شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

از بين بردن موهاي زائد

1. سلام
    ميخواستم بدونم آيا راهي هست براي مردان كه بصورت دائمي و يامدت دار از شر موهاي زائد خلاص بشن؟بجز ليزر
    هزينه اش هم پايين باشه
    مردان با چه روشي هايي مي تونن موهاشون رو از ريشه بكنن؟
    چه راهي براي ازبين بردن تيرگي زيربغل وجود داره؟
    ممنون

2. سلام
    با توجه اینکه  لیزر را دوست نداری بهترین پیشنهاد من به شما موم است موم هم دیر در میاند و هم یواش یواش از بین میروند علت تیرگی زیر بغل استفاده صابون به همراه تیغ یا ژیلت با برخورد باعث تیرگی زیر بغل میشود   اپس باید صبر داشته باشی تا یواش یواش از بین برود مانند لیزر ولی این زمان میبره هم هزینه ای انچنان نداره  البته صبر داشته باش ببخش میدونم اقای شاید گفتم مم ناراحت بشی ولی بهترین پیشنهاد من به شما همین فقط

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام دوست من
    من فکر میکنم ماده ای وجود نداره که بتونه برای همیشه موی زاید رو از بین ببره شاید برای مدت طولانی وجود داشته باشه که البته عوارضشم نباید فراموش بشه.اما تیرگی زیر بغل اولا به اینجور چیزا اهمیت ندین ثانیا به علت اینکه پوست زیر بغل کلفته و تیرست وسعی کنین براتون اهمیت نداشته باشه و از مصرف داروها و امواج خودداری کنین چون حتما عوارضی بدنبال دارن که به امتحانش نمیارزه
    موفق باشین

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام.برای از بین بردن دایمی راهی وجود نداره ولی اپیلاسیون یا همین استفاده از موم که دوستمون فرمودن راه خوبیه به شرط اینکه بتونید دردش رو تحمل کنید و این کار اصلا برای اقایون زشت نیست و بعضی از مراکز ها این کارو انجام میدن و اپیلاسیون اقایون هم داریم.با همین اپیلاسیون کم کم زیر بغل هم روشن میشه.

5. ميشه بيشتر درباره موم توضيح بدين؟
    خودم ميتونم باهاش كار كنم؟
    ازكجابايد تهيه كنم؟

6. بغیر از روش موم استفاده از  اپی لیدی هم هست که مثل موم به مرور باعث کم شدن یا نازک شدن

موها میشه .
    برای استفاده از موم هم بهتره هست یکی دو بار براتون انجام بدن تا دقیق متوجه استفاده بهتر از اون
    بشید

7. موم رو میتونید از داروخونه ها و عطاری ها تهیه کنید.اون رو مقداری گرم میکنید مواظب باشید که داغ نباشه که بسوزید.بعد با چوب پزشکی یا یه چیز پلاستیکی موم رو میکشید روی بدنتون و وقتی تموم شد پد اپیلاسیون که اونم داروخونه ها دارند رو میزارید روی موم بدنتون و یه دفعه میکشید البته در خلاف جهت رویش موها.موهای زایدتون باید بلند باشه تا موم برش داره.معمولا ۲هفته بعد از اصلاح با زیلت زمان خوبیه.البته بهتره اوایل یک نفر که وارده این کارو واستون انجام بده چون بلد نباشید و پد رو بد بکشید موجب کبودی میشه و اولین بار معمولا چون موها زبر هستن ممکنه مقدار کمی خون بیاد که دفعه های بعد بهتر میشه.مدت اپیلاسیون بعدی هم معمولا یک ماه از اپیلاسیون قبلیه.موم چون گیاهی هست هیچ ضرری هم برای پوستتون نداره و موجب نرمی و لطافت پوستتون هم میشه.من اپلیدی رو توصیه نمیکنم چون موها رو زیر پوستی میکنه و ادم بیشتر اعصابش خورد میشه.موفق باشید.بازم سوالی داشتید در خدمتم.

8. سلام
    من شنیدم روغن رازیانه معجزه میکنه ولی خودم تابه حال استفاده نکردم!
    البته تازه متوجه شدم

9. سلام.راستی بعد از اپیلاسیون روغن مورچه هم استفاده کنید که موهای زایدتونو کم تر میکنه.

10. لطفا کرم موبر که واقعا خوب و موثر باشه معدفی کنید

11. tedua نوشته است: لطفا کرم موبر که واقعا خوب و موثر باشه معدفی کنید

سلام عزیزم
    کرم موبر سینره یا سیناترا هستن که تعریفشون رو شنیدم

خودم از پودر موبر دپی depi استفاده میکنم و خیلی راضیم

12. موم مخصوص خانمهاست؟

13. سلام.نه خیر.قبلا هم توضیح دادم که اپیلاسیون اقایون هم داریم که با موم این کارو میکنن.موم لباس نیست که مردونه و زنونه داشته باشه.همه میتونن استفاده کنن به شرطی که طاقتش رو داشته باشن و همون طور که عرض کردم اصولی و درست استفاده بشه.

14. ژيلت كه بعداز استفاده  جوش ميزنه   و موها بلند تر و خشن ترميشن
    كرم موبر هم كه دربعضي نواحي خوب عمل نميكنه
    موم هم اينجوري
    واقعايه روش بدون دردسر وجود نداره؟

15. از نظر من بهترین روش همین موم هست چون نه موها زود رشد میکنن و نه خشن و زبر میشن بلکه برعکس به مرور زمان موها نازک تر و کمتر میشه فقط فقط درد داره که اونم چون از ریشه میکنه دردش طبیعیه.دیگه دنبال چی میگردی؟میخوای چه جوری باشه دیگه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 5
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید