شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 88 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. sara29aa نوشته است: ببخشید من دوباره اکانت ساخنم ظاهرا روزی 1پست میشه گذاشت
    یه بار ارضا شده بود و بار دومش بودو در ضمن یه هفته بعد از اتمام پریود من بوده و راستش مقدار منی و ندیدم فقظ با دستمال پاک کردم و بعد چند ساعت کاملا دوش گرفتم..آلتش بین پام بوده و منم ارضا شدم

سلام دوست عزیز
    با این اطلاعات اندکی که شما میدین و اینکه خودتونم دقیق اطلاع ندارین چه جور بوده ( به واژن شما خورده یا نه ) و اینکه بعد اون رابطه (که میگین چند هفته پیش بوده )  آیا پریود شدین یا نه  !!!  با توجه به اینکه زمان تخمک گذاریتونم بوده و الان چند هفته هست که میگذره بهترین کار وبرای اطمینان خاطرتون اینه که تست بارداری بی بی چک یا آزمایش بتا بدین چون با این اطلاعات نمیشه با اطمینان گفت چقدر احتمال داره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. unknownov نوشته است: سلام و خسته نباشید
    من در دوران عقد به سر می برم  حول و حوش زمان تخمک گذاری (روز 17) با همسرم رابطه ای داشتم .ایشون خودشون رو رو  روی کمر من تخلیه کردن و به گفته خودشون پاک کامل با دستمال!! من به طور کاملا ناخوداگاه دستم و به پشتم کشیدم و متوجه لیز بودن پوستم شدم و بعد ناخوداگاه دستم به الت تناسلیم  مالیدم  که یک هو متوجه شدم   و  با دستمال پاک کردم البته نمی گم اغشته به منی بود اما فرضا اگر اغشته به منی باشه و مالیده بشه امکان بارداری در چه حدی هست؟ بعد 45 دقیقه هم رابطه دوم و برقرار کردیم..فردای اون روز هم در نهایت تمسخر و خنده همسرم من  HD خریدم و 2 تا همون موقع و 12 ساعت بعد هم 2 تا دیگه HD خوردم اما الان 3 روزه می گذره و خبری از پریود نیست...من این موضوع و به همسرم نمی تونم بگم که نگرانم چون واقعا مسخرم می کنه!!!! اما من ترس شدیدی از بارداری دارم طوری که تو این 2ماه رابطه ما عذاب بوده فقط ... یه سوال دیگه هم داشتم اینکه من قرص HD رو با  لیموناد خوردم...ویتامین ث به گفته  شوهرم اثر قرص  و کم می کنه... نمی دونم این حرفا رو میزنه منو اذیت کنه !!!یا نه این درسته؟
    ممنون

ببخشید یه سوال دیگه این سبک ارتباطات چقدر می تونه باعث حاملگی خارج رحمی بشه؟ اصلا ربط داره؟!!!!  یا خوردن ای قرص های پیشگیری به روش اورژانس چط.ور؟ این روش می تونه باعث ایجاد همچین چیزی بشه؟ و اینکه فکر کنم بد منظورمو نوشتم 4 روز از خوردن اخرین قرص می گذره هنوز تاخیر در پریود ندارم تاریخش الان نیست

3. سلام
    یک سوال داشتم
    رنگ لکه بینی و نوع خونریزی در ماه رمضان با سایر ماه های دیگر متفاوت است؟

4. m885 نوشته است: سلام
    یک سوال داشتم
    رنگ لکه بینی و نوع خونریزی در ماه رمضان با سایر ماه های دیگر متفاوت است؟

سلام دوست من
    هیچ فرقی نمیکنه و مثل ماههای قبله فقط در بعضیها شدت خونریزی نسبت به ماهای قبل ممکنه کاهش پیدا کنه اونم به مقدار کم

5. HamidT22 نوشته است: من با نامزدم یک روز بعد از اتمام پریود (پریود منظم )رابطه سطحی داشتیم و با وجود پرده دخولی صورت نگرفت و منی دور از ایشون تخلیه شد.فقط پیشاب با سطح تماس داشت و یک بار هم ازضا شدیم.
    بعد از 26 ساعت از ترس بارداری 2 عدد قرص لونزیل را به صورت صحیح مصرف کردند (2 عدد هم زمان طبق گفته دکتر داروخانه )و بعد از 22 روز از مصرف قرص سر تاریخی که همیشه پریود میشد پریود شدن به مدت 5 روز با مشابهت پریودهای قبلی و بعد از ان 2 بار دیگر نیز در ماههای بعد پریود شدن سر تاریخ مشخص(یعنی بعد از رابطه تا الان 3 بار پریود شدن)
    حالا با توجه به اینکه میگویند ممکن است در دوران بارداری هم پریود اتفاق بیافتد خیلی نگران هستم.
    به نظر شما بارداری کاملا منتفی؟؟

سلام دوست عزیز
    بله کلاً منتفیه!خیالتون راحت باشه و جای نگرانی نیست
    موفق باشید.

6. سلام  خانومم 20 هر ماه عادت میشه 2 روز قبلش نزدیکی داشتیم و در فاصله زمانی 3 ساعت دو بار به روش منقطع و جلوگیری طبیعی نزدیکی داشتیم موقعه انزال هم بعد خروج آلت نقریبا 2 الی 3 ثانیه بعد منی بیرون میومد
    ولی الان 4 روز از زمان دورش گذشته اما عادت نشده
    آیا امکان بارداری وجود داره و اگه داره واسه از بین بردنش دارویی هست؟
    اگه هست معرفی کنید لطفا

7. سلام.اگر منی با وازن ایشون تماس نداشته احتمال بارداری وجود تداره.شاید به خاطره استرس زیاده.دارویی مصرف نمیکنن ایشون؟شاید به خاطر قرص یا داروهای هورمونی باشه.تا ۷-۱۰ روز تاخیر صبر کنید و اگه خبری نشد ازمایش بتا بدید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. با عرض سلام خدمت مشاور محترم .من یک ماه است که با دختری نامزد کردم .و ایشون هنوز بکارت دارند و میخواهیم تا موقع ازدواج بکارت داشته باشند .من برای ارضای شدن خود التم را روی الات(روی کلیریتوس و دهانه وازن) ایشان میگزارم و تکون دادن ان روی الت ایشان باعث میشه من ارضا بشم .یه سوال دارم ایا با این روش میشه که ایشون حامله بشن ؟ ایا اون ابی که منی نیست هم مقدارشم کم است حامله میکند ؟ ما نمیخواهیم از قرص استفاده کنیم و کاندوم بزاریم ایا روش دیگه ای جز این دو هست ؟ اسپرم کش ها قابل اعتماد هستند ؟

9. killer47 نوشته است: با عرض سلام خدمت مشاور محترم .من یک ماه است که با دختری نامزد کردم .و ایشون هنوز بکارت دارند و میخواهیم تا موقع ازدواج بکارت داشته باشند .من برای ارضای شدن خود التم را روی الات(روی کلیریتوس و دهانه وازن) ایشان میگزارم و تکون دادن ان روی الت ایشان باعث میشه من ارضا بشم .یه سوال دارم ایا با این روش میشه که ایشون حامله بشن ؟ ایا اون ابی که منی نیست هم مقدارشم کم است حامله میکند ؟ ما نمیخواهیم از قرص استفاده کنیم و کاندوم بزاریم ایا روش دیگه ای جز این دو هست ؟ اسپرم کش ها قابل اعتماد هستند ؟

با سلام

دوست عزیز آبی که می فرمائید منی نیست همان پیشاب است که حاوی اسپرم هست و اگر وارد مهبل شود احتمال بارداری دارد در حال حاضر بهترین روش جلوگیری همان کاندوم هست اسپرم کش ها هم روش مطمئنی برای جلوگیری نیستند.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  10. سلام خسته نباشید

من روز تخمک گذاریم با نامزدم نزدیکی داشتم  که لباس زیر تنم بوده ولی نامزدم لباس زیر نداشتن.آلت خود را از روی شرت به آلت من مالیدن

2-3باری هم آلتشونو خوردم و زمانی که ارضا شدن آب منی را روی سینه های من ریختن
    و چون من رابطه مقعدی رو دوس ندارم بر خلاف نامزدم ..انگشتشون رو وارد مقعد من کردن ( واقعا نمیدونم علت علاقه رابطه ی مقعدی چی هست که نامزدم اصرار دارن)
    با این رابطه آیا احتمال بارداری وجود داره؟؟؟؟
    و در آخر بگم که این ماه قرص سیپروترون کمپوند را از روز 5ام پریودم تا به امروز 12تاشو به طور مرتب هر شب مصرف کردم

ممنون

11. gogolinaznazi نوشته است: سلام خسته نباشید

من روز تخمک گذاریم با نامزدم نزدیکی داشتم  که لباس زیر تنم بوده ولی نامزدم لباس زیر نداشتن.آلت خود را از روی شرت به آلت من مالیدن

2-3باری هم آلتشونو خوردم و زمانی که ارضا شدن آب منی را روی سینه های من ریختن
    و چون من رابطه مقعدی رو دوس ندارم بر خلاف نامزدم ..انگشتشون رو وارد مقعد من کردن ( واقعا نمیدونم علت علاقه رابطه ی مقعدی چی هست که نامزدم اصرار دارن)
    با این رابطه آیا احتمال بارداری وجود داره؟؟؟؟
    و در آخر بگم که این ماه قرص <a>سیپروترون</a> کمپوند را از روز 5ام پریودم تا به امروز 12تاشو به طور مرتب هر شب مصرف کردم

ممنون

با سلام
    خیر احتمال بارداری صفره! جای نگرانی نیست!در مورد روابط مقعدی هم متاسفانه چندی است باب شده که علل زیادی داره و از حوصله این بحث خارجه
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. HamidT22 نوشته است: من با نامزدم یک روز بعد از اتمام پریود (پریود منظم )رابطه سطحی داشتیم و با وجود پرده دخولی صورت نگرفت و منی دور از ایشون تخلیه شد.فقط پیشاب با سطح تماس داشت و یک بار هم ازضا شدیم.
    بعد از 26 ساعت از ترس بارداری 2 عدد قرص لونزیل را به صورت صحیح مصرف کردند (2 عدد هم زمان طبق گفته دکتر داروخانه )و بعد از 22 روز از مصرف قرص سر تاریخی که همیشه پریود میشد پریود شدن به مدت 5 روز با مشابهت پریودهای قبلی و بعد از ان 2 بار دیگر نیز در ماههای بعد پریود شدن سر تاریخ مشخص(یعنی بعد از رابطه تا الان 3 بار پریود شدن)
    حالا با توجه به اینکه میگویند ممکن است در دوران بارداری هم پریود اتفاق بیافتد خیلی نگران هستم.
    به نظر شما بارداری کاملا منتفی؟؟

با سلام
    دوست عزیز فکر کنم پرسش شما تکراری باشه معذالک پاسخ سئوالتون مثبته!بله منتفیه!یعنی با توضیحات شما و دودوره پریودی! امکان بارداری وجود نداره پس جای نگرانی نیست
    موفق باشید

13. با عرض سلام
    نامزد من برای مسافرت مشهد برای به تاخیر انداختن پریودشون که طبق روال گذشته زمانش 24/3/92 می شد از تاریخ 18/3/92 شروع به خوردن قرص ال دی کردن و در تاریخ 26/3/92 هم خوردنشا قطع کردن و 3 روز بعد 29/3/92 پریود شند طبیعی مثل گذشته
    ( پریود ایشون منظم و 28 روز(7 روز خونریزی(2 روز لکه بینی و 4 روز خونریزی و 1 روز مجددا لکه بینی)و 21 روز پاکی داره )
    طبق این روال روز پریودشون 25/4 میشد که دو روز زودتر یعنی 23/4 پریود شدن با تفاوت اینکه رنگ لکه بینی شون به گفته خودشون به ندرت این رنگی یعنی قهوه ای مایل به قرمز میشه
    الان موقع خونریزیشون از دفعات گذشته بیشتره و به گفته خودشون طبیعیه اما قبلا خونریزیش کمتر بود
    میون دو دوره قبلی و فعلیشون هم رابطه پر خطری نداشتیم و تقریبا مطمینم برخورد منی یا پیش آبی نبوده
    لازم بذکر است که چهار روز اول ماه رمضونم ایشون کامل روزه گرفتن
    اما به علت زودتر پریود شدن ،تغییر رنگ لکه بینی و این خونریزی شدیدتر نسبت به قبل بد جور استرس پیدا کردم
    که بارداری یا بارداری خارج رحمی نداشته باشند.
    دلیل ماه رمضونه ،قرص ال دی هست یا ....

خواهشا دوستان هرچه زودتر نظر بدند
    ممنون میشم هر دوستی این سوال را می خونه با توجه به علم خودشه جواب بده تا با نظرات دیگر دوستان مقایسه کنم

14. m885 نوشته است: با عرض سلام
    نامزد من برای مسافرت مشهد برای به تاخیر انداختن پریودشون که طبق روال گذشته زمانش 24/3/92 می شد از تاریخ 18/3/92 شروع به خوردن قرص ال دی کردن و در تاریخ 26/3/92 هم خوردنشا قطع کردن و 3 روز بعد 29/3/92 پریود شند طبیعی مثل گذشته
    ( پریود ایشون منظم و 28 روز(7 روز خونریزی(2 روز لکه بینی و 4 روز خونریزی و 1 روز مجددا لکه بینی)و 21 روز پاکی داره )
    طبق این روال روز پریودشون 25/4 میشد که دو روز زودتر یعنی 23/4 پریود شدن با تفاوت اینکه رنگ لکه بینی شون به گفته خودشون به ندرت این رنگی یعنی قهوه ای مایل به قرمز میشه
    الان موقع خونریزیشون از دفعات گذشته بیشتره و به گفته خودشون طبیعیه اما قبلا خونریزیش کمتر بود
    میون دو دوره قبلی و فعلیشون هم رابطه پر خطری نداشتیم و تقریبا مطمینم برخورد منی یا پیش آبی نبوده
    لازم بذکر است که چهار روز اول ماه رمضونم ایشون کامل روزه گرفتن
    اما به علت زودتر پریود شدن ،تغییر رنگ لکه بینی و این خونریزی شدیدتر نسبت به قبل بد جور استرس پیدا کردم
    که بارداری یا بارداری خارج رحمی نداشته باشند.
    دلیل ماه رمضونه ،قرص ال دی هست یا ....

خواهشا دوستان هرچه زودتر نظر بدند
    ممنون میشم هر دوستی این سوال را می خونه با توجه به علم خودشه جواب بده تا با نظرات دیگر دوستان مقایسه کنم

با سلام
    دوست عزیز این تغییرات در اثر مصرف داروها بوده و مشکلی نیست! نگران نباشید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. خیلی ممنون  بابت لطف و جواب دادنتون
    میشه دیگر دوستان هم نظر بدند

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 88 از 132
رفتن به صفحه :    ... 88 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید