شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عم کنترل بر خروج ادرار و مایعی شفاف

1. titanic

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام. مشکلی دارم که مدتهاست از اون رنج میبرم و اون این که موقعی که استرس دارم و یا در شرایط خاصی قرار میگیرم که از انجام کاری دلهره دارم ناخودآگاه خودمو نجس میکنم و ادرار از من خارج میشه(به صورت چند قطره) به صورتی که هیچ کنترلی روی خودم ندارم و تپش قلب خفیفی هم دارم. میخواستم بدونم این مشکل به بیماری خاصی مربوط میشه و برای درمانش باید به چه متخصصی مراجعه کرد؟ممنون.

2. فکر نکنم این زیاد غیر طبیعی باشه من خودم اینجوری نیستم ولی از خیلی ها شنیدم که اینجوری هستن
    ولی بهترین راه اینه که به پزشک مراجعه کنی . برو پیش یه متخصص این مشکلی نیست که ازش خجالتی بکشی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. بايد درمورد عدم كنترل ادرار به چه پزشكي مراجعه كرد؟

4. sahba69 نوشته است: بايد درمورد عدم كنترل ادرار به چه پزشكي مراجعه كرد؟

با سلام
    در این زمینه باید به متخصص کلیه و مجاری ادرار مراجعه نمود.

5. با سلام پیشنهاد می کنم صرفا بر کنترل آرامش و تمرکز خودتون توجه داشته باشید. از روشهای کنترل استرس بهره ببرید.

6. titanic نوشته است: با سلام. مشکلی دارم که مدتهاست از اون رنج میبرم و اون این که موقعی که استرس دارم و یا در شرایط خاصی قرار میگیرم که از انجام کاری دلهره دارم ناخودآگاه خودمو نجس میکنم و ادرار از من خارج میشه(به صورت چند قطره) به صورتی که هیچ کنترلی روی خودم ندارم و تپش قلب خفیفی هم دارم. میخواستم بدونم این مشکل به بیماری خاصی مربوط میشه و برای درمانش باید به چه متخصصی مراجعه کرد؟ممنون.

با سلام
    دوست عزیز این مشگلتون طبیعی نیست ولی مساله دار هم نیست یکجورایی بر میگرده بروحیه شما که کمی چاشنی ترس در شما زیاده البته برای رفع این حالت استفاده از یک مشاور متخصص منطقی ترین راه برای غلبه بر ترس  های کاذبتونه ولی کوهنوردی و درگیری با سنگ وارتفاع میتونه کمک موثری باشه تا به این ترسها غلبه کنید لذا پیشنهاد میکنم با هماهنگی یک فرد خبره شروع کنید به تمرین تا برسید به نقطه ای که بشما اجازه صعود و فرود از نقاط صعب العبور را بدهند با این کار چند سود خواهید برد امادگی جسمانی لذت از طبیعت تسلط به یکی از مهیج ترین ورزشها و هزاران مورد دیگر که از حوصله این مقال دور است شاد باشید قدر

7. سلام بچه ها منم تقریبا چنین مشکلی دارم یعنی از صبح که از خواب بیدار میشم احساس دفع ادرار دارم حتی وقتی ادرارم رو تخلیه مینم ولی بازم احساس پری مثانه دارم البته حتی گاهی هم حس میکنم چند قطره خارج میشه نمی دونم باید چیکار کنم حتی یکبار تخلیه غیر ارادی داشتم دوستان اگه ورزشی برای تقویت عضلا ادراری بلدین کمکم کنین در ضمن من لب های کوچک الت تناسلیم هم بزرگه امکان داره به این دلیل باشه ؟ راستی توی این ماه رمضون مشکلم شدید تر شده

8. drstare نوشته است: سلام بچه ها منم تقریبا چنین مشکلی دارم یعنی از صبح که از خواب بیدار میشم احساس دفع ادرار دارم حتی وقتی ادرارم رو تخلیه مینم ولی بازم احساس پری مثانه دارم البته حتی گاهی هم حس میکنم چند قطره خارج میشه نمی دونم باید چیکار کنم حتی یکبار تخلیه غیر ارادی داشتم دوستان اگه ورزشی برای تقویت عضلا ادراری بلدین کمکم کنین در ضمن من لب های کوچک الت تناسلیم هم بزرگه امکان داره به این دلیل باشه ؟ راستی توی این ماه رمضون مشکلم شدید تر شده

سلام دوست عزیز
    در وهله اول تا جائیکه میدونم این معضل؛به هیچ عنوان مربوط به میزان بزرگی لبه های داخلی نیست! و در وهله بعد امکان داره مجرای ادراریتون کمی کوچکتر از حد طبیعیش باشه که ادرار خوب خارج نمیشه و داخل مثانه می مونه! در هرصورت بهترین گزینه مراجعه به متخصصین کلیه و مجاری ادراری هست تا با انجام یک سونو گرافی از مثانه و مجاری ادرار و کلیه ها وضعیت این اعضا مشخص بشه
    و اما بنا برتجربه و شنیده ها ، این امر امکان داره بعضاً دراثر تحریکات جنسی هم باشه یعنی گاهی اوقات که شخص تحریک جنسی میشه بعدش بعد از اجابت مزاج ، مستمراً احساس میکنه مثانه اش کاملاً تخلیه نشده که البته این طبیعی بنظر میاد و کم کم خوب میشه
    در هرحال بهتره به متخصصین پیش گفته مراجعه کنید انشالله مشکلتون حل میشه
    موفق باشید.

9. با سلام عدم کنترل بر ادرار می تواند دلایل متعددی چون عفونت های ادراری، استرس، کوچکی مثانه، اختلالات عصبی، سرما خوردگی و ... داشته باشه. اول باید به منشا این موضوع پی برد که آیا ناشی از مسائل جسمی است یا روانی؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید