شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پریودی خفیف و طولانی

1. سلام
    من 25 سالمه  و مجرد این ماه که پریود شدم خفیف بود یعنی خونریزی کمی داشتم تا 7 روز ,بعد لکه بینی داشتم تا 15 روز بعد از اون یک هفته پاک شدم و دوباره پریود شدم بازم  خفیف . تا حالا هم این وضع را تجربه نکرده بودم و همیشه پریود منظمی داشتم این ماه هم امتحانات بودن ایا از استرس بود واگر بوده چرا ادامه داره و بازم حفیف هستش .
    در اون 7 تا 15 روز هم لکه های قهوه ای و همچنین قرمز مشاهده کردم . خواهش میکنم راهنماییم کنید .

2. سلام
    ممنون ميشم زودجواب منو بديد
    من به دليل بالا بودن پرولاكتين 1 ماه كه قرص كابرلين مصرف مي كنم
    اين دوره پريودم بسيار كم بود از همون روز اول
    الان روز 10 پريودمه دقيقا از روز هفتم يه سري لخته هاي خون رو مي بينم به شكل قهوه اي وامروز كمر درد شديد و دل درد دارم لطفا راهنماييم كنيد كه بايد دكتر برم يا عاديه ممنون ميشم

3. mary70 نوشته است: سلام
    من 25 سالمه  و مجرد این ماه که پریود شدم خفیف بود یعنی خونریزی کمی داشتم تا 7 روز ,بعد لکه بینی داشتم تا 15 روز بعد از اون یک هفته پاک شدم و دوباره پریود شدم بازم  خفیف . تا حالا هم این وضع را تجربه نکرده بودم و همیشه پریود منظمی داشتم این ماه هم امتحانات بودن ایا از استرس بود واگر بوده چرا ادامه داره و بازم حفیف هستش .
    در اون 7 تا 15 روز هم لکه های قهوه ای و همچنین قرمز مشاهده کردم . خواهش میکنم راهنماییم کنید .

سلام دوست عزیز
    نگران نباشید این قضیه به جهت استرسی که داشتید بوجود اومده  کم کم درست میشه اما اگر بازم تا سیکل بعدی این مورد رو داشتید حتماً باید به پزشک مراجعه کنید اما در حالت عادی از این موارد در بیشتر بانوان مشاهده میشه
    موفق باشید.

4. nazanin-sh نوشته است: سلام
    ممنون ميشم زودجواب منو بديد
    من به دليل بالا بودن پرولاكتين 1 ماه كه قرص كابرلين مصرف مي كنم
    اين دوره پريودم بسيار كم بود از همون روز اول
    الان روز 10 پريودمه دقيقا از روز هفتم يه سري لخته هاي خون رو مي بينم به شكل قهوه اي وامروز كمر درد شديد و دل درد دارم لطفا راهنماييم كنيد كه بايد دكتر برم يا عاديه ممنون ميشم

با سلام
    دوست عزیز بنظر میاد این مواردی که گفتید طبیعی بوده و مشکلی هم وجود نداشته باشه اون لخته های خون هم مرتبط با پریودیتون هست اما اون دردهای شدید میتونه از عوارض اون داروی مصرفیتون باشه!جهت اطلاع بیشتر میتونید به سایت ذیل یک سری بزنید انشالله جوابهاتونو میگیرید
    موفق باشید
    http://sian.blogfa.com/post/8889

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید