شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ضعف وبی حالی به همراه واریکوسل و مشکل بیضه

1. شماروبه خدا یکی جوابموبده

2. سلام ، من اتفاقی پستاتو دیدم دوست عزیز متاسفم . امیدوارم زودتر خوب بشی اطلاعات علمی زیادی ندارم ولی برات آرزوی بهبودی و سلامت میکنم . توکلت به خدا باشه نزدیکتراز اونیه که فکرشو میکنیم . موفق باشی .

3. mehrdad13711371 نوشته است: شماروبه خدا یکی جوابموبده

سلام دوست عزیز
    چرا از خوده پزشک معالجتون نمیپرسید؟؟یا اینکه از دارو خونه محله اتون؟؟اونها میدونن وقتی کسی جواب نمیده احتمالاً چیزی راجع بهش نمیدونه!! در هرحال  امیدوارم هم جراحیتون موفقیت آمیز باشه و هم دوران نقاهتتون،
    به خدا توکل کنید انشالله همه چیز درست میشه
    موفق باشید

4. سلام دوستان
    جراحی کردم وهردو بیضه را برداشتم از دوستانی که در این زمینه تخصص یا سابقه ای دارند خواهش میکنم در مورد کاهش درد وناراحتی منوراهنمایی کنند که حس میکنم دچار افسردگی شده ام

5. mehrdad13711371 نوشته است: سلام دوستان
    جراحی کردم وهردو بیضه را برداشتم از دوستانی که در این زمینه تخصص یا سابقه ای دارند خواهش میکنم در مورد کاهش درد وناراحتی منوراهنمایی کنند که حس میکنم دچار افسردگی شده ام

سلام
    دوست عزيز ناراحت نباشيد شما مشكل جنسي  مهمي نخواهي داشت وميتوني نعوظ داشته باشي
    ا

6. سلام دوستان
    اگر پستهای منوبه دقت خونده باشین متوجه میشین که مشکلاتی برام تو این سال اومده بگذریم این پستوبا هزار ناراحتی به خاطر طرد همسر وازدواج نکردن به خاطر این مشکل ودلیل بیخودی آوردن که ابروم نره ولی آبروم جور دیگری رفت تا جایی که مجبور شدم یکی از فامیلمو که از جریان آگاهی داشته سراغ دختره بفرستم  تا از دل  اه ونفرینم نکنه

سرطان بیضه یکی از بیماری هایی هست که کمتر به خاطر حجب یاحیای بیخودی که متاسفانه که در جامعه ما کم هم نیست  به آن پرداخته میشود پدر ومادر ها میگند که اعتیاد بده درویی ودزدی بده نگاه کردن به نامحرم بده ولی به مسایل جنسی فرزندان کمتر والدینی  توجه میکنه ولی در شرع اسلام برای هر دردی یک درمانی آورده برای مشکلات جنسی هم راهکاریی هم اورده ولی چون خانواده ها به خاطر اینکه پرده حیا دریده نشود به فرزندان حود در مورد مسایل وبیماریهای جنسی که ممکن است برایشان پیش بیاد صحبت نمی کنند
    خانواده من معمولی  هست ومسایل ومشکلات بین ما به راحتی حل می شود  ولی یک حیا هم وجود دارد که به زندگی خصوصی فرزندان نگاه میشود یعنی اینکه مسائل  جنسی زندگی خصوصی فرد تلقی شده  وبه آن توجه نمی شود
    مشکل سرطان بیضه من از نیمه دوم سال گذشته شروع شد که به به خاطر  حجب وحیا بین خانواده از بازگو نمودن آن خوداری کردم که نتیجه اش شده که نباید میشد حتی تا سه روز قبل عمل جراحی بیضه هایم هیچ کس بجز دختر خاله ام که باهم صمیمی هستیم خبرنداشت تااینکه اوبه خانواده ام جریان را گفت  ومنو که با هزار ناراحتی کمکم کرد که سرپا بایستم  منو به دکتر راهنمایی کرد بگذریم

سرطان بیضه یک یماریی هست که اگر زود تشخیص داده بشه قابل درمان بدون جراحیه ولی اگر مثل من دیر بشه دیگر چاره ای جز از دست دادن بیضه وتزریق ماهانه آمپول هرمونی  چاره نیست ای پدر ومادرا وجوونا مانند اینکه  به مشکل چشمتون میرسین به مسال جنسی خود نیز پیگیر باشین که مثل من وهزاران نفر دیگه روزی حسرت نخورین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید