شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قرص يا كپسول جهت ايجاد تاخير در انزال

1. با سلام و وقت بخير.
    بنده تمام پست هاي مربوط به انزال زودرس و روشهاي درماني اونو خوندم، با اين حال مي خواستم بپرسم قرص يا كپسولي وجود داره كه قبل از رابطه جنسی مصرف بشه و زمان انزال رو دير تر بكنه؟ البته ميدونم كه مواد مخدر اين كارو ميكنه اما به ريسكش نمي ارزه يه قرصي باشه كه اعتياد آور نباشه؟ ممنون

2. reza2142

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست عزیز برای درمان انزال زود رس راهکارهای زیادی پیشنهاد شده که اگر در همین سایت جستجو کنید مطمئن باش مشکل شما تا حد بسیاری حل خواهد شد اما باید حوصله کنی وصبور باشی .
    اما چون سوال مشخصی کردید من دیگر در مورد اون راهکارها توضیح نمی دهم فقط در خصوص سوال شما باید بگم کپسول فلوکستین (ضد افسردگی) بسیار موثر است البته پیشنهاد میشه با تجویز پزشک باشه
      استفاده از مواد مخدر واقعا بدترین انتخابه  مثل این کار مثل اینه که فردی میخواسته ابرو رو درست کنه زد چشم رو هم کور کرد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. باسلام
    البته قرصی به نام کلو میپرامین هم
    تاثیر داره

4. سلام ممکن قرص تاثیر کمی داشته باشه ولی راهکار دوروستی نیست .بهترین راه تمرین اراده میباشد که در افراد عادی به مدت سه ماه طول میکشه ولی داعمیست

5. سلام . جناب آقاي دكتر سوالي داشتم در رابطه با قرصي به نام اس دي اف كه جهت تاخير در انزال استفاده ميشود و يكي از آشنايان اين قرص رو معرفي كرد ولي چون استفاده كننده كمي ترسو است و تا به حال هيچ دارويي جهت دركان اين مشكل نكرده و فقط ٢٩ سال سن دارد و نمي خواهد قدرت بارور كردنش كاهش يابد خواستم كمي از وقت شما را بگيرم و تا درباره عوارض اين قرص و يا هر قرص كه جهت درمان انزال زودرس موجود است برايم توضيح بدهيد البته در توضيحات قبلي شما از عارضه عصبي كه تقريباً در تمامي داروهاي درمان انزال زود رس موجود است اطلاع پيدا كردم . همچنين تقاضا ميكنم كه يك قرص يا داروي مناسب براي دركان اين مشكل به ما پيشنهاد بدهيد . با تشكر

6. سلام دوست من
    من بهتون پیشنهاد میکنم تا جایی که امکانش هست از قرص اسپری و... استفاده نکنین چون اولا وابستگی میاره دوما عوارضی ممکنه در دراز مدت داشته باشه و و و سعی کنین موقع نزدیکی تمرکز کنین و کمتر به انزال فکر کنین و تمرین کنین حتما تاثیر داره و پیش 1 دکتر برین و طبق نظر ایشون مصرف کنین و از مصرف خود سر یل توصیه افراد غیر حرفه ای خودداری کنین
    موفق باشین

7. دارو قرص اسپره هیچ فایده ای نداره فقط تمرین تمرین

8. mahdi_sf64 نوشته است: با سلام و وقت بخير.
    بنده تمام پست هاي مربوط به انزال زودرس و روشهاي درماني اونو خوندم، با اين حال مي خواستم بپرسم قرص يا كپسولي وجود داره كه قبل از رابطه جنسی مصرف بشه و زمان انزال رو دير تر بكنه؟ البته ميدونم كه مواد مخدر اين كارو ميكنه اما به ريسكش نمي ارزه يه قرصي باشه كه اعتياد آور نباشه؟ ممنون

با سلام

دوست عزيز تمام روشهاي موجود را كه خوندي يك بيك با صبر و حوصله  امتحان كن روشهاي جديد تر و قرص و كپسولهاي و پماد هاي ماليدني را هم استفاده كن حتي ميتوني ابتكار داشته باشي وخودت هم مبدع نوعي چاره براي زود انزالي بصورت فردي وشخصي بيابي و استفاده كني و خلاصه حتي اگر هيچكدام جواب نداد كه محاله وبلاخره موفق ميشي راهي پيدا كني  اما  هرگز و هرگز و تحت هيچ شرايطي حتي فكر استفاده از هيچ نوع مواد مخدر را به ذهنت راه نده كه از هستي و زندگي ساقط ميشي چه برسه شهوت جنسي .چرا عاقل كند كاري كه باز آرد پشيماني . اگرمتاهل هستي يكي از زاه ها ميتونه آميزش زود بزود با همسرت باشه مثلا در يك شب 2 تا 3 مرتبه يا هر چي ميتوني قطعا بار دوم و سوم خيلي ديرتر انزال بهت دست ميده .موفق باشي

9. rastgo نوشته است:
    mahdi_sf64 نوشته است: با سلام و وقت بخير.

با سلام

دوست عزيز تمام روشهاي موجود را كه خوندي يك بيك با صبر و حوصله  امتحان كن روشهاي جديد تر و قرص و كپسولهاي و پماد هاي ماليدني را هم استفاده كن حتي ميتوني ابتكار داشته باشي وخودت هم مبدع نوعي چاره براي زود انزالي بصورت فردي وشخصي بيابي و استفاده كني و خلاصه حتي اگر هيچكدام جواب نداد كه محاله وبلاخره موفق ميشي راهي پيدا كني  اما  هرگز و هرگز و تحت هيچ شرايطي حتي فكر استفاده از هيچ نوع مواد مخدر را به ذهنت راه نده كه از هستي و زندگي ساقط ميشي چه برسه شهوت جنسي .چرا عاقل كند كاري كه باز آرد پشيماني . اگرمتاهل هستي يكي از زاه ها ميتونه آميزش زود بزود با همسرت باشه مثلا در يك شب 2 تا 3 مرتبه يا هر چي ميتوني قطعا بار دوم و سوم خيلي ديرتر انزال بهت دست ميده .موفق باشي

سلام
    به نظر من هم نزدیکی زود به زود ( البته نه چند بار در یک شب) مثلا هرشب میتونه موثر باشه البته نوع تغذیه و تمرکز و تمرین هم میتونه بی تاثیر نباشه و نیز حالات روحی و جسمی شما و همچنین استرس از انزال زودرس.
    پیشنهاد من به شما نزدیکی منقطع است . یعنی در موقع نزدیکی چنانچه حس کردید انزالتون نزدیکه هیچ حرکتی انجام ندید و اجازه بدید حس برافروختگی و انزالتون فروکش کنه که معمولا در کمتر از یک دقیقه این اتفاق می اوفته سپس دوباره شروع کنید . در هنگامی که بی تحرک میشید فکر خودتون رو به چیزهایی غیر از رابطه و انزال مشغول کنید و بهتره از تحریک شریکتون هم دست بکشید . با تمرین این روش و تمرکز مطمئنا موفق خواهید شد ( چون خودم این روش رو امتحان کردم و موفق شدم)

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید