و 6 روز طول کشیده. 5 - در تاریخ 16 مرداد 92 رابطه جنسی داشتم.
    6- رابطه جنسی با کاندوم بود و در حد تماس آلتها با هم . کاندوم پاره شد و بلافاصله بعد از پاره شدن متوجه شدیم و رابطه را قطع کردیم . مایع منی خارج نشده بود ولی در مورد پیشاب شک داریم که خارج شده یا نه یا بعد از پاره شدن اصلا با آلت تماس داشته یا نه. 5 روز بعد از رابطه 2 عدد قرص لوونجسترول یکجا مصرف شده. ( کمتر از 120 ساعت)

ضمنا باید این توضیحو بدم که در دو سیکل قبلی هم قرص اورژانس مصرف کردم و هر بار بعد از 4 روز پریود شدم.

الان یک روزه که از خوردن 2 قرص همزمان میگذره و من نگرانم که دیر مصرف کرده باشم. آیا احتمال بارداری وجود داره ؟ بشدت نگرانم و نمیتونم زندگی عادی داشته باشم . لطفا کمکم کنید.

15. khanomi25 نوشته است: سلام مجدد و ممنون برای پاسختون . ببخشید خواستم بدونم که هنوز  ابرای استفاده از روش اوژانسی فرصت هست . یعنی می تونم امشب شروع کنم ؟
    با تشکر

سلام دوست عزیز
    برای استفاده از روش اورژانسی تا 72 ساعت بعد مقاربت مشکوک میتونی استفاده کنی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 105 از 132
رفتن به صفحه :    ... 105 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید