شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا احتمال حاملگی وجود دارد؟ (نزدیکی دو ماه پیش)

1. ببخشید ولی ممکنه با توه به توضیحاتی که قبل دادم بهم بگین الان باید برای پریود نشدنم چه کار کنم ؟

2. با سلام به همه دوستان
    در ابتدا معذرت خواهی میکنم از اینکه سوالمو اینجا مطرح کردم ببخشید دیگه !!!!!!!!

آیا کاری مونده که انجام نداده باشیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من و همسرم 3 ساله ازدواج کردیم . سال اول جلوگیری طبیعی داشتیم اما 2 ساله داریم تلاش میکنیم بچه دار بشیم ولی تا حالا نشدیم
    شرایط همسرم : آبانماه سال گذشته عمل لاپراسکوپی و هیستروسکپی و برداشتن پولیپ رو  همزمان توسط دکتر افلاطونیان در مرکز ناباروری یزد انجام دادن و برای سه دوره آمپول hcg تزریق کردند که حدود شش ساعت بعد از تزریق نزدیکی کردیم . بهمن ماه سال گذشته به علت داشتن عفونت طبق تجویز پزشک شیاف مصرف کردن که اکنون اصلا عفونت ندارن . الان هم طبق تجویز پزشک گیاهی دارن چند نوع جوشانده مصرف می کنند
    شرایط خودم : طبق آزماشی اسپرمی که دادم و به گفته دکتر "مشکلی ندارم و جواب آزمایشم خیلی خوبه " . در دوره های باروری همسرم ( از هشتم تا شانزدهم دوره اش) از قرص جوشان ویتامین سی و قرص سولفات روی ( البته بدون تجویز پزشک و سرخود !!! ) مصرف می کنم .
    بعد از نزدیکی و انزالم بعد از حدود 5 دقیقه با گذاشتن دستمال کاغذی روی وإژن همسرم اون رو ( قبلا با دهان و اخیرا با ماساژ کلیتوریس )  ارضاء میکنم ( حدود 20 تا 30 دقیقه طول می کشه )
    باید این رو هم اضافه کنم که پریود های همسرم منظم و دقیقا 28 روزه است
    از روز هشتم که پریود همسرم تموم میشه تا 28 یک روز در میان نزدیکی می کنیم و بعد از نزدیکی حدود 45 دقیقه تا یک ساعت خانمم به پشت دراز کشیده و بالشتی زیر کمرش میزاره و پاهاشو بالا می گیره
    آیا کار دیگه ای مونده یا نکته ای که انجام نداده باشیم که تاحالا خانمم باردار نشده و من بابا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون میشم از لطف همه

3. hossein1982 نوشته است: با سلام به همه دوستان

من و همسرم 3 ساله ازدواج کردیم . سال اول جلوگیری طبیعی داشتیم اما 2 ساله داریم تلاش میکنیم بچه دار بشیم ولی تا حالا نشدیم
    شرایط همسرم : آبانماه سال گذشته عمل لاپراسکوپی و هیستروسکپی و برداشتن پولیپ رو  همزمان توسط دکتر افلاطونیان در مرکز ناباروری یزد انجام دادن و برای سه دوره آمپول hcg تزریق کردند که حدود شش ساعت بعد از تزریق نزدیکی کردیم . بهمن ماه سال گذشته به علت داشتن عفونت طبق تجویز پزشک شیاف مصرف کردن که اکنون اصلا عفونت ندارن . الان هم طبق تجویز پزشک گیاهی دارن چند نوع جوشانده مصرف می کنند
    شرایط خودم : طبق آزماشی اسپرمی که دادم و به گفته دکتر "مشکلی ندارم و جواب آزمایشم خیلی خوبه " . در دوره های باروری همسرم ( از هشتم تا شانزدهم دوره اش) از قرص جوشان ویتامین سی و قرص سولفات روی ( البته بدون تجویز پزشک و سرخود !!! ) مصرف می کنم .
    بعد از نزدیکی و انزالم بعد از حدود 5 دقیقه با گذاشتن دستمال کاغذی روی وإژن همسرم اون رو ( قبلا با دهان و اخیرا با ماساژ کلیتوریس )  ارضاء میکنم ( حدود 20 تا 30 دقیقه طول می کشه )
    از روز هشتم که پریود همسرم تموم میشه تا 28 یک روز در میان نزدیکی می کنیم و بعد از نزدیکی حدود 45 دقیقه تا یک ساعت خانمم به پشت دراز کشیده و بالشتی زیر کمرش میزاره و پاهاشو بالا می گیره
    آیا کار دیگه ای مونده یا نکته ای که انجام نداده باشیم که تاحالا خانمم باردار نشده و من بابا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون میشم از لطف همه

به همون مركز ناباروريتون مراجعه كنين و از روشهايي كه ترجيحا به شما داده ميشن استفاده كنين

سر خود قرص مصرف نكنين

4. سلام.چرا از طریق دکتر دقیق پیگیری نمیکنید؟نگران نباشید اگر از دست پزشکتون کاری برنیاد با موسسه رویان حتما بچه دار میشید.خوشبختانه ما دیگه چیزی به نام نازایی یا ناباروری نداریم.فقط مستلزم پوله.برید موسسه رویان.توی گوگل سرچ کنید میاد مشخصاتش.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. با سلام من پریودم عقب افتاد با رفتن به پزشک فهمیدم باردارم دیروز برای خاتمه بارداری امپول پروستو گلاندین زدم ولی به جز مقدار کمی خون ویه کم درد زیر شکم چیز دیگه ای نداشتم نمیدونم هنوز باردارم یا نه لطفا اگه میدونید برای ختم بارداری باید چیکار کنم لطفا بهم بگه در ضمن درهفته چهارم بارداریم

6. hossein1982 نوشته است: با سلام به همه دوستان

ممنون میشم از لطف همه

با سلام دوست عزیز
    در وهله اول همه ماها براتون دعا میکنیم که بزودی بابا بشید اما نگران نباشید من به شخصه زوجهایی رو میشناسم که بعد از 11 سال،بچه دار شدن!پس بطور اصولی باید صبر کرد البته انشالله برای شما اینقدر طول نمیکشه
    و اما کارهایی که کردید همه خوب هستن اما یه نکته رو بد ندیدم بهتون بگم و اون اینه که اسپرمها بسیار حساسند حتی با تماس بزاق دهان،از بین میرن!از طرفی ترشحات واژنی و رحمی هم در بیشتر مواقع بطور طبیعی اونهارو که تعدادشون به 250 میلیون عدد میرسه میکشه واز طرفی دیگه مصرف مواد شیمیایی بر روی آلتها هم باعث میرا شدنه اسپرمها میشه لذا توصیه میکنم در زمان نزدیکی حتماً:
    1- هردوی شما آلتهارو با مواد شوینده بدون عطر و بو شستشو بدید!
    2- برای ارضای همسرتون از رابطه جنسی دهانی خودداری کنید!
    3- حتی برای ارضای ایشون توسط دست ،میبایست دستهاتونو خوب شسته باشید تا آلت ایشون آلوده نشه
    4- توصیه میکنم میزان ترشحات ایشون در این قسمت (واژن)توسط متخصص زنان سنجیده بشه شاید در ترشحاتشون موردی باشه که منجر به از بین بردن بیش از حد اسپرمها بشه
    5- بهترین زمان باروری هنگام رابطه، زمانیست که هردوجنس خوب تحریک شده باشند و باهم به ارضا برسند در این زمان،اگر هردوجنس به این نقطه رسیده باشند هم اسپرمها تحرکشون دوچندان میشه و هم انقباضات رحمی که در اثر اورگاسم زن در رحم و مجرا،ایجاد میشه اسپرمهارو به طرف داخل رحم و لوله های فالوپ با سرعت بیشتری هدایت میکنه! پس سعی کنید چنان تحریک پذیری ایشون و خودتون رو انجام بدید که همزمان باهم ارضا بشید اینجوری هم لذتتون بیشتره و هم احتمال باروری در همسرتون بشدت بالا میره!
    6- محل تخلیه منی هم دراین امر میتونه تاثیر بسزائی داشته باشه سعی کنید هنگام انزال ، آلت در عمیق ترین نقطه مجرای ایشون واقع شده باشه!یعنی تا حد امکان آلت شما داخل شده باشه!اینطوری درصد رسیدنه اسپرمها به رحم بالا میره!
    7- نوع پوزیشنم  مهمه که فکر کنم خودتون همه رو میدونید و احتیاجی به بازگوئی این مورد نیست!
    8- دوش گرفتن با آب ولرم کمی به سمت گرم ! قبل از آمیزش هم میتونه کمک به تحریک جنسی و تحرک اسپرمها و ارضای هردوی شما بکنه اگر میتونید اینکاررو هم انجام بدید!
    9- مصرف خوراکیهای با طبع گرم(بطور معقول)هم تاثیر داره از این مواد مصرف کنید موادی همچون موز خرما کنجد و......
    10- و نکته آخر در این پست اینه که سعی کنید حتی المقدور اول همسرتونو به اوج تحریک برسونید و بعد آمیزش کنید چون ما مردها اصولاً زود تحریک میشیم و نیازی به زمان زیادی برامون نیست اما برای خانمها اغلب برعکسه! دوماً آقایون در حین تحریک همسرشون ،خودشون هم تحریک میشن و نیازی به عمل دوباره ای برای اینکار نیست!پس بهتره اول همسرتونو به اوج برسونید بعد نزدیکی کنید تا باهم ارضا بشید
    و....
    با عرض پوزش به خاطر بازبودن عبارات و طولانی بودن مطلب،امیدوارم همه کاربران محترم پذیرای پوزش بنده باشند
    موفق باشید
    براتون دعا میکنم که طعم زیبای پدرشدن و برای همسرتون مادر شدن رو بزودی بچشید انشالله خداوند فرزندی سالم و صالح بهتون عطا کنه آمین

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  7. سلام
    من چندوقت پیش سونوگرافی دادم تو سونوگرافی همه چیز رو برام نرمال زده اما نوشته مقدار کمی مایع در کول دو ساک خلفی دیده میشود
    میخواستم ببینماین یعنی چی؟ایا خطرناکه؟
    از طرفی 11 عدد آمپول آمیکاسین مصرف کردم و 5 روزه عادت ماهیانم عقب افتاده آیا این هم طبیعی؟
    خیلی ممنون میشم جوابم رو بدید.

8. با سلام و خسته نباشید.اقای دکتر من  23 سالمه واواخر اردیبهشت با نامزدم ارتباط داشتیم که بدون دخول بوده  و من باکره ام و منی رو ایشون بعد انزال با دستمال کامل پاک کردن که روی الت تناسلی من خالی نشده  و شاید بعد انزال که اب پاک شده بود تماس سطحی شاید به روی الت من داشته و شاید پیش اب ایشون قبلش با التم در تماس بوده.من بعد اون روز یکی از قرص های اوسیز رو خوردم اما قرص دومو فراموش کردم بخورم.از اون روز به بعد ما ارتباطی باهم نداشتیم.من روزه 12 خرداد پریود شدم که فقط 3 روز بود و کم بود.پریودای ذیگم من از 7 روز کمتر نبوده.حالت تهوع هم داشتم اما چون مزاجم کار نکرده بود فک کنم به این دلیل بود که بعد اجابت مزاج خوب شد حالت تهوع.من پریودم عقب جلو میشده اما الان که 24 تیر هست و باید 12 ام پریود میشدم هنوز نشدم.بنده روزه میگیرم و الان درد معده دارم ومعدم سفت شده و زیره شکمم کمی تیر میکشه و کمر درد خفیفی دارم.بعد اجابت مزاج و اون 3 روز پریودی من هیچ حالت دیگه ای نداشتم.حالا میخوام بدونم حامله شدم؟ایا اون خونریزی پریودی نبوده؟چون میگن دوران باردبری هن لکه بینی هست.ایا به خاطر نحوه مصرف قرص پریودی نامنظم نشده؟تورو خدا سریع جواب بدین دارم میمیرم از استرس.

9. ببخشید یه سئوال داشتم من درحال حاضر داروهای ویتاگنوس-امگا3رو مصرف میکنم میشه با مصرف ایندو دارو تخمک تبدیل به کیست بشه و باعث قطع پریود بشه؟

10. venus54 نوشته است: ببخشید یه سئوال داشتم من درحال حاضر داروهای ویتاگنوس-امگا3رو مصرف میکنم میشه با مصرف ایندو دارو تخمک تبدیل به کیست بشه و باعث قطع پریود بشه؟

با سلام

بنده فکر میکنم ویتاگنوس(گیاه زنان) باعث درمان اختلالات پریود و قاعدگی های دردناک میباشد نه قطع کلی پریود امگا هم یک نوع پروتئین تقویتی میباشد که فکر نمیکنم چنین کارایی داشته باشد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. sheyda88 نوشته است:
    با سلام و خسته نباشید.اقای دکتر من  23 سالمه واواخر اردیبهشت با نامزدم ارتباط داشتیم که بدون دخول بوده  و من باکره ام و منی رو ایشون بعد انزال با دستمال کامل پاک کردن که روی الت تناسلی من خالی نشده  و شاید بعد انزال که اب پاک شده بود تماس سطحی شاید به روی الت من داشته و شاید پیش اب ایشون قبلش با التم در تماس بوده.من بعد اون روز یکی از قرص های اوسیز رو خوردم اما قرص دومو فراموش کردم بخورم.از اون روز به بعد ما ارتباطی باهم نداشتیم.من روزه 12 خرداد پریود شدم که فقط 3 روز بود و کم بود.پریودای ذیگم من از 7 روز کمتر نبوده.حالت تهوع هم داشتم اما چون مزاجم کار نکرده بود فک کنم به این دلیل بود که بعد اجابت مزاج خوب شد حالت تهوع.من پریودم عقب جلو میشده اما الان که 24 تیر هست و باید 12 ام پریود میشدم هنوز نشدم.بنده روزه میگیرم و الان درد معده دارم ومعدم سفت شده و زیره شکمم کمی تیر میکشه و کمر درد خفیفی دارم.بعد اجابت مزاج و اون 3 روز پریودی من هیچ حالت دیگه ای نداشتم.حالا میخوام بدونم حامله شدم؟ایا اون خونریزی پریودی نبوده؟چون میگن دوران باردبری هن لکه بینی هست.ایا به خاطر نحوه مصرف قرص پریودی نامنظم نشده؟تورو خدا سریع جواب بدین دارم میمیرم از استرس.

با سلام
    دوست گرامی،با توضیحات شما بارداری منتفی باید باشه نگران نباشید این تاخیر به خاطر استرس و استفاده دارو بوده و این علائمی که گفتید باید علائم شروع پریودی باشه
    ضمن حفظ آرامش خودتون،کمی صبر کنید همه چیز درست میشه
    موفق باشید

12. سلام
    من فردای آخرین روز پریودم رابطه مقعدی داشتم اما چون شک داشتیم که منی روی آلت ریخته شده باشه قرص لوونوژسترول بلافاصله مصرف کردم(به روش صحیح) چند روز بعد پریود شدم اما مثل همیشه نیود فهوه ای بود.یعد از چند روز پاکی باز لکه بینی داشتم و بعدش خونریزی شدید ک توی این خونریزی چیزی شبیه به پوست خارج شد ک شایدم ترشح سفت بود!! بعد 2 هفته بارم پریود شدم و 7 روزه تموم شد،اما خیلی رقیق بود.الانم کمردرد دارم و قفسه سینه ام درد میکنه،چند روز پیش سونو دادم ک گفت تخمدان راست کیست داره. میخواستم بدونم احتمال بارداری هست؟ممکنه باردار شده باشم و سقط کرده باشم؟ممکنه حاملگی خارج رحم باشه؟

13. marziyeii نوشته است: سلام
    من فردای آخرین روز پریودم رابطه مقعدی داشتم اما چون شک داشتیم که منی روی آلت ریخته شده باشه قرص لوونوژسترول بلافاصله مصرف کردم(به روش صحیح) چند روز بعد پریود شدم اما مثل همیشه نیود فهوه ای بود.یعد از چند روز پاکی باز لکه بینی داشتم و بعدش خونریزی شدید ک توی این خونریزی چیزی شبیه به پوست خارج شد ک شایدم ترشح سفت بود!! بعد 2 هفته بارم پریود شدم و 7 روزه تموم شد،اما خیلی رقیق بود.الانم کمردرد دارم و قفسه سینه ام درد میکنه،چند روز پیش سونو دادم ک گفت تخمدان راست کیست داره. میخواستم بدونم احتمال بارداری هست؟ممکنه باردار شده باشم و سقط کرده باشم؟ممکنه حاملگی خارج رحم باشه؟

سلام عزیزم

شما قرص پیشگیری به طور صحیح مصرف کردید و پریود هم شدین و جای هیچ نگرانی نیست و باردار نشدید

اگر پریودتان عقب و جلو شده و کمردرد دارید به خاطر عوارض قرص پیشگیری هست

نگران نباشید و خیالتون راحت باشه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  14. سلام میتونم بپرسم چرا به سوال همه کاربرهایی که در یک روز با من سوال دادند جواب دادید جز
    من؟
    ببخشید تخصصتون فقط در حیطه سوالهای ساده اونهاست؟

15. nini500 نوشته است: سلام
    من چندوقت پیش سونوگرافی دادم تو سونوگرافی همه چیز رو برام نرمال زده اما نوشته مقدار کمی مایع در کول دو ساک خلفی دیده میشود
    میخواستم ببینماین یعنی چی؟ایا خطرناکه؟
    از طرفی 11 عدد آمپول آمیکاسین مصرف کردم و 5 روزه عادت ماهیانم عقب افتاده آیا این هم طبیعی؟
    خیلی ممنون میشم جوابم رو بدید.

سلام دوست من
    وجود مایع کلدوساک نشان از آزاد شدن تخمک داره و مربوط به تخمک گذاریه
    آمپول آمیکاسین برای عفونت دستگاه تناسلیه و اختلال در پریود از عوارض این آمپول محسوب نمیشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 3
رفتن به صفحه    2   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید