شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد زیر شکم بعد از نزدیکی و بتا منفی

1. سلام
    من 21 سال دارم 4روز بعد از پریودم رابطه جنسی داشتم (با وجود پرده) مایع منی با بدنم تماس نداشت در روز10 و دوباره روز12 تاخیر پریودم تست بتا دادم منفی بود در روز 17 پریود شدم  بعد از تمام شدن دوره  درد در قسمت تخمدانها و زیر شکمم داشتم بعد از 14روز دوباره تست بتا دادم منفی بود و سونوگرافی کردم اون هم سالم بودم می خوام بپرسم باوجود 3بار آزمایش بتا که منفی بودو  عادت ماهیانه بازهم احتمال بارداری وجود دارد؟؟خودم با مطالبی که در سایت  بود و منطقا غیرممکن می دونم ولی می خواستم شما مطمئنم کنید.میشه به جواب  آزمایش ها و سونوگرافی که آخریش یک ماه بعد از رابطه جنسی بود  اعتماد کرد، دیگه احتمال بارداری وجود ندارد.؟ پس علت درد چی هست؟
    خواهش می کنم راهنماییم کنید
    خیلی ممنون

2. ببخشید آخرین آزمایشم1 ماه بعد از تاخیر میشه اگه (پریود را در نظر نگیریم)

3. سلام به شما و با اجازه آقای دکتر:
    اولا برای اطلاع شما وجود پرده هیچ تاثیری در عدم بارداری ندارد چرا که راه نفوذ با وجود پرده وجود دارد.
    دوما:با توجه به عدم تماس منی بارداری شما غیر ممکن است
    سوما:با توجه به آزمایشات باز هم شما باردار نیستید .علت درد هم بهتره آقای دکتر پاسخ بدهند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. saeideh نوشته است: سلام
    من 21 سال دارم 4روز بعد از پریودم رابطه جنسی داشتم (با وجود پرده) مایع منی با بدنم تماس نداشت در روز10 و دوباره روز12 تاخیر پریودم تست بتا دادم منفی بود در روز 17 پریود شدم  بعد از تمام شدن دوره  درد در قسمت تخمدانها و زیر شکمم داشتم بعد از 14روز دوباره تست بتا دادم منفی بود و سونوگرافی کردم اون هم سالم بودم می خوام بپرسم باوجود 3بار آزمایش بتا که منفی بودو  عادت ماهیانه بازهم احتمال بارداری وجود دارد؟؟خودم با مطالبی که در سایت  بود و منطقا غیرممکن می دونم ولی می خواستم شما مطمئنم کنید.میشه به جواب  آزمایش ها و سونوگرافی که آخریش یک ماه بعد از رابطه جنسی بود  اعتماد کرد، دیگه احتمال بارداری وجود ندارد.؟ پس علت درد چی هست؟
    خواهش می کنم راهنماییم کنید
    خیلی ممنون

سلام
    احتمال بارداري وجود ندارد
    ولي د رخصوص درد زير شكم  اگر سونوگرافي داديد و سونوگرافي توسط پزشك معاينه شد و هيچ چيز مشاهده نشد  خوب پس منشادرد نميتواننند كيست ها  باشند
    ولي در د زير شكم به دلايل مختلفي از جمله تخمك گذاري - تغييرات هورموني - وجود زخم هاي رحمي- عفونت ها  و يا نزديك شدن به زمان خونريزي ماهيانه ميتواند بروز كند
    براي برسي بيشتر به يك متخصص زنان خوب مراجعه كنيد .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید