شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 100 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. alinadal

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    jim-joon نوشته است:
    alinadal نوشته است: سلام تو ر وخدا کمک کنید
    ما از روش اوژانسی استفاده کردیم حدود 28 روزپیش که شش روز بعدش پریود شدید شد دوستم
    از اون تاریخم روزی یه دونه ال دی مصرف میکنه واسه تنظیم پریودش الان یک ماه از تاریخ پریود طبیعیش گذشته و بگفته خودش یه روز فراموش کرده مصرف کنه ال دی رو
    حالا دو روزه میگه ترشحات غلیظ سیاه رنگ دارم(شاید خیلی غلیظه که میگه سیاه) میخواستم ببینم این دلیلش قرصاس؟علای حاملگی نیس؟تورو خدا کمک کنید ما روشو درست اجرا کردیم رابطمون هم کامل نبود تازه پریود شد بعد شش روز.خیلی نگرانیم این ترشحات کم سیاه رنگ نشونه چیه؟

سلام
    دوست عزيز  صرفنظر از چگونگي نوع رابطه  ، چون از روش اورژانسي استفاده كرده ايد و پريود  حاصل شده بارداري منتفيه ...
    عقب افتادن پريود هم نگراني نداشته چون مصرف قرص و استرس هاي موجود  باعث تغييرات هورموني ايشون و به طبع به تاخير افتادن پريود شده است
    ترشحات سياه رنگ هم نشانه آغاز پريود است و علت سياهي آن هم خوني که چند روز در رحم بماند قهوه اي رنگ و خوني که مدت زيادي مانده باشد سياه است. بهر حال با توجه  به مصرف بي مورد قرص ال دي و سياه رنگ بودن خون اگر تا دو سه روز ديگر پريود نشدند به پزشك متخصص مراجعه فرماييد.

موفق باشيد

ممنون از جوابتون پست قبلیمم مطالعه بفرمایید اگه میشه ببینید همون پریود بوده یا نه
    یعنی به خاطر یه روز نخوردن ال دی خونریزی داشته؟چن ال دی باعث جلوگیری از پریود میشه اینطور نیس؟
    الان بخوره قرصا رو یا نه؟میگه پنچ تا دیگه مونده.خیلی ممنون که جواب میدید
    کاش اینهمه خونواده ها اذیت نمیکردن سر ازدواج جونا رو که باعث اینجور استرسا نشن

2. alinadal نوشته است:
    parva17 نوشته است:
    alinadal نوشته است: سلام تو ر وخدا کمک کنید
    ما از روش اوژانسی استفاده کردیم حدود 28 روزپیش که شش روز بعدش پریود شدید شد دوستم
    از اون تاریخم روزی یه دونه ال دی مصرف میکنه واسه تنظیم پریودش الان یک ماه از تاریخ پریود طبیعیش گذشته و بگفته خودش یه روز فراموش کرده مصرف کنه ال دی رو
    حالا دو روزه میگه ترشحات غلیظ سیاه رنگ دارم(شاید خیلی غلیظه که میگه سیاه) میخواستم ببینم این دلیلش قرصاس؟علای حاملگی نیس؟تورو خدا کمک کنید ما روشو درست اجرا کردیم رابطمون هم کامل نبود تازه پریود شد بعد شش روز.خیلی نگرانیم این ترشحات کم سیاه رنگ نشونه چیه؟

دوست عزیز وقتی پریود شدن یعنی صد در صد بارداری منتفی شده. پس نشونه بارداری نیست.

قرص LD باید زیر نظر پزشک مصرف بشه. اگر اینطور بود با پزشک مورد نظر صحبت کنید.

قرص ال دی رو دکتر داده.یه روز نخورده بعدش اینطوری شده.بعد اینکه روش اوژانسی استفاده کردیم شش روز بعدش خونریزیش مثل پریود شروع شد ولی شدتش بیشتر بود حدود شش روز طول کشید.خونریزی غیر از پریود هست که بعد از رابطه به این سرعت(6 روز بعدش) بوجود بیاد با این شدت و شش روز ادامه داشته باشه؟
    کسی نمیدونه اون ترشحات سیاه چیه؟
    کمک کنید تو رو خدا میترسم نشانه حاملگی باشه

دوست عزیز.نگران نباشید.خونریزی بیش از سه روز و شدید بعد از روش اورژانس یعنی باردار نیستن.تغییر در خونریزیشون هم بخاطر مصرف قرص ال دیه.مصرف قرص های ضد بارداری باعث کاهش زمان و مقدار خونریزی میشه. و فکر نکنم یک روز مصرف نکردن قرص ایراد زیادی داشته باشه ولی در روابط بعدیتون احتیاط کنین و دوره بعد قرص رو کامل و درست مصرف کنن تا به نتیجه صد در صد برسین.ایشون صد در صد باردار نیستن ولی شما که انقد استرس دارین چرا یه بی بی چک نمیزارین که با دیدن علامت منفی خیالتون احت شه؟
    موفق باشین

3. سلام.
    من سیکل پریودم 37 روزه هست و منظمه.
    دیشب (روز 11 سیکلم) با نامزدم رابطه محافظت نشده داشتیم اما چون کاندوم نداشتیم تخلیه داخل واژن صورت نگرفت،ایشون آلتشون را بیرون کشیدن و من با دستم آلتشون را تحریک کردم و مایعشون روی شکمم تخلیه شد و اصلا مایعشون تماسی با دهانه واژن و ناحیه ژنیتالم نداشت.
    تقریبا یک ساعت بعد از رابطه انگشتم را به آبلیمو آغشته کردم و داخل واژنم کردم چون میخواستم مثلا محیط واژنم را اسیدی کنم و چند بار اینکار را کردم.بعدش هم ده دقیقه داخل تشت آب و آبلیمو نشستم.از مایع پیش از انزال میترسم لطفا راهنماییم کنید.
    رابطه ما خطرناک بوده؟من باید چکارکنم؟لطفا زودتر کمکم کنید تا اگه احتیاجه و تا دیر نشده از روش اورژانسی استفاده کنم!!!

4. سلام.وقتی منی بیرون تخلیه شده و هیچ تماسی با وازن شما نداشته نگرانیتون بی مورده.احتمال بارداری در شما خیلی ضعیفه.شما تا زمان پریودیت صبر کن اگر پریود نشدی بعد پیگیری کن.مشکلی نیست.فقط استرس رو از خودت دور کن تا بدون مشکل پریود بشی.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. arshamii نوشته است: با سلام و خسته نباشید.میخواستم بدونم1- ایا با گذشتن 65(2ماه و 5روز)روز از برقراری رابطه اگر طرف بخواد باردار بشه ممکنه علایم بارداری تو این مدت خودشو نشون نده؟؟؟خواهشا راهنماییم کنید.2-در رابطم شک دارم که منی یا پیش ابی ریخته شده باشه یا نه ولی به گفته خود همسرم نه ابی ریخته شده نه پیش اب اگر قرار به باردار شدن بود تو این 2ماه باید علایمی دیده میشد یا نه؟؟؟خواهشا کمکم کنید خیلی خیلی  استرس دارم.ممنونم.

سلام دوست عزيز اولين علامت آن اينست كه  همسرتون  پريود نشده باشند  
      100 در صد  از عدم پريود شدن نگراني و استرس دارند.
    ولي شما هيچ اشاره اي نفرموديد كه با فرض اين احتمال(پريود شدن) نگراني حضرتعالي بي مورد است
    موفق باشيد

6. anna_mppp نوشته است: سلام.
    من سیکل پریودم 37 روزه هست و منظمه.
    دیشب (روز 11 سیکلم) با نامزدم رابطه محافظت نشده داشتیم اما چون کاندوم نداشتیم تخلیه داخل واژن صورت نگرفت،ایشون آلتشون را بیرون کشیدن و من با دستم آلتشون را تحریک کردم و مایعشون روی شکمم تخلیه شد و اصلا مایعشون تماسی با دهانه واژن و ناحیه ژنیتالم نداشت.
    تقریبا یک ساعت بعد از رابطه انگشتم را به آبلیمو آغشته کردم و داخل واژنم کردم چون میخواستم مثلا محیط واژنم را اسیدی کنم و چند بار اینکار را کردم.بعدش هم ده دقیقه داخل تشت آب و آبلیمو نشستم.از مایع پیش از انزال میترسم لطفا راهنماییم کنید.
    رابطه ما خطرناک بوده؟من باید چکارکنم؟لطفا زودتر کمکم کنید تا اگه احتیاجه و تا دیر نشده از روش اورژانسی استفاده کنم!!!

سلام به شما دوست عزیز
    به احتمال زیاد رحم شما در دوره تخمک گذاری نبوده چون تخمک گذاری خانم هایی که پریود منظم و دوره های  28 روزه دارند تخمک گذاری حوالی روز 14 صورت میگیره . با توجه به اینکه دوره شما 37 روزه است به احتمال بسیار زیاد سیکل تخمک گذاری هنوز نشده
    و از طرفی برای بارداری باید منی در انتهای مجرای واژن تخلیه بشه تا احتمال برخورد اسپرم با تخمک بالا بره
    درسته که مایع پیش انزال دارای مقداری اسپرم است ولی احتمال اینکه وارد واژن بشه و به رحم برسه خیلی خیلی ضعیفه
    (یه نکته تکراری): استرس رو از خودتون دور کنید تا در موعد مقرر پریود بشید
    موفق و مؤید باشید

7. سلام
    اگر تاریخه آخرین پریودیه منظم 28 روزه 24 تیر باشه،12 مرداد روز پر خطر محسوب میشه؟

8. helena22

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوستان و اقای دکتر من با سایت آشنایی ندارم میخواستم کمکم کنید
    من دیروز با همسرم رابطه داشتم چون دوران عقد هستیم  باکره هستم،وسواس شدیم بخاطر رابطه دیروزمون.
    حدس میزنم رابطمون زمان پرخطر بودم 18 یا 19 روز از روز اولم پریودم که منظمه میگذشت..همسرم ابتدا کاندوم نداشت معاشقه داشتیم و ترسم از پیشاب همسرمه گرچه خیلی حواسمون بود ولی بازم شاید به واژنم برخورد کرده باشه همسرم کاندوم گذاشت التشون با کاندوم با واژنم برخورد کرد  و انزال در کاندوم صورت گرفت بعد از رابطه به خواست خودم از قرص اورژانسی استفاده کردم ترسم از دستشونه که شاید قبلش به پیشاب آلوده بوده و به کاندوم خورده و با واژنم تماس پیدا کرده چون احتمال میدم زما تخمک گذاری بودم...آیا امکان بارداری هست به فرض اینکه زمان تخمک گذاری بودم؟مهر عروسیمونه میترسم آبروریزی شه خواهشا کمکم کنید از دیشب استرس گرفتم بگید ایا امکانش هست؟ممنونم ازتون

9. helena22 نوشته است: سلام دوستان و اقای دکتر من با سایت آشنایی ندارم میخواستم کمکم کنید
    من دیروز با همسرم رابطه داشتم چون دوران عقد هستیم  باکره هستم،وسواس شدیم بخاطر رابطه دیروزمون.
    حدس میزنم رابطمون زمان پرخطر بودم 18 یا 19 روز از روز اولم پریودم که منظمه میگذشت..همسرم ابتدا کاندوم نداشت معاشقه داشتیم و ترسم از پیشاب همسرمه گرچه خیلی حواسمون بود ولی بازم شاید به واژنم برخورد کرده باشه همسرم کاندوم گذاشت التشون با کاندوم با واژنم برخورد کرد  و انزال در کاندوم صورت گرفت بعد از رابطه به خواست خودم از قرص اورژانسی استفاده کردم ترسم از دستشونه که شاید قبلش به پیشاب آلوده بوده و به کاندوم خورده و با واژنم تماس پیدا کرده چون احتمال میدم زما تخمک گذاری بودم...آیا امکان بارداری هست به فرض اینکه زمان تخمک گذاری بودم؟مهر عروسیمونه میترسم آبروریزی شه خواهشا کمکم کنید از دیشب استرس گرفتم بگید ایا امکانش هست؟ممنونم ازتون

عزیزم نگران نباش.علاوه بر اینکه احتمال بارداری به این صورت خیلی کمه،چون قرص اورژانس مصرف کردی همون یک هزارم درصد احتمال هم از بین میره.استرس بخودت وارد نکن چون پریودتو عقب میندازه
    عروسیتم پیشاپیش مبارک

10. aaaai

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من امروز با نامزدم رابطه داشتم پیشابب ایشون  روی الت تناسلی ریختش ولی منی نریخت یه ساعت بعدش چهارتا قرص ال دی  خوردم امروز روز دوازدهمه که از سیکل 28  روزم میگزره تقریبا توی دوران تخمک گزاریه ایا احتمال بارداری هخست  لطفا زود جواب بدین من خیلی نگرانم

11. aaaai نوشته است: سلام من امروز با نامزدم رابطه داشتم پیشابب ایشون  روی الت تناسلی ریختش ولی منی نریخت یه ساعت بعدش چهارتا قرص ال دی  خوردم امروز روز دوازدهمه که از سیکل 28  روزم میگزره تقریبا توی دوران تخمک گزاریه ایا احتمال بارداری هخست  لطفا زود جواب بدین من خیلی نگرانم

نگران نباشید
    امکان بارداری به خودی خود خیلی کم بوده ولی جهت اطمینان کامل، روش اورژانسی رو کامل کنید و ۱۲ ساعت بعد از نوبت اول ۴ قرص‌ ال‌دی دیگه مصرف کنید و مطمئن باشید که بارداری رخ نخواهد داد.
    فراموش نکنید که در هر دوره تنها یک بار می‌شه روش اورژانسی رو استفاده کرد.

12. mmmmq نوشته است: سلام
    اگر تاریخه آخرین پریودیه منظم 28 روزه 24 تیر باشه،12 مرداد روز پر خطر محسوب میشه؟

با سلام

اگر روز 24 تیر قاعدگی تمام شده است  خیر 12 مرداد دوران امن حساب میشه .

13. behijun نوشته است:
    mmmmq نوشته است: سلام

با سلام

اگر روز 24 تیر قاعدگی تمام شده است  خیر 12 مرداد دوران امن حساب میشه .

نه شروع شده 24..قاعدگی منظم 28 روزه هست.

14. سلام.در روزهای تخمک گذاری بودید ولی چون الت مستقیم با وازن شما تماس نداشته امکان بارداری وجود نداره.نگران نباشید.

15. matildai

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من همیشه پریود خیلی نامنظمی دارم. یه وقتایی دوره 30 روز یا 34 روز حتی 44 روز هم داشتم.
    دفعه قبل 2 تیر پریود شدم. (بعد از 9 روز تاخیر نسبت به دوره قبل). روز 9 تیر رابطه داشتم با نامزدم یعنی دقیقا روزی که پریودم تموم شد.
    از کاندم استفاده نکردیم. البته آلت نامزدم فقط چند ثانیه با آلت من تماس داشت اونم نه به طور کامل.
    منی هم روی شکمم ریخته شد و با دستمال کامل پاک کردم.
    فکر نمی کردم هیچ خطری وجود داشته باشه.
    امروز 12 مرداد هست و من هنوز پریود نشدم. خیلی استرس دارم. احتمال بارادی هست؟  Sad

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 100 از 132
رفتن به صفحه :    ... 100 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید