شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 91 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. Mr_12345 نوشته است:
    kingnothing نوشته است: سلام
    من و همسرم 15 روز پیش رابطه داشتیم. از کاندوم استفاده کردیم ولی وسط ارتباط کاندوم پاره شد. البته قبلش ارضا اتقاق نیافتاده بود. ولی از روش اورژانسی استفاده نکردیم همسرم دوره منظم نداره . تو روز دهم با بی بی چک تست کردیم منفی بود. از اون به بعد همسرم پریود نشده. آیا احتمال بارداری وجود داره؟ نیاز به آزمایش خون دادن هست؟

ازمایش بتا بدید مطمین میشین بی بی چک بعداز21روز ج قطعی میده

با سلام

شما که میگید ارضا اتفاق نیافتاده از روش اورژانسی هم که استفاده نکردید منتظر عملکردش باشید منتظر پریود نا منظم همسرتون باشید اگه رخ نداد به قول دوستمون آزبتا بدید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. power66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    behijun نوشته است:
    power66 نوشته است:
    mmtt نوشته است:
    power66 نوشته است:
    behijun نوشته است:
    power66 نوشته است:
    behijun نوشته است:
    power66 نوشته است:
    behijun نوشته است:
    power66 نوشته است: سلام
    من با نامزدم رابطه لاپایی داشتم و موقع ارضا منی خودمو روی کمرش ریختم.الان نزدیک پریودیشه ولی لک بینی داره.نشونه چیه؟

با سلام

شما نگفتید که نامزدتون تا بحال لک بینی داشته یا نه ولی عوامل مختلفی باعث لک بینی میشود مانند عفونت مهبلی پولیپ کم کاری تیروئید استرس زیاد ولی همه مهم تر که خیلی هم به آن اشاره شده تغییرات هورمونی میباشد بهرحال تشخیص اصلی برعهده پزشک متخصص میباشد.

بازم سلام
    تا حالا اینجوری نبوده یا بوده و بهش حساس نبوده.الان یک هفته مونده به پریودش.امروز یه ذره درد شکم داشت.دیروز 2-3 قطره خون دیده ولی امروز خبری نبوده.در ضمن پریودیش تقرییا نا منظمه.احتمال بارداری هست؟

با سلام

ببیند دوست من با یک ذره شکم درد و 2 قطره ترشحات نمیشه احتمال بارداری داد اگه رابطه ی اولتون باشه حتما استرس باعث ترشحات و پریود نامنظم شده اگر هم زیاد نگرانید اگر پریود 10 روز به تاخیر افتاد بی بی چک تهیه فرمایید و خیالتون را راحت کنید.

پریود قبلیش 20 خرداد بود که پریود خوبی هم داشت.رابطه اولمون نبوده.ولی هر بار رابطه داشتیم پریودش به هم میریزه.رابطمون به صورت لاپاییه.سابقه کیست هم داره.من که خیلی نگرانم ولی خودش بیخیاله.احتمال بارداری چقده؟

با سلام

با تفاسیری که شما فرمودید احتمال بارداری نیست پریود بهم ریخته را هم میتوانید به حساب کیست یا هزار بیماری دیگر بانوان بگذارید.

بازم سلام
    راستش اعصابم خیلی به هم ریخته
    نامزدم پریود نمیشه.3روز پیش بی بی چک استفاده کرد که منفی بود.دیگه نمیدونم زود استفاده نکرده؟(13روز بعد از نزدیکی) و پریود قبلیش 19یا 20 خرداد بوده
    الان 2-3روزه ترشح داره که به گفته خودش کمی نسبت به قبل بد بو شده وهر از چند گاهی شکمش تیر میکشه ولی بدبختی پریود نمیشه.چیکار کنیم؟یه بی بی چک دیگه هم داره.کی استفاده کنه؟

بارداري منتفيه نگراني باعث اين تاخير شده

سلام دوستان
    نامزدم پریود نمیشه.کم و بیش درد شکم داره.2تا بی بی چک بعد از 4 روز تاخیر پریودش استفاده کرد که منفی بود.من ازش خواستم امروزم یکی دیگه استفاده کنه.جرات نمیکنیم بریم آزمایشگاه.سابقه کیست هم داشته.الان 9 روزه که عقب انداخته.به نظرتون حامله شده؟
    4 روز بعد از تاخیر پریودی برای استفاده بی بی چک زود نبوده؟
    الان که 9 روز عقب انداخته بی بی چک استفاده کنه نتیجه بهتری میده؟

با سلام
    بله ممکن است در یکی دو روز اول نتیجه آزمایش درست نباشد ولی بعد از گذشت یک هفته از عدم پریود نتیجه آزمایش تقریبا قطعی میباشد اگر نیتیجه بازم منفی بود برای تاخیر پریود باید به پزشک مراجعه شود تا  علت امر مشخص شود.

سلام
    الان 10 روز پریود عقب افتاده.یه بی بی چک دیروز عصر و یکی هم امروز صبح تست کردن که بازم منفی بود.دیگه نمیدونیم چیکار کنیم!ففط نگرانیش مونده واسمون

3. power66 نوشته است:
    behijun نوشته است:
    power66 نوشته است:
    mmtt نوشته است:
    power66 نوشته است:
    behijun نوشته است:
    power66 نوشته است:
    behijun نوشته است:
    power66 نوشته است:
    behijun نوشته است:
    power66 نوشته است: سلام
    من با نامزدم رابطه لاپایی داشتم و موقع ارضا منی خودمو روی کمرش ریختم.الان نزدیک پریودیشه ولی لک بینی داره.نشونه چیه؟

با سلام

شما نگفتید که نامزدتون تا بحال لک بینی داشته یا نه ولی عوامل مختلفی باعث لک بینی میشود مانند عفونت مهبلی پولیپ کم کاری تیروئید استرس زیاد ولی همه مهم تر که خیلی هم به آن اشاره شده تغییرات هورمونی میباشد بهرحال تشخیص اصلی برعهده پزشک متخصص میباشد.

بازم سلام
    تا حالا اینجوری نبوده یا بوده و بهش حساس نبوده.الان یک هفته مونده به پریودش.امروز یه ذره درد شکم داشت.دیروز 2-3 قطره خون دیده ولی امروز خبری نبوده.در ضمن پریودیش تقرییا نا منظمه.احتمال بارداری هست؟

با سلام

ببیند دوست من با یک ذره شکم درد و 2 قطره ترشحات نمیشه احتمال بارداری داد اگه رابطه ی اولتون باشه حتما استرس باعث ترشحات و پریود نامنظم شده اگر هم زیاد نگرانید اگر پریود 10 روز به تاخیر افتاد بی بی چک تهیه فرمایید و خیالتون را راحت کنید.

پریود قبلیش 20 خرداد بود که پریود خوبی هم داشت.رابطه اولمون نبوده.ولی هر بار رابطه داشتیم پریودش به هم میریزه.رابطمون به صورت لاپاییه.سابقه کیست هم داره.من که خیلی نگرانم ولی خودش بیخیاله.احتمال بارداری چقده؟

با سلام

با تفاسیری که شما فرمودید احتمال بارداری نیست پریود بهم ریخته را هم میتوانید به حساب کیست یا هزار بیماری دیگر بانوان بگذارید.

بازم سلام
    راستش اعصابم خیلی به هم ریخته
    نامزدم پریود نمیشه.3روز پیش بی بی چک استفاده کرد که منفی بود.دیگه نمیدونم زود استفاده نکرده؟(13روز بعد از نزدیکی) و پریود قبلیش 19یا 20 خرداد بوده
    الان 2-3روزه ترشح داره که به گفته خودش کمی نسبت به قبل بد بو شده وهر از چند گاهی شکمش تیر میکشه ولی بدبختی پریود نمیشه.چیکار کنیم؟یه بی بی چک دیگه هم داره.کی استفاده کنه؟

بارداري منتفيه نگراني باعث اين تاخير شده

سلام دوستان
    نامزدم پریود نمیشه.کم و بیش درد شکم داره.2تا بی بی چک بعد از 4 روز تاخیر پریودش استفاده کرد که منفی بود.من ازش خواستم امروزم یکی دیگه استفاده کنه.جرات نمیکنیم بریم آزمایشگاه.سابقه کیست هم داشته.الان 9 روزه که عقب انداخته.به نظرتون حامله شده؟
    4 روز بعد از تاخیر پریودی برای استفاده بی بی چک زود نبوده؟
    الان که 9 روز عقب انداخته بی بی چک استفاده کنه نتیجه بهتری میده؟

با سلام
    بله ممکن است در یکی دو روز اول نتیجه آزمایش درست نباشد ولی بعد از گذشت یک هفته از عدم پریود نتیجه آزمایش تقریبا قطعی میباشد اگر نیتیجه بازم منفی بود برای تاخیر پریود باید به پزشک مراجعه شود تا  علت امر مشخص شود.

سلام
    الان 10 روز پریود عقب افتاده.یه بی بی چک دیروز عصر و یکی هم امروز صبح تست کردن که بازم منفی بود.دیگه نمیدونیم چیکار کنیم!ففط نگرانیش مونده واسمون

با سلام

ممکنه همین نگرانیها باعث عقب افتادن شده معاینه حضوری متخصص میتواند این نگرانی را بر طرف سازد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. ببخشیددوباره سوالمومی پرسم من 2ماه پیش بانامزدم رابطه ی بدون دخول داشتم ولی خیلی ازحاملگی میترسم قاعدگی من نامنظمه من یک ماه پیش پریودشدم ولی اززمانی که من انتظارداشتم 2هفته دیرتر
    الانم دوباره یک ماه بیشتره که پریودنشدم ماه قبل 92/3/17بوداماماه جدید92/4/26هست ولی هنوزپریودنشدم ولی چندروزه مثل ماه پیش سینه هام دردمی کنه  دردسینه ها م ماه پیش باپریودشدنم تموم شدولی الان چندروزه دردمیکنه اینم درنظربگیرین پریودم نامنظمه ماه پیشم که پریودشدم مثل دفعه های پیش 7 روزبودتوروخدازودجوابموبدین خیلی نگرانم ازبی بی چک هم استفاده کردم 11 روزپیش منفی بودولی می ترسم زمان استفاده ش درست نباشه حالابه نظرتون نگرانیه من بی مورده؟

5. shaliz-p نوشته است: ببخشیددوباره سوالمومی پرسم من 2ماه پیش بانامزدم رابطه ی بدون دخول داشتم ولی خیلی ازحاملگی میترسم قاعدگی من نامنظمه من یک ماه پیش پریودشدم ولی اززمانی که من انتظارداشتم 2هفته دیرتر
    الانم دوباره یک ماه بیشتره که پریودنشدم ماه قبل 92/3/17بوداماماه جدید92/4/26هست ولی هنوزپریودنشدم ولی چندروزه مثل ماه پیش سینه هام دردمی کنه  دردسینه ها م ماه پیش باپریودشدنم تموم شدولی الان چندروزه دردمیکنه اینم درنظربگیرین پریودم نامنظمه ماه پیشم که پریودشدم مثل دفعه های پیش 7 روزبودتوروخدازودجوابموبدین خیلی نگرانم ازبی بی چک هم استفاده کردم 11 روزپیش منفی بودولی می ترسم زمان استفاده ش درست نباشه حالابه نظرتون نگرانیه من بی مورده؟

خونریزی مثل دوره های قبل یعنی باردار نیستی
    ولی تا یه هفته دیگه پریود نشدی یه بی بی چک دیگه بزار

6. shaliz-p نوشته است: ببخشیددوباره سوالمومی پرسم من 2ماه پیش بانامزدم رابطه ی بدون دخول داشتم ولی خیلی ازحاملگی میترسم قاعدگی من نامنظمه من یک ماه پیش پریودشدم ولی اززمانی که من انتظارداشتم 2هفته دیرتر

شما که میگی ماه قبل پریود شدی دیگه جایه نگرانی نداره

7. با سلام.
    من هرجا خواستم سوالمو مطرح کنم امکانش وجود نداشت.
    چند تا سوال داشتم که خیلی دربارش نگرانم.
    1. آلت بنده از گردنه رحم همسرم میگذره و به عمق رحمش میره . آیا این برای همسرم مشکل ایجاد میکنه ؟
    2. اگر منی ( در روزهایی که امکان حاملگی صفره ) داخل رحم ریخته بشه . آیا برای همسرم مشکل ایجاد میکنه . ضرر یا فایده ای دارد ؟
    3. و یک سوال اناتومیکال این که اندازه راست روده در بدن زن چند سانتیمتر است
    ممنون از حسن توجه مدیران محترم.

8. سلام و خسته نباشید
    من واقعا شرمندم که اینجوری پست گزاشتم ولی واقعا نگرانم و دارم از استرس میمیرم
    من با دوست دخترم که قراره خانومم بشه بعد از چند بار که فقط رابطه جنسی دهانی داشتم محض تنوع خواستیم رابطه مقعدی را امتحان کنیم و چون ناخواسته بود دسترسی به کاندوم نداشتیم، من وقتی که احساس کردم دارم ارضا میشم کشیدم بیرون و روی کمرش ریختم ، بعدش بهم گفت که اون احساس کرده که یه خورده از آبم روی واژنش ریخته و ممکنه رفته باشه تو و 6 ساعت بعدش دوتا قرص اچ دی خورد و 12 ساعت بعد از نوبت اول دوتای دیگه با این حال من هنوزم استرس دارم ، چقدر احتمال بارداری هست ؟ الان حدود 40 ساعت از رابطمون میگذره ، آیا نیازه قرص دیگه ای مصرف کنه ؟ لووژسترون من خوندم که احتمال جلوگیریش بیشتر از اچ دیه ، آیا نیاز یه دوره هم اونو مصرف کنه یا نه ؟ در بدترین شرایط آیا احتمال بارداری اصلا هست یا نه ؟ تا حالا شده خودتون شکست از این روش به گوشتون بخوره ؟
    ضمنا میگفت یا روز 20 پریودش هست یا با توجه به یه خونریزی خفیف که به خاطر استرس زیاد بوده روز 8

9. peyman_gh نوشته است: سلام و خسته نباشید
    من با دوست دخترم که قراره خانومم بشه بعد از چند بار که فقط رابطه جنسی دهانی داشتم محض تنوع خواستیم رابطه مقعدی را امتحان کنیم و چون ناخواسته بود دسترسی به کاندوم نداشتیم، من وقتی که احساس کردم دارم ارضا میشم کشیدم بیرون و روی کمرش ریختم ، بعدش بهم گفت که اون احساس کرده که یه خورده از آبم روی واژنش ریخته و ممکنه رفته باشه تو و 6 ساعت بعدش دوتا قرص اچ دی خورد و 12 ساعت بعد از نوبت اول دوتای دیگه با این حال من هنوزم استرس دارم ، چقدر احتمال بارداری هست ؟ الان حدود 40 ساعت از رابطمون میگذره ، آیا نیازه قرص دیگه ای مصرف کنه ؟ لووژسترون من خوندم که احتمال جلوگیریش بیشتر از اچ دیه ، آیا نیاز یه دوره هم اونو مصرف کنه یا نه ؟ در بدترین شرایط آیا احتمال بارداری اصلا هست یا نه ؟ تا حالا شده خودتون شکست از این روش به گوشتون بخوره ؟
    ضمنا میگفت یا روز 20 پریودش هست یا با توجه به یه خونریزی خفیف که به خاطر استرس زیاد بوده روز 8

سلام
    قرص پیشگیری درست مصرف کردن و نیاز نیست که قرص دیگه ای مصرف کنن
    زمان پرخطر هم نزدیکی نداشتین
    خیالتون راحت باشه
    اگر میخواین مطمين بشید 10 روز بعد از رابطه اتون آزمایش بتا بدید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. gogolinaznazi نوشته است:
    peyman_gh نوشته است: سلام و خسته نباشید

سلام
    خیالتون راحت باشه
    موفق باشید

آیا تا حالا موردی از بی اثر بودن قرص ها گزارش شده ؟ در این صورت راه چاره چیه ؟

11. g0dfather نوشته است:
    gogolinaznazi نوشته است:

سلام
    خیالتون راحت باشه
    موفق باشید

آیا تا حالا موردی از بی اثر بودن قرص ها گزارش شده ؟ در این صورت راه چاره چیه ؟

هیچ روشی صد در صد نیست ولی روش اورژانس تا بالای 95 درصد شکست نداره

12. neginov نوشته است: Khahesh mikonam dostan Javabe solamo bedin,man be negaran I oftadam man in mah 2tir period shodam mahe ghabl 4khordad fkr konam periodim monazame foghesh yerooiz ja be ja beshe man rooze 28tir nazdiki dashtam az posht AMA shak daram Abe namzadam be vazahanam bar khord nakarde Bashe aya ehtemale bardari baz dar in rooz hast?az hd be raveshe orzhansi estefade kardam vali seri dovomo 3saat balad ba kami aside meede Bala avordam aya jazab shode va asar mikone raveshe orzhansi?????totokhoda Javab bedin

سلام
    دوست عزيز روش مصرف صحيح قرص جهت جلوگیری اورژانسی از بارداری، باید دوز اول (دو قرص اچ دی یا چهار قرص ال دی) را تا 72 ساعت پس از آمیزش و دوز دوم را 12 ساعت بعد از دوز اول مصرف نمود. و اگر تا دوساعت بعد از خوردن قرص ها، استفراغی صورت گیرد باید آن نوبت دوباره میل شود ولی استفراغ بعد از دوساعت ایرادی ندارد چون قرص ها به احتمال زیاد تا آنموقع جذب شده اند.نگراني شما هم بي مورد است چون بر فرض رسيدن مني به واژن ، شما در روز هاي تخمك گذاري نبوده ايد و قرص هم مصرف نموديد....
    موفق باشيد

13. gogolinaznazi نوشته است:

سلام
    خیالتون راحت باشه
    موفق باشید

روز رابطه را اشتباه حساب کرده بودیم ، روز 5ام بعد از پریود دومی میشده ، اما اینو میخواستم بدونم که اون دومی که با فاصله تقریبا 10 روز بعد از اولی اتفاق افتاده با همه نشانه های پریود واقعا پریود بوده و روز رابطه از لحاظ خطر از دومی بایید حساب بشه یا از اولی ؟ چون دکتر گفته یا به خاطر تغییر هوا بوده که یه هو خیلی گرم شده یا کیست ، کیست ایجاد خونریزی میکنه یا پریود ؟

14. سلام.بارداریه ایشون منتفیه و به هیچ وجه احتمال بارداری نیست.نگران نباشید.

15. HamidT22 نوشته است: من با نامزدم یک روز بعد از اتمام پریود (پریود منظم )رابطه سطحی داشتیم و با وجود پرده دخولی صورت نگرفت و منی دور از ایشون تخلیه شد.فقط پیشاب با سطح تماس داشت و یک بار هم ازضا شدیم.
    بعد از 26 ساعت از ترس بارداری 2 عدد قرص لونزیل را به صورت صحیح مصرف کردند (2 عدد هم زمان طبق گفته دکتر داروخانه )و بعد از 22 روز از مصرف قرص سر تاریخی که همیشه پریود میشد پریود شدن به مدت 5 روز با مشابهت پریودهای قبلی و بعد از ان 2 بار دیگر نیز در ماههای بعد پریود شدن سر تاریخ مشخص(یعنی بعد از رابطه تا الان 4 بار پریود شدن)

حالا با توجه به اینکه میگویند ممکن است در دوران بارداری هم پریود اتفاق بیافتد خیلی نگران هستم. یه مورد دیگه 2 تا پریود اخر را میگه خونریزیم به نسبت پریودهای قبل  یه مقدار کمتر شده

به نظر شما بارداری کاملا منتفی؟؟

سلام   پریود = عدم بارداری
    کجا نوشته در زمان بارداری هم ممکنه پریود اتفاق بیوفته؟
    احتمالا منظورت لکه بینی بوده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 91 از 132
رفتن به صفحه :    ... 91 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید