شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری با دست آغشته به پیشاب

1. سلام، من و نامزدم دیروز نزدیکی از نوع دهانی رابطه جنسی داشتیم، دستم در حین این کار با آلتم تماس داشت چند بار، و آلتم کمی
    خیس بود(از آب دهان نامزدم)، اما انزال نداشتم، بعد از چند دقیقه که دستم خشک شده بود انگشتم رو کمی داخل واژنش
    فرو بردم، خواستم بدونم احتمال بارداری هست؟ یعنی اگر از قبل کمی پیشاب به دستم منتقل شده باشد امکان بارداری هست
    یا نه؟ (دستم در موقع دخول احتمالا کاملا خشک شده بود البته، اما نمی تونم مطمءن باشم)
    لطفا سریع پاسخ بدید که در صورت لزوم از روش های اورژانسی استفاده کنیم، ممنون

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. با سلام
    اگر دست شما خشک بوده باشد که جای هیچ بحثی ندارد فرض را بر این میگذاریم که پیشاب با دست شما تماس داشته و دست شما هم وارد واژن شده باز هم به نظر بنده ارزش استفاده روشهای اورژانسی را ندارد و به عوارضش نمی ارزد شما باید خیلی بد شانس باشی که اینجور رابطه منجر به بارداری گردد بهرحال تصمیم با خودتان است.

تشکر شده توسط : 9 کاربر
  3. سلام
    خسته نباشین  ببینین دوست من بارداری و باردار شدن پروسه ای بسیار پیچیده است و قرار نیست شما دستتونو ب التت بمالی یعد دست بزنی به الت همسرت حامله بشه نه باید دخول صورت بگیره تعداد معینی اسپرم با تخمکی که باید ازاد شده باشه لقاح پیدا کننن و به این سادگیا بارداری رخ نمیده مگه کار دیگه ای کرده باشی مثلا دخول وگرنه احتمال بلرداری وجود تداره
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  4. سلام.احتمال بارداری وجود نداره.نگران نباشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سلام عزیزم نه به هیچ عنوان شما باردار نمی شوید شرایت باردار شدن خیلی خاص همون طور که دوست عزیزمان گفتن باید و.... انجام بشه تا بارداری صورت بگیره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. IR_ramin

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    نه دوست عزیز مطمئن باش نامزد شما با این کار باردار نمیشه.از روش اورژانسی استفاده نکنید.

برای بار دار شدن باید یک سری پوروسه ها انجام بشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. احتمالش 0.0000000001%هــــ

8. kamyar992 نوشته است:

سلام، من و نامزدم دیروز نزدیکی از نوع دهانی رابطه جنسی داشتیم، دستم در حین این کار با آلتم تماس داشت چند بار، و آلتم کمی
    خیس بود(از آب دهان نامزدم)، اما انزال نداشتم، بعد از چند دقیقه که دستم خشک شده بود انگشتم رو کمی داخل واژنش
    فرو بردم، خواستم بدونم احتمال بارداری هست؟ یعنی اگر از قبل کمی پیشاب به دستم منتقل شده باشد امکان بارداری هست
    یا نه؟ (دستم در موقع دخول احتمالا کاملا خشک شده بود البته، اما نمی تونم مطمءن باشم)

با سلام
    من موندم چرا شما اینقدر حساس و نگرانید ؟؟؟؟؟؟؟؟
    من و همسرم که 3 ساله با رعایت تمام نکات با هم نزدیکی داریم و دخول کامل و انزال داخل واژن صورت میگیره هنوز خانمم باردار نشده چه برسه به اینکه شما یه کم انگشتتو بردی داخل واژن نامزدت و می ترسی حامله باشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    درسته که بدن خانم ها با هم متفاوته ولی نه تا این حد
    مطمئن باش نامزدت باردار نیست . استرس و نگرانی رو از خودتون دور کنید تا باعث نشه پریود نامزدت عقب بی افته تا بیخود  نگران نشید
    نگران نباشید و از این دوران (نامزدی ) لذت ببرید

9. زیبا ترین روزها دوران نامزدی به خودت استرس نده کیف دنیارو بکن.

10. زندگی زناشویی همه روزاش قشنگه.انشاالله تجربه میکنید و متوجه میشید.وقتی عاشق هم باشید از همه روزا لذت میبرید.شما هم فکر کنم دیگه با این همه جواب نگرانیت رفع شده.از با هم بودنتون واسه همیشه لذت ببرید.

11. به نظر من هم نگرانیتون بی مورده

12. malii

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    اصلان نگران بارداری همسرتان نباشید واز دوران نامزدی کمال استفاده راببرید

13. kamyar992 نوشته است:

سلام، من و نامزدم دیروز نزدیکی از نوع دهانی رابطه جنسی داشتیم، دستم در حین این کار با آلتم تماس داشت چند بار، و آلتم کمی

سلام دوست عزیز
    اصلا نگران نباشید و استرس بیخود به خودتون ندید برای بارداری اسپرم باید از نظر حرکت تعداد وشکل به اندازه نرمال باشد پس از لحظات با هم بودن لذت ببرید موفق و موئد باشید.

14. سلام دوستان
    همسر بنده تمایلی به استفاده از کاندوم نداره ولی به خوبی میتونه انزالشو کنترل کنه که با واژن بنده تماس نداشته باشه. با این تفاسیر به نظرتون پیشاب با اون مقدار کمش در مقایسه با منی باعث بارداری میشه؟ (به خصوص در زمان تخمک گذاری)
    بنده کاری به تئوریات ندارم. به لحاظ تجربی و عملی پرسیدم!

15. سلام
    بهر حال از نظر علمی یاتئوری بدن و فیزیو لوژی بدن انسانها باهم متفاوت هستش واسه همینه که بیشتر تئوری رو بکار میبرن
    مثلا شما ممکنه بسیار رحم اکتیو و کشنده ای داشته باشین که همون مقدار کم اسپرم رو به سمت خودش بکشه یا بر عکس منی و پیشاب همسرتون خیلی فعال و پر از اسپرم باشه که بتونه همون قطرات کم هم شما رو حامله بکنه و حرفایی ازین قبیل پس خودتونو با کسی مقایسه نکنین و به همون تئوری ها توجه کنین ببینین چی میگن چون بر اساس تجربه های زیادی به این نتایج رسیدن من احساس میکنم شما خودتون دیگه اون مسایل مربوط به تئوری و درصد احتماشو میدونین برای همین از گفتنش صرفنظر میکنم
    موفق باشین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید