شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 92 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. HamidT22 نوشته است: من با نامزدم یک روز بعد از اتمام پریود (پریود منظم )رابطه سطحی داشتیم و با وجود پرده دخولی صورت نگرفت و منی دور از ایشون تخلیه شد.فقط پیشاب با سطح تماس داشت و یک بار هم ازضا شدیم.
    بعد از 26 ساعت از ترس بارداری 2 عدد قرص لونزیل را به صورت صحیح مصرف کردند (2 عدد هم زمان طبق گفته دکتر داروخانه )و بعد از 22 روز از مصرف قرص سر تاریخی که همیشه پریود میشد پریود شدن به مدت 5 روز با مشابهت پریودهای قبلی و بعد از ان 2 بار دیگر نیز در ماههای بعد پریود شدن سر تاریخ مشخص(یعنی بعد از رابطه تا الان 4 بار پریود شدن)

حالا با توجه به اینکه میگویند ممکن است در دوران بارداری هم پریود اتفاق بیافتد خیلی نگران هستم. یه مورد دیگه 2 تا پریود اخر را میگه خونریزیم به نسبت پریودهای قبل  یه مقدار کمتر شده

به نظر شما بارداری کاملا منتفی؟؟

صد در صد
    موارد استثنایی هم که گفتن پریود شدن لکه بینی داشتن که اونم فقط یه بار رخ میده اونم یه هفته بعد از لقاح و فقط تو سی درصد خانومای بارداره
    نه 4 بار
    خونریزی بیشتر از سه روز یعنی خیالت راحته راحت

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. بعد از پیشگیری اورژانسی به روش اچ دی 6 ساعت بعد از رابطه ، حتما باید یک هفته بعد پریود بشه ؟ در بعضی مراجع نوشته آره در بعضی مراجع نوشته سر وقت پریود میشه ولی من شنیدم که چون قرص خورده و قطع کرده باید حتما پریود بشه

3. g0dfather نوشته است: بعد از پیشگیری اورژانسی به روش اچ دی 6 ساعت بعد از رابطه ، حتما باید یک هفته بعد پریود بشه ؟ در بعضی مراجع نوشته آره در بعضی مراجع نوشته سر وقت پریود میشه ولی من شنیدم که چون قرص خورده و قطع کرده باید حتما پریود بشه

سلام

بعضی افراد همان زمان قبلی که ماه های پیش پریود میشدن بعد از مصرف قرص هم همان زمان میشوند ولی وقتی قرص پیشگیری مصرف میشه احتمال داره پریود بعدی زمانش عقب یا جلو بیفته

4. با سلام خدمت دوستان عزیز
    همسر من بعد از حدود 7 ساعت از نزدیکی  از روش اورژانسی استفاده کرد و ساعت چهارو نیم صبح بعد از خوردن سحری دو عدد قرص HD مصرف کرد و چون روزه بود وعده بعدی که باید دوازده ساعت بعد مصرف میشد رو با 4 ساعت تإخیر خورد . البته منی اصلا داخل  ریخته نشد و شاید با پیش آب آلوده شده باشه. راستی خانوم حدود دو روز از اتمام عادت ماهانه اش گذشته بود.
    آیا اثر خواهد داشت یا باید تکرار بشه؟
    اصلا احتمال بارداری هست؟

5. سلام وقتی منی بیرون تخلیه شد احتمال بارداری نیست.همون قرصها کفایت میکنه.

6. اگر دقیقا روز تخمک گذاریدر حد یکی دو قطره منی از دهانه واژن وارد بشه یعنی بدون هیچ گونه دخولی وتنها ریزش از اطراف وازن باشه و پیشگیری اضطراری با اچ دی 6 ساعت بعدش به درستی شروع و انجام بشه بازم احتمال حاملگی هست ؟
    اصولا اسپرم میتونی با یکی دو قطره منی اونم نزدیک دهانه ابتدایی واژن تا فالوپا شنا کنه ؟

7. parsagp نوشته است: اگر دقیقا روز تخمک گذاریدر حد یکی دو قطره منی از دهانه واژن وارد بشه یعنی بدون هیچ گونه دخولی وتنها ریزش از اطراف وازن باشه و پیشگیری اضطراری با اچ دی 6 ساعت بعدش به درستی شروع و انجام بشه بازم احتمال حاملگی هست ؟
    اصولا اسپرم میتونی با یکی دو قطره منی اونم نزدیک دهانه ابتدایی واژن تا فالوپا شنا کنه ؟

با سلام

احتیاط بر این است که حتی یک قطره منی هم وارد واژن نشود مخصوصا ایام تخمکگذاری ولی پیشگیری بعد از 6ساعت با اچ دی این احتمال را از بین میبرد.

8. alinadal

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    g0dfather نوشته است: بعد از پیشگیری اورژانسی به روش اچ دی 6 ساعت بعد از رابطه ، حتما باید یک هفته بعد پریود بشه ؟ در بعضی مراجع نوشته آره در بعضی مراجع نوشته سر وقت پریود میشه ولی من شنیدم که چون قرص خورده و قطع کرده باید حتما پریود بشه

همونطور که دوستان فرمودن از شخص به شخص فرق میکنه
    مثلا دوست من با وجود اینکه ده روز از اتمام پریود قبلیش گذشته بود با روش اوژانسی بعد ده روز پریود شد(قرصا سه روز بعد پریود قبلیش مصرف شده بود) ولی ممکنه جلوتر هم بیفته پریود
    نگران نباشید منتظر پریود بمونید یا اگه خیلی نگرانید بعد ده روز از رابطه آزمایش بدید تا خیالتون راحت شه.روش اوژانسی ضریب شکستش خیلی پایینه و این چیزایی که میگن در مورد برخورد منی با واژن بیشتر توضیح علمی هست و در عمل خیلی پایینه احتمالش

9. parsagp نوشته است: اگر دقیقا روز تخمک گذاریدر حد یکی دو قطره منی از دهانه واژن وارد بشه یعنی بدون هیچ گونه دخولی وتنها ریزش از اطراف وازن باشه و پیشگیری اضطراری با اچ دی 6 ساعت بعدش به درستی شروع و انجام بشه بازم احتمال حاملگی هست ؟

سلام دوست عزیز
    بنده قسمت دوم سئوالتونو پاسخ میدم قسمت اول رو دوستان گفتن،در مورد اینکه اسپرم میتونه تا لوله فالوپ شنا کنه باید گفت که بسته به پوزیشن زن - میزان تحریک شدن اون - شاید بتونه !! شایدم نتونه!! اما در کل احتمالش ضعیفه!
    منظورم اینه که اگر مثلاً زن طوری قرار بگیره که سمت حرکت منی به سمت رحم باشه(مثل اینکه برروی صورت باشه و قسمت پایین تنه به سمت بالا باشه)در نتیجه منی سرعتش به سمت مجرا و رحم  بیشتر میشه! از طرفی اگر زن در اون زمان خیلی تحریک شده باشه و بهتر بگم این منی همزمان با اورگاسم ،وارد مجرا شده باشه چون در ارضای خانمها ضربانهای مکشی داخل رحم و مجرا، ایجاد میشه و این ضربانها منی رو با سرعته بیشتری به سمت رحم هدایت میکنن لذا احتمال اینکه اسپرمها بتونن به رحم و لوله های فالوپ برسند بسیار بیشتر از زمانی میشه که این زمینه ها وجود نداشته باشه!
    پس بسته به این مواردی که عنوان شد احتمالش رو میتونید حساب کنید
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. کیست ایجاد پریود میکنه یا خونریزی ؟

11. peyman_gh نوشته است: کیست ایجاد پریود میکنه یا خونریزی ؟

سلام دوست گرامی
    بله کیست تخمدان یکی از علائمش خونریزی های بی موقع در بانوان هست
    موفق باشید.

12. یعنی اون خونریزی که کیست ایجاد میکنه پریود نیست ؟
    واسه اینکه بعد از روش اورژانسی زودتر پریود بیاد از آویشن و اب انبه و اینا میشه استفاده کرد ؟

13. من با دوست پسرم روز 6 ام از پریودیم رابطه داشتم ، ایشون کاندوم زده بود و از پشت مالش داشت باهام تا ارضا شد ، فاصله ی وقتی که کاندوم رو در آورد و دستاش رو شست یک دقیقه بود ! آیا امکان داره کمی رطوبت به دستم برخورد کرده باشه و به سطح بیرون دستگاه تناسلیم خورده باشه ! عمر اسپرم چقدر است ؟ ممکن است 7 روز زنده بمونه و باردارم کنه ؟ تو رو خدا یکی درست جواب بده از اول سال تا حالا 3بار این حالت بهم دست داده و نمی تونم زندگی کنم! من چی کار کنم

14. maryam199 نوشته است: من با دوست پسرم روز 6 ام از پریودیم رابطه داشتم ، ایشون کاندوم زده بود و از پشت مالش داشت باهام تا ارضا شد ، فاصله ی وقتی که کاندوم رو در آورد و دستاش رو شست یک دقیقه بود ! آیا امکان داره کمی رطوبت به دستم برخورد کرده باشه و به سطح بیرون دستگاه تناسلیم خورده باشه ! عمر اسپرم چقدر است ؟ ممکن است 7 روز زنده بمونه و باردارم کنه ؟ تو رو خدا یکی درست جواب بده از اول سال تا حالا 3بار این حالت بهم دست داده و نمی تونم زندگی کنم! من چی کار کنم

عزیزم نگفتی طول پریودت چند روزه،منظمه،فاصلش چقدره...
    اما اگه 6 روز از روز اول پریودت بوده روز پرخطر نبودی
    عمر اسپرم با توجه به شرایط تعیین میشه اما 7 روز زنده نمیمونه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. gogolinaznazi نوشته است:
    1365412 نوشته است: سلام من هفته پیش سه شنبه رابطه نزدیکی از پشت با نامزدم داشتم که آب منی بیرون ریخته شد ولی بخاطر شکم دردی که داشتم مجبور شد با دستمال کاغذی جدید منم تمیز کنه شک دارم که تو دستش منی باقی مونده باشه و از اون راه به منم منتقل بشه
    شبش من حموم رفتم و از ترسم سه تا قرص ال دی خوردم و دیگه بخاطر ماه رمضون و روزه گرفتن ترسیدم باعث تهوع و ... بشه دیگه قرصی نخوردم یعنی فقط همون سه تا
    در ضمن من سوم هر ماه پریود میشم با یک یا حداکثر دو روز زودتر یا دیرتر
    به نظرتون روزهای پرخطر بوده؟ و امکان بارداری هست؟

سلام
    اگر 3ام هرماه پریود میشید هفته ی قبل سه شنبه دقیقا زمان تخمک گذاری شما بوده

ضمنا قرص پیشگیری درست مصرف نکردید باید 4 قرص ال دی میخوردید و 12ساعت بعد 4تای دیگه

ولی اونطور که شما گفتید منی بیرون ریخته شده و نامزد شما با دستمال آلت شما یا بدنتونو تمیز کرده. و نزدیکی شما پرخطر نبوده. نگران نباشید
    اگر میخوایین مطمین بشید که حامله هستید یا نه میتونید 10 روز بعد از نزدیکیتون (تقریبا شنبه هفته دیگه) آزمایش Bhcg (بتا)
    بدهید

سلام عزیزم
    امروز من پریود شدم میخواستم تشکر کنم از پاسخگوییت
    خدارو شکر .... امیدورام همه نگرونیشون برطرف بشه
    التماس دعا.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 92 از 132
رفتن به صفحه :    ... 92 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید