شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 90 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. باسلام وخسته نباشیدمن یک سوال درموردبارداری دارم من 2ماه پیش بانامزدم رابطه ی بدون دخول داشتم ولی خیلی ازحاملگی میترسم قاعدگی من نامنظمه من یک ماه پیش پریودشدم ولی اززمانی که من انتظارداشتم 2هفته دیرتر
    الانم دوباره یک ماه بیشتره که پریودنشدم ماه قبل 92/3/17بوداماماه جدید92/4/26هست ولی هنوزپریودنشدم ولی چندروزه مثل ماه پیش سینه هام دردمی کنه  دردسینه ها م ماه پیش باپریودشدنم تموم شدولی الان چندروزه دردمیکنه اینم درنظربگیرین پریودم نامنظمه ماه پیشم که پریودشدم مثل دفعه های پیش 7 روزبودتوروخدازودجوابموبدین خیلی نگرانم

2. shaliz-p نوشته است: باسلام وخسته نباشیدمن یک سوال درموردبارداری دارم من 2ماه پیش بانامزدم رابطه ی بدون دخول داشتم ولی خیلی ازحاملگی میترسم قاعدگی من نامنظمه من یک ماه پیش پریودشدم ولی اززمانی که من انتظارداشتم 2هفته دیرتر
    الانم دوباره یک ماه بیشتره که پریودنشدم ماه قبل 92/3/17بوداماماه جدید92/4/26هست ولی هنوزپریودنشدم ولی چندروزه مثل ماه پیش سینه هام دردمی کنه  دردسینه ها م ماه پیش باپریودشدنم تموم شدولی الان چندروزه دردمیکنه اینم درنظربگیرین پریودم نامنظمه ماه پیشم که پریودشدم مثل دفعه های پیش 7 روزبودتوروخدازودجوابموبدین خیلی نگرانم

عزیزم اگه پریود شدی که تمومه باردار نیسی ولی بازم اگه شک داری یا آز بتا بده یا یه بی بی چک بگیر خیال خودتو راحت کن

3. عزیزم امکان بارداری هست اما خیلی کم...
    اما بدون استرس و تری از حاملگی ممکنه باعث شه دیرتر پریودشی بعداز21رئزمیتونی از بی بی چک و10روز آزبتا بدی که آز بتا جوابش بعداز10روز قطعیه

4. mm1369

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من 11 اردیبهشت با دوست پسرم رابطه داشتم اما دخولی صورت نگرفت فقط لای پام گذاشت آیش رو روی شکمم ریخت میترسم به داخل واژنم رفته باشد من بعد رایطه دور روز بعد پریود شدم که موقع پریودم بود که 2 روز جلوتر شدم 2 روز خونریزی داشتم که 1 روز شدید بود دومین روز کم بود بعدشم لک بود دوره من 4 الی 5 روزه است خرداد با تیر هم پریود شدم اما فقط یک روز نیم خونریزی داشتم اما حجم خونم کم بود میترسم حامله باشم آخه شکمم نفخ دارد زیر شکمم درد میکنه کمکم کنین.     آی دوره من منظم هست من پریودم همیشه 3 الی 4 روز جلو عقب اتفاق می افتد

5. mm1369 نوشته است: سلام من 11 اردیبهشت با دوست پسرم رابطه داشتم اما دخولی صورت نگرفت فقط لای پام گذاشت آیش رو روی شکمم ریخت میترسم به داخل واژنم رفته باشد من بعد رایطه دور روز بعد پریود شدم که موقع پریودم بود که 2 روز جلوتر شدم 2 روز خونریزی داشتم که 1 روز شدید بود دومین روز کم بود بعدشم لک بود دوره من 4 الی 5 روزه است خرداد با تیر هم پریود شدم اما فقط یک روز نیم خونریزی داشتم اما حجم خونم کم بود میترسم حامله باشم آخه شکمم نفخ دارد زیر شکمم درد میکنه کمکم کنین.     آی دوره من منظم هست من پریودم همیشه 3 الی 4 روز جلو عقب اتفاق می افتد

عزیزم پریودی دلیل بر اینه که حامله نیستی اما اگه خیلی نگرانی واسه اینکه خیالت رلحت بشه برو آزمایش بتا بده یاهم از بی بی چک استفاده کن اما بنظرمن نگرانیت بیخودیه چون به این زوش باردار شدن امکان نداره یاهم خیلی خیلی کم در حد1در1000هست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. mm1369

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    پریودی من منظمه یا نا منظم با این شرایطی که گفتم؟

7. mm1369

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    پس با 3 بار پریود شدن بارداری منتفیه این خون لانه گزینی چطوریه؟

8. alinadal

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    mm1369 نوشته است: پس با 3 بار پریود شدن بارداری منتفیه این خون لانه گزینی چطوریه؟

دوستان بارها پاسخ دادن
    پریود مساوی است با عدم بارداری.چه با قرص خوردن(روش اوژانسی) و چه بدونش
    خون لانه گزینی اینطور که من متوجه شدم خیلی کم هست و بصورت لکه بینی هست نه به صورت خونریز پریود
    دوستان اگه اشتباه میکنم تصحیح بفرماید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. mm1369 نوشته است: پس با 3 بار پریود شدن بارداری منتفیه این خون لانه گزینی چطوریه؟

عزیزم خون لانه گزینی یک هفته تا ده روز بعد لقاحه و خیلی کم در حد لکه بینی.3 بار پریود شدی خیالت تخت

10. سلام من با شوهرم نزدیکی داشتم منی از او خارج نشد ولی همسرم میگه اب پاکی ریخته شده شاید
    احتمال بارداری وجود داره اگه بخوام از قرص دزوسپتیو برای جلوگیری اورژانسی استفاده کنم چطوریه؟

11. mosafer456 نوشته است: سلام من با شوهرم نزدیکی داشتم منی از او خارج نشد ولی همسرم میگه اب پاکی ریخته شده شاید
    احتمال بارداری وجود داره اگه بخوام از قرص دزوسپتیو برای جلوگیری اورژانسی استفاده کنم چطوریه؟

با سلام

دزوسپیتو قرص خوب و کم عارضه میباشد مصرف ان هم یکبار در24 ساعت میباشد ولی اگر مطمئن هستید مایع داخل ریخته شده و دوران پر خطر هستید استفاده کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. power66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    mmtt نوشته است:
    power66 نوشته است:
    behijun نوشته است:
    power66 نوشته است:
    behijun نوشته است:
    power66 نوشته است:
    behijun نوشته است:
    power66 نوشته است: سلام
    من با نامزدم رابطه لاپایی داشتم و موقع ارضا منی خودمو روی کمرش ریختم.الان نزدیک پریودیشه ولی لک بینی داره.نشونه چیه؟

با سلام

شما نگفتید که نامزدتون تا بحال لک بینی داشته یا نه ولی عوامل مختلفی باعث لک بینی میشود مانند عفونت مهبلی پولیپ کم کاری تیروئید استرس زیاد ولی همه مهم تر که خیلی هم به آن اشاره شده تغییرات هورمونی میباشد بهرحال تشخیص اصلی برعهده پزشک متخصص میباشد.

بازم سلام
    تا حالا اینجوری نبوده یا بوده و بهش حساس نبوده.الان یک هفته مونده به پریودش.امروز یه ذره درد شکم داشت.دیروز 2-3 قطره خون دیده ولی امروز خبری نبوده.در ضمن پریودیش تقرییا نا منظمه.احتمال بارداری هست؟

با سلام

ببیند دوست من با یک ذره شکم درد و 2 قطره ترشحات نمیشه احتمال بارداری داد اگه رابطه ی اولتون باشه حتما استرس باعث ترشحات و پریود نامنظم شده اگر هم زیاد نگرانید اگر پریود 10 روز به تاخیر افتاد بی بی چک تهیه فرمایید و خیالتون را راحت کنید.

پریود قبلیش 20 خرداد بود که پریود خوبی هم داشت.رابطه اولمون نبوده.ولی هر بار رابطه داشتیم پریودش به هم میریزه.رابطمون به صورت لاپاییه.سابقه کیست هم داره.من که خیلی نگرانم ولی خودش بیخیاله.احتمال بارداری چقده؟

با سلام

با تفاسیری که شما فرمودید احتمال بارداری نیست پریود بهم ریخته را هم میتوانید به حساب کیست یا هزار بیماری دیگر بانوان بگذارید.

بازم سلام
    راستش اعصابم خیلی به هم ریخته
    نامزدم پریود نمیشه.3روز پیش بی بی چک استفاده کرد که منفی بود.دیگه نمیدونم زود استفاده نکرده؟(13روز بعد از نزدیکی) و پریود قبلیش 19یا 20 خرداد بوده
    الان 2-3روزه ترشح داره که به گفته خودش کمی نسبت به قبل بد بو شده وهر از چند گاهی شکمش تیر میکشه ولی بدبختی پریود نمیشه.چیکار کنیم؟یه بی بی چک دیگه هم داره.کی استفاده کنه؟

بارداري منتفيه نگراني باعث اين تاخير شده

سلام دوستان
    نامزدم پریود نمیشه.کم و بیش درد شکم داره.2تا بی بی چک بعد از 4 روز تاخیر پریودش استفاده کرد که منفی بود.من ازش خواستم امروزم یکی دیگه استفاده کنه.جرات نمیکنیم بریم آزمایشگاه.سابقه کیست هم داشته.الان 9 روزه که عقب انداخته.به نظرتون حامله شده؟
    4 روز بعد از تاخیر پریودی برای استفاده بی بی چک زود نبوده؟
    الان که 9 روز عقب انداخته بی بی چک استفاده کنه نتیجه بهتری میده؟

13. سلام
    من و همسرم 15 روز پیش رابطه داشتیم. از کاندوم استفاده کردیم ولی وسط ارتباط کاندوم پاره شد. البته قبلش ارضا اتقاق نیافتاده بود. ولی از روش اورژانسی استفاده نکردیم همسرم دوره منظم نداره . تو روز دهم با بی بی چک تست کردیم منفی بود. از اون به بعد همسرم پریود نشده. آیا احتمال بارداری وجود داره؟ نیاز به آزمایش خون دادن هست؟

14. kingnothing نوشته است: سلام
    من و همسرم 15 روز پیش رابطه داشتیم. از کاندوم استفاده کردیم ولی وسط ارتباط کاندوم پاره شد. البته قبلش ارضا اتقاق نیافتاده بود. ولی از روش اورژانسی استفاده نکردیم همسرم دوره منظم نداره . تو روز دهم با بی بی چک تست کردیم منفی بود. از اون به بعد همسرم پریود نشده. آیا احتمال بارداری وجود داره؟ نیاز به آزمایش خون دادن هست؟

ازمایش بتا بدید مطمین میشین بی بی چک بعداز21روز ج قطعی میده

15. power66 نوشته است:
    mmtt نوشته است:
    power66 نوشته است:
    behijun نوشته است:
    power66 نوشته است:
    behijun نوشته است:
    power66 نوشته است:
    behijun نوشته است:
    power66 نوشته است: سلام
    من با نامزدم رابطه لاپایی داشتم و موقع ارضا منی خودمو روی کمرش ریختم.الان نزدیک پریودیشه ولی لک بینی داره.نشونه چیه؟

با سلام

شما نگفتید که نامزدتون تا بحال لک بینی داشته یا نه ولی عوامل مختلفی باعث لک بینی میشود مانند عفونت مهبلی پولیپ کم کاری تیروئید استرس زیاد ولی همه مهم تر که خیلی هم به آن اشاره شده تغییرات هورمونی میباشد بهرحال تشخیص اصلی برعهده پزشک متخصص میباشد.

بازم سلام
    تا حالا اینجوری نبوده یا بوده و بهش حساس نبوده.الان یک هفته مونده به پریودش.امروز یه ذره درد شکم داشت.دیروز 2-3 قطره خون دیده ولی امروز خبری نبوده.در ضمن پریودیش تقرییا نا منظمه.احتمال بارداری هست؟

با سلام

ببیند دوست من با یک ذره شکم درد و 2 قطره ترشحات نمیشه احتمال بارداری داد اگه رابطه ی اولتون باشه حتما استرس باعث ترشحات و پریود نامنظم شده اگر هم زیاد نگرانید اگر پریود 10 روز به تاخیر افتاد بی بی چک تهیه فرمایید و خیالتون را راحت کنید.

پریود قبلیش 20 خرداد بود که پریود خوبی هم داشت.رابطه اولمون نبوده.ولی هر بار رابطه داشتیم پریودش به هم میریزه.رابطمون به صورت لاپاییه.سابقه کیست هم داره.من که خیلی نگرانم ولی خودش بیخیاله.احتمال بارداری چقده؟

با سلام

با تفاسیری که شما فرمودید احتمال بارداری نیست پریود بهم ریخته را هم میتوانید به حساب کیست یا هزار بیماری دیگر بانوان بگذارید.

بازم سلام
    راستش اعصابم خیلی به هم ریخته
    نامزدم پریود نمیشه.3روز پیش بی بی چک استفاده کرد که منفی بود.دیگه نمیدونم زود استفاده نکرده؟(13روز بعد از نزدیکی) و پریود قبلیش 19یا 20 خرداد بوده
    الان 2-3روزه ترشح داره که به گفته خودش کمی نسبت به قبل بد بو شده وهر از چند گاهی شکمش تیر میکشه ولی بدبختی پریود نمیشه.چیکار کنیم؟یه بی بی چک دیگه هم داره.کی استفاده کنه؟

بارداري منتفيه نگراني باعث اين تاخير شده

سلام دوستان
    نامزدم پریود نمیشه.کم و بیش درد شکم داره.2تا بی بی چک بعد از 4 روز تاخیر پریودش استفاده کرد که منفی بود.من ازش خواستم امروزم یکی دیگه استفاده کنه.جرات نمیکنیم بریم آزمایشگاه.سابقه کیست هم داشته.الان 9 روزه که عقب انداخته.به نظرتون حامله شده؟
    4 روز بعد از تاخیر پریودی برای استفاده بی بی چک زود نبوده؟
    الان که 9 روز عقب انداخته بی بی چک استفاده کنه نتیجه بهتری میده؟

با سلام
    بله ممکن است در یکی دو روز اول نتیجه آزمایش درست نباشد ولی بعد از گذشت یک هفته از عدم پریود نتیجه آزمایش تقریبا قطعی میباشد اگر نیتیجه بازم منفی بود برای تاخیر پریود باید به پزشک مراجعه شود تا  علت امر مشخص شود.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 90 از 132
رفتن به صفحه :    ... 90 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید