شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خندیدن پس از جراحی بینی

1. newdream

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و خسته نباشید
    من حدود یک هفته هست که بینیم رو عمل کردم انحراف داخلی شدید داشتم...متاسفانه چند روزی هست که مراعات نمیکنم و زیاد خندیدم احساس کشیده شدن بخیه ها رو دارم الان و یکم درد
    ایا خندیدن تاثیری روی کج شدن بینی با به هم خوردن قرینگی داره؟
    هنوز بینیم داخل گچ هستش

2. بله ممکنه باعث فشار اومدن به بخیه ها بشه و بعدها تنفس رو براتون سخت کنه. منم بینی رو عمل کردم و همینطوری رعایت نکردم و الان بینیم گاهی کیپ میشه. توصیه اکید میکنم که زیاد سر به سر بینی تون نذارید. بعد از گچ، نوبت به چسب میرسه که اونم داستان خودشو داره. چسب رو هم با دقت بزنید نه خیلی شل و نه خیلی سفت. بعضی ها برای اینکه بینی شون سر پایین نشه چسب زیری رو محکم می کشن که این کار اشتباهه. البته اینها توصیه اضافی بود!! D:

حالا خندیدن رو انجام دادید و امیدوارم طوری نشده باشه. اما از این به بعد بیشتر دقت کنید. برای باز کردن گچ هم که میرین این موضوع رو حتما مطرح کنید تا دکتر نگاهی بندازه ببینه همه چیز سر جاشه یا نه.

موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام دوست عزيز من هم بينيمو جراحي كردم دكترم توصيه كرده بودكه نه بخندم نه زيادحرف بزنم ولي دست خودم نبودانگارخنديدنم بيشترشده بودبهتون توصيه ميكنم كه زيادنخندين تابينيتون بهن وكج نشه.چسباروهم خيلي دقيق بزنين.بينيتون حساسترازقبل شده مراقب باشين تااون مدلي كه دلتون خواست بشه

4. خيلي عذرميخوام كه سوالمواينجامطرح ميكنم.من نوزاد8ماهه دارم موقع شيردادن حالت ضعف بهم دست ميده.رفتم دكتربرام مولتي ويتامين وكلسيم تجويزكردداروهامواستفاده كردم ولي تاثيرنداشت.الانم2هفته اي ميشه كه ريزش موهام خيلي شديدشده.لطفاراهنماييم كنيد

5. سلام.شیر دادن به بچه خودش بنیه میخواد چون اون شیر از خون شما درست میشه و خون هم باید مواد مغذی داشته باشه تا شما کم نیارید.بهتون توصیه میکنم خودتونو تقویت کنید و از غذاهای مقوی استفاده کنید.و اگر روزه میگیرید دیگه نگیرید تا به خودتون و کودکتون اسیب نرسه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. سلام دوستان.
    یه سوال دارم بینی من گوشتیه دوست دارم جراحی کنم اما میترسم...
    کرم و ژل واسه بینی گوشتی هست خواستم بدونم واقعا تاثیر داره؟؟کسی استفاده کرده و نتیجه گرفته؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.Sad

7. سلام.کرم و زل رو من تا حالا نشنیدم ولی ایدان رو خیلی شنیدم واسه بینی های گوشتی خوبه و واقعا کوچیک میکنه.به نظر من از ایدان استفاده کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. من فقط میخوام اینو بگم :
    جراحی کردن بینی اشتباه محضه بخصوص کسی که فقط برای زیبایی این کارو میکنه و به خلقت خدا دست میزنه یکی از استادام دکتر حدادایان  حرف جالبی در این مورد زد گفت : هنوز کسانی که بینی عمل کردن هیچکدوم به سن پیری نرسیدن فقط صبر کنید تا این نسل به سن پیری برسه اونوقت بازار پزشکای جراح زیبایی از الان خیلی پر رونق تر میشه چون اون موقع شاهد مامان بزرگا و بابا بزرگای دماغ کنده شده و یا دماغ آویزون شده هستم که تو نوبت جراحی هستن ولی هیچ چاره ای هم ندارن چون دیگه جراحی رو پوست چروک و بافتای ضعیفشون جواب نمیده بدون استثنا تمام این بینی ها در پیری افتادگی شدید مثل یک تیکه گوشت نرم پیدا میکنن چون در سنین پیری بافتها ضعیف میشن و ناخوداگاه افتادگی پیدا میکنن و این بافتهای افتاده به هیچ وجه قادر نیستن که بینی جراحی شده رو مثل قبل نگه دارن و بدون شک بینی جراحی شده افتادگی شدید پیدا میکنه علاوه بر این این افراد در سنین بالا به شدت دچار مشکل تنفسی میشن . آمریکاییها و اروپاییها خیلی قبل تر از ما جراحی زیبایی داشتن ولی پزشکاشون هیچ وقت به کسی توصیه نکردن بینیتو عمل کن چون میدونن آخرش به کجا ختم میشه یکی از دوستان تعریف میکرد میگفت در آمریکا وقتی فردی مثلا تصادف میکنه و صورتش له میشه و ناچار میشه بینیشو جراحی زیبایی کنه رسما عزا میگیره چون میدونه که چه چیز گرانبهایی رو از دست داده . یک عمر مراقبت بیهوده عذاب کشیدن هرجا میری باید حواست به خودت و بینیت باشه و هزارو یک درسر دیگه . . . از تمام کسانی که تا الان بینیشونو عمل نکردن تقاضا میکنم این کارو هیچ وقت نکنن چون شما 1 بر صفر جلو هستین خودتونو عقب نندازین
    سپاس .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. newdream نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    من حدود یک هفته هست که بینیم رو عمل کردم انحراف داخلی شدید داشتم...متاسفانه چند روزی هست که مراعات نمیکنم و زیاد خندیدم احساس کشیده شدن بخیه ها رو دارم الان و یکم درد
    ایا خندیدن تاثیری روی کج شدن بینی با به هم خوردن قرینگی داره؟
    هنوز بینیم داخل گچ هستش
    سلام عزیزم خواهر کوچکتر من حدود یک سال پیش عمل کرد اونم رعایت نکرد حتی بلال خورد که بتعث شد زیر بینیش جایی که بقیه هاش گوشت اضافه اورده من پیشنهاد میکنم  رعایت کن البته پره های بینیشو دست نزد ولی یکی نبود

10. dinaoo نوشته است: خيلي عذرميخوام كه سوالمواينجامطرح ميكنم.من نوزاد8ماهه دارم موقع شيردادن حالت ضعف بهم دست ميده.رفتم دكتربرام مولتي ويتامين وكلسيم تجويزكردداروهامواستفاده كردم ولي تاثيرنداشت.الانم2هفته اي ميشه كه ريزش موهام خيلي شديدشده.لطفاراهنماييم كنيد
    سلام عزیزم بهتر شما غذای مقوی استفاده کنید مانند جگر  پروتئین و ویتامین های مختلفی باید به بدنتان برسانید خودتان نیز شیر و لبنیات زیادی مصرف نمایید در ضمن از قرص های زینگ پلاس مصرف نمایید برای ریزش مو خیلی خوبه از میوه جات و سبزیجات زیاد مصرف نمایید در ضمن چیز هاینفخ دار  نخورید چون بچه  شما از شیر شما میخورد معده اش نفخ میکند و یا از چیز های کافئن دار نخورید چون باعث بی خوابی بچه شما می شود

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید