شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 89 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. سلام
    خانومم 20 هر ماه پریود میشه و از دو ماه قبل 14 قرص های افزایش وزنه بدنسازی مصرف کرد و ماه قبل 22 پرود و کمی وزن اضاف کرد و از ماه اخیر هم 15 تا ار همین قرصا رو مصرف کرد روز 18 هم 2 بار نزدیکی منقظع به روشه جلوگیری طبیعی در فاصله زمانی 2 الی 3 ساعت داشتیم(خروج  آلت و انزال در 3 ثانیه بعد  حتی منی با واژن تماس پیدا نکرد) و الان 5 روز از تاریخ پریودش گذشته اما پریود نشده  در  1 ماه اخیر هم همین 1 بار نزدیکی داشتیم
    نه حالت سر گیجه  داره نه تهوع فقط زیر شکمش درد میکنه
    از روز 22 هم شدیدا استرس داشتیم که نکنه باردار شده
    آیا امکان بارداری وجود داره؟
    اگه داره چطور مانعش بشیم؟
    اگه دارویی وجود داره لطفا معرفی کنید
    به دلایلی
    100% واجبه که مانعش بشیم.
    لطفا یا  دکتر یا فرد با تجربه ای جواب بده .    ممنون
    مهدی- شیراز

2. m885 نوشته است: با عرض سلام
    نامزد من برای مسافرت مشهد برای به تاخیر انداختن پریودشون که طبق روال گذشته زمانش 24/3/92 می شد از تاریخ 18/3/92 شروع به خوردن قرص ال دی کردن و در تاریخ 26/3/92 هم خوردنشا قطع کردن و 3 روز بعد 29/3/92 پریود شند طبیعی مثل گذشته
    ( پریود ایشون منظم و 28 روز(7 روز خونریزی(2 روز لکه بینی و 4 روز خونریزی و 1 روز مجددا لکه بینی)و 21 روز پاکی داره )
    طبق این روال روز پریودشون 25/4 میشد که دو روز زودتر یعنی 23/4 پریود شدن با تفاوت اینکه رنگ لکه بینی شون به گفته خودشون به ندرت این رنگی یعنی قهوه ای مایل به قرمز میشه
    الان موقع خونریزیشون از دفعات گذشته بیشتره و به گفته خودشون طبیعیه اما قبلا خونریزیش کمتر بود
    میون دو دوره قبلی و فعلیشون هم رابطه پر خطری نداشتیم و تقریبا مطمینم برخورد منی یا پیش آبی نبوده
    لازم بذکر است که چهار روز اول ماه رمضونم ایشون کامل روزه گرفتن
    اما به علت زودتر پریود شدن ،تغییر رنگ لکه بینی و این خونریزی شدیدتر نسبت به قبل بد جور استرس پیدا کردم
    که بارداری یا بارداری خارج رحمی نداشته باشند.
    دلیل ماه رمضونه ،قرص ال دی هست یا ....

خواهشا دوستان هرچه زودتر نظر بدند
    ممنون میشم هر دوستی این سوال را می خونه با توجه به علم خودشه جواب بده تا با نظرات دیگر دوستان مقایسه کنم

سلام دوست عزیز
    نگران نباشید تاخیر در پریود یا نزدیک شدن زمان پریود شدت خونریزی و حتی تغییر رنگ به خاطر قرص ال دی بوده من اینو با توجه به تجربه کاملا مشابه خودم میگم که در مسافرت و فصل امتحانا برای خودم پیش اومده در ضمن شما که مطمین هستین رابطه خطری نداشتین و نامزدتونم که الان پریوده
    اصلا نگران نباشید

3. mismis1 نوشته است:

سلام
    خانومم 20 هر ماه پریود میشه و از دو ماه قبل 14 قرص های افزایش وزنه بدنسازی مصرف کرد و ماه قبل 22 پرود و کمی وزن اضاف کرد و از ماه اخیر هم 15 تا ار همین قرصا رو مصرف کرد روز 18 هم 2 بار نزدیکی منقظع به روشه جلوگیری طبیعی در فاصله زمانی 2 الی 3 ساعت داشتیم(خروج  آلت و انزال در 3 ثانیه بعد  حتی منی با واژن تماس پیدا نکرد) و الان 5 روز از تاریخ پریودش گذشته اما پریود نشده  در  1 ماه اخیر هم همین 1 بار نزدیکی داشتیم
    نه حالت سر گیجه  داره نه تهوع فقط زیر شکمش درد میکنه
    از روز 22 هم شدیدا استرس داشتیم که نکنه باردار شده
    آیا امکان بارداری وجود داره؟
    اگه داره چطور مانعش بشیم؟
    اگه دارویی وجود داره لطفا معرفی کنید
    به دلایلی
    100% واجبه که مانعش بشیم.
    لطفا یا  دکتر یا فرد با تجربه ای جواب بده .    ممنون
    مهدی- شیراز

سلام
    با توجه به توضیحات شما و اینکه از روزی که دارو مصرف میکنن سابقه تاخیر پریود دارن به احتمال خیلی زیاد این اختلال اخیر هم به خاطر قرصهاست و اینکه مطمین هستی مایع  منی حتی به واژن ایشون نخورده احتمال بارداری نیست در ضمن استرس در اختلال پریود خیلی تاثیر گذاره اما برای اطمینان آزمایش بتا بدین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام با وجود پرده ، آیا اب منی مرد ، زن را حامله میکند ؟ اگر آب منی در داخل مقعد ریخته شود که گفتید حامله نمیشه ولی ممکنه از اطراف آلت تناسلی که میگذره رحم کشش داشته باشه و با وجود پرده حامله بشیم؟

5. سلام، 31خرداد روز اول قاعدگی من بود، در روزهای 20و 23 قاعدگی نزدیکی محافظت نشده داشتم، آیا احتمال بلرداری وجود دارد؟ همسرم معتقده که این روزها امن هستند و لازم به استفاده از کاندوم نیست، اما من نگرانم، لطفا راهنماییم کنید

6. tina70_22 نوشته است:
    سلام با وجود پرده ، آیا اب منی مرد ، زن را حامله میکند ؟ اگر آب منی در داخل مقعد ریخته شود که گفتید حامله نمیشه ولی ممکنه از اطراف آلت تناسلی که میگذره رحم کشش داشته باشه و با وجود پرده حامله بشیم؟

با سلام
    دوست گرامی،بله امکان داره با وجود حتی پرده هم این اتفاق رخ بده! چون پرده دارای منافذی است که خون پریودی از اونها خارج میشه  پس این منافذ هم راه ورودی هستند و هم راه خروجی به مجرا! و به طبع از همین منافذ،مایع منی یا پیش آب هم میتونه داخل بشه پس امکانش هست!
    در روابط مقعدی که تاکید بر آنست که  از انجامش جداً باید اجتناب بشه این امکان وجود داره که منی به سمت واژن حرکت کرده و بسته به پوزیشن زن و یا دست آلوده و.. وارد مجرا شده و از منفذ پرده هم عبور کنه و باعث باروری بشه!
    موفق باشید.

7. gershin نوشته است:
    m885 نوشته است: با عرض سلام
    نامزد من برای مسافرت مشهد برای به تاخیر انداختن پریودشون که طبق روال گذشته زمانش 24/3/92 می شد از تاریخ 18/3/92 شروع به خوردن قرص ال دی کردن و در تاریخ 26/3/92 هم خوردنشا قطع کردن و 3 روز بعد 29/3/92 پریود شند طبیعی مثل گذشته
    ( پریود ایشون منظم و 28 روز(7 روز خونریزی(2 روز لکه بینی و 4 روز خونریزی و 1 روز مجددا لکه بینی)و 21 روز پاکی داره )
    طبق این روال روز پریودشون 25/4 میشد که دو روز زودتر یعنی 23/4 پریود شدن با تفاوت اینکه رنگ لکه بینی شون به گفته خودشون به ندرت این رنگی یعنی قهوه ای مایل به قرمز میشه
    الان موقع خونریزیشون از دفعات گذشته بیشتره و به گفته خودشون طبیعیه اما قبلا خونریزیش کمتر بود
    میون دو دوره قبلی و فعلیشون هم رابطه پر خطری نداشتیم و تقریبا مطمینم برخورد منی یا پیش آبی نبوده
    لازم بذکر است که چهار روز اول ماه رمضونم ایشون کامل روزه گرفتن
    اما به علت زودتر پریود شدن ،تغییر رنگ لکه بینی و این خونریزی شدیدتر نسبت به قبل بد جور استرس پیدا کردم
    که بارداری یا بارداری خارج رحمی نداشته باشند.
    دلیل ماه رمضونه ،قرص ال دی هست یا ....

خواهشا دوستان هرچه زودتر نظر بدند
    ممنون میشم هر دوستی این سوال را می خونه با توجه به علم خودشه جواب بده تا با نظرات دیگر دوستان مقایسه کنم

سلام دوست عزیز
    نگران نباشید تاخیر در پریود یا نزدیک شدن زمان پریود شدت خونریزی و حتی تغییر رنگ به خاطر قرص ال دی بوده من اینو با توجه به تجربه کاملا مشابه خودم میگم که در مسافرت و فصل امتحانا برای خودم پیش اومده در ضمن شما که مطمین هستین رابطه خطری نداشتین و نامزدتونم که الان پریوده
    اصلا نگران نباشید

با تشکر از شما دوست عزیز میشه از دیگر دوستان هم بخوام نظر بدند تا به یک جمع بندی برسم
    واقعا ممنونم از تک تک شما دوستان عزیز

8. arghavan2013 نوشته است: سلام، 31خرداد روز اول قاعدگی من بود، در روزهای 20و 23 قاعدگی نزدیکی محافظت نشده داشتم، آیا احتمال بلرداری وجود دارد؟ همسرم معتقده که این روزها امن هستند و لازم به استفاده از کاندوم نیست، اما من نگرانم، لطفا راهنماییم کنید

با سلام

احتمال بارداری در رابطه محافظت نشده همیشه وجود دارد البته غیر از دوره قاعدگی البته شما نگفتید که در رابطه شما منی بطور کامل داخل مهبل تخلیه شده یا نه که انهم احتمال بارداری را کم یا زیاد میکند.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  9. بله ریخته شده، با توجه به اینکه روزهای تخمک گذاری گذشته بوده، چقدر احتمال بارداری وجود دارد؟

10. behijun نوشته است:
    arghavan2013 نوشته است: سلام، 31خرداد روز اول قاعدگی من بود، در روزهای 20و 23 قاعدگی نزدیکی محافظت نشده داشتم، آیا احتمال بلرداری وجود دارد؟ همسرم معتقده که این روزها امن هستند و لازم به استفاده از کاندوم نیست، اما من نگرانم، لطفا راهنماییم کنید

با سلام

احتمال بارداری در رابطه محافظت نشده همیشه وجود دارد البته غیر از دوره قاعدگی البته شما نگفتید که در رابطه شما منی بطور کامل داخل مهبل تخلیه شده یا نه که انهم احتمال بارداری را کم یا زیاد میکند.

بله ریخته شده، با توجه به اینکه روزهای تخمک گذاری گذشته بوده، چقدر احتمال بارداری وجود دارد؟

11. arghavan2013 نوشته است:
    behijun نوشته است:
    arghavan2013 نوشته است: سلام، 31خرداد روز اول قاعدگی من بود، در روزهای 20و 23 قاعدگی نزدیکی محافظت نشده داشتم، آیا احتمال بلرداری وجود دارد؟ همسرم معتقده که این روزها امن هستند و لازم به استفاده از کاندوم نیست، اما من نگرانم، لطفا راهنماییم کنید

با سلام

بله ریخته شده، با توجه به اینکه روزهای تخمک گذاری گذشته بوده، چقدر احتمال بارداری وجود دارد؟

سلام
    بیشترین احتمال بارداری 3روز قبل تا 3روز بعد تخمک گذاری هستش و روزهای دیگه احتمالش کمتره نمیشه به طور دقیق گفت چند درصد ولی صفر نیست بوده کسانی که در روزهای دیگه باردار بشن حتی در دوران پریود هم احتمالش هست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. arghavan2013 نوشته است:
    behijun نوشته است:

با سلام

با سلام

احتمال بارداری بعد از روزهای تخمکگذاری بمراتب کمتره ولی منتفی نیست میتوانید بی بی چک تهیه فرمایید تا وضعیت را مطلع شوید یا منتظر پریود بعدی باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  13. alinadal

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    بعد خوردن قرصای اوژانسی اگه شخص پریود بشه احتمال بارداریه منتفیه؟
    ده روز پس از اتمام پریود دوره ای(هفت روز پس از روش اوژانسی)پریود شده یکی میخواسم ببینم خطر رفع شده؟خونریزی هم شدید بوده رفتش دکتر بعد سه روز چون شدتش زیاد بود بهش آمپول زد دوتا قطع شد
    الان هی میگه من میترسم!بگید چی بش بگم من!خطرش رفعه الان؟
    شرمنده من هی میپرسم آخه هی نگرانم میکنه!

14. alinadal نوشته است: بعد خوردن قرصای اوژانسی اگه شخص پریود بشه احتمال بارداریه منتفیه؟
    ده روز پس از اتمام پریود دوره ای(هفت روز پس از روش اوژانسی)پریود شده یکی میخواسم ببینم خطر رفع شده؟خونریزی هم شدید بوده رفتش دکتر بعد سه روز چون شدتش زیاد بود بهش آمپول زد دوتا قطع شد
    الان هی میگه من میترسم!بگید چی بش بگم من!خطرش رفعه الان؟
    شرمنده من هی میپرسم آخه هی نگرانم میکنه!

سلام

بله .احتمال بارداری  وجود نداره و اگر خیلی نگران هستید آزمایش خون بارداری بدید تا خیالتون راحت بشه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  15. سلام
    درصد خطایه آزمایش خون که برا تشخیص عمر جنین استفاده میشه چقدره ؟
    به من که گفتن خانومت باردار نیست
    اما هنوز پریود نشده و 4 تا آمپول پروژسترون و 2 تا آمپول سفتریاکسون نوشت
    کسی در مورد این آمپول ها اطلاعات تجربی داره ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 89 از 132
رفتن به صفحه :    ... 89 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید