شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

موبر دایمی اپیلا لیزر و تیریا Tria و epila

1. با عرض سلام و خسته نباشید میخاستم بدونم که استفاده از موبر لیزری اپیلا و تیریا اثری داره ؟میشه موها رو واسه همیشه از بین برد ؟ ایا کسی اینو استفاده کرده و نتیجه گرفته و یا کسی رو میشناسید که نتیجه گرفته باشه ؟ با تشکر

2. سلام خسته نباشید
    شوهرم موی بدنش خیلی زیاده,خیلی اذیت میشه هم زیادن هم زبر وقتی بدنشو اصلاح میکنه بدتر میشه
    میخواستم بدونم با چی اصلاح کنه خوبه؟
    چی استفاده کنه که حداقل یه کم موهاش کمتر شه؟
    یا چیزی هست استفاده کنه موها رو نرم نه؟
    لطفا راهنماییم کنید
    مرسی از سایت خوبتون

3. deniz_r68 نوشته است: سلام خسته نباشید
    شوهرم موی بدنش خیلی زیاده,خیلی اذیت میشه هم زیادن هم زبر وقتی بدنشو اصلاح میکنه بدتر میشه
    لطفا راهنماییم کنید
    مرسی از سایت خوبتون

سلام
    میتونن از کرمهای موبر با مارک معتبر و مرغوب استفاده کنن
    هم خیلی راحته هم اینکه بعدش زبری هم ایجاد نمیکنه

4. deniz_r68 نوشته است: سلام خسته نباشید
    لطفا راهنماییم کنید
    مرسی از سایت خوبتون

با سلام
    دوست عزیز،خب اگه منظورتون موهای زائده نواحی آلت و زیر بغله!که میتونن از پودرها و یا کرم های موبر استفاده کنن که چون موهارو تقریباً از ریشه خارج میکنه هم پوست نرم تر و ظریف تر میشه و هم مجدداً اگر مو رشد کنه اون زبری قبلشو دیگه نداره!بعداز مصرف این مواد و زدودنه موها، از کرم های مرطوب کننده در این نواحی استفاده کنن تا حالت ظرافت و خنک کنندگی به پوست بده!اما با تیغ اگر شیو کنن موها خیلی زبر شده و پوست هم حالت تیره و خشکی به خودش میگیره! و در این مواضع،احتمال جوش زدن هم بوجود میاد!پس فعلاً بهترین گزینه برای آقایون در نواحی آلت و زیر بغل میتونه پودر و یا کرم موبر باشه!اما در قسمت صورت ،توصیه میشه از ماشین های اصلاح برقی و یا باطری استفاده بشه و نه تیغ و ژیلت!!در این مقوله در پستهای متعددی بحث های مفصلی انجام شده که میتونید با جستجو در نوار جستجو واقع در بالای صفحه اصلی اونها رو پیدا کرده و مطالعه کنید!
    و در آخر پس  اصلاح صورت، ایشون میتونند از افتر شیو های استاندارد استفاده کنن تا پوستشون نرم و لطیف باقی مانده و از سوزش و جوش زدن در امان بمونند
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سلام خسته نباشین
    یه سوال داشتم من یه مدت 8 ماه به طور مرتب از دستگاه اپیلاسیون استفاده میکردم که بعد از مدتی پوست موی پاهام زیر پوست مخفی میشدن و لکه های سیاه به وجود میومد که مجبور بودم با فشار مو رو از زیر پوست در بیارم بعد از اون یکبار موم سرد استفاده کردم که فرق نکرد
    میخام بدونم چرا موهام زیر پوست میمون و چیکار کنم که اینجوری نشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    در ضمن بدنه منم پر مو هست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. من هم بعد از یه مدت استفاده از اپیلاتور همین مشکل برام پیش اومد و موها زر پوست فر میخورن و بیرون نمیان. الان از موم استفاده می کنم.
    لطفا دوستانی که خودشون تجربشو دارن در مورد لیزر ، هزینه اش و نحوه انجامش توضیح بدن.
    ممنون

7. سلام وخسته نباشین.خیلی خوشحالم که با این سایت آشنا شدم،وبی نهایت ازتون ممنونم.راستش آلت تناسلی من طبیعی نیس یعنی لب های داخلی خیلی بزرگ وبیرون زده والبته خیلی هم سیاهن،اولش خیلی اهمیت نمیدادم ولی الان که حساستر شم بعضی وقتا حتی در راه رفتن یا وقتی که شلوار چسب میپوشم اذیت میشم.رفتم پیش متخصص زنان گفتن مادرزادی هستش و  میشه عمل کرد ولی بعد اگه باچیزی تماس داشته باشه احساس درد داری وبعد ازدواج همسرت متوجه میشه که عمل کردی.بخدا دارم دیوونه میشم دیگه از ازدواج کردن وحشت دارم.توروخدا یه کم در مورد عمل وهزینه ش وعوارضش توضیح بدین واینکه آیا واقعا در آیند قابل تشخیصه ودوره نقاهتش چقدره وپیش چه متخصصی برم بهتره واینکه دکتر باید تجربه این عملو داشته باشه یا در نتیجه کارش مهم نیس.من مطالب سایتو خوندم ولی برا عمل نکردن توجیه نشدم تورو خدا راهنماییم کنین  بازم ممنون

8. mahtabaji نوشته است: سلام وخسته نباشین.خیلی خوشحالم که با این سایت آشنا شدم،وبی نهایت ازتون ممنونم.راستش آلت تناسلی من طبیعی نیس یعنی لب های داخلی خیلی بزرگ وبیرون زده والبته خیلی هم سیاهن،اولش خیلی اهمیت نمیدادم ولی الان که حساستر شم بعضی وقتا حتی در راه رفتن یا وقتی که شلوار چسب میپوشم اذیت میشم.رفتم پیش متخصص زنان گفتن مادرزادی هستش و  میشه عمل کرد ولی بعد اگه باچیزی تماس داشته باشه احساس درد داری وبعد ازدواج همسرت متوجه میشه که عمل کردی.بخدا دارم دیوونه میشم دیگه از ازدواج کردن وحشت دارم.توروخدا یه کم در مورد عمل وهزینه ش وعوارضش توضیح بدین واینکه آیا واقعا در آیند قابل تشخیصه ودوره نقاهتش چقدره وپیش چه متخصصی برم بهتره واینکه دکتر باید تجربه این عملو داشته باشه یا در نتیجه کارش مهم نیس.من مطالب سایتو خوندم ولی برا عمل نکردن توجیه نشدم تورو خدا راهنماییم کنین  بازم ممنون

سلام
    اگه لب های داخلی خــــیلی بزرگه با عمل جراحی زیر نظر پزشک جراح و متخصص پلاستیک و زیبایی تحت عمل کلپـورافی میتونید قسمت های اضافه رو با جراحی کوچک کنید.

9. mahtabaji نوشته است: سلام وخسته نباشین.خیلی خوشحالم که با این سایت آشنا شدم،وبی نهایت ازتون ممنونم.راستش آلت تناسلی من طبیعی نیس یعنی لب های داخلی خیلی بزرگ وبیرون زده والبته خیلی هم سیاهن،اولش خیلی اهمیت نمیدادم ولی الان که حساستر شم بعضی وقتا حتی در راه رفتن یا وقتی که شلوار چسب میپوشم اذیت میشم.رفتم پیش متخصص زنان گفتن مادرزادی هستش و  میشه عمل کرد ولی بعد اگه باچیزی تماس داشته باشه احساس درد داری وبعد ازدواج همسرت متوجه میشه که عمل کردی.بخدا دارم دیوونه میشم دیگه از ازدواج کردن وحشت دارم.توروخدا یه کم در مورد عمل وهزینه ش وعوارضش توضیح بدین واینکه آیا واقعا در آیند قابل تشخیصه ودوره نقاهتش چقدره وپیش چه متخصصی برم بهتره واینکه دکتر باید تجربه این عملو داشته باشه یا در نتیجه کارش مهم نیس.من مطالب سایتو خوندم ولی برا عمل نکردن توجیه نشدم تورو خدا راهنماییم کنین  بازم ممنون

با سلام
    دوست عزیز،اصولاً این قضیه در بعضی از دخترها وجود داره و طبیعی هم هست!و اغلب هم نیازی به جراحی نداره! اما اگر این بیرون زدگی طوریکه در لباس پوشیدن و راه رفتن اذیتتون میکنه خب میتونید با یک جراحی کوچک قسمتهای اضافی رو بردارید! اما عملش زیاد سخت نیست! ولی بسیار ظریفه!(البته باید جراح ماهر باشه) من یکبار در یک فیلم علمی  طریقه انجامشو دیدم حالا چقدر درد داره و یا دوران نقاهتش چقدره زیاد توضیح نداده بود!ولی تویه فیلم مورد نظر نشون میداد مقداری از لبه ها رو برداشتن و اون خانم زیاد دردی نداشتن و زودم خوب شدن
    تنها توصیه که میشه کرد اینه که:
    1- قبل از هرجراحی با متخصصین بیشتری مشاوره کنید تا از اینکه جراحی آخرین گزینه برای شماست اطمینان حاصل کنید بعضاً خوده شخص در ابهام هست که آیا جراحی رو انجام بده یا نه؟؟یا اینکه این عضو در خودش طبیعی هست یا نه؟؟چون این عضو ،عضوی نیست که در معرض عموم باشه و در موردش هم زیاد صحبت نمیشه!! لذا آگاهی دربین جوانان در موردش ناچیزه!پس متخصص با معاینات بالینی باید این تشخیص رو بده
    2- حتماً خودتون رو به جراح حاذق و ماهری بسپارید چون این منطقه بسیار حساسه و کوچکترین اشتباه میتونه تبعات جبران ناپذیری بهمراه داشته باشه
    3- اینو باید بدونید که چون این محل، بسیارحساسه و در موارد اجابت مزاج هم دست  و آب با اون در تماسه دوران نقاهتشم کمی احتمالاً طولانی تر و سخت تره!باید تحمل کنید(البته این موضوع بسته به بنیه جسمی و توان فیزیکی هرشخص میتونه متفاوت باشه )
    و....
    در مورد هزینه اش هم بنده اطلاعی ندارم باید به متخصین جراح یازنان مراجعه کنید تا ضمن معاینه،بهتون هزینه هاشو بگن
    ضمناً قطعاً جراحی انتخاب کنید که تجربه انجام این عمل رو داشته باشه
    در خصوص اینکه در آینده همسرتون بتونه این جراحی رو تشخیص بده یا نه باید بگم به مهارت جراح بستگی پیدا میکنه اگه بخیه هارو طوری بزنه که میزان محو شدنش بیشتر باشه خب تشخیصش هم کمتر خواهد بود اما از این بابت چرا نگرانید؟؟تازه اگر همسرتون هم بفهمه بهشون حقیقتشو میگید اینو بدونید یک مرد تنها به خاطر شکل و شمایل آلت  همسرش باهاش ازدواج نمیکنه بلکه به دلایل مختلفی همچون اخلاق،بساز بودن،نجیب بودن و..... زندگی مشترکشو با هر زنی آغاز میکنه معتقدم از این بابت نباید به خودتون استرس وارد کنید!سلامتی ارزشش خیلی بالاتر از این قضیه هست
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید