شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری با مالش و پیشاب

1. سلام.
    من باکره ام. 26 سالمه.پریودم تقریبا منظمه(بین 24 الی 28 روز). پریود قبلیم در روز 3/5 شروع شد. در روز 27 ام خرداد با نامزدم رابطه داشتم که به صورت مالش بود و احتمال میدم پبشابش با آلتم تماس داشته. آب منیش روی کمرم ریخت که با دستمال پاک کردیم و آب سرد و صابون بدنم و آلتم را بهد 15 دقیقه شستشو دادم. از روش اورژانسی اطلاعی نداشتم و انجامش ندادم. امروز باید پریود میشدم اما نشدم.خیلی استرس دارم
    میخواستم بدونم احتمال بارداری وجود دارد؟؟لطفا بگید باید چیکار کنم؟

2. Ms_mzcivil نوشته است: سلام.
    من باکره ام. 26 سالمه.پریودم تقریبا منظمه(بین 24 الی 28 روز). پریود قبلیم در روز 3/5 شروع شد. در روز 27 ام خرداد با نامزدم رابطه داشتم که به صورت مالش بود و احتمال میدم پبشابش با آلتم تماس داشته. آب منیش روی کمرم ریخت که با دستمال پاک کردیم و آب سرد و صابون بدنم و آلتم را بهد 15 دقیقه شستشو دادم. از روش اورژانسی اطلاعی نداشتم و انجامش ندادم. امروز باید پریود میشدم اما نشدم.خیلی استرس دارم
    میخواستم بدونم احتمال بارداری وجود دارد؟؟لطفا بگید باید چیکار کنم؟

سلام، احتمال بارداری شما تقریبا صفر است چرا که نزدیکی روز 22 قائدگی انجام شده و منی با واژن شما تماس پیدا نکرده است، نگران نباشید، امروز 31 تیر روز 26 شماست و شما وقت دارید برای پریود شدن، استرس نداشته باشید که روی زمان پریودی تاثیر میذاره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام
    1 سوال ذهنمو مشغول کرده...
    اگر در دوران تخمک گذاری رابطه داشت و منی کاملا در رحم بریزد اما از روش ارزانسی در کمتر از 24 ساعت استفاده بشه لقاح صورت میگیره؟
    و اگر بگیره بچه ناقص به وجود نمیاد به دلیل مصرف؟

4. mahtab22 نوشته است: با سلام
    1 سوال ذهنمو مشغول کرده...
    اگر در دوران تخمک گذاری رابطه داشت و منی کاملا در رحم بریزد اما از روش ارزانسی در کمتر از 24 ساعت استفاده بشه لقاح صورت میگیره؟
    و اگر بگیره بچه ناقص به وجود نمیاد به دلیل مصرف؟

سلام، با اجرای درست روش اورژانسی احتمال بارداری تقریبا صفر خواهد شد، این روش 95% از بارداری جلوگیری میکند. در مورد سوال دوم شما اظلاعی ندارم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. دوباره سلام.

با توجه به جواب شما امیدوار شدم که اتفاقی نیوفتاده. اما امروز از صبح درد خفیفی در دل و کمرم دارم و حالت تهوع دارم.ولی حالم بهم نخورده.
    خواستم قرص LD بخورم که با یه دکتر تماس گرفتم و گفت با توجه به اینکه 5 روز گذشته فقط اوضاع رو بدتر میکنه. و گفت باید آزمایش بدم.اما الآن شرایط آزمایش دادن رو ندارم.
    من همیشه خیلی راحت پریودم شروع میشدم و اصلا درد یا تهوع نداشتم.
    دوروز هم هست که از داروهای گیاهی قاعده آور استفاده کردم ولی بازم پریود نشدم. خیلی نگرانم.
    نامزدم میگه که خیلی مراقب بوده و مطمئنه که منیش با واژنم تماس نداشته. اما من شک دارم.
    بنظر شما چه دارویی بخورم که زودتر پریود بشم و خیالم راحت بشه.
    توروخدا زودتر جوابمو بدید.آیا با توجه به علائم و شرایطی که گفتم،  باردارم؟
    آخرین پریودم 4/5 شروع شده و در روز 4/27 رابطه داشتم که شرحشو در پست قبلیم دادم. و پریودام تقریبا منظمه.لطفا کمکم کنید.

6. Ms_mzcivil نوشته است: دوباره سلام.

با توجه به جواب شما امیدوار شدم که اتفاقی نیوفتاده. اما امروز از صبح درد خفیفی در دل و کمرم دارم و حالت تهوع دارم.ولی حالم بهم نخورده.
    خواستم قرص LD بخورم که با یه دکتر تماس گرفتم و گفت با توجه به اینکه 5 روز گذشته فقط اوضاع رو بدتر میکنه. و گفت باید آزمایش بدم.اما الآن شرایط آزمایش دادن رو ندارم.
    من همیشه خیلی راحت پریودم شروع میشدم و اصلا درد یا تهوع نداشتم.
    دوروز هم هست که از داروهای گیاهی قاعده آور استفاده کردم ولی بازم پریود نشدم. خیلی نگرانم.
    نامزدم میگه که خیلی مراقب بوده و مطمئنه که منیش با واژنم تماس نداشته. اما من شک دارم.
    بنظر شما چه دارویی بخورم که زودتر پریود بشم و خیالم راحت بشه.
    توروخدا زودتر جوابمو بدید.آیا با توجه به علائم و شرایطی که گفتم،  باردارم؟
    آخرین پریودم 4/5 شروع شده و در روز 4/27 رابطه داشتم که شرحشو در پست قبلیم دادم. و پریودام تقریبا منظمه.لطفا کمکم کنید.

با سلام دوست عزیز احتمالاً این دردها پیش درآمد شروع پریودتون هست و اگر تاخیر دارید در حقیقت در اثر استرس بی حد در  شماست با توضیحاتتون نباید مشکلی پیش بیاد چون ابداً منی با دهانه واژن تماس نداشته پس خبری از باروری هم نخواهد بود توصیه میکنم کمی صبر کنید احتمالا تا یکی و دوروز آینده شروع میشه

موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید