شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

برداشتن پوست اطراف کلیتوریس

1. با عرض سلام
    میخواستم بدانم ک برداشتن پوست اطراف کلیتوریس باعث تحریک بیشتر زن می شود
    با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. goolmohamade نوشته است: با عرض سلام
    با تشکر

با سلام
    دوست عزیز،منظورتون کمی مبهمه!آخه در ختنه زنان، گوشتهای چوچوله یعنی اون زائده ها رو با تیغ بر میدارند! و عملی بسیار خطرناک و مشمئز کننده است من یکبار دیدم حالم بد شد! و اینکه تحریک زن چجوری میشه! اگر منظورتون این نوع ختنه کردن باشه که اساساً برای اینکه زن زیاد تحریک نشه و از این قسمت حسی بهش دست نده(و در کل ازاین طریق به زعم قدما منحرف نشه!!!!) قدیمیها زن رو ختنه اش میکردند(البته در بعضی از استانها  الانم میکنن مثلاً در کردستان ترکیه و عراق اینکاررو میکنن متاسفانه) پس ختنه زن باعث کاهش حس تحریک شدنش میشه (برعکس مردها)و نمیتونه به ازدیادش کمکی بکنه اما اگر منظورتون چیزه دیگه است باید به جزئیات بگید تا بشه نظر داد
    اما در هرحال ختنه زنان عملیس بسیار شنیع و خطرناک و غیر بهداشتی!و بر عکس در مردها بسیار مفید و بهداشتی و به ازدیاد تحریک شدن در این جنس کمک میکنه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. goolmohamade نوشته است: با عرض سلام
    با تشکر

اين عمل باعث كاهش تحريك زن ميشه!

4. سلام بعضی ها برای زیبا سازی آلت خودشون اینکارو انجام میدن و جدیداً هم خیلی باب شده و اینکه میل جنسی رو کاهش میده چیز زیادی نمی دونم ولی عمل خیلی راحتیه که نصف روز کار داره و بعدش مراقبتش مهمه که فرد باید تا 40 روز نزدیکی نکنه و آلتش رو خشک نگه داره تا خوب بشه. موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. سلام دوستان عزیز
    در این مورد باید بگم که عضوی که خداوند برای تحریک پذیری بانوان داده رو نباید بی دلیل از بین برد! تازه با ختنه کردن آلت (در خانمها)،نتنها این عضو زیبا نمیشه بلکه بعضاً ممکنه تو ذوق زننده هم باشه! در هرحال توصیه میکنم به کسانی که میخوان اینکاررو بکنن بگید احتمالاً قسمت اعظم تحریک پذیریشونو از دست خواهند داد و عقل حکم میکنه از این عمل جداً پرهیز بشه چون برای به اصطلاح  زیبایی!! که نمیشه هرجایی اونو نشون داد ! چرا باید یک عمر لذتشونو از دست بدن! و این مطلب رو هیچ خردی تایید نمیکنه
    امیدوارم این نظر بنده به عنوان نصیحت تلقی نشه بلکه به عنوان یک واقعیت بهش نگاه بشه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  6. Serafini

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ختنه به همون عمل مشمئز کننده ای گفته میشه که روی دختر بچه ها انجام میدادن و میدن برای اینکه میل جنسیشون کم بشه و با برداشتی کوردلانه نه خودشون منحرف بشن و نه کسی رو منحرف کنن. این حرکت از نظر پزشکی و انسانی و حتی از نظر دینی عمل زیانبار و زریلانه ای هست و فقط گروهی از تندروهای مذهبی انجامش میدن.

اما شاید منظور پرسشگر عمل جراحی لبیوپلاستی بوده که پوستهای اضافی و خیلی بزرگ شده ی اطراف مهبل رو با جراحی خاصی کم میکنن تا رضایتمندی فرد رو از آلت تناسلی زنانه خودش در پی داشته باشه و هیچ ربطی به ختنه نداره. موارد کمی از کاهش میل جنسی بعد از لیبیوپلاستی گزارش شده.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  7. دوست عزیز،منظورتون کمی مبهمه!آخه در ختنه زنان، گوشتهای چوچوله یعنی اون زائده ها رو با تیغ بر میدارند! و عملی بسیار خطرناک و مشمئز کننده است من یکبار دیدم حالم بد شد! و اینکه تحریک زن چجوری میشه! اگر منظورتون این نوع ختنه کردن باشه که اساساً برای اینکه زن زیاد تحریک نشه و از این قسمت حسی بهش دست نده(و در کل ازاین طریق به زعم قدما منحرف نشه!!!!) قدیمیها زن رو ختنه اش میکردند(البته در بعضی از استانها  الانم میکنن مثلاً در کردستان ترکیه و عراق اینکاررو میکنن متاسفانه) پس ختنه زن باعث کاهش حس تحریک شدنش میشه (برعکس مردها)و نمیتونه به ازدیادش کمکی بکنه اما اگر منظورتون چیزه دیگه است باید به جزئیات بگید تا بشه نظر داد
    اما در هرحال ختنه زنان عملیس بسیار شنیع و خطرناک و غیر بهداشتی!و بر عکس در مردها بسیار مفید و بهداشتی و به ازدیاد تحریک شدن در این جنس کمک میکنه
    موفق باشید[/quote]
    شما کردستان عراق و ترکیه رفتی و اونا از شما دعوت کردن که بیاید ختنه کردن زنانشون رو ببینید
    چرا حرفای الکی میزنید؟
    بر اساس کدوم مستندات و کدوم دلایل حرف میزنید؟
    چرا بیخود  بدون داشتن هیچ مدرکی فقط باداشتن  یک سری پیشداوریهای مسخره تو ذهنتون به فرهنگ یک جامعه توهین میکنید؟

8. jwanoos نوشته است: دوست عزیز،منظورتون کمی مبهمه!آخه در ختنه زنان، گوشتهای چوچوله یعنی اون زائده ها رو با تیغ بر میدارند! و عملی بسیار خطرناک و مشمئز کننده است من یکبار دیدم حالم بد شد! و اینکه تحریک زن چجوری میشه! اگر منظورتون این نوع ختنه کردن باشه که اساساً برای اینکه زن زیاد تحریک نشه و از این قسمت حسی بهش دست نده(و در کل ازاین طریق به زعم قدما منحرف نشه!!!!) قدیمیها زن رو ختنه اش میکردند(البته در بعضی از استانها  الانم میکنن مثلاً در کردستان ترکیه و عراق اینکاررو میکنن متاسفانه) پس ختنه زن باعث کاهش حس تحریک شدنش میشه (برعکس مردها)و نمیتونه به ازدیادش کمکی بکنه اما اگر منظورتون چیزه دیگه است باید به جزئیات بگید تا بشه نظر داد
    موفق باشید

شما کردستان عراق و ترکیه رفتی و اونا از شما دعوت کردن که بیاید ختنه کردن زنانشون رو ببینید
    چرا حرفای الکی میزنید؟
    چرا بیخود  بدون داشتن هیچ مدرکی فقط باداشتن  یک سری پیشداوریهای مسخره تو ذهنتون به فرهنگ یک جامعه توهین میکنید؟[/quote]
    سلام
    دروهله اول اینو بدونید نظر هرشخصی برای خودش محترمه و درست نیست اینگونه از نظرات دیگران سوء تعبیر کنید شاید در این سایت یا هرجای دیگه خیلیها نظرات مخالف آدم رو داشته باشند همشون محترم هستن اگر بنده به عنوان یک مخالف این نظریات دلیلی دارم با منطق میتونم همه اونهایی که مخالفم هستم رو مجاب کنم که نظرمو بپذیرند نه با دعوا و بی منطقی و هجو گفتن!

متاسفانه با این برخورد تند شما نمیشه بحثی رو انجام داد اما تنها اینو بدونید که خیر من عراق و کردستان نرفتم ولی بله بنده فیلمشو دیدم و اینکار غیر اخلاقی رو به شخصه در هر فرهنگی محکوم میدونم

و واقعاً  متاسفم که در این روزگار ازاین طرز تفکرات بازهم وجود داره
    در هرحال اگر به تفکرات شما اهانتی شده پوزش میخوام من منظورم توهین نبود بلکه براساس دیده هام نظرم این بود و نه تمسخر! شماهم اگر دراین رابطه تجربه ای دارید- چیزی دیدید یا مدرک مستدلی برای انجامش دارید همه خوشحال میشیم بگید تا به دانسته هامون اضافه بشه اما با منطق و نه توهین به دیگران
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  9. jwanoos نوشته است: دوست عزیز،منظورتون کمی مبهمه!آخه در ختنه زنان، گوشتهای چوچوله یعنی اون زائده ها رو با تیغ بر میدارند! و عملی بسیار خطرناک و مشمئز کننده است من یکبار دیدم حالم بد شد! و اینکه تحریک زن چجوری میشه! اگر منظورتون این نوع ختنه کردن باشه که اساساً برای اینکه زن زیاد تحریک نشه و از این قسمت حسی بهش دست نده(و در کل ازاین طریق به زعم قدما منحرف نشه!!!!) قدیمیها زن رو ختنه اش میکردند(البته در بعضی از استانها  الانم میکنن مثلاً در کردستان ترکیه و عراق اینکاررو میکنن متاسفانه) پس ختنه زن باعث کاهش حس تحریک شدنش میشه (برعکس مردها)و نمیتونه به ازدیادش کمکی بکنه اما اگر منظورتون چیزه دیگه است باید به جزئیات بگید تا بشه نظر داد
    موفق باشید

چرا حرفای الکی میزنید؟
    چرا بیخود  بدون داشتن هیچ مدرکی فقط باداشتن  یک سری پیشداوریهای مسخره تو ذهنتون به فرهنگ یک جامعه توهین میکنید؟[/quote]

با سلام

دوست خوبم بنده متوجه نشدم شما با اصل ختنه کردن مشکل دارید یا با ختنه کردن در کردستان عراق و ترکیه. بهرحال هردو مورد یک واقعیت است و در بعضی کشور های جهان سومی البته بسته به فرهنگ و رسوم منطقه ای این کار انجام میشود .

10. سلام.به نظر من این خیلی خوبه که ما قبل از اظهار نظر درست صحبت کردن رو یاد بگیریم.اینجا هر کس هر حرفی میزنه روی اصوله و هیچ کس روی هوا حرف نمیزنه.بهتر بود شما قبل از اظهار نظر به سابقه افراد هم یه نگاه مینداختین بعد قاطی میکردین.البته نظر شما هم محترمه ولی نه با توهین به یه کاربر فعال و خوب با دلیل و استدلال منطقی.موفق باشید.

11. hengameh561 نوشته است: سلام.به نظر من این خیلی خوبه که ما قبل از اظهار نظر درست صحبت کردن رو یاد بگیریم.اینجا هر کس هر حرفی میزنه روی اصوله و هیچ کس روی هوا حرف نمیزنه.بهتر بود شما قبل از اظهار نظر به سابقه افراد هم یه نگاه مینداختین بعد قاطی میکردین.البته نظر شما هم محترمه ولی نه با توهین به یه کاربر فعال و خوب با دلیل و استدلال منطقی.موفق باشید.

سلام
    من هم به عنوان 1عضو کوچیک نظری مشابه دوستان دیگه دارم مثلا من با اینکه چندین ترم پزشکی خوندم واقعا هنوز راجع به بعضی مشکلات نظرمو ابراز نمیکنم اما کسانی رو میبینم دارو تجویز میکنن که مدرک یا ندارن یا ربطی به مسایل پزشکی نداره مثلا با مدرک تاریخ فیزیک فقه مخابرات و...میان و به1ادم که نمیدونن چه غلایمی داره دارو تجویز میکنن پس در مورد مسایلی که تخصص نداریم حرف نزنیم
    موفق باشین

12. سلام دوست خوبم.اینجا اگر دارویی هم تجویز میشه تجربیه و وقتی کسی علایم مشابه داره تجویز میشه یا برای یه سری مسایل که نیاز به علایم نداره مثل بالا بردن میل جنسی،زود انزالی و ...این جور داروها نیاز به معاینه و اینا نداره.ولی در کل منم با دارو تجویز کردن مخالفم مگر اینکه در اینجور موارد باشه و واقعا تجربه خود فرد باشه  و کاملا مطمعن.

13. hengameh561 نوشته است: سلام دوست خوبم.اینجا اگر دارویی هم تجویز میشه تجربیه و وقتی کسی علایم مشابه داره تجویز میشه یا برای یه سری مسایل که نیاز به علایم نداره مثل بالا بردن میل جنسی،زود انزالی و ...این جور داروها نیاز به معاینه و اینا نداره.ولی در کل منم با دارو تجویز کردن مخالفم مگر اینکه در اینجور موارد باشه و واقعا تجربه خود فرد باشه  و کاملا مطمعن.

سلام من خودمم کاما موافق این قضیه هستم اما اگه همه پستارو دبده باشین میبینین که بعضیا دارن داروهای موثر بر اعصاب رو تجویز میکنن و علایم بیماری های قلبی رو میگن چیزی نیست من میگم اگه واقعا در مورد اینطور چیزا دانشی نداریم بهترین کار هدایت بیمار به سمت پزشکه نه این که ما خودمون تشخیص و درمان کنیم والا من خودم که ترمای اخر پزشکی هستم به خودم همچین اجازه ای نمیدم اما افرادی که کارمندن.مدرک تحصیلیشون ربطی به پزشکی که چه عرض کنم به علوم تجربی نداره میان و طبابت میکنن.وگرنه من با نظر شما کاملا موافقم
    خدانگهدار

14. EMT-BASIC نوشته است:
    hengameh561 نوشته است: سلام دوست خوبم.اینجا اگر دارویی هم تجویز میشه تجربیه و وقتی کسی علایم مشابه داره تجویز میشه یا برای یه سری مسایل که نیاز به علایم نداره مثل بالا بردن میل جنسی،زود انزالی و ...این جور داروها نیاز به معاینه و اینا نداره.ولی در کل منم با دارو تجویز کردن مخالفم مگر اینکه در اینجور موارد باشه و واقعا تجربه خود فرد باشه  و کاملا مطمعن.

سلام من خودمم کاما موافق این قضیه هستم اما اگه همه پستارو دبده باشین میبینین که بعضیا دارن داروهای موثر بر اعصاب رو تجویز میکنن و علایم بیماری های قلبی رو میگن چیزی نیست من میگم اگه واقعا در مورد اینطور چیزا دانشی نداریم بهترین کار هدایت بیمار به سمت پزشکه نه این که ما خودمون تشخیص و درمان کنیم والا من خودم که ترمای اخر پزشکی هستم به خودم همچین اجازه ای نمیدم اما افرادی که کارمندن.مدرک تحصیلیشون ربطی به پزشکی که چه عرض کنم به علوم تجربی نداره میان و طبابت میکنن.وگرنه من با نظر شما کاملا موافقم
    خدانگهدار

سلام ببخشید البته منم با حرف این دوسمون کاملا موافقم مثلا تو صفحه شخصی چند نفر خوندم مدرک تاریخ دارن یا مخابرات یا طراحی خوندن باز میان نظرات پزشکی هم میدن که من نمیدونم درستن یا نه اما با حرف دوستمون ای ام تی من موافقم

15. سلام.بله.حرف شما درست.ولی حرف من اینه که ما اولا در مورد شخصی که میخوایم نظر بدیم اطلاع داشته باشیم و سابقه اش رو بررسی کنیم بعد هم با دلیل و منطق یه نفر را بکوبیم نه با توهین و تحقیر.موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید