شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تاثیر دارو فلوکستین بر حافظه

1. باسلام و خسته نباشید خدمت دکتر و دوستان عزیز

سوال بنده در رابطه با مصرف دارو است.

در مورد تاثیر کپسول فلوکستین بر روی حافظه بلند مدت و کوتاه مدت و ضعیف شدن حافظه منو راهنمایی کنید چون بعد از مصرف این دارو البته بدون تجویز دکتر این احساس رو دارم یا نمیدونم که شاید به خودم تلقین میکنم این مسئله رو . ولی بعضی وقایع رو نمی تونم بیاد بیارم بعضی مواقع. ممنون از راهنماییتون موفق باشید.

2. chibegaam نوشته است: باسلام و خسته نباشید خدمت دکتر و دوستان عزیز

سوال بنده در رابطه با مصرف دارو است.

در مورد تاثیر کپسول <a>فلوکستین</a> بر روی حافظه بلند مدت و کوتاه مدت و ضعیف شدن حافظه منو راهنمایی کنید چون بعد از مصرف این دارو البته بدون تجویز دکتر این احساس رو دارم یا نمیدونم که شاید به خودم تلقین میکنم این مسئله رو . ولی بعضی وقایع رو نمی تونم بیاد بیارم بعضی مواقع. ممنون از راهنماییتون موفق باشید.

سلام دوست گرامی
    اولاً سرخود استفاده از دارو توصیه نمیشه ،شما هم اینکاررو نکنید و اما بعد بنابه تجربه بنده که سه ماه از این دارو استفاده کرده بودم با اینکه شخص، ریلکس میشه اما در حافظه اش تغییری حاصل نمیشه البته شاید من اینجوری بودم دیگر دوستان اگر استفاده کردن میتونن بیشتر کمک کنن!ولی میتونید از بروشور این دارو هم استفاده کنید فکر کنم توضیحاتی داده باشه در اینترنت هم بگردید کلی مطلب در این مورد هست
    موفق باشید

3. سلام دوست من
    لطفا به بخش دارو ها توی همین سایت مراجعه کنین و اسم داروتون رو بنویسین و ببینین چه نوشته اما فلو توکسین روی حافظه تاثیری نداره موفق باشین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید