شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 86 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. سلام 9 روز پیش رابطه جنسی داشتیم،دو روز بعدش احساس تهوع و استفراغ داشت،روز سوم فقط دو تا قرص لوونوژسترول فک میکنم مصرف کرد،امروزم پریود شد،دیگه از نظر حاملگی مطمئن باشیم که منتفیه؟
    رابطمون فقط یکم مشکوک بوده که پیشاب کاری کرده باشه،که بعید میدونم.بی بی چک هم اگه روز 14-15 بعد از نزدیکی استفاده کنه جواب درستو میده؟

2. Shagy نوشته است: سلام 9 روز پیش رابطه جنسی داشتیم،دو روز بعدش احساس تهوع و استفراغ داشت،روز سوم فقط دو تا قرص لوونوژسترول فک میکنم مصرف کرد،امروزم پریود شد،دیگه از نظر حاملگی مطمئن باشیم که منتفیه؟
    رابطمون فقط یکم مشکوک بوده که پیشاب کاری کرده باشه،که بعید میدونم.بی بی چک هم اگه روز 14-15 بعد از نزدیکی استفاده کنه جواب درستو میده؟

سلام دکست عزیز
    با توضیحات شما و روش جلوگیری اورژانسی ایشون و پریود شدنش  میشه گفت احتمال بارداری وجود نداره
    بی بی چک تقریبا 23 روز بعد از آخرین پریود گذشته باشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. Shagy نوشته است: سلام 9 روز پیش رابطه جنسی داشتیم،دو روز بعدش احساس تهوع و استفراغ داشت،روز سوم فقط دو تا قرص لوونوژسترول فک میکنم مصرف کرد،امروزم پریود شد،دیگه از نظر حاملگی مطمئن باشیم که منتفیه؟

سلام
    دوست عزيز با مصرف دو عدد قرص مربوطه و پريود شدن نامزدتان بارداري منتفيه و دنيا به كامتونه.....
    و اما در مورد بي بي چك بايد بگم كه:14 روز پس از حاملگی (یعنی تقریبا همان زمانی كه شما انتظار دارید پریود بعدی شروع شود)، برخی از تستهای حاملگی ممكن است بتوانند این هورمون را در ادرار شما تشخیص داده و نتیجه مثبت برای حاملگی را اعلام كنند.
    اما بر خلاف ادعاهای تهیه كنندگان آنها، این تستها غالبا آنقدر دقیق نیستند كه بتوانند حاملگی را در این مرحله تشخیص دهند. در واقع، اگر یك هفته دیگر هم (پس از زمانی كه انتظار داشته اید پریود بعدی آغاز شود) صبر كنید، می توانید امید داشته باشید كه نتیجه دقیق تری از این تستها به دست آورید.
    موفق باشيد

4. gogolinaznazi نوشته است: سلام خسته نباشید

من امروز یه رابطه ای داشتم  که آلت نامزدم زمانی که ارضا شدن فقط با دستمال آلتشونو تمیز کردن و به آلت من مالیدن

2 روز بعد زمان تخمگ گذاری منه و در جدول که نشاندهنده زمان تخمک گذاریه امروز رو یه کم سبز نشون داده

من قرص سپروترون کمپوند هم استفاده میکنم ولی ماه قبل درست مصرف نکردم ولی این ماه که از 5 روز بعد اولین روز پریود و 7 روزه قرص  شروع کردم به خوردن ودرست مصرف کردم.......به نظرتون احتمال حاملگی هست؟

اگه نیاز به قرص دیگه واسه پیشگیری هست خواهشا زودتر بهم بگین

میشه یکی جواب منو زودتر بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون

5. sahar_nazsa نوشته است: سلام،
    من 20 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 30 روز است. 3 - دوره خونریزی 7 و گاهی 5 روز است. 4 - آخرین بار 8-تیر-92 خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 20 تیر  یک رابطه جنسی سطحی داشتم. 6 - شرح حال: یک قطره از منی نامزدم پس از ارضا روی پای من ریخته شد که بلافاصله با دستمال پاک شد و بعد از 5 دقیقه با دست خیس سعی کردم محل رو پاک کنم
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟
    در ضمن اسپرم در هوای آزاد تا چند دقیقه زنده است؟دست ایشان بعد از 20 دقیقه با واژن تماس داشت

سلام
    با توجه به  اين شرايطي كه مي فرماييد بارداري در حد صفره.
    و اما در مورد سئوال دوم:

طول عمر اسپرم در محيط خارج به شرايط زير بستگي داره
    1-دماي محيط
    2-مقدار رطوبت
    3-باكتريها
    بطور كلي اگر قطرهاي از مايع مني در محيط خارج باشند ؛ اسپرمها بدليل خشك شدن اين قطرات خيلي سريع از بين ميروند اين زمان بين 1-3 ساعت خواهد بودحال هرچقدر مقدار مايع مني بيشتر باشه بديهي كه بدليل آب بيشتر زمان خشك شدن ويا بهتر بگويم كريساليزه شدن به زمان بيشتري احتياج داره
    اما اگر ما كل مايع مني را در محيط خارج از بدن داشته باشيم فاكتور رطوبت تاثير كمي بر روري زنده بودن اسپرمها خواهد داشت ودر اين شرايط باكتريها نقش اصلي را خواهند داشت چرا كه با رشد خود در مايع مني تمام اسپرمها را ازبين خواهند برد
    در صورتي كه باكتريها بهر دليلي وجود نداشته باشند خود اسپرمها حركت خود را از دست داده وخواهند مرد كه اين زمان همانطور كه گفتم 12 ساعت خواهد بود(وفتي كه كل مايع مني مد نظره)
    با تمام اين وجود چون فكر ميكنم منظور از دانستن اين مطالب وقوع بارداري با اسپرمهاي كه در محيط خارج وجود دارند وبا توجه به اين كه يك اسپرم قدرت باروري(تحرك پيشرونده ومستقيم) خود را سريعتر از حيات خود از دست ميدهد ميتوان با قاطعيت گفت كه امكان بارداري از اين طريق در حد صفره
    موفق باشيد.

6. gogolinaznazi نوشته است: سلام خسته نباشید

من امروز یه رابطه ای داشتم  که آلت نامزدم زمانی که ارضا شدن فقط با دستمال آلتشونو تمیز کردن و به آلت من مالیدن

2 روز بعد زمان تخمگ گذاری منه و در جدول که نشاندهنده زمان تخمک گذاریه امروز رو یه کم سبز نشون داده

من قرص سپروترون کمپوند هم استفاده میکنم ولی ماه قبل درست مصرف نکردم ولی این ماه که از 5 روز بعد اولین روز پریود و 7 روزه قرص  شروع کردم به خوردن ودرست مصرف کردم.......به نظرتون احتمال حاملگی هست؟

سلام
    اگر گمان مي كنيد مني با آلت شما تماس داشته مي توانيد از روش اورژانسي استفاده بفرماييد ولي اطلاع ندارم كه با قرصي كه مصرف مي نماييد در تعارض نباشد.
    موفق باشيد

7. gogolinaznazi نوشته است: سلام خسته نباشید

سلام دوست عزیز
    اگه این ماه رو مرتب مصرف کردین احتمال بارداریتون خیلی خیلی کمه نگران نباشید

8. power66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    behijun نوشته است:
    power66 نوشته است:
    behijun نوشته است:
    power66 نوشته است:
    behijun نوشته است:
    power66 نوشته است: سلام
    من با نامزدم رابطه لاپایی داشتم و موقع ارضا منی خودمو روی کمرش ریختم.الان نزدیک پریودیشه ولی لک بینی داره.نشونه چیه؟

با سلام

شما نگفتید که نامزدتون تا بحال لک بینی داشته یا نه ولی عوامل مختلفی باعث لک بینی میشود مانند عفونت مهبلی پولیپ کم کاری تیروئید استرس زیاد ولی همه مهم تر که خیلی هم به آن اشاره شده تغییرات هورمونی میباشد بهرحال تشخیص اصلی برعهده پزشک متخصص میباشد.

بازم سلام
    تا حالا اینجوری نبوده یا بوده و بهش حساس نبوده.الان یک هفته مونده به پریودش.امروز یه ذره درد شکم داشت.دیروز 2-3 قطره خون دیده ولی امروز خبری نبوده.در ضمن پریودیش تقرییا نا منظمه.احتمال بارداری هست؟

با سلام

ببیند دوست من با یک ذره شکم درد و 2 قطره ترشحات نمیشه احتمال بارداری داد اگه رابطه ی اولتون باشه حتما استرس باعث ترشحات و پریود نامنظم شده اگر هم زیاد نگرانید اگر پریود 10 روز به تاخیر افتاد بی بی چک تهیه فرمایید و خیالتون را راحت کنید.

پریود قبلیش 20 خرداد بود که پریود خوبی هم داشت.رابطه اولمون نبوده.ولی هر بار رابطه داشتیم پریودش به هم میریزه.رابطمون به صورت لاپاییه.سابقه کیست هم داره.من که خیلی نگرانم ولی خودش بیخیاله.احتمال بارداری چقده؟

با سلام

با تفاسیری که شما فرمودید احتمال بارداری نیست پریود بهم ریخته را هم میتوانید به حساب کیست یا هزار بیماری دیگر بانوان بگذارید.

بازم سلام
    راستش اعصابم خیلی به هم ریخته
    نامزدم پریود نمیشه.3روز پیش بی بی چک استفاده کرد که منفی بود.دیگه نمیدونم زود استفاده نکرده؟(13روز بعد از نزدیکی) و پریود قبلیش 19یا 20 خرداد بوده
    الان 2-3روزه ترشح داره که به گفته خودش کمی نسبت به قبل بد بو شده وهر از چند گاهی شکمش تیر میکشه ولی بدبختی پریود نمیشه.چیکار کنیم؟یه بی بی چک دیگه هم داره.کی استفاده کنه؟

9. سلام.بی بی چک معمولا ۷-۱۰ روز بعد از موعد پریود درست جواب میده.برای اینکه مطمهن تر بشید چرا ازمایش بتا نمیدن ایشون؟ازمایش بتا الان جواب قطعی بهتون میده.من فکر میکنم ایشون به خاطر استرس زیاد پریود نمیشه.یه ازمایش بده تا خیالش راحت شه بعد پریود میشه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  10. alinadal

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام! دوست من بعد یه هفته از خوردن قرصا اوژانسی پریود شده!خطر بارداری رفع شده کامل؟!

11. سلام.بله.اغاز پریودی مساویه با عدم بارداری.نگران نباشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. power66 نوشته است:
    behijun نوشته است:
    power66 نوشته است:
    behijun نوشته است:
    power66 نوشته است:
    behijun نوشته است:
    power66 نوشته است: سلام
    من با نامزدم رابطه لاپایی داشتم و موقع ارضا منی خودمو روی کمرش ریختم.الان نزدیک پریودیشه ولی لک بینی داره.نشونه چیه؟

با سلام

شما نگفتید که نامزدتون تا بحال لک بینی داشته یا نه ولی عوامل مختلفی باعث لک بینی میشود مانند عفونت مهبلی پولیپ کم کاری تیروئید استرس زیاد ولی همه مهم تر که خیلی هم به آن اشاره شده تغییرات هورمونی میباشد بهرحال تشخیص اصلی برعهده پزشک متخصص میباشد.

بازم سلام
    تا حالا اینجوری نبوده یا بوده و بهش حساس نبوده.الان یک هفته مونده به پریودش.امروز یه ذره درد شکم داشت.دیروز 2-3 قطره خون دیده ولی امروز خبری نبوده.در ضمن پریودیش تقرییا نا منظمه.احتمال بارداری هست؟

با سلام

ببیند دوست من با یک ذره شکم درد و 2 قطره ترشحات نمیشه احتمال بارداری داد اگه رابطه ی اولتون باشه حتما استرس باعث ترشحات و پریود نامنظم شده اگر هم زیاد نگرانید اگر پریود 10 روز به تاخیر افتاد بی بی چک تهیه فرمایید و خیالتون را راحت کنید.

پریود قبلیش 20 خرداد بود که پریود خوبی هم داشت.رابطه اولمون نبوده.ولی هر بار رابطه داشتیم پریودش به هم میریزه.رابطمون به صورت لاپاییه.سابقه کیست هم داره.من که خیلی نگرانم ولی خودش بیخیاله.احتمال بارداری چقده؟

با سلام

با تفاسیری که شما فرمودید احتمال بارداری نیست پریود بهم ریخته را هم میتوانید به حساب کیست یا هزار بیماری دیگر بانوان بگذارید.

بازم سلام
    راستش اعصابم خیلی به هم ریخته
    نامزدم پریود نمیشه.3روز پیش بی بی چک استفاده کرد که منفی بود.دیگه نمیدونم زود استفاده نکرده؟(13روز بعد از نزدیکی) و پریود قبلیش 19یا 20 خرداد بوده
    الان 2-3روزه ترشح داره که به گفته خودش کمی نسبت به قبل بد بو شده وهر از چند گاهی شکمش تیر میکشه ولی بدبختی پریود نمیشه.چیکار کنیم؟یه بی بی چک دیگه هم داره.کی استفاده کنه؟

بارداري منتفيه نگراني باعث اين تاخير شده

13. HamidT22 نوشته است: من با نامزدم یک روز بعد از اتمام پریود (پریود منظم )رابطه سطحی داشتیم و با وجود پرده دخولی صورت نگرفت و منی دور از ایشون تخلیه شد.فقط پیشاب با سطح تماس داشت و یک بار هم ازضا شدیم.
    بعد از 26 ساعت از ترس بارداری 2 عدد قرص لونزیل را به صورت صحیح مصرف کردند (2 عدد هم زمان طبق گفته دکتر داروخانه )و بعد از 22 روز از مصرف قرص سر تاریخی که همیشه پریود میشد پریود شدن به مدت 5 روز با مشابهت پریودهای قبلی و بعد از ان 2 بار دیگر نیز در ماههای بعد پریود شدن سر تاریخ مشخص(یعنی بعد از رابطه تا الان 3 بار پریود شدن)
    حالا با توجه به اینکه میگویند ممکن است در دوران بارداری هم پریود اتفاق بیافتد خیلی نگران هستم.
    به نظر شما بارداری کاملا منتفی؟؟

من نميدونم چي بگم؟ كي گفته در زمان بارداري پريود انجام ميشه هنوز؟
    حالا فكر كن 1 در صد هم حرف بالا درست باشه....ديگه 3 بار كه نميشه
    دوست من اولين قدم در بارداري وجود اسپرم و تخمك هست در رابطه شما هيچ كدوم نبوده روز اول پاكي بارداري رخ نميده،3 بار هم تا حالا پريود شدن....

14. سلام من هفته پیش سه شنبه رابطه نزدیکی از پشت با نامزدم داشتم که آب منی بیرون ریخته شد ولی بخاطر شکم دردی که داشتم مجبور شد با دستمال کاغذی جدید منم تمیز کنه شک دارم که تو دستش منی باقی مونده باشه و از اون راه به منم منتقل بشه
    شبش من حموم رفتم و از ترسم سه تا قرص ال دی خوردم و دیگه بخاطر ماه رمضون و روزه گرفتن ترسیدم باعث تهوع و ... بشه دیگه قرصی نخوردم یعنی فقط همون سه تا
    در ضمن من سوم هر ماه پریود میشم با یک یا حداکثر دو روز زودتر یا دیرتر
    به نظرتون روزهای پرخطر بوده؟ و امکان بارداری هست؟

15. 1365412 نوشته است: سلام من هفته پیش سه شنبه رابطه نزدیکی از پشت با نامزدم داشتم که آب منی بیرون ریخته شد ولی بخاطر شکم دردی که داشتم مجبور شد با دستمال کاغذی جدید منم تمیز کنه شک دارم که تو دستش منی باقی مونده باشه و از اون راه به منم منتقل بشه
    شبش من حموم رفتم و از ترسم سه تا قرص ال دی خوردم و دیگه بخاطر ماه رمضون و روزه گرفتن ترسیدم باعث تهوع و ... بشه دیگه قرصی نخوردم یعنی فقط همون سه تا
    در ضمن من سوم هر ماه پریود میشم با یک یا حداکثر دو روز زودتر یا دیرتر
    به نظرتون روزهای پرخطر بوده؟ و امکان بارداری هست؟

سلام
    اگر 3ام هرماه پریود میشید هفته ی قبل سه شنبه دقیقا زمان تخمک گذاری شما بوده

ضمنا قرص پیشگیری درست مصرف نکردید باید 4 قرص ال دی میخوردید و 12ساعت بعد 4تای دیگه

ولی اونطور که شما گفتید منی بیرون ریخته شده و نامزد شما با دستمال آلت شما یا بدنتونو تمیز کرده. و نزدیکی شما پرخطر نبوده. نگران نباشید
    اگر میخوایین مطمین بشید که حامله هستید یا نه میتونید 10 روز بعد از نزدیکیتون (تقریبا شنبه هفته دیگه) آزمایش Bhcg (بتا)
    بدهید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 86 از 132
رفتن به صفحه :    ... 86 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید