شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 103 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. سلام بعد از رابطه سطحی با نامزدم که دو عدد اووسیز همزمان خوردم الان سه روز میگذره کمر درد دارم از عواضه قرصه یا بارداری؟ Sad ممنون

2. ببخشید خیلی سوال میپرسم آژ بتا 4 روز بعد رابطه جوابش قطعیه ؟و  اینکه من از قرص اورژانسی استفاده کردم این باعث اشتباه شدنه جوابه آز نمیشه؟ممنون میشم زود جوابمو بدین Sad Sad

3. سلام
    طول دورم 31 روزه و منظمه و دیروز آخرین روز پریودی بود
    امروز با نامزدم رابطه سطحی داشتیم ایشون از کاندوم استفاده کردن ولی دخول نداشتیم.
    ایشون ارضا نشدن ولی پیشابشون اومد
    بعدش من متوجه شدم تاریخ مصرف کاندوم با اینکه همین امروز از داروخونه خریداری شده حدود 7 ماه گذشته(فروش کاندوم تاریخ مصرف گذشته توسط داروخونه خطرناک نیست؟؟؟)
    2 تا سوال داشتم :
    1-با این وضع امکان بارداری هست؟
    2-برخورد کاندومی با این وضع با واژن،آیا ممکنه باعث بیماری بشه؟
    ممنون

4. Setare_h نوشته است: سلام
    امروز با نامزدم رابطه سطحی داشتیم ایشون از کاندوم استفاده کردن ولی دخول نداشتیم.
    بعدش من متوجه شدم تاریخ مصرف کاندوم با اینکه همین امروز از داروخونه خریداری شده حدود 7 ماه گذشته(فروش کاندوم تاریخ مصرف گذشته توسط داروخونه خطرناک نیست؟؟؟)
    2 تا سوال داشتم :
    ممنون

سلام
    اولا اگه دخول نداشتید پیشاب ایشون کجا ریخته شد (ببخشید که این سوالو پرسیدم ) چون اگه نزدیک واژن ریخته نشده باشه که نیازی نیست نگران بشید چون به هیچ عنوان شما باردار نخواهید شد
    درثانی چون اولین روز بعد از اتمام پریود  شما بوده احتمال تخمک گذاری رحم شما  در این روزها خیلی ضعیفه و یا بهتر بگم صفره .
    تخمک گذاری رحم شما تقریبا در روزهایی بین روز 12 تا 16 سیکل ماهانتونه
    پس به هیچ عنوان نگران نباشید و استرس به خوتون راه ندید
    درضمن مگه کاندوم پاره بوده که اینقدر نگرانید ؟

5. mmmmq نوشته است: ببخشید خیلی سوال میپرسم آژ بتا 4 روز بعد رابطه جوابش قطعیه ؟و  اینکه من از قرص اورژانسی استفاده کردم این باعث اشتباه شدنه جوابه آز نمیشه؟ممنون میشم زود جوابمو بدین Sad Sad

سلام
    شما طبق پست هایی که قبلا نوشته بودید باید بیستم مرداد پریود بشد پس جای نگرانی نیست و تا اون روز صبر کنید اگه پریود نشدید اونموقع در پی راه حل باشید
    درضمن استرس و نگرانی بر روی زمان پریود تاثیر گذاره !!!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. hossein1982 نوشته است:
    Setare_h نوشته است: سلام
    2 تا سوال داشتم :
    ممنون

سلام
    اولا اگه دخول نداشتید پیشاب ایشون کجا ریخته شد (ببخشید که این سوالو پرسیدم ) چون اگه نزدیک واژن ریخته نشده باشه که نیازی نیست نگران بشید چون به هیچ عنوان شما باردار نخواهید شد
    درثانی چون اولین روز بعد از اتمام پریود  شما بوده احتمال تخمک گذاری رحم شما  در این روزها خیلی ضعیفه و یا بهتر بگم صفره .
    تخمک گذاری رحم شما تقریبا در روزهایی بین روز 12 تا 16 سیکل ماهانتونه
    پس به هیچ عنوان نگران نباشید و استرس به خوتون راه ندید
    درضمن مگه کاندوم پاره بوده که اینقدر نگرانید ؟

سلام.ممون بابت پاسخ
    نه پاره نشد همونطور که گفتم تاریخ مصرفش گذشته بود.باعث نمیشه از میزان محافظتش کم بشه؟
    ایشون کاندوم داشتن که پیشاب اومد.جایی ریخته نشد
    باز هم ممنون

7. سلام
    ببینین کاندوم 1 وسیله هستش که مانع از رسیدن مایع منی ب رحم میشه و تاریخ مصرفش روی اثر بازدارندگیش تاثیری نداره فقط پاره بودن سوراخ بودن و هر چیزی ک باعث بشه منی ب داخل رحمتون تخلیه بشه امکان بارداری رو زیاد میکنه تاریخ مصرفشم روی کیفیتش و مسایل سلامتیش ممکنه اثر بذاره مثلا فساد کاندوم پس نگران نباشین

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. سلام، من در روز 17 نزدیکی داشتم، 12ساعت بعد 4تا LD و 12 ساعت بعدش هم 4 تا دیگه خوردم، البته دجار تهوع شدید شدم اما از 2ساعت گذشته بود پس اهمیتی ندادم، زمان پریودی من چقدر جابجا خواهد شد؟ آیا مشخص است؟ و با توجه به گذشتن زمان تخمک گذاری آیا نزدیکی در این روزها امن خواهد بود؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. arghavan2013 نوشته است: سلام، من در روز 17 نزدیکی داشتم، 12ساعت بعد 4تا LD و 12 ساعت بعدش هم 4 تا دیگه خوردم، البته دجار تهوع شدید شدم اما از 2ساعت گذشته بود پس اهمیتی ندادم، زمان پریودی من چقدر جابجا خواهد شد؟ آیا مشخص است؟ و با توجه به گذشتن زمان تخمک گذاری آیا نزدیکی در این روزها امن خواهد بود؟

با سلام

تهوع از عوارض اینگونه قرصها میباشد زمان قاعدگی هم از یک نفر به نفر دیگر متفاوت است ممکنه چند روز باشه شاید هم تغییر نکرد در روزهای امن هم هر چند احتمال بارداری کمه ولی غیر ممکن نیست.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10. HamidT22

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    ایا پریود شدن = عدم بارداری 100%

11. HamidT22 نوشته است: سلام
    ایا پریود شدن = عدم بارداری 100%

بله دوست عزیز. پریود شدن یعنی عدم بارداری

12. aaaai

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام اقای دکتر من یکم مرداد پریود شتدم .و هفت روزبعدش خوب شدم و دوازدهم با نامزدم  رابطه داشتم پیشاب ایشون داخل الت تناسلی ریختش والبته مقدار کمی  ریخت ولی  مایع منی ریخته نشد یه ساعت بعدش چهارتا قرص ال دی خوردم ولی سری دوم با پنج ساعت تاخیر خوردم چون نگران بودم دوازده سات بدش چهارتا دیگه خوردم ایا احتمال بارداری هست?? ایا دوباره همون یکم پردیود میشم یا زودتر ?? من خیلی نگرانم

13. aaaai

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام اقای دکتر من یکم مرداد پریود شتدم .و هفت روزبعدش خوب شدم و دوازدهم با نامزدم  رابطه داشتم پیشاب ایشون داخل الت تناسلی ریختش والبته مقدار کمی  ریخت ولی  مایع منی ریخته نشد یه ساعت بعدش چهارتا قرص ال دی خوردم ولی سری دوم با پنج ساعت تاخیر خوردم چون نگران بودم دوازده سات بدش چهارتا دیگه خوردم ایا احتمال بارداری هست?? ایا دوباره همون یکم پردیود میشم یا زودتر ?? من خیلی نگرانم

14. aaaai نوشته است: سلام اقای دکتر من یکم مرداد پریود شتدم .و هفت روزبعدش خوب شدم و دوازدهم با نامزدم  رابطه داشتم پیشاب ایشون داخل الت تناسلی ریختش والبته مقدار کمی  ریخت ولی  مایع منی ریخته نشد یه ساعت بعدش چهارتا قرص ال دی خوردم ولی سری دوم با پنج ساعت تاخیر خوردم چون نگران بودم دوازده سات بدش چهارتا دیگه خوردم ایا احتمال بارداری هست?? ایا دوباره همون یکم پردیود میشم یا زودتر ?? من خیلی نگرانم

سلام دوست عزیز
    پیشاب هم ممکنه حاوی اسپرم باشه اما با توجه به مصرف قرصها احتمال بارداریتون نیست واینکه پریودتون چه روزی باشه باید بگم مصرف یه عدد قرص هم نظم پریود رو بهم میزنه و اینکه در افراد تفاوت داره احتمال داره زودتر یا دیرتر پریود بشین که این بی نظمی به خاطر مصرف قرصه و کاملا طبیعیه و اصلا خودتونو نگران نکنید استفاده از روشهای اورژانسی تا 72 ساعت بعدشم جواب میده جای نگرانی نیست

15. helena22

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان طبق گفته شما که گفتین قرص استفاده نکردم! ولی بعد از اینکه به ارگاسم رسیدم ببخشید حدوده یک ساعت بعدش ترشحاتی که زیادم بود حالت چسبنده از من خارج شد ..این نشونه تخمک گذاری بوده یا به علت ارضا شدنم؟(یادآوری کنم که 20 روز از پریودم که منظمه گذشته بود)

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 103 از 132
رفتن به صفحه :    ... 103 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید