شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا اووسیز باعث چاقی می شود؟

1. باسلام و خسته نباشید خدمت دوستان.متاسفانه مجبور شدم حدود 8 بار در 8 ماه گذشته از اووسیز استفاده کنم.الان در حدود 14 کیلو وزنم اضافه شده و چون به شدت درگیر درس هستم وقت ورزش و.. ندارم.واسه کنکور دکترا دارم درس میخونم.به نظر شما این اضافه شدن وزن به خاطر اون داروهاست؟ چه راهی پیشنهاد میکنید که از این شرایط وحشتناک در بیام؟؟؟؟

2. سلام خسته نباشین
    بنده احساس میکنم هم به علت مصرف دارو باشه هم عدم تحرک.بهتون پیشنهاد میکنم چه برای لاغر شدن و چه چاق شدن از دارو استفاده نکنین چرا که عوارض داره راه لاغر شدن فقط نخوردن نخوردن نخوردن و ورزش کردن هستش.پس دارو مصرف نکنین تحت هیچ شرایطی.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. اگه قبل از این شرایط وزنی مناسب داشتین و تازگی به این وضع دچار شدین نگران نباشین،هیچکس اونقد وقت کم نداره که نتونه روزی یک ساعت به سلامتیش اختصاص بده،پروفسور شدن در صورت عدم سلامتی فایده ای نداره،از همین امروز شروع کنین،مصرف مواد شیمیایی رو کمتر کنین،روزی یک ساعت دوی اهسته تو برنامه بذارین.میتونین اخر شب اینکارو بکنین،جوری بدویین که در حال دویدن بتونین راحت صحبت کنین،و بتونین تا 45 دقیقه ادامه بدین با همون سرعت ثابت.یه ربع هم حرکات کششی در حال راه رفتن...دیر بجنبین این وزن میشه وزن پایه شما و دیگه برگردوندنش خیلی سخت میشه.
    موفق باشین

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید