شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 97 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. اسپرم خشک شده روی دست اگه به آلت  زن بخوره خطرناک نیست؟

2. Maryam08 نوشته است: سلام و خسته نباشید.
    باکره هستم و 23 سال سن دارم. معمولاً پریود نامنظم با 3 یا 4 روز دارم. ماه پیش 1 تیر ماه پریود شدم و بعدش یک بار 20 تیر و یکبار هم 30 تیر با نامزدم رابطه مقعدی داشتم. اصلاً تماسی بین آلت هامون نبوده و من از این میترسم که هنگام رابطه از مقعد پیشاب منی ایشون با تعرق بدن هامون قاطی شده و به سمت واژن رفته باشه گرچه اصلاً آلت ایشون در نیامد. و بعدش هم ایشون با دست من را ارضاء می کردن و البته دستشون هم اصلا آغشته به پیشاب منی هم نبوده چه برسه به خود منی!
    ببخشید که اینقد راحت صحبت می کنم اما واقعا استرس بالایی دارم. البته رابطه دوممون کمی از منی ایشون در مقعد ریخته شد. اما حالا که من منتظر پریود بودم نشدم و الان که 7 مرداد ماه هست باز هم پریود نشدم. با اینکه ماه پیش منظم بود ولی حتی طبق عادت الان نزدیکه 6 روز هست که تاخیر داره. علائم مثل دل درد ترشح و گرم شدن بدن را دارم.اما خبری نیست خیلی استرس دارم چی کار کنم؟
    اگه اصلا پریود نشم چی؟
    نکنه حامله شده باشم؟
    کمکم کنید

اگه تا فردا پریود نشدی پنجشنبه به پزشک زنان مراجعه کن تا در این مورد اقدام لازم صورت بگیره. به احتمال زیاد با تجویز آمپول پروژسـترون پریود میشی.
    استرس زیاد (از بارداری ناخواسته) هم باعث تأخیر در پریودی میشه. به هرحال با شرح حالی که دادی احتمال بارداری مطرح نیست.

3. sogoli31268 نوشته است: اسپرم خشک شده روی دست اگه به آلت زن بخوره خطرناک نیست؟

اگه واژن خشک باشه خیر مشکلی نیست ولی اگه به دلیل ترشحات مرطوب باشه بهتره برای احتیاط، واژن رو با دستمال تمیز خشک کنید یا شستشو دهید.

4. sogoli31268 نوشته است: اسپرم خشک شده روی دست اگه به آلت  زن بخوره خطرناک نیست؟

خیر خطرناک نیست عمر اسپرم زنده حدود چهل دقیقه میاشد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. Maryam08 نوشته است: سلام و خسته نباشید.
    باکره هستم و 23 سال سن دارم. معمولاً پریود نا منظم با 3 یا 4 روز دارم. ماه پیش 1 تیر ماه پریود شدم و بعدش یک بار 20 تیر و یکبار هم 30 تیر با نامزدم رابطه مقعدی داشتم. اصلاً تماسی بین آلت هامون نبوده و من از این میترسم که هنگام رابطه از مقعد پیشاب منی ایشون با تعرق بدن هامون قاطی شده و به سمت واژن رفته باشه گرچه اصلاً آلت ایشون در نیامد. و بعدش هم ایشون با دست من را ارضاء می کردن و البته دستشون هم اصلا آغشته به پیشاب منی هم نبوده چه برسه به خود منی!
    ببخشید که اینقد راحت صحبت می کنم اما واقعا استرس بالایی دارم. البته رابطه دوممون کمی از منی ایشون در مقعد ریخته شد. اما حالا که من منتظر پریود بودم نشدم و الان که 7 مرداد ماه هست باز هم پریود نشدم. با اینکه ماه پیش منظم بود ولی حتی طبق عادت الان نزدیکه 6 روز هست که تاخیر داره. علائم مثل دل درد ترشح و گرم شدن بدن را دارم.اما خبری نیست خیلی استرس دارم چی کار کنم؟
    اگه اصلا پریود نشم چی؟
    نکنه حامله شده باشم؟
    کمکم کنید

سلام
    دوست عزيز  گرچه بدون كاندوم اينگونه  رابطه برقرار كردن  بسيار پر خطر مي باشد ولي به نظر نمي رسد بارداري رخ داده باشد
    اولا به صراحت گفتيد مني به واژن نرسيده  و دوم آنكه در روز هاي پرخطر تخمك گذاري نبوده ايد .
    به نظر مي رسد با مطالبي كه گفتبد نزديك پريود قرار داريد وتاخير آن مي تواند مربوط يه تغييرات هورموني و استرس حضرتعالي باشد
    البته در اين  زمان مي توان از بي بي چك استفاده كرد و يا آزمايش بتا داد .
    موفق باشيد

6. سلام
    23 سال سن دارم و باکره هستم ، معمولا پریودم با 3،4 روز تاخیر همراه میشد اما دفعه پیش 1 خرداد  و 1 تیر شدم الانم 8 مرداد هست ولی هنوز پریود نشدم. دوبار با نامزدم رابطه مقعدی داشتم  ولی آلت هامون اصلا با هم برخورد نداشتن ولی از این استرس دارم که نکنه پیشاب ایشون همراه عرق بدن به واژن رسیده باشده  یا نمی دونم در حین عمل اومده باشه بیرون. خیلی استرس دارم میترسم کار دست خودم داده باشم Sad اصلا خواب ندارم . یعنی چیزی شده؟
    نکنه حامله شده باشم؟

7. sadafns نوشته است: سلام
    23 سال سن دارم و باکره هستم ، معمولا پریودم با 3،4 روز تاخیر همراه میشد اما دفعه پیش 1 خرداد  و 1 تیر شدم الانم 8 مرداد هست ولی هنوز پریود نشدم. دوبار با نامزدم رابطه مقعدی داشتم  ولی آلت هامون اصلا با هم برخورد نداشتن ولی از این استرس دارم که نکنه پیشاب ایشون همراه عرق بدن به واژن رسیده باشده  یا نمی دونم در حین عمل اومده باشه بیرون. خیلی استرس دارم میترسم کار دست خودم داده باشم Sad اصلا خواب ندارم . یعنی چیزی شده؟
    نکنه حامله شده باشم؟

با سلام

با توجه به اینکه شما خودتون هم مطمئن نیستید که ایا در زمان نزدیکی اتفاقی افتاده یا نه لاجرم باید منتظر پریود باشید اگر صفحه قبل را نگاه کرده باشید یکی از دوستان فرمودند که بعد از 16 روز تاخیر پریود شدن پس فعلا جای نگرانی نیست.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. سلام دوستان
    من بعد 8 روز  آز بتا دادم و جواب منفی بود خوشبختانه...
    اما هنوز حالت تهوع دارم دیشب هم ببخشید بالا آوردم معده درد گرفتم ..اما با توجه به اینکه قبللا کیست تخمدان وسنگ کلیه ریز داشتم ممکنه واسه اینا باشه ؟یا استرسی که واسه بارداری داشتم؟این حالت تهوع دائمی شده..نگرانم جواب آز اشتباه باشهه!

9. mmmmq نوشته است: سلام دوستان
    من بعد 8 روز  آز بتا دادم و جواب منفی بود خوشبختانه...
    اما هنوز حالت تهوع دارم دیشب هم ببخشید بالا آوردم معده درد گرفتم. اما با توجه به اینکه قبلًا کیست تخمدان وسنگ کلیه ریز داشتم ممکنه واسه اینا باشه ؟یا استرسی که واسه بارداری داشتم؟این حالت تهوع دائمی شده. نگرانم جواب آز اشتباه باشه!

حالت تهوع شما بخاطر استرس از بارداری ناخواسته میتونه باشه. اونایی که نسبت به جواب آزمایش شک دارند میتونند چند روز بعد مجدد تست کنند تا شک و تردید برطرف شه. ضمناً برای کاهش حالت تهوع از آمپول B6 یا متوکلوپرامید استفاده کنید.

10. بچه ها من  دارم سکته می کنم از دست این وسواس، حال تهوع دارم همش.
    من روز 6 و 11 از پریود با دوست پسرم رابطه داشتم ، دوستم کاندوم داشت و از پشت خودش رو بهم می مالید تا ارضا بشه . بعد از ارضا حدود 1   دقیقه دست و آلتش رو با صابون می شست . من می ترسم تو اون یه دقیقه رطوبتی از کاندوم بیرون اومده باشه و به دستش خورده باشه و به سطح بیرونی دستگاه تناسلیم خورده باشه. من باکره ام و هیچوقت نمی ذارم دستش رو داخل گنه فقط میترسم به سطحش خورده باشه . کاندوم تا چقدر ایمن هست. دارم گریه می کنم و می نویسم.

11. maryam199 نوشته است: بچه ها من  دارم سکته می کنم از دست این وسواس، حال تهوع دارم همش.
    من روز 6 و 11 از پریود با دوست پسرم رابطه داشتم ، دوستم کاندوم داشت و از پشت خودش رو بهم می مالید تا ارضا بشه . بعد از ارضا حدود 1   دقیقه دست و آلتش رو با صابون می شست . من می ترسم تو اون یه دقیقه رطوبتی از کاندوم بیرون اومده باشه و به دستش خورده باشه و به سطح بیرونی دستگاه تناسلیم خورده باشه. من باکره ام و هیچوقت نمی ذارم دستش رو داخل گنه فقط میترسم به سطحش خورده باشه . کاندوم تا چقدر ایمن هست. دارم گریه می کنم و می نویسم.

سلام، با این شرایط احتمال بارداری میشه گفت اصلا وجود نداره

12. arghavan2013 نوشته است:
    maryam199 نوشته است: بچه ها من  دارم سکته می کنم از دست این وسواس، حال تهوع دارم همش.

بعد از هر رابطه تا وقتی پریود بشم همش تو استرس هستم و گریه می کنم وبیقرارم . حالا هرچقدر هم رعایت گنم ؟  باید برم روتنشناس ؟ مشگلم چیه! خدا

13. arghavan2013 نوشته است:
    maryam199 نوشته است: بچه ها من  دارم سکته می کنم از دست این وسواس، حال تهوع دارم همش.

بعد از هر رابطه تا وقتی پریود بشم همش تو استرس هستم و گریه می کنم وبیقرارم . حالا هرچقدر هم رعایت گنم ؟  باید برم روتنشناس ؟ مشگلم چیه! خدا

14. maryam199 نوشته است: بچه ها من  دارم سکته می کنم از دست این وسواس، حال تهوع دارم همش.

دوست خوبم با شرایطی که گفتید احتمال بارداری وجود نداره. اسپرم موجود حساسیه و با شسته شدن از بین میره. کاندوم اونقدر امنیت داره که با دخول هم از رابطه تا درصد بالایی محافظت کنه. کیسه فریزر که نیست ازش رطوبت بیاد بیرون!

این ترس و استرس شما به خاطر ممنوعه بودن رابطتتونه (و شاید عذاب وجدان). اگر میخاهید از این دست فشارهای روحی نداشته باشید تا قبل از ازدواج از برقراری رابطه جنسی پرهیز کنید.

15. سلام من چند بارازپشت نزدیکی داشتم ومنی کاملاداخل تخلیه شده میخاستم ببینم باعث حاملی خارج رحمی نمیشه ونشانهای این نوع حاملگی چیست.  باتشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 97 از 132
رفتن به صفحه :    ... 97 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید