شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 96 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. HamidT22

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    aliyan نوشته است:
    HamidT22 نوشته است: من با نامزدم یک روز بعد از اتمام پریود (پریود منظم )رابطه سطحی داشتیم و با وجود پرده دخولی صورت نگرفت و منی دور از ایشون تخلیه شد.فقط پیشاب با سطح تماس داشت و یک بار هم ازضا شدیم.
    بعد از 26 ساعت از ترس بارداری 2 عدد قرص لونزیل را به صورت صحیح مصرف کردند (2 عدد هم زمان طبق گفته دکتر داروخانه )و بعد از 22 روز از مصرف قرص سر تاریخی که همیشه پریود میشد پریود شدن به مدت 5 روز با مشابهت پریودهای قبلی و بعد از ان 3 بار دیگر نیز در ماههای بعد پریود شدن سر تاریخ مشخص(یعنی بعد از رابطه تا الان 4 بار پریود شدن)

حالا با توجه به اینکه میگویند ممکن است در دوران بارداری هم پریود اتفاق بیافتد خیلی نگران هستم.
    یه مورد دیگه 2 تا پریود اخر را میگه خونریزیم به نسبت پریودهای قبل  یه مقدار کمتر شده
    اینکه بعد از 22 روز از مصرف قرص پریود شده ایرادی نداره؟؟؟؟

به نظر شما بارداری کاملا منتفی؟؟
    اخه چند روز میگه حالت تهو دارم و منم نگرانم

سلام دوست عزیز
    فکر کنم این چندمین بار که این موضوع رو میپرسید اینقدر استرس نداشته باشید با سه بار پریود شدن اساساً بارداری منتفیه!
    این تهوع هم امکان داره در اثر استرس بیش از حدشون باشه یا اثرات تتمه ی مصرف قرصها! درهر صورت به هیچ وجه نگران نباشید
    مشکلی وجود نداره
    موفق باشید

ممنون ولی چرا پس 22 روز بعد از مصرف قرص پریود شدن؟؟ همه جا نوشته 10 روز بعد از مصرف پریود میشن
    و اینکه ایا 100 درصد با پریود شدن بارداری منتفیه؟

2. HamidT22

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    hengameh561 نوشته است: سلام.قبلا هم گفتم با این شرایط بارداری کاملا منتفیه و نمیفهمم شما چرا استرس دارید.حالت تهوع و اینا هم فقط وفقط تلقینه.بازم اگر راضی نمیشید یه ازمایش بتا بدن خانومتون.اینکه کاری نداره.

ممنون
    ولی چرا پس 22 روز بعد از مصرف قرص پریود شدن؟؟ همه جا نوشته 10 روز بعد از مصرف پریود میشن

3. HamidT22 نوشته است:
    hengameh561 نوشته است: سلام.قبلا هم گفتم با این شرایط بارداری کاملا منتفیه و نمیفهمم شما چرا استرس دارید.حالت تهوع و اینا هم فقط وفقط تلقینه.بازم اگر راضی نمیشید یه ازمایش بتا بدن خانومتون.اینکه کاری نداره.

ممنون
    ولی چرا پس 22 روز بعد از مصرف قرص پریود شدن؟؟ همه جا نوشته 10 روز بعد از مصرف پریود میشن

اینکه میگن 10 روز نسبی هست و فک میکنم بستگی به روزی از سیکل که قرص مصرف میشه هم داره. بدن هر فردی یه واکنشی نشون میده. یکی دیرتر یکی  زودتر از موعد پریود میشه.
    اصولاً با مصرف قرص به طور 100% بارداری منتفی میشه ولی اون 1% که گاهی ذکر میشه به خاطر ضریب خطایی هست که هر روشی داره و احتمالش بسیار بسیار کم هست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. Maryam08 نوشته است: سلام و خسته نباشید.
    باکره هستم و 23 سال سن دارم. معمولاً پریود نا منظم با 3 یا 4 روز دارم. ماه پیش 1 تیر ماه پریود شدم و بعدش یک بار 20 تیر و یکبار هم 30 تیر با نامزدم رابطه مقعدی داشتم. اصلاً تماسی بین آلت هامون نبوده و من از این میترسم که هنگام رابطه از مقعد پیشاب منی ایشون با تعرق بدن هامون قاطی شده و به سمت واژن رفته باشه گرچه اصلاً آلت ایشون در نیامد. و بعدش هم ایشون با دست من را ارضاء می کردن و البته دستشون هم اصلا آغشته به پیشاب منی هم نبوده چه برسه به خود منی!
    ببخشید که اینقد راحت صحبت می کنم اما واقعا استرس بالایی دارم. البته رابطه دوممون کمی از منی ایشون در مقعد ریخته شد. اما حالا که من منتظر پریود بودم نشدم و الان که 7 مرداد ماه هست باز هم پریود نشدم. با اینکه ماه پیش منظم بود ولی حتی طبق عادت الان نزدیکه 6 روز هست که تاخیر داره. علائم مثل دل درد ترشح و گرم شدن بدن را دارم.اما خبری نیست خیلی استرس دارم چی کار کنم؟
    اگه اصلا پریود نشم چی؟
    نکنه حامله شده باشم؟
    کمکم کنید Sad

فک میکنم یه کم دارین وسواس به خرج میدین! با شرایطی که گفتین بارداری منتفیه دوست عزیز. چون حتی تماسی بین پیشاب و واژن نبوده.

5. Maryam08 نوشته است: سلام و خسته نباشید.
    باکره هستم و 23 سال سن دارم. معمولاً پریود نا منظم با 3 یا 4 روز دارم. ماه پیش 1 تیر ماه پریود شدم و بعدش یک بار 20 تیر و یکبار هم 30 تیر با نامزدم رابطه مقعدی داشتم. اصلاً تماسی بین آلت هامون نبوده و من از این میترسم که هنگام رابطه از مقعد پیشاب منی ایشون با تعرق بدن هامون قاطی شده و به سمت واژن رفته باشه گرچه اصلاً آلت ایشون در نیامد. و بعدش هم ایشون با دست من را ارضاء می کردن و البته دستشون هم اصلا آغشته به پیشاب منی هم نبوده چه برسه به خود منی!
    ببخشید که اینقد راحت صحبت می کنم اما واقعا استرس بالایی دارم. البته رابطه دوممون کمی از منی ایشون در مقعد ریخته شد. اما حالا که من منتظر پریود بودم نشدم و الان که 7 مرداد ماه هست باز هم پریود نشدم. با اینکه ماه پیش منظم بود ولی حتی طبق عادت الان نزدیکه 6 روز هست که تاخیر داره. علائم مثل دل درد ترشح و گرم شدن بدن را دارم.اما خبری نیست خیلی استرس دارم چی کار کنم؟
    اگه اصلا پریود نشم چی؟
    نکنه حامله شده باشم؟
    کمکم کنید Sad

شما چون پریود منظمی نداری نمیشه نظر قطعی داد
    اما پیشنهاد می کنم اگه تا دو سه روز دیگه پریود نشدین یه آز خون بدید تا خیالتون راحت بشه

6. arshamii

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام.دیرترین زمانی که علایم بارداری بخواد در یک نفر ظاهر بشه چه مدته؟ممنون.

7. Maryam08 نوشته است: سلام و خسته نباشید.
    اگه اصلا پریود نشم چی؟
    نکنه حامله شده باشم؟
    کمکم کنید Sad

با سلام
    تاخیر پریودتون به علت استرس میتونه باشه چون اولا اسپرم خیلی حساسه و با مخلوط شدن با عرق بدن مطمئنا از بین میره چه برسه بخواد با عرق بدن وارد واژن بشه و به تخمک برسه . دوما شما در دوره پرخطر تخمک گذاریتون نبودید چون معمولا روز چهاردهم ، روز تخمک گذاری خانم ها هستش . سوما شما رابطه مقعدی داشتین و مطمئن هستید که منی و یا پیشآب همسرتون بیرون نیومده
    پس واسه چی اینهمه استرس دارید و نگرانید ؟
    مطمئنا شما باردار نیشتید برای اینکه خیالتون راحت بشه بی بی چک استفاده کنید . اگه استرس رو از خودتون دور کنید حتما پریود خواهید شد .

8. arshamii نوشته است: با سلام.دیرترین زمانی که علایم بارداری بخواد در یک نفر ظاهر بشه چه مدته؟ممنون.

با سلام
    اگر منظورتان بزرگ شدن شکمه در ماههای آخر ظاهر میشود ولی بارداری علایم مختلفی از جمله تهوع و استفراق تکرار ادرار حساس و دردناک بودن پستانها و.... میباشد که مهمترین علایم قطع شدن عادت ماهانه میگردد پس نتیجه میگیریم در همان ماه اول علایم بارداری ظاهر خواهد شد.

9. arshamii نوشته است: با سلام.دیرترین زمانی که علایم بارداری بخواد در یک نفر ظاهر بشه چه مدته؟ممنون.

با سلام  
    تاخیر در پریود شدن اولین علامت بارداریه و میتونه با علائم دیگه ای همچون تهوع صبح گاهی و تغییر خلق و خوی و حساس شدن پستانها و دل درد های خفیف ، باردار بودن شخص مشخص بشه .

10. من بعد از استفاده از روش اورژانس  با اچ دی بعد از 16 روز پریود شدم
    تو این مدت از استرس و ترس بارداری  مرگ و تجربه کردم
    اینکه میگن حتما باید  7 روز بعد پریود شد وگرنه احتمال راداری هست  تازه فهمیدم درست نیست
    بدن هر فرد متفاوته

11. sogoli31268 نوشته است: من بعد از استفاده از روش اورژانس  با اچ دی بعد از 16 روز پریود شدم
    تو این مدت از استرس و ترس بارداری  مرگ و تجربه کردم
    اینکه میگن حتما باید  7 روز بعد پریود شد وگرنه احتمال راداری هست  تازه فهمیدم درست نیست
    بدن هر فرد متفاوته

با سلام

هیچ قانونی نوشته نشده که حتما بعد از 7 روز باید پریود شد شما درست میفرمائید بدن هر فرد متفاوته ولی ممکنه همین استرس و ترسی که شما میفرمائید این16 روز تاخیر را بوجود آورده باشد.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. در رابطه جنسی بدونه ارضا شدن مرد بارداري ممكن هست ؟

13. mismis1 نوشته است: در رابطه جنسی بدونه ارضا شدن مرد بارداري ممكن هست ؟

با سلام

اگر پیشاب وارد مهبل شود و دوران تخمکگذاری باشد و چندین شرایط دیگر با اینکه احتمالش کمه ولی غیر ممکن نیست.

14. سلام و خسته نباشید.
    اگه اصلا پریود نشم چی؟
    نکنه حامله شده باشم؟
    کمکم کنید

15. من تا 7 روز که گذشت  هیچ استرسی نداشتم
    بعد از 7 روز دیگه ترسیدم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 96 از 132
رفتن به صفحه :    ... 96 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید