شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 23 ...   

سوال و جواب درباره مشکلات پرده بکارت

1. faldiza نوشته است: سلام وقت بخیر.من 21 سال دارم پرده من از نوع ارتجاعی است با اطلاع از این موضوع 1سال پیش با پسری به طور کامل رابطه داشتم متاسفانه الان از ازدواج ترس زیادی پیدا کردم به خاطر اشتباه گذشتم میخواستم بدونم هیچ راهی برای مشکلم وجود نداره بدجوری زندگیم سیاه شده خیلی داره آزارم میده .خواهش میکنم کمکم کنید.لطفا جواب را به ایمیلم ارسال کنید

سلام دوست عزیز
    پرده ارتجاعی به خاطر انعطاف پذیریش پاره نمیشه و خونی هم مشاهده نمیشه یا نهایتا پرده آسیب جزیی میبینه اما پارگی کامل نه

با این حال اینقدر به خودتون استرس وارد نکنی بهترین کار اینه که به پزشک یا ماما مراجعه کنید تا معاینه بشی ولی اینقدر خودتونو نگران نکنید
    عمل ترمیم بعضی از متخصصین انجام میدن اما در ایران غیر قانونیه
    ایشالله موفق باشید عزیزم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام من یه دختر ۲۸ ساله ام که چند شب پیش عمل زشت خودارضایی رو با مالیدن محکم بالش به بدنم انجام دادم و بعدش جند لکه خون دیدم و بعد از حدود ۳۷ الی ۳۸ ساعت دوباره لکه بینی داشتم به همراه درد کمر حالا از اونجایی که من تا حالا با کسی رابطه نداشتم حتی جرات رفتن به دکتر رو هم ندارم تروخدا کمکم کنید
    من یک روز قبلش  از پریودیم پاک شده بودم و الان دو روزه که لکه بینی دارم بعد از اون قضیه
    اول اینکه آیا با این مشخصات احتمال اینکه پرده من آسیب دیده باشه چقده؟
    دوم اینکه دکتر با معاینه من میتونه بفهمه که علت خونریزی من خوداراضایی هست؟
    و سوم اینکه حالا من باید چیکار کنم از بس زبون روزه گریه کردم و دعا دارم دق میکنم
    تروخدا نگید سوالت تکراریه دارم به شدت افسرده میشم تروخدا زود جوابمو بدید
    من نمیدونم تا کی وقت دارم برم پیش دکتر برای معاینه؟؟؟
    یک دنیا ممنون میشم جواب منو زودتر بدید

3. mona222 نوشته است: سلام من یه دختر ۲۸ ساله ام که چند شب پیش عمل زشت خودارضایی رو با مالیدن محکم بالش به بدنم انجام دادم و بعدش جند لکه خون دیدم و بعد از حدود ۳۷ الی ۳۸ ساعت دوباره لکه بینی داشتم به همراه درد کمر حالا از اونجایی که من تا حالا با کسی رابطه نداشتم حتی جرات رفتن به دکتر رو هم ندارم تروخدا کمکم کنید
    من یک روز قبلش  از پریودیم پاک شده بودم و الان دو روزه که لکه بینی دارم بعد از اون قضیه
    و سوم اینکه حالا من باید چیکار کنم از بس زبون روزه گریه کردم و دعا دارم دق میکنم

بکارتتون سالمه
    لکه خونی هم که دیدید به دلیل فشار بر روی ناحیه تناسلیتون بوده و پریودتون چیز خاصی نیست
    علت خونریزیتون هم با معاینه معلوم نمیشه که خودارضایی بوده
    نیازی هم به رفتن به دکتر نیست چون بکارتتون سالمه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. mona222 نوشته است: سلام من یه دختر ۲۸ ساله ام که چند شب پیش عمل زشت خودارضایی رو با مالیدن محکم بالش به بدنم انجام دادم و بعدش جند لکه خون دیدم و بعد از حدود ۳۷ الی ۳۸ ساعت دوباره لکه بینی داشتم به همراه درد کمر حالا از اونجایی که من تا حالا با کسی رابطه نداشتم حتی جرات رفتن به دکتر رو هم ندارم تروخدا کمکم کنید

سلام دوست عزیز
    نکران نباشید پرده شما همونطور مه دوستمون گفتن سالمه پرده بکارت با فشار مستقیم پاره میشه و شما فقط ماش بوده و چون تازه از پریود پاک شدین و لکه بینی ممکنه پیش بیاد و از همه مهمتر وجود استرسه که در بعضیا منجر به خونریزی بیشترم میشه
    اگه منظورتون از تشخیص پزشک خونریزی به خاطر چی بوده هستش که نه نمیتونه بگه به خاطر چی بوده اما اگه منظورتون اینه خدایی ناکرده در صورت پارگی دلیلش چی بوده هستش بله کاملا تشخیص داده میشه علت پارگی چی بوده حتی اگه مدتها ازش بگذره
    نزد پزشک رفتن هم هر وقت بخواین میتونین برین ولی از این بابت برای پارگی نگران نباشید ولی هر دختری لازمه نزد پزشک بره و بفهمه چه نوع پرده ایی داره و کار سختی نیست بگو میخوای نوع پرده تونو بدونین

5. سلام خانوم وقتتون بخیر
    ببینین پرده چند نوع داره ارتجاعی ک فقط با زایمان پاره میشه2اسفنجی 3هلالی ک 2نوع اخر با الت پاره میشن ودرد داره همراه با خونریزی خواهد بود
    شما پیش ماما یا متخصص زنان برین و حتما قید کنید که مجرد هستین که اسیبی به پردتون نزنن.و امکان ترمیم پارگی پرده هم وجود داره نگران نباشین
    موفق باشین

6. سلام من با نامزدم رابطه داشتم و بکارتم را از دست دادم  و الان در شرف جدایی هستیم این اتفاق 7 ماه پیش افتاده آیا پزشکی قانونی میتونه تشخیص بده که چه کسی یا کی این عمل را مرتکب شده  چون ایشان منکر این عمل توسط خودشان شده اند.
    لطفا روی ایمیلم جواب بدید با تشکر

7. [quote="ardiii"]سلام من با نامزدم رابطه داشتم و بکارتم را از دست دادم  و الان در شرف جدایی هستیم این اتفاق 7 ماه پیش افتاده آیا پزشکی قانونی میتونه تشخیص بده که چه کسی یا کی این عمل را مرتکب شده  چون ایشان منکر این عمل توسط خودشان شده اند.

سلام عزیزم بله پزشکی قانونی میتونه تشخیص بده که ایشون پرده بکارتتون رو ازبین بردن یانه

8. سلام من یه دختر18 ساله ام چند بار با اب خودارضایی داشتم،تا حالا لک خونی ندیدم،اما بکارتم به شکل 7دراومده،ایا ممکنه که بکارتمو از دست داده باشم؟ خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید

9. _donya نوشته است: سلام من یه دختر18 ساله ام چند بار با اب خودارضایی داشتم،تا حالا لک خونی ندیدم،اما بکارتم به شکل 7دراومده،ایا ممکنه که بکارتمو از دست داده باشم؟ خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید

باسلام
    معمولا بکارت در اثر فرو رفتن آلت تناسلی مرد یا فروبردن جسمی از بین میرود.
    در مورد موضوعی که شما به آن اشاره نموده اید ممکن است پرده شما فقط دچار آسیب شده باشد نه پارگی.
    ولی برای حصول اطمینان از عدم پارگی آن می توانید به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید.
    امید است که نگرانی شما هم برطرف گردد.

10. ببخشید میخواستم بدونم در صورت اسیب دیدگی بکارت برگه سلامت به من داده میشه؟ممنون

11. zahra_121 نوشته است: ببخشید میخواستم بدونم در صورت اسیب دیدگی بکارت برگه سلامت به من داده میشه؟ممنون

باسلام
    بستگی  دارد آسیب دیدگی پرده تا چه اندازه باشد
    در صورتیکه آسیب دیدگی آن کم باشد و یا پرده کاملا از بین نرفته باشد - صدور گواهی پزشکی سلامت مانعی ندارد.
    در هر حالت نظر پزشک متخصص نیز بسیار مهم است.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. سلام با تشکر از جوابتون
    اما من هنوزبعد از ۳ روز همچنان مث قبل پریودم یعنی خونریزی دارم ببخشید جسارت میکنم اما شما مطمئنید که با این حرکت من احتمال پارگی وجود نداره؟
    با جواب شما و یکی دوتا دیگه از دوستان تا حدودی خیالم راحت شده و تصمیم گرفتم نذرهایی که کردم رو ادا کنم آخه بی نهایت نگران این بی آبرویی بودم
    بسیار سپاس خدا عوضتون بده داشتم دق می کردم

13. ardiii نوشته است: سلام من با نامزدم رابطه داشتم و بکارتم را از دست دادم  و الان در شرف جدایی هستیم این اتفاق 7 ماه پیش افتاده آیا پزشکی قانونی میتونه تشخیص بده که چه کسی یا کی این عمل را مرتکب شده  چون ایشان منکر این عمل توسط خودشان شده اند.

با سلام
    دوست عزیز،خیر تا جائیکه بنده میدونم فقط ازاله شدن یا نشدنش مشخص میشه نه کسی که اینکاررو کرده!مگر اینکه بارداری رخ داده باشه که با آزمایشهای ژنتیک مشخص میشه طرف کی بوده
    موفق باشید

14. _donya نوشته است: سلام من یه دختر18 ساله ام چند بار با اب خودارضایی داشتم،تا حالا لک خونی ندیدم،اما بکارتم به شکل 7دراومده،ایا ممکنه که بکارتمو از دست داده باشم؟ خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید

با سلام
    دوست گرامی شما چجوری شکل پرده رو دیدید؟؟مگه از بیرون مشخصه؟؟بعید میدونم اون پرده بوده باشه !بنظرم شما تکه گوشت پوشاننده دهانه واژن رو به اشتباه پرده انگاشتید! اما در هر صورت بهتره به متخصص زنان مراجعه کنید
    موفق باشید.

15. aliyan نوشته است:
    ardiii نوشته است: سلام من با نامزدم رابطه داشتم و بکارتم را از دست دادم  و الان در شرف جدایی هستیم این اتفاق 7 ماه پیش افتاده آیا پزشکی قانونی میتونه تشخیص بده که چه کسی یا کی این عمل را مرتکب شده  چون ایشان منکر این عمل توسط خودشان شده اند.

با سلام
    دوست عزیز،خیر تا جائیکه بنده میدونم فقط ازاله شدن یا نشدنش مشخص میشه نه کسی که اینکاررو کرده!مگر اینکه بارداری رخ داده باشه که با آزمایشهای ژنتیک مشخص میشه طرف کی بوده
    موفق باشید

سلام شایدحق با جناب عالیان باشه اما من شنیدم که پزشک قانونی میتونه اثبات کنه که نامزدایشون
    بکارتشون رو ازبین بردن یانه البته مسلما  باحضور دوطرف...
    اما بهتره بیشتر پرسوجوکنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 23 از 31
رفتن به صفحه :    ... 23 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید