شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا احتمال حاملگی وجود دارد؟ (نزدیکی دو ماه پیش)

1. با سلام
    آقای دکتر ضمن تشکر از سایت خوبتون یک سوال داشتم. من با نامزدم 2 ماه پیش رابطه داشتیم که بدون دخول بود ولی کمی از مایع بر روی آلت نامزدم ریخت . با توجه به اینکه ایشان قبلا پریود منظم و 28 روزه داشتند ، ایندفعه یک روز زودتر پریود شدند که دو تا لخته اومد و 2 روز خونریزی داشتند و 3 روز هم خونریزی بسیار کم(یک روز قبل از لخته ها و دو روز بعد از خونریزی اصلی) که تقریبا شبیه پریوذهای قبلی بود. ولی بعد از پریوذ در اواسط ماه چند قطره خون اومد و دوباره سر 27 روز پریود شدند شبیه سری قبلی ولی اینبار  بعد از 2 روز از اتمام پریود و پاک شدن کامل خون ،مجدد خون اومد البته کم، و روز بعد باز یک لخته کوچک اومد و باز خونریزی اندک دارند بهمراه دلدرد ، با گذشت 10 روز از شروع پریودشون . میخاستم بدونم احتمال حاملگی وجود داره ؟ اینها پریود بوده یا لکه بینی ؟  پریودهای ایشون همراه با درد زیاد هست ولی در این دو بار دردشون کمتر بود

رابطه ما 9 روز بعد از شروع پریود بود و طی این 2 ماه رابطه نداشتیم.

با تشکر

2. سلام دوست عزیز
    با توجه به اینکه نامزدتون دو دوره پریود شدن احتمال بارداریشون صفره
    لخته شدن خون در دوران پریودی امری طبیعیه و به خاطر تخریب و ریزش لایه پوشاننده دیواره رحم است که موجب انقباضات رحم میشه و ممکنه با درد هم همراه باشه و اون لکه های وسط دو دوره لکه بینی هستش که ممکنه به خاط استرس و اضطراب باشه

برای برطرف کردن درد پریودیشون  میتونن  ایبوپروفن یا ناپروکسن مصرف کنند چون درد رو کاهش میده

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام
    اصلا نگران نباشید، احتمال بارداری وجود نداره.
    گاهی این اختلالات در پریود به خاطر استرس به وجود میاد. ممکنه نامزدتون به دلیل نگرانی درباره ی بارداری یا تلقین این موضوع به خودشون دچار این حالت شده باشن.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. دوست عزیز با سلام همون طور که دوستان دیگر گفتن وقتی نامزدت پریود شده پس باردار نیست چون اولین قدم بارداری قطع قاعدگیست. در مورد خوردن مسکن جهت کم کردن درد قاعدگی بگم که خود این مسکن ها باعث کم شدن و حتی قطع قاعدگی میشن. یاحق

5. سلام...
    یه قرص به اسم،نمیدونم دقیقا فک میکنم از خانواده لوونوژسترول بود،که داروخونه ها تو بسته های دو تایی میدن،بعد از 65-70 ساعت بعد از رابطه شریکم مصرف کرد(دو تا با هم)
    یه ذره به رابطمون مشکوک شدیم،البته بعد از دیدن حالت تهوع در دو روز بعد.
    قرصو دیر خورد،و فقط همون دو تا رو خورد،12 ساعت بعد نخورد.
    پریود نا منظم داشته،و هنوزم با گذشت 6 روز از رابطه پریود نشده.
    میخواستم بدونم اولا این قرصا چقد باعث اختلال پریود میشن؟
    دوما بیبی چک چقد میتونه دقیق باشه؟و چن روز بعد از رابطه باید تست کنیم؟
    مرسی

6. Shagy نوشته است: سلام...
    یه قرص به اسم،نمیدونم دقیقا فک میکنم از خانواده لوونوژسترول بود،که داروخونه ها تو بسته های دو تایی میدن،بعد از 65-70 ساعت بعد از رابطه شریکم مصرف کرد(دو تا با هم)
    یه ذره به رابطمون مشکوک شدیم،البته بعد از دیدن حالت تهوع در دو روز بعد.
    قرصو دیر خورد،و فقط همون دو تا رو خورد،12 ساعت بعد نخورد.
    پریود نا منظم داشته،و هنوزم با گذشت 6 روز از رابطه پریود نشده.
    میخواستم بدونم اولا این قرصا چقد باعث اختلال پریود میشن؟
    دوما بیبی چک چقد میتونه دقیق باشه؟و چن روز بعد از رابطه باید تست کنیم؟
    مرسی

سلام دوست عزیز
    ایشون از روش اورژانسی برای جلوگیری از بارداری استفاده کردند و سرگیجه حالت تهوع و بی نظمی و تاخیر در پریود از علایم مصرف این قرص است
    بهترین زمان استفاده از بی بی چک 23 روز بعد پریود قبلی است یا نزدیک پریود بعدی و حدود نود درصد قابل اطمینان است بﻪ ﻃﻮﺭ ﻛﻠﻲ ﺗﻤﺎﻣﻲ ﺁﻧﻬﺎ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﭘﺮﻳﻮﺩ ﺑﻌﺪﻱ ﻣﻲ ﺗﻮﺍﻧﻨﺪ ﺑﺎﺭﺩﺍﺭ ﺑﻮﺩﻥ ﻳﺎ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺭﺍ ﻣﺸﺨﺺ ﻛﻨﻨﺪ ﻭ ﺑﻪ ﻫﻤﻴﻦ ﻋﻠﺖ ﺍﮔﺮ ﺧﻴﻠﻲ ﺯﻭﺩ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺷﻮﻧﺪ ﻣﻤﻜﻦ ﺍﺳﺖ ﻧﺘﻴﺠﻪ ﺗﺴﺖ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻏﻠﻂ ، منفی نشان بدهد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. ممنون...اما حالت تهوع قبل از مصرف این قرصا بود،حتی یکبار هم استفراغ داشت...
    23 روز که خیلی طولانیه،زود تر نمیشه؟90 درصد هم که کمه!اون 10% و چکار کنیم؟
    ایشون پریودشون کلا نا منظم بوده...

8. سلام آز بتا10روز بعد نزدیکی جواب قطعی میده

9. Shagy نوشته است: ممنون...اما حالت تهوع قبل از مصرف این قرصا بود،حتی یکبار هم استفراغ داشت...
    23 روز که خیلی طولانیه،زود تر نمیشه؟90 درصد هم که کمه!اون 10% و چکار کنیم؟
    ایشون پریودشون کلا نا منظم بوده...

همانطور که دوستمون گفتن بهترین راه آزمایش بتا اچ سی جی خون هستش که برا نتیجه دقیق باید بین 7تا 10 از تاخیر پریود بگذره
    اما اگه روش اورژانسی درست انجام داده باشه درصد اطمینانش حدود 98 تا 99 درصده و اختلال در پریود طبیعیه

10. سلام من نزدیکه 10سال ناباروری دارم و الان با همسرم درحاله درمان هستیم من چندماهی هست که دمای بدنم رو چک میکنم اینماه فقط یکروز بعنوان تخمک گذاری دما بالا رفت و دوباره پایین اومد من 26روزه پریود میشم و اینماه از روز 24پریودم دمای بدنم بالا و بالاتر رفت تا به 37درجه رسید امروز 34پریود هستم دمام از روز 24پریود از 36/5به 37رسیده
    پریود نشدم و بی بی چکم روز 29منفی بود روز 30 ازمایش خون دادم منفی بود
    ضمنا من همیشه پریود منظم دارم و مشکل ناباروری ما بخاطر کم تحرکی اسپرم بوده
    من تحت نظر دکتر هستم و چندماهه گذشته دمای بدنم و پریودهام طبیعی بوده
    خیلی ها بهم میگن شاید دیرتر گرفته باشه و صبر کن دوباره ازمایش بده
    من تا حالا دیرکرد پریود نداشتم ضمنا دمای بدنم روز اول پریود درهمین ماه 36درجه بود.
    لطفا راهنماییم کنید

11. venus54 نوشته است: سلام من نزدیکه 10سال ناباروری دارم و الان با همسرم درحاله درمان هستیم من چندماهی هست که دمای بدنم رو چک میکنم اینماه فقط یکروز بعنوان تخمک گذاری دما بالا رفت و دوباره پایین اومد من 26روزه پریود میشم و اینماه از روز 24پریودم دمای بدنم بالا و بالاتر رفت تا به 37درجه رسید امروز 34پریود هستم دمام از روز 24پریود از 36/5به 37رسیده
    پریود نشدم و بی بی چکم روز 29منفی بود روز 30 ازمایش خون دادم منفی بود
    ضمنا من همیشه پریود منظم دارم و مشکل ناباروری ما بخاطر کم تحرکی اسپرم بوده
    من تحت نظر دکتر هستم و چندماهه گذشته دمای بدنم و پریودهام طبیعی بوده
    خیلی ها بهم میگن شاید دیرتر گرفته باشه و صبر کن دوباره ازمایش بده
    من تا حالا دیرکرد پریود نداشتم ضمنا دمای بدنم روز اول پریود درهمین ماه 36درجه بود.
    لطفا راهنماییم کنید

اول اينكه اگر تحت درمان پزشك هستيد بهترين مشاور دكتر خودتان است...
    آز خون در اين زمان جواب 100% مطمئن ميده.
    تنها راه صبر كردن شما و در صورتي كه تا يك هفته ديگه پريود نشديد آز خون را تكرار كنيد.

12. سلام
    من حدود دو ساله که قرصه سیپروترون مصرف می کنم  . آخرین دوره ای که مصرف کردم اردیبهشت ماه بود و اول خرداد طبق عادت 3 روز پریود شدم اما فراموش کردم مصرف دارو رو شروع کنم و حالا 19 روز از زمانی که باید پریود شم می گذره اما پریود نشدم . در ضمن من 18 اردیبهشت هم زمان با مصرف سیپروترون رابطه جنسی داشتم . ممکن ست که باردار باشم ؟ اگه نه می شه بگید باید چی کار کنم ؟

13. shivav نوشته است: سلام
    من حدود دو ساله که قرصه <a>سیپروترون</a> مصرف می کنم  . آخرین دوره ای که مصرف کردم اردیبهشت ماه بود و اول خرداد طبق عادت 3 روز پریود شدم اما فراموش کردم مصرف دارو رو شروع کنم و حالا 19 روز از زمانی که باید پریود شم می گذره اما پریود نشدم . در ضمن من 18 اردیبهشت هم زمان با مصرف <a>سیپروترون</a> رابطه جنسی داشتم . ممکن ست که باردار باشم ؟ اگه نه می شه بگید باید چی کار کنم ؟

سلام

منم 2سال قرص سپروترون کمپوند مصرف میکنم و شنیدم که 3ماه قرص مصرف نکنی رحم دوباره باروری خود رو شروع میکند و آن زمان میتوانید برای باردار شدن اقدام کنید

ولی شما 1 ماه درست مصرف نکردید و جای نگرانی نیست و طبیعی هست که پریودتان عقب بیفته

بازهم دوستان جوابتون رو کاملتر میدهند

14. سلام
    بعد از استفاده از روش پيشگيري اورژانسي دوره پريود دوست دخترم سر وقت و 28 روزه شروع شد والان 2 روز ازش مي گذره اما مقدار خون كمتر از نصف دوره هاي قبليه و خيلي خيلي هم تيره تر، و درد و حالتهاي پريودم خيلي كمه، مي خواستم بپرسم با توجه به اينكه ما 15 روز بعد از شروع پريودشون رابطه داشتيم آيا احتمال حاملگي هست؟ و ممكنه اين خونها اصلا پريود نباشه؟ البته ما روض اورژانسي رو درست انجام داديم وبلافاصله بعد رابطه قرص اول خورده شد دوستم پرده داره و 25 سالشونه. باتشكر

15. mahdi_sf64 نوشته است: سلام
    بعد از استفاده از روش پيشگيري اورژانسي دوره پريود دوست دخترم سر وقت و 28 روزه شروع شد والان 2 روز ازش مي گذره اما مقدار خون كمتر از نصف دوره هاي قبليه و خيلي خيلي هم تيره تر، و درد و حالتهاي پريودم خيلي كمه، مي خواستم بپرسم با توجه به اينكه ما 15 روز بعد از شروع پريودشون رابطه داشتيم آيا احتمال حاملگي هست؟ و ممكنه اين خونها اصلا پريود نباشه؟ البته ما روض اورژانسي رو درست انجام داديم وبلافاصله بعد رابطه قرص اول خورده شد دوستم پرده داره و 25 سالشونه. باتشكر

سلام
    دوست عزيز نگراني نداشته باشيد . بارداري  نامزد شما منتفيه.
    موفق باشيد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 3
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید