شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 99 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. feri06 نوشته است: سلام.ببخشید من یک هفته قبل از پریودم با نامزدم رابطه از روی لباس زیر داشتم.شورت نامزدم با پیشابش نمناک شده بود و منم که دستمو به شورت اون زده بودم بی اختیار دستمو به خودم زدم.البته من باکره هستم.یعنی امکان داره این رطوبت کم باعث بارداری بشه؟؟؟چون دستم خیس نبود.فقط رطویت اونو حس کرده بود.من چون نمیدونستم دخترا هم میتونن باردار بشن اصلا توجهی نداشتم به این موضوع.تو رو خدا راهنماییم کنید.خیلی میترسم.7ام باید پریود میشدم اما هنوز نشدم.البته تاریخ پریودم منظم نیست.شایدم بخاطر شرایط روزه و ایام ماه رمضان باشه...

عزیزم نگفتی رابطت چه روزی از سیکلت بود ولی به هرحال احتمال اینجور باردار شدن خیلی کمه
    اگه تا چند روز دیگه پریود نشدی از بی بی چک استفاده کن

2. سلام خسته نباشین
    علت عقب انداختن میتونه به همون دلیل که خودتون گفتین باشه که دلایل متعددی داره و هم استرس زیاد میتونه تاثیر بذاره روی عقب انداختن اما د مورد بارداری با این شرایط که شما گفتین که حتی دخولی هم صورت نگرفته بسیار پایینه و تنها خیس شدن دستها و مالیدن به واژن نمیتونه بارداری ایجاد بکنه و احتمالشم بسیار پایینه چون فرایند باردار شدن پیچیده تر لزین حرفاس و شرایط خص خودش رو میطلبه پس نگران نباشین
    موفق باشید

3. feri06 نوشته است: سلام.ببخشید من یک هفته قبل از پریودم با نامزدم رابطه از روی لباس زیر داشتم.شورت نامزدم با پیشابش نمناک شده بود و منم که دستمو به شورت اون زده بودم بی اختیار دستمو به خودم زدم.البته من باکره هستم.یعنی امکان داره این رطوبت کم باعث بارداری بشه؟؟؟چون دستم خیس نبود.فقط رطویت اونو حس کرده بود.من چون نمیدونستم دخترا هم میتونن باردار بشن اصلا توجهی نداشتم به این موضوع.تو رو خدا راهنماییم کنید.خیلی میترسم.7ام باید پریود میشدم اما هنوز نشدم.البته تاریخ پریودم منظم نیست.شایدم بخاطر شرایط روزه و ایام ماه رمضان باشه...

سلام.بارداری در شما منتفیه.نگران نباشید.اخلال در پریودی هم به خاطر استرسه.موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. sipanam نوشته است: با سلام خدمت عزیزان من امروز با نامزدم رابطه محافظت نشده داشتم و تا آنجاییکه یادمه تخلیه داخب واژن صورت نگرفته ولی با فرض اینکه دوره پریودی نامزدم 30 روزه و با 5 روز خونریزی می باشد یعنی از 28 شروع شده و منظم است آیا در روز 9 پریودی با فرض اینکه مقداری منی داخل ریخته باشد خطرناک است؟ باتشــــکر از همه عزیزان

سلام  احتمال بارداری زیاد هست بهتر قرص hdمصرف کنه بهتره و یا شما از کاندوم از کاندوم استفاده کنید حتما

5. feri06 نوشته است: سلام.ببخشید من یک هفته قبل از پریودم با نامزدم رابطه از روی لباس زیر داشتم.شورت نامزدم با پیشابش نمناک شده بود و منم که دستمو به شورت اون زده بودم بی اختیار دستمو به خودم زدم.البته من باکره هستم.یعنی امکان داره این رطوبت کم باعث بارداری بشه؟؟؟چون دستم خیس نبود.فقط رطویت اونو حس کرده بود.من چون نمیدونستم دخترا هم میتونن باردار بشن اصلا توجهی نداشتم به این موضوع.تو رو خدا راهنماییم کنید.خیلی میترسم.7ام باید پریود میشدم اما هنوز نشدم.البته تاریخ پریودم منظم نیست.شایدم بخاطر شرایط روزه و ایام ماه رمضان باشه...
      سلام عزیزم نه احتمال بارداری ضعیف البته اسپرم مردها تا بیست و چهار ساعت زنده هست ولی نگران نباش احتمال بارداریت ضعیف ولی برای اطمینان خودت یک بی بی چک بخر ازمایش بده مطمئن شو خیالت راحت بشه

6. با سلام من 23 سال دارم با نامزدم  2 بار ربطه داشتم ماه قبل  ، دفعه پیش 1 خرداد و سری بعد با این که همیشه 3،4 روز تاخیر داشتم 1تیر عادت ماهیانه شدم . رابطمون از مقعد بوده اما من میترسیدم با عرق بدن پیشاب ایشون وارد واژن شده باشه. در ضمن 2بار رابطه ما، یکبار 25 مرداد و یکبار هم 29 مرداد بود  ، انقدر استرس داشتم که بعد از 8 روز تاخیر یعنی 9 مرداد و 11 روز بعد ازآخرین رابطه آزمایش بتا دادم که نتیجش منفی و مقدارش کمتر از 5 بود دیروز و امروز لک خون دیدم رنگش نسبت به قبل روشن تر بود اما دیگه هیچی نیومد میخواستم ببینیم احتمال باردای وجود داره یا نه؟با توجه به این که همیشه تاخیر داشتم زود آزمایش بتا دادم؟

7. sadafns نوشته است: با سلام من 23 سال دارم با نامزدم  2 بار ربطه داشتم ماه قبل  ، دفعه پیش 1 خرداد و سری بعد با این که همیشه 3،4 روز تاخیر داشتم 1تیر عادت ماهیانه شدم . رابطمون از مقعد بوده اما من میترسیدم با عرق بدن پیشاب ایشون وارد واژن شده باشه. در ضمن 2بار رابطه ما، یکبار 25 مرداد و یکبار هم 29 مرداد بود  ، انقدر استرس داشتم که بعد از 8 روز تاخیر یعنی 9 مرداد و 11 روز بعد ازآخرین رابطه آزمایش بتا دادم که نتیجش منفی و مقدارش کمتر از 5 بود دیروز و امروز لک خون دیدم رنگش نسبت به قبل روشن تر بود اما دیگه هیچی نیومد میخواستم ببینیم احتمال باردای وجود داره یا نه؟با توجه به این که همیشه تاخیر داشتم زود آزمایش بتا دادم؟

سلام. دوست عزیز در رابطه مقعدی امکان بارداری وجود نداره. آز بتا هم جوابش منفی دیگه جای نگرانی نیست

8. sadafns نوشته است: با سلام من 23 سال دارم با نامزدم  2 بار ربطه داشتم ماه قبل  ، دفعه پیش 1 خرداد و سری بعد با این که همیشه 3،4 روز تاخیر داشتم 1تیر عادت ماهیانه شدم . رابطمون از مقعد بوده اما من میترسیدم با عرق بدن پیشاب ایشون وارد واژن شده باشه. در ضمن 2بار رابطه ما، یکبار 25 مرداد و یکبار هم 29 مرداد بود  ، انقدر استرس داشتم که بعد از 8 روز تاخیر یعنی 9 مرداد و 11 روز بعد ازآخرین رابطه آزمایش بتا دادم که نتیجش منفی و مقدارش کمتر از 5 بود دیروز و امروز لک خون دیدم رنگش نسبت به قبل روشن تر بود اما دیگه هیچی نیومد میخواستم ببینیم احتمال باردای وجود داره یا نه؟با توجه به این که همیشه تاخیر داشتم زود آزمایش بتا دادم؟

سلام عزیزم.امکان بارداری در شما وجود نداره.زمان ازمایش دادنت هم خوب بوده و نتیجش درسته.در مورد اخلال در پریودیت اولا که خودت گفتی پریودت منظم نیست و دوما به خاطر استرس زیاده.مطمعن باش که باردار نیستی و ریلکس باش.اگر تاخیر پریودیت تا ۱۰-۱۲ روز طول کشید برو دکتر تا معاینت کنه ممکنه عفونت یا قارچ و... داشته باشی.ولی به نظر من که مشکلی نیست و به زودی پریود میشی.نگران نباش.

9. سلام.من حدودا 14 روز پیش با نامزدم رابطه جنسی داشتم البته دخول صورت نگرفته اما پیشاب با آلت من تماس داشت.اما منی به واژن وارد نشد.اکنون 8روز از موعد پریود شدنم میگذرد اما با وجود داشتم علاِئم(دل درد و جوش صورت) خونریزی ندارم در ضمن پریودی من نامنظم هستش.تست بیبی چک هربار جواب خطا را نشون میده یعنی یکی از خطوط رنگی میشه واز دیگری اثری نیست.با این تفاسیر آیا من باردارم؟؟روش اورژانسی به چه صورت است؟؟خواهش میکنم جواب منو بدید دارم دیوانه میشم!

10. سلام عزیزم.وقتی جواب بیبی چک منفی میشه یعنی شما باردار نیستی.روش اورزانسی در شما الان جواب نمیده.نهایت مهلت استفاده از روش اورزانسی ۷۲-۱۲۰ ساعت بعد از رابطه است نه الان که ۱۴ روز گذشته.من فکر میکنم دلیل پریود نشدنتون استرسه درحالی که خودتونم گفتید پریودتون منظم نیست پس این اخخلال خیلی هم غیر طبیعی نیست.استرس نداشته باشید به زودی پریود میشید.اگر خیلی نگرانید و خیلی مهمه ازمایش بتا بدید.

11. alinadal

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام تو ر وخدا کمک کنید
    ما از روش اوژانسی استفاده کردیم حدود 28 روزپیش که شش روز بعدش پریود شدید شد دوستم
    از اون تاریخم روزی یه دونه ال دی مصرف میکنه واسه تنظیم پریودش الان یک ماه از تاریخ پریود طبیعیش گذشته و بگفته خودش یه روز فراموش کرده مصرف کنه ال دی رو
    حالا دو روزه میگه ترشحات غلیظ سیاه رنگ دارم(شاید خیلی غلیظه که میگه سیاه) میخواستم ببینم این دلیلش قرصاس؟علای حاملگی نیس؟تورو خدا کمک کنید ما روشو درست اجرا کردیم رابطمون هم کامل نبود تازه پریود شد بعد شش روز.خیلی نگرانیم این ترشحات کم سیاه رنگ نشونه چیه؟

12. alinadal نوشته است: سلام تو ر وخدا کمک کنید
    ما از روش اوژانسی استفاده کردیم حدود 28 روزپیش که شش روز بعدش پریود شدید شد دوستم
    از اون تاریخم روزی یه دونه ال دی مصرف میکنه واسه تنظیم پریودش الان یک ماه از تاریخ پریود طبیعیش گذشته و بگفته خودش یه روز فراموش کرده مصرف کنه ال دی رو
    حالا دو روزه میگه ترشحات غلیظ سیاه رنگ دارم(شاید خیلی غلیظه که میگه سیاه) میخواستم ببینم این دلیلش قرصاس؟علای حاملگی نیس؟تورو خدا کمک کنید ما روشو درست اجرا کردیم رابطمون هم کامل نبود تازه پریود شد بعد شش روز.خیلی نگرانیم این ترشحات کم سیاه رنگ نشونه چیه؟

دوست عزیز وقتی پریود شدن یعنی صد در صد بارداری منتفی شده. پس نشونه بارداری نیست.

قرص LD باید زیر نظر پزشک مصرف بشه. اگر اینطور بود با پزشک مورد نظر صحبت کنید.

13. arshamii

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و خسته نباشید.میخواستم بدونم1- ایا با گذشتن 65(2ماه و 5روز)روز از برقراری رابطه اگر طرف بخواد باردار بشه ممکنه علایم بارداری تو این مدت خودشو نشون نده؟؟؟خواهشا راهنماییم کنید.2-در رابطم شک دارم که منی یا پیش ابی ریخته شده باشه یا نه ولی به گفته خود همسرم نه ابی ریخته شده نه پیش اب اگر قرار به باردار شدن بود تو این 2ماه باید علایمی دیده میشد یا نه؟؟؟خواهشا کمکم کنید خیلی خیلی  استرس دارم.ممنونم.

14. alinadal نوشته است: سلام تو ر وخدا کمک کنید

سلام
    دوست عزيز  صرفنظر از چگونگي نوع رابطه  ، چون از روش اورژانسي استفاده كرده ايد و پريود  حاصل شده بارداري منتفيه ...
    عقب افتادن پريود هم نگراني نداشته چون مصرف قرص و استرس هاي موجود  باعث تغييرات هورموني ايشون و به طبع به تاخير افتادن پريود شده است
    ترشحات سياه رنگ هم نشانه آغاز پريود است و علت سياهي آن هم خوني که چند روز در رحم بماند قهوه اي رنگ و خوني که مدت زيادي مانده باشد سياه است. بهر حال با توجه  به مصرف بي مورد قرص ال دي و سياه رنگ بودن خون اگر تا دو سه روز ديگر پريود نشدند به پزشك متخصص مراجعه فرماييد.

موفق باشيد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. alinadal

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    parva17 نوشته است:
    alinadal نوشته است: سلام تو ر وخدا کمک کنید

دوست عزیز وقتی پریود شدن یعنی صد در صد بارداری منتفی شده. پس نشونه بارداری نیست.

قرص LD باید زیر نظر پزشک مصرف بشه. اگر اینطور بود با پزشک مورد نظر صحبت کنید.

قرص ال دی رو دکتر داده.یه روز نخورده بعدش اینطوری شده.بعد اینکه روش اوژانسی استفاده کردیم شش روز بعدش خونریزیش مثل پریود شروع شد ولی شدتش بیشتر بود حدود شش روز طول کشید.خونریزی غیر از پریود هست که بعد از رابطه به این سرعت(6 روز بعدش) بوجود بیاد با این شدت و شش روز ادامه داشته باشه؟
    کسی نمیدونه اون ترشحات سیاه چیه؟
    کمک کنید تو رو خدا میترسم نشانه حاملگی باشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 99 از 132
رفتن به صفحه :    ... 99 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید