شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 98 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. خیالم راحت باشه؟؟

2. maryam199 نوشته است: خیالم راحت باشه؟؟

سلام عزیزم

همونطور که دوستان راهنماییتون کردن بله .خیالتون راحت باشه. اگه خیلی نگران هستید 10 روز بعد از رابطه اتون آزمایش خون بتا بدهید

3. gajera نوشته است: سلام من چند بارازپشت نزدیکی داشتم ومنی کاملاداخل تخلیه شده میخاستم ببینم باعث حاملی خارج رحمی نمیشه ونشانهای این نوع حاملگی چیست.  باتشکر

سلام

همانطور که خودتون گفتید رابطتون از پشت بوده و بارداری از مقعد رخ نمیده

بارداری خارج از رحم

اگر تخمک لقاح یافته در هر جای دیگری غیر از رحم جایگزین شود.بارداری خارج از رحم اتفاق می افتد.

علایم ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد

اگر هر يك از علايم زير را بخصوص در 12 هفته اول بارداري مشاهده شود نشاندهنده بارداری خارج رحمی است:

• درد يا گرفتگي در ناحيه شكم يا لگن. معمولا درد ناگهاني، ثابت و شديد است اما ممكن است در اوائل بصورت گهگاه و متوسط باشد. ممكن است درد را فقط در يك سمت از شكم احساس كنيد و نيز مي تواند به قسمتهاي ديگر هم كشيده شود. احتمالا تهوع و استفراغ نيز به همراه دارد.
    • درد بخش تحتاني شكم به هنگام لمس يا زماني كه سرفه مي كنيد يا در حين حركات روده ها و اجابت مزاج.
    • خونريزي يا لكه بيني قهوه اي. ممكن است فكر كنيد كه پريود شده ايد بخصوص اگر انتظار بارداري نداشته باشيد. خونريزي ممكن است بصورت مداوم يا منقطع باشد.
    • درد شانه در يك سمت بخصوص وقتي كه دراز مي كشيد بدليل پاره شدن لوله و تحريك صفاق در ناحيه اي بين سينه و شكم رخ مي دهد. اين علامت براي اقدام در جهت درخواست درمان سريع پزشكي بسيار مهم است.
    • اگر لوله رحم پاره شود ممكن است ضعف، گيجي يا غش كردن بدليل از دست دادن خون و شوك نيز رخ دهد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. gogolinaznazi نوشته است:
    maryam199 نوشته است: خیالم راحت باشه؟؟

سلام عزیزم

همونطور که دوستان راهنماییتون کردن بله .خیالتون راحت باشه. اگه خیلی نگران هستید 10 روز بعد از رابطه اتون آزمایش خون بتا بدهید

سلام
    مرسی ، سال 92 سال بدی بود برام ، تا حالا 4 بار این حالت بهم دست داده

5. سلام خسته نباشید

من ماه قبل 10ام پریود شدم  و تا هفته پیش 4 یا 5 بار با نامزدم رابطه داشتم(این ماه قرص سیپروترون کمپوند رو مرتب استفاده کرده بودم)

دیروز باید اولین روز پریودم باشه که دیشب لکه های قهوه ای و خیلی کم قرمز رنگ دیدم...دیروز صبح دوباره بی بی چک استفاده کردم که منفی بود امروز صبح هم قسمت مثانه ام که طبق عادت زمانی که پریود میشدم درد میکنه و دوباره لکه های قهوه ای دیدم. 2 یا 3 روز پیش زیر شکمم درد میکرد

میخواستم نظرتون رو بدونم.چرا پریود شدم قهوه ای رنگ هست؟
    احتمال بارداری حتی بارداری خارج رحمی وجود داره؟؟؟؟؟؟

6. gogolinaznazi نوشته است: سلام خسته نباشید

من ماه قبل 10ام پریود شدم  و تا هفته پیش 4 یا 5 بار با نامزدم رابطه داشتم(این ماه قرص <a>سیپروترون</a> کمپوند رو مرتب استفاده کرده بودم)

دیروز باید اولین روز پریودم باشه که دیشب لکه های قهوه ای و خیلی کم قرمز رنگ دیدم...دیروز صبح دوباره بی بی چک استفاده کردم که منفی بود امروز صبح هم قسمت مثانه ام که طبق عادت زمانی که پریود میشدم درد میکنه و دوباره لکه های قهوه ای دیدم. 2 یا 3 روز پیش زیر شکمم درد میکرد

عزیزم علایم خارج رحمیو نوشتی به خودت شک کردی؟
    نگران نباش سیپروتون کامپاند همونجور که خودت میدونی مثل ال دی و اچ دیو بقیه قرصای ضد بارداریه و عوارضش بعد از قطعش بهم ریختن پریود و تغییرات هورمونیه.بارداری خارج رحمی دردش خیلی بیشتر از درد عادی مواقع پریوده
    نگران نباش

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. Setare_h نوشته است:
    gogolinaznazi نوشته است: سلام خسته نباشید

من ماه قبل 10ام پریود شدم  و تا هفته پیش 4 یا 5 بار با نامزدم رابطه داشتم(این ماه قرص <a><a>سیپروترون</a></a> کمپوند رو مرتب استفاده کرده بودم)

عزیزم علایم خارج رحمیو نوشتی به خودت شک کردی؟
    نگران نباش سیپروتون کامپاند همونجور که خودت میدونی مثل ال دی و اچ دیو بقیه قرصای ضد بارداریه و عوارضش بعد از قطعش بهم ریختن پریود و تغییرات هورمونیه.بارداری خارج رحمی دردش خیلی بیشتر از درد عادی مواقع پریوده
    نگران نباش

بله دقیقا

یک لحظه دیدم علایمش مثل علایمی که من دارم هست و ترسیدم
    بازم ممنون از راهنماییتون

8. 13 روز بعد از رابطه بدون دخول که شک به ورود یکی دو قطره منی بوده و 6ساعت بعد از رابطه هم قرص اچ دی دو نوبت مصرف شده خونریزی در حد یک روز و نصفی ولی فراتر از لکه بینی و استفاده از بیبی چک روز دوازدهم که منفی نشون داده بازم احتمال بارداریا میده ؟ یعنی پریشب و دیروز نامزدم خونریزی داشته ولی امروز قطع شده و دیروز هم بیبی چک منفی نشون داده
    13 روز بعد از رابطه خونریزی لانه گزینی میتونه باشه ؟ البته ایشون این ماه یک بار 7 روز خونریزی داستند و یک هفته بعدش مجددا 5 روز خونریزی داشتند که احتمال وجود کیست توسط دکتر داده شده

9. peyman_gh نوشته است: 13 روز بعد از رابطه بدون دخول که شک به ورود یکی دو قطره منی بوده و 6ساعت بعد از رابطه هم قرص اچ دی دو نوبت مصرف شده خونریزی در حد یک روز و نصفی ولی فراتر از لکه بینی و استفاده از بیبی چک روز دوازدهم که منفی نشون داده بازم احتمال بارداریا میده ؟ یعنی پریشب و دیروز نامزدم خونریزی داشته ولی امروز قطع شده و دیروز هم بیبی چک منفی نشون داده

سلام
    نامزدتون وقتی قرص پیشگیری درست مصرف کردن و پریود شدن دیگر جای هیچ نگرانی نیست
    علت کم شدن مدت پریودشون به خاطر قرص پیشگیری هست
    نگران نباشید وخیالتون راحت

موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. gogolinaznazi نوشته است:
    peyman_gh نوشته است: 13 روز بعد از رابطه بدون دخول که شک به ورود یکی دو قطره منی بوده و 6ساعت بعد از رابطه هم قرص اچ دی دو نوبت مصرف شده خونریزی در حد یک روز و نصفی ولی فراتر از لکه بینی و استفاده از بیبی چک روز دوازدهم که منفی نشون داده بازم احتمال بارداریا میده ؟ یعنی پریشب و دیروز نامزدم خونریزی داشته ولی امروز قطع شده و دیروز هم بیبی چک منفی نشون داده

سلام
    نامزدتون وقتی قرص پیشگیری درست مصرف کردن و پریود شدن دیگر جای هیچ نگرانی نیست
    علت کم شدن مدت پریودشون به خاطر قرص پیشگیری هست
    نگران نباشید وخیالتون راحت

موفق باشید

بیبی چکی که دقتش 25 است چند روز بعد از رابطه جواب درست میده ؟ خون ریزی لانه گزینی میتونه 13 روز طول بکشه ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. سلام.بیبی چک ۷-۱۰ روز بعد از رابطه جوابش درسته.نامزد شما باردار نیست نگران نباشید.خون لانه گزینی هم من شنیدم ۲-۴ روز بعد از رابطه هست نه ۱۳ روز.نگرانیتون بی مورده.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. roz2421 نوشته است: سلام من دوره پريود نامنظم دارم الان 4 روز از پريودم گذشته  من با نامزدم رابطه محافظت شده اي داشتيم اما وسط دوره پريودم يک روز مايع کم رنگ شبيه قرمز و روز بعدي يک قطره خون مانند لک بيني داشتم بعد از آن قطع شد اين خون ريزي علتش چيست آيا من حامله شدم چرا پريود نمي شم دارم از استرس ديوانه مي شم خواهشن جواب کامل و سريع بدهيد ممنون

این قدر حساس نباش تاخیر در پریود شدن شما هم به خاطر استرس میباشد . استفاده از قرصهای ضد بارداری هم دوره پریود شدن را هم نامنطم میکند

13. satriu نوشته است:
    roz2421 نوشته است: سلام من دوره پريود نامنظم دارم الان 4 روز از پريودم گذشته  من با نامزدم رابطه محافظت شده اي داشتيم اما وسط دوره پريودم يک روز مايع کم رنگ شبيه قرمز و روز بعدي يک قطره خون مانند لک بيني داشتم بعد از آن قطع شد اين خون ريزي علتش چيست آيا من حامله شدم چرا پريود نمي شم دارم از استرس ديوانه مي شم خواهشن جواب کامل و سريع بدهيد ممنون

این قدر حساس نباش تاخیر در پریود شدن شما هم به خاطر استرس میباشد . استفاده از قرصهای ضد بارداری هم دوره پریود شدن را هم نامنطم میکند

هر روز برو زیاد پیاده روی کن باعث میشه سریع پریود بیاد

14. با سلام.آقای دکتر وقتتون بخیر. ممنون میشم جواب سوالم رو بدید. این ماه قصد بارداری داشتم و چون میخواستم فرزند اولم پسر باشه روز 13 پریودم سونوگرافی واژینال انجام دادم.همه آزمایشات هم سالم بودن.دکترم گفتن یه تخمک خوب داری و میتونید امشب و پس فردا صبح نزدیکی داشته باشید.ولی برام 2تا آمپول hcgو15 تا شیاف پروژسترون دادن که نمیدونم دلیلش چیه؟آیا احتمال پسر شدن نوزاد با این روش بیشتر میشه یا تجویز این داروها دلیل دیگه ای داشته؟در ضمن اولین باره برای بارداری اقدام میکنم.

15. سلام.ببخشید من یک هفته قبل از پریودم با نامزدم رابطه از روی لباس زیر داشتم.شورت نامزدم با پیشابش نمناک شده بود و منم که دستمو به شورت اون زده بودم بی اختیار دستمو به خودم زدم.البته من باکره هستم.یعنی امکان داره این رطوبت کم باعث بارداری بشه؟؟؟چون دستم خیس نبود.فقط رطویت اونو حس کرده بود.من چون نمیدونستم دخترا هم میتونن باردار بشن اصلا توجهی نداشتم به این موضوع.تو رو خدا راهنماییم کنید.خیلی میترسم.7ام باید پریود میشدم اما هنوز نشدم.البته تاریخ پریودم منظم نیست.شایدم بخاطر شرایط روزه و ایام ماه رمضان باشه...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 98 از 132
رفتن به صفحه :    ... 98 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید