شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 95 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. mmmmq نوشته است: سلام

آز بتا چتد روز بعد جواب دقیق و قطعی رو میده؟؟

با سلام
    دوست عرير اين زمان شامل 7 يا 10 روز بعد از رابطه و بطور كلي اگر پريود عقب افتاد 7 روز بعد از عقب افتادن پريود مي باشد
    موفق باشيد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. Namiin نوشته است: سلام
    من دیروز که چهارمین روز از پریودم بود با نامزدم معاشقه ی طولانی داشتیم من فقط حدود دو دقیقه ای آلتشو لمس کردم حس کردم یه خورده خیسی داره ( آب منی نه ها )
    بعد یه ساعت نوار بهداشتیمُ عوض کردم آیا ممکنه منی به رحم منتقل بشه؟ و بارداری رخ بده؟
    دیشبم دوتا قرص ال دی خوردم از ترسم
    اگه جواب منفی هست و بارداری غیر ممکنه قرص دیگه نخورم؟

سلام
    دوست عزيز با توجه به اينكه پريود بوده ايد و ديواره رحم در حال تخريب بوده است عملا امكان تخمك گذاري نبوده .پس نگران نياشيد
    موفق باشيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. arshamii

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من با همسرم 2ماه پیش نزدیکی داشتم.عملیات دخول هم به نظر خودم و همسرم کامل انجام نشده.اما شک دارم که پیش ابی ریخته شده یا نه.بعد از چند روزم پریود شد.ایا امکان بارداری هست؟لطفا راهنماییم کنید.ممنون

4. arshamii نوشته است: سلام من با همسرم 2ماه پیش نزدیکی داشتم.عملیات دخول هم به نظر خودم و همسرم کامل انجام نشده.اما شک دارم که پیش ابی ریخته شده یا نه.بعد از چند روزم پریود شد.ایا امکان بارداری هست؟لطفا راهنماییم کنید.ممنون

با سلام
    خير بارداري منتفيه
    موفق باشيد

5. mmmmq نوشته است: سلام

آز بتا چتد روز بعد جواب دقیق و قطعی رو میده؟؟

بعد 8-10 روز از آخرین رابطه 100% جوابه آز درسته

6. خواهش میکنم کمکم کنید
    من در طی یک روز 4 بار نزدیکی داشتم طرف با یک کاندوم 2 ساعت نزدیکی کرد تا بالاخره من ارضا شدم و متوجه شدم در طی این یکساعت با یک کاندوم 2 بار ارضا شده و مایع منی تا نزدیکیهای انتهای کاندوم رسیده  (اما تا جایی که من بررسی کردم بیرون نریخته بود)
    اما برای بار سوم و برای بار چهارم از 2 کاندم جداگانه استفاده کرد
    من کمی وسواس فکری دارم با این وجود بعد از اینکه بدن و واژنمو شستم 4 تا قرص LD خوردم و چهار ساعت یا 2 ساعت  بعد 4 تا قرص LD خوردم
    فرداش من کاملا حالت تهوع داشتم ولی استفراغ نکردم
    الآن بیشتر از 72 ساعت از نزدیکیم میگذره
    احتمال بارداری در من وجود داره؟
    و یک سوال دیگه
    من به نزدیکی خشن علاقمند هستم و بسیار گرم مزاج هستم و این باعث شده بود اطراف دهنه واژنم کمی زخم بشه و لکه لکه خون بیآد از پماد ویتامین آ استفاده کردم بهتر شدم اما تا دو روز زیر شکمم درد میکرد

7. shahlar1985 نوشته است: خواهش میکنم کمکم کنید
    من در طی یک روز 4 بار نزدیکی داشتم طرف با یک کاندوم 2 ساعت نزدیکی کرد تا بالاخره من ارضا شدم و متوجه شدم در طی این یکساعت با یک کاندوم 2 بار ارضا شده و مایع منی تا نزدیکیهای انتهای کاندوم رسیده  (اما تا جایی که من بررسی کردم بیرون نریخته بود)
    اما برای بار سوم و برای بار چهارم از 2 کاندم جداگانه استفاده کرد
    من کمی وسواس فکری دارم با این وجود بعد از اینکه بدن و واژنمو شستم 4 تا قرص LD خوردم و چهار ساعت یا 2 ساعت  بعد 4 تا قرص LD خوردم
    فرداش من کاملا حالت تهوع داشتم ولی استفراغ نکردم
    الآن بیشتر از 72 ساعت از نزدیکیم میگذره
    احتمال بارداری در من وجود داره؟
    و یک سوال دیگه
    من به نزدیکی خشن علاقمند هستم و بسیار گرم مزاج هستم و این باعث شده بود اطراف دهنه واژنم کمی زخم بشه و لکه لکه خون بیآد از پماد ویتامین آ استفاده کردم بهتر شدم اما تا دو روز زیر شکمم درد میکرد

اولاً که نیاز به مصرف قرص نبوده، چون خودتون میگین مایع منی تماسی با واژن نداشته. در ثانی، شما روش اورژانسی رو اشتباه به کار بردید. باید بعد از مصرف 4 قرص در سری اول، 12 ساعت بعد 4 تا دیگه مصرف میکردید. تهوعی هم که داشتین به خاطر مصرف این قرصها بوده.

8. HamidT22 نوشته است: من با نامزدم یک روز بعد از اتمام پریود (پریود منظم )رابطه سطحی داشتیم و با وجود پرده دخولی صورت نگرفت و منی دور از ایشون تخلیه شد.فقط پیشاب با سطح تماس داشت و یک بار هم ازضا شدیم.
    بعد از 26 ساعت از ترس بارداری 2 عدد قرص لونزیل را به صورت صحیح مصرف کردند (2 عدد هم زمان طبق گفته دکتر داروخانه )و بعد از 22 روز از مصرف قرص سر تاریخی که همیشه پریود میشد پریود شدن به مدت 5 روز با مشابهت پریودهای قبلی و بعد از ان 3 بار دیگر نیز در ماههای بعد پریود شدن سر تاریخ مشخص(یعنی بعد از رابطه تا الان 4 بار پریود شدن)

حالا با توجه به اینکه میگویند ممکن است در دوران بارداری هم پریود اتفاق بیافتد خیلی نگران هستم.
    یه مورد دیگه 2 تا پریود اخر را میگه خونریزیم به نسبت پریودهای قبل  یه مقدار کمتر شده
    اینکه بعد از 22 روز از مصرف قرص پریود شده ایرادی نداره؟؟؟؟

به نظر شما بارداری کاملا منتفی؟؟
    اخه چند روز میگه حالت تهو دارم و منم نگرانم

سلام دوست عزیز
    فکر کنم این چندمین بار که این موضوع رو میپرسید اینقدر استرس نداشته باشید با سه بار پریود شدن اساساً بارداری منتفیه!
    این تهوع هم امکان داره در اثر استرس بیش از حدشون باشه یا اثرات تتمه ی مصرف قرصها! درهر صورت به هیچ وجه نگران نباشید
    مشکلی وجود نداره
    موفق باشید

9. 100% منتفيه
    در زمان بارداري لكه بيني اتفاق ميوفته نه پريود شدن
    شما كه ميگي 4 بار هم پريود شديد

10. سلام.قبلا هم گفتم با این شرایط بارداری کاملا منتفیه و نمیفهمم شما چرا استرس دارید.حالت تهوع و اینا هم فقط وفقط تلقینه.بازم اگر راضی نمیشید یه ازمایش بتا بدن خانومتون.اینکه کاری نداره.

11. الان ما 10 روز از رابطمون میگذره 6 ساعت بعد از رابطه هم اچ دی را درست مصرف کردیم ولی هنوز پریود نشدند،از استرسم داریم میمیریم ، چون کیست دارند از تست نمیخوایم استفاده کنیم چون مثبت کاذب میده
    چیکار کنیم ؟
    کسی تاحالا شکست از این روش به گوشش رسیده ؟
    الان دو سه روزه میگند دردای آشنای قبل از قاعدگیا دارند ولی نمیاد
    مثل دل درد و کمر درد و جوش صورت و ...
    خیلی هم از جوشونده بومادران و پونه و عرق رازیانه و اینا استفاده کردیم
    ممکنه حامله باشند ؟

12. peyman_gh نوشته است: الان ما 10 روز از رابطمون میگذره 6 ساعت بعد از رابطه هم اچ دی را درست مصرف کردیم ولی هنوز پریود نشدند،از استرسم داریم میمیریم ، چون کیست دارند از تست نمیخوایم استفاده کنیم چون مثبت کاذب میده
    چیکار کنیم ؟
    کسی تاحالا شکست از این روش به گوشش رسیده ؟
    الان دو سه روزه میگند دردای آشنای قبل از قاعدگیا دارند ولی نمیاد
    مثل دل درد و کمر درد و جوش صورت و ...
    خیلی هم از جوشونده بومادران و پونه و عرق رازیانه و اینا استفاده کردیم
    ممکنه حامله باشند ؟

اول که شما نگفتید رابطتون چطوری بوده چه روزی از دورشون بودن. ولی بهرحال جواب سوالتون :
    تا روز پریودشون صبر کنین.درسته که قرص مصرف کردن ولی احتمال داره روز خودشون پریود شن
    هیچ روشی صد در صد نیست ولی قرص اورژانس تا بالای 98 درصد مانع بارداری میشه

13. بنده از روش اورژانسی (قرص لونژیل) استفاده کردم. طبق اطلاعاتی که از این سایت پیدا کردم باید پریودم 3 تا 10 روز زودتر اتفاق بیفته ولی الان 7 روز هست که پریودم عقب افتاده با اینکه علائمش رو دارم و ترشحاتم زیاده. با توجه به اینکه رابطه در حد تماس پیشاب توی روزای پر خطر بوده و منی دور از بنده تخلیه شده، احتمال بارداری هست؟

14. سلام و خسته نباشید.
    باکره هستم و 23 سال سن دارم. معمولاً پریود نا منظم با 3 یا 4 روز دارم. ماه پیش 1 تیر ماه پریود شدم و بعدش یک بار 20 تیر و یکبار هم 30 تیر با نامزدم رابطه مقعدی داشتم. اصلاً تماسی بین آلت هامون نبوده و من از این میترسم که هنگام رابطه از مقعد پیشاب منی ایشون با تعرق بدن هامون قاطی شده و به سمت واژن رفته باشه گرچه اصلاً آلت ایشون در نیامد. و بعدش هم ایشون با دست من را ارضاء می کردن و البته دستشون هم اصلا آغشته به پیشاب منی هم نبوده چه برسه به خود منی!
    ببخشید که اینقد راحت صحبت می کنم اما واقعا استرس بالایی دارم. البته رابطه دوممون کمی از منی ایشون در مقعد ریخته شد. اما حالا که من منتظر پریود بودم نشدم و الان که 7 مرداد ماه هست باز هم پریود نشدم. با اینکه ماه پیش منظم بود ولی حتی طبق عادت الان نزدیکه 6 روز هست که تاخیر داره. علائم مثل دل درد ترشح و گرم شدن بدن را دارم.اما خبری نیست خیلی استرس دارم چی کار کنم؟
    اگه اصلا پریود نشم چی؟
    نکنه حامله شده باشم؟
    کمکم کنید Sad

15. behzad_mm نوشته است: بنده از روش اورژانسی (قرص لونژیل) استفاده کردم. طبق اطلاعاتی که از این سایت پیدا کردم باید پریودم 3 تا 10 روز زودتر اتفاق بیفته ولی الان 7 روز هست که پریودم عقب افتاده با اینکه علائمش رو دارم و ترشحاتم زیاده. با توجه به اینکه رابطه در حد تماس پیشاب توی روزای پر خطر بوده و منی دور از بنده تخلیه شده، احتمال بارداری هست؟

اگه هفت روز از تاریخ پریودتون گذشته آزمایش بتا بدین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 95 از 132
رفتن به صفحه :    ... 95 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید