شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد معده و بی حالی

1. با سلام

چند روز مادرم بعد از اطلاع از فوت یکی از اشنایان به مدت تقریبا 30 ساعت سر درد داشتن.که هم امپور هم سرم هم قرص مصرف کردن تا بهبود پیدا کنن.
    بعد از خوب شدن سر درد ،درد معده گرفتن.که رفتن دکتر و دکتر شربت mgs  رو بهشون دادن که موقع درد مصرف کنن و روزه هم نگیرند و یه قرص فکر کنم پنتوپرازول بود قرصه.

بهر حال معده درد ایشون خوب نشده. گاهی البته میگیره و گاهی نه .یعنی مداوم درد ندارن . با خوردن شربت هم خوب میشن.
    فقط خیلی بیحال هستند و بی حس. همش احساس خواب الودگی دارند .خمیازه هم میکشن معده درد میگیره .

علت این درد چیه؟
    بجز این شربت داروی دیگری هم هست که مصرف کنن؟ شربت هنوز تمام نشده.
    علت این بی حال بودن چیه؟

اینم بگم نوار قلب هم گرفتن همون موقع و مشکلی نبوده.

منتظر پاسختون هستم.
    ممنون

2. sima_65 نوشته است: با سلام

چند روز مادرم بعد از اطلاع از فوت یکی از اشنایان به مدت تقریبا 30 ساعت سر درد داشتن.که هم امپور هم سرم هم قرص مصرف کردن تا بهبود پیدا کنن.
    بعد از خوب شدن سر درد ،درد معده گرفتن.که رفتن دکتر و دکتر شربت mgs  رو بهشون دادن که موقع درد مصرف کنن و روزه هم نگیرند و یه قرص فکر کنم <a>پنتوپرازول</a> بود قرصه.

بهر حال معده درد ایشون خوب نشده. گاهی البته میگیره و گاهی نه .یعنی مداوم درد ندارن . با خوردن شربت هم خوب میشن.
    فقط خیلی بیحال هستند و بی حس. همش احساس خواب الودگی دارند .خمیازه هم میکشن معده درد میگیره .

علت این درد چیه؟
    بجز این شربت داروی دیگری هم هست که مصرف کنن؟ شربت هنوز تمام نشده.
    علت این بی حال بودن چیه؟

اینم بگم نوار قلب هم گرفتن همون موقع و مشکلی نبوده.

منتظر پاسختون هستم.
    ممنون

سلام دوست عزیز
    اولاً برای از دست دادن فردی از خانواده ، بهتون تسلیت میگم خدا رحمتشون کنه و به شما و خانواده محترمتون صبر عنایت کنه و اما بعد برای معده درد مادرتون توصیه میکنم صبحها ناشتا،یک قاشق غذاخوری عسل خوب میل کنن قطعاً بهتر میشن و در کنارش بجای مصرف آب حتی المکان از عرق نعناع استفاده کنند !اگر خدای ناکرده زخم معده داشته باشند عسل خوبشون میکنه و اگر ورم معده داشته باشند عرق نعناع بهبودی بهشون میبخشه اینها عوارضی هم نداره و تازه به بنیه ی ایشون هم کمک بزرگی میکنه
    و اما بی حسی و بیحالیشون فکر کنم به خاطر مصرف داروهاست به بروشور این داروها مراجعه کنید ببینید عوارضش چه هست؟ در هرحال همیشه استفاده از مواد طبیعی بهتر از مواد شیمیاییست
    انشالله مادرتون بزودی خوب میشن خیلی مراقبشون باشید براشون آرزوی سلامتی و تندرستی میکنم ،هیچ گوهری همانند پدر و مادر نمیشن
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام عزیزم شایع ترین معده درد ها  از استرس و اعصاب میباشد و استفاده از قرص های متفاوت فقط باعث عادت معده میشه این داروها فقط مسکن عصب معده میباشد خداوند صبر عنایت کند درد از دست دادن اقوام سخته کمکش کن از این حالت روحی بیرون بیاد سربلند باشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با سلام. ضمن عرض تسلیت پیشنهاد می کنم از قرص گیاهی د-رگلیس که از داروخانه ها می تونید تهیه کنید استفاده بفرمایند. فقط توجه داشته باشید این قرص باعث اندکی افزایش فشار خون شده و چنانچه مادرتون فشار خون دارند احتیاط کافی رو داشته باشند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید