شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 104 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. helena22 نوشته است: سلام دوستان طبق گفته شما که گفتین قرص استفاده نکردم! ولی بعد از اینکه به ارگاسم رسیدم ببخشید حدوده یک ساعت بعدش ترشحاتی که زیادم بود حالت چسبنده از من خارج شد ..این نشونه تخمک گذاری بوده یا به علت ارضا شدنم؟(یادآوری کنم که 20 روز از پریودم که منظمه گذشته بود)

سلام دوست عزیز
    این ترشحات نشان دهنده ارضا شدن شما می باشد و در ضمن شما در دوره تخمک گذاری نبودین
    تخمک گذاری هر ماه یه پوشش رو دیواره رحم شکل میگیره در صورت رابطه جنین شکل میگیره و رشد میکنه در غیر این صورت این پوشش ریزش میکنه و به شکل خون از رحم خارج میشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. helena22 نوشته است: سلام دوستان طبق گفته شما که گفتین قرص استفاده نکردم! ولی بعد از اینکه به ارگاسم رسیدم ببخشید حدوده یک ساعت بعدش ترشحاتی که زیادم بود حالت چسبنده از من خارج شد ..این نشونه تخمک گذاری بوده یا به علت ارضا شدنم؟(یادآوری کنم که 20 روز از پریودم که منظمه گذشته بود)

سلام دوست من معمولا ترشحاتی که بعد از به ارگاسم رسیدنتون ازتون خارج شدن نشانه  ارضا شدنتونه و ترشحات ناشی از تخمک گذاری معمولا ابتدا سفید و سپسزرد رنگ هستند.و اگه نشانه های تخمک گذاری رو نداشتین دیگه معلومه که نشانه چی بوده.موفق باشین

3. Setare_h نوشته است: سلام
    طول دورم 31 روزه و منظمه و دیروز آخرین روز پریودی بود
    امروز با نامزدم رابطه سطحی داشتیم ایشون از کاندوم استفاده کردن ولی دخول نداشتیم.
    ایشون ارضا نشدن ولی پیشابشون اومد
    بعدش من متوجه شدم تاریخ مصرف کاندوم با اینکه همین امروز از داروخونه خریداری شده حدود 7 ماه گذشته(فروش کاندوم تاریخ مصرف گذشته توسط داروخونه خطرناک نیست؟؟؟)
    2 تا سوال داشتم :
    1-با این وضع امکان بارداری هست؟
    2-برخورد کاندومی با این وضع با واژن،آیا ممکنه باعث بیماری بشه؟
    ممنون

سلام
    پاسخها عبارتنداز :
    1- خیر با توضیحات شما منتفیه
    2- بدلیل اینکه رویه کاندوم با مواد روان کننده پوشیده شده احتمال فساد در اون هست لذا احتمالش میتونه وجود داشته باشه ولی ضعیفه اما توصیه میکنم ابن قسمت رو با بتا دین شستشو بدید تا اگرم احتمالی بوده از بین بره
    موفق باشید

4. aliyan نوشته است:
    maryam199 نوشته است: هنگام استفاده از کاندم ، بعد از انزال چقدر  فرصت داریم  کاندوم رو در بیاریم و آلت رو بشوریم . اگر 30 ثانیه بعد از انزال دستت به کاندوم بخوره آیا ممکنه کاندوم نشتی داشته باشه ، یعنی از کناره هاش نشت کنه. اگر رطوبت منی یه سطح بیرونی آلت زنونه بخوره اسپرم می تونه به داخل شنا کنه ؟آیا من بیش از حد وسواس به خرج می دم

سلام دوست عزیز
    اصولاً اگر کاندوم سالم ،استاندارد و با تاریخ انقضای معتبر باشه منی داخلش نمیتونه بیرون بیاد!و اون خیسی رو که میبینید در اصل ژل روان کننده مال خوده کاندومه و نه منی! و این بدین معناست که کاندوم نشتی نداره مگر اینکه در اثر خروج از واژن، بدلیل شل شدنه حلقه نگهدارنده اش (که در اینصورت احتمالاً کاندوم نا معتبر و نا مرغوبه)منی نشت کنه که اونم احتمالش یک در میلیونه !لذا مشکلی ایجاد نمیشه! و اما جواب سئوال بعدیتون منفیه! یعنی خیر ! اگر تنها به سطح آلت بخوره مشکلی پیش نمیاد اینقدر هم وسواس به خرج ندید و از زندگیتون بذت ببرید
    موفق باشید.

من برای این همه استرس و وسواس چیکار کنم ، زندگیم 6 ماه هست جهنمه

5. سلام.عزیزم توی این شرایط فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی.استرس رو از خودت دور کن.اگر خیلی اذیت میشی از یه روش مطمهن واسه جلوگیری استفاده کن یا اینکه تا عروسی رابطه رو قطع کن ولی همسرتو به هر طریقی ارضا کن.اگر مشکلت خیلی حاده باید بری پیش روانشناس.موفق باشی.

6. سلام.عزیزم توی این شرایط فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی.استرس رو از خودت دور کن.اگر خیلی اذیت میشی از یه روش مطمهن واسه جلوگیری استفاده کن یا اینکه تا عروسی رابطه رو قطع کن ولی همسرتو به هر طریقی ارضا کن.اگر مشکلت خیلی حاده باید بری پیش روانشناس.موفق باشی.

7. من باکره.ام.و هیچوقت اجازه ندادم حتی نامزدم انگشت هم داخل واژن کنه ، همیشه هم از کاندوم استفاده می کنیم. اما میترسم از کنار کش های کاندم رطوبتی پس بده بعد با دستش به سطح بیرونی آلتم بخوره ! من چیکار کنم وسواس دست از سرم برداره . دیوونه شدم

8. maryam199 نوشته است: من باکره.ام.و هیچوقت اجازه ندادم حتی نامزدم انگشت هم داخل واژن کنه ، همیشه هم از کاندوم استفاده می کنیم. اما میترسم از کنار کش های کاندم رطوبتی پس بده بعد با دستش به سطح بیرونی آلتم بخوره ! من چیکار کنم وسواس دست از سرم برداره . دیوونه شدم

با سلام

بنده متوجه نشدم شما وسواس بهداشتی دارین یا ترس از حاملگی؟بهر حال اگر اینگونه بخاهید به قضیه نگاه کنید که اصلا نباید هیچگونه رابطه و نزدیکی با نامزدتون داشته باشین و مشکلات بزرگی میتواند در آینده گریبان گیر شما باشد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. behijun نوشته است:
    maryam199 نوشته است: من باکره.ام.و هیچوقت اجازه ندادم حتی نامزدم انگشت هم داخل واژن کنه ، همیشه هم از کاندوم استفاده می کنیم. اما میترسم از کنار کش های کاندم رطوبتی پس بده بعد با دستش به سطح بیرونی آلتم بخوره ! من چیکار کنم وسواس دست از سرم برداره . دیوونه شدم

با سلام

بنده متوجه نشدم شما وسواس بهداشتی دارین یا ترس از حاملگی؟بهر حال اگر اینگونه بخاهید به قضیه نگاه کنید که اصلا نباید هیچگونه رابطه و نزدیکی با نامزدتون داشته باشین و مشکلات بزرگی میتواند در آینده گریبان گیر شما باشد.

ترس از حاملگی  دارم.

10. behijun نوشته است:
    maryam199 نوشته است: من باکره.ام.و هیچوقت اجازه ندادم حتی نامزدم انگشت هم داخل واژن کنه ، همیشه هم از کاندوم استفاده می کنیم. اما میترسم از کنار کش های کاندم رطوبتی پس بده بعد با دستش به سطح بیرونی آلتم بخوره ! من چیکار کنم وسواس دست از سرم برداره . دیوونه شدم

با سلام

ترس از حاملگی  دارم.

11. behijun نوشته است:

با سلام

ترس از حاملگی  دارم.

12. maryam199 نوشته است:
    behijun نوشته است:

با سلام

ترس از حاملگی  دارم.

سلام خانوم
    ببینین من خیالتون رو جمع میکنم فرایند باردار شدن درسته راحت گفته میشه اما به این سادگیا اتفاق نمیفته مثلا شرایط فیزیکی که باید جور بشه اینه که اولا الت همسر شما باید داخل واژنتون بره و مایع منی داخلش خالی بشه که البته باید اونم 1مقدار مناسبی باشه و با 1میزان کم اتفاق نمیفته چه برسه به اینکه شما دارین از کاندوم استفاده میکنی که احتمالش خیلی میاد پایین مگه اینکه کندوم نشتی داشته باشه یعنی پاره باشه که اینم شما خودت میتونی بفهمی پس جای نگرانی نداره از طرفی حاملگی از نظر فیزیولوژیکی زمانی رخ میده که شما تخمک گذاری کرده باشین واز اونجایی که عمر تخمک48ساعته اگه در این تایم نزدیکی محافظت نشده داشته باشین باردار میشین و در غیر اون48ساعت خیلیپایینه
    من توصیه میکنم اگه واقعا از کاندوم سالم استفاده میکنین استرس و وسواس رو راحت بذارین کنار اونم با اون چیزی که شما میگین احتمال بارداری صفره پس از رابطتون لذت ببرید اینم که باکره هستین ربطی به بارداری نداره فقط منی داخل واژن باردارتون میکنه
    موفق باشین

13. soha20ii

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من دختری 22 ساله هستم..باکره هستم و چند ماه پیش عقد کردم.من از 13 خرداد ماه تا 11مرداد رابطه نداشتم و پریود هم در زمان خودش اتفاق افتاد طول دوره 28 روز و خونریزی7روز.11مرداد ماه رابطه جنسی از مقعد داشتم منی کاملا بیرون تخلیه شد روی واژن من نه داخل آن چون عقد هستیم و دخول نداریم.در همان شب اول ال دی مصرف کردم 2تا و بعد از 5ساعت 2تای دیگر.(که اشتباه مصرف کردم).به همین علت 13مرداد(48 ساعت بعد) از روش اورژانسی استفاده کردم و یک قرص 1.5 لوونورژسترل استفاده کردم.فردا صبحش هم یک قرص لوونرژسترل دیگر با دوز 0.75 و 12 ساعت بعد یکی دیگر خورم.باتوجه به اینکه به احتمال خیلی زیاد زمان تخمک گذاری من نبوده و من قرص خوردم آیا احتمال بارداری من هست؟الان6 روز شده که قرص خوردم ولی پریود نشدم.
    شرمنده خیلی طولانی شد خیلی استرس دارم ممکنه کمکم کنید؟مررررررررسی.

14. salam khanume soha kheir ehtemal kame

15. سلام.چون شما در زمان تخمک گذاری نبودید ومنی روی وازن تخلیه شده احتمال بارداری وجود نداره و مصرف قرص ها هم بی مورد بوده.جای نگرانی نیست.پریود نشدنتون هم بابت مصرف قرصهاست.استرس هم نداشته باشید که به زودی پریود بشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 104 از 132
رفتن به صفحه :    ... 104 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید