شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 84 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. سلام
    22سالمه،بعدازاتمام دوره پریودم یعنی روز8 ،نزدیکی داشتم که 15ساعت بعد 2عددقرص اچ دی خوردم  و 12 ساعت بعد دو باره 2تا قرص اچ دی خوردم..که تقریبا 7 روز بعدلکه بینی داشتم.. روزشنبه نزدیکی داشتم،شنبه هفته بعدش لکه بینی داشتم.. آیا امکان بارداری هست؟؟این لکه بینی ها علتش چیه؟

2. در رابطه ی سطحی  و بدون دخول به صورت لاپایی، پیشاب قبل از انزال در روزهای پر خطر باعث حاملگی میشه؟

3. z123ov نوشته است: سلام

22سالمه،بعدازاتمام دوره پریودم یعنی روز8 ،نزدیکی داشتم که 15ساعت بعد 2عددقرص اچ دی خوردم  و 12 ساعت بعد دو باره 2تا قرص اچ دی خوردم..که تقریبا 7 روز بعدلکه بینی داشتم.. روزشنبه نزدیکی داشتم،شنبه هفته بعدش لکه بینی داشتم.. آیا امکان بارداری هست؟؟این لکه بینی ها علتش چیه؟

سلام
    در مورد نزدیکی اولتون که قرص به روش اورژانسی مصرف کردید احتمال بارداری منتفیه
    ولی نگفتید که شنبه ای که نزدیکی داشتید چند روز از پریودتون گذشته بود؟
    و رابطه شما در چه حدی بوده؟ نزدیکی سطحی؟ و یا نزدیکی کامل؟ و منی در واژن تخلیه شده یا نه؟

لکه بینی ها میتونه عوامل دیگه ای هم داشته باشه
    ولی برای اطمینان از وضیعیت (باردرای یا عدم بارداری) پیشنهاد میکنم از بی بی چک استفاده کنید.

4. z123ov نوشته است: سلام

سلام
    در مورد نزدیکی اولتون که قرص به روش اورژانسی مصرف کردید احتمال بارداری منتفیه
    ولی نگفتید که شنبه ای که نزدیکی داشتید چند روز از پریودتون گذشته بود؟
    و رابطه شما در چه حدی بوده؟ نزدیکی سطحی؟ و یا نزدیکی کامل؟ و منی در واژن تخلیه شده یا نه؟

لکه بینی ها میتونه عوامل دیگه ای هم داشته باشه
    ولی برای اطمینان از وضیعیت (باردرای یا عدم بارداری) پیشنهاد میکنم از بی بی چک استفاده کنید.

5. behzad_mm نوشته است: در رابطه ی سطحی  و بدون دخول به صورت لاپایی، پیشاب قبل از انزال در روزهای پر خطر باعث حاملگی میشه؟

احتمالش کمه اما صفر نیست
    اگر 72 ساعت از رابطه نگذشته می تونید از قرص های اورژانسی استفاده کنید

6. badomak نوشته است:
    behzad_mm نوشته است: در رابطه ی سطحی  و بدون دخول به صورت لاپایی، پیشاب قبل از انزال در روزهای پر خطر باعث حاملگی میشه؟

احتمالش کمه اما صفر نیست

آخه تازه به خاطر مصرف قرص اورژانسی پریود شدم، از طرفی همسرم از رابطه با کاندوم کمتر لذت میبره به خاطر همین از اول کاندوم استفاده نمیکنه

7. behzad_mm نوشته است:
    badomak نوشته است:
    behzad_mm نوشته است: در رابطه ی سطحی  و بدون دخول به صورت لاپایی، پیشاب قبل از انزال در روزهای پر خطر باعث حاملگی میشه؟

احتمالش کمه اما صفر نیست

آخه تازه به خاطر مصرف قرص اورژانسی پریود شدم، از طرفی همسرم از رابطه با کاندوم کمتر لذت میبره به خاطر همین از اول کاندوم استفاده نمیکنه

سلام دوست عزیز
    خب وقتی پریود شدید دیگه بارداری معنا پیدا نمیکنه!خیالتون راحت باشه !فقط توصیه میکنم در روابطتون از راههای جلو گیری مطمئن تر استفاده کنید تااینجور دچار استرس نشید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. aliyan نوشته است:
    behzad_mm نوشته است:
    badomak نوشته است:

احتمالش کمه اما صفر نیست

سلام دوست عزیز
    خب وقتی پریود شدید دیگه بارداری معنا پیدا نمیکنه!خیالتون راحت باشه !فقط توصیه میکنم در روابطتون از راههای جلو گیری مطمئن تر استفاده کنید تااینجور دچار استرس نشید
    موفق باشید

منظورم اینه که بعد پریودم رابطه داشتم. پریود قبلیم به خاطر استفاده از روش اورژانسی 10 روز زودتر اتفاق افتاد!!!
    از طرفی چون رابطه ی ما بدون دخول هست ترجیح میدم قرص نخورم چون شدیداً تهوع پیدا میکنم. حتی روش اورژانسی رو هم با قرصهای hdو ld   نمیتونم انجام بدم! حتی قرص ضدتهوع هم اثری نداره.

9. behzad_mm نوشته است:
    aliyan نوشته است:
    behzad_mm نوشته است:
    badomak نوشته است:

احتمالش کمه اما صفر نیست

سلام دوست عزیز
    موفق باشید

منظورم اینه که بعد پریودم رابطه داشتم. پریود قبلیم به خاطر استفاده از روش اورژانسی 10 روز زودتر اتفاق افتاد!!!
    از طرفی چون رابطه ی ما بدون دخول هست ترجیح میدم قرص نخورم چون شدیداً تهوع پیدا میکنم. حتی روش اورژانسی رو هم با قرصهای hdو ld   نمیتونم انجام بدم! حتی قرص ضدتهوع هم اثری نداره.

با سلام
    دوست عزیز کافیه در روابطتون مراقبه تماس منی و یا پیش آب با دهانه واژن باشید هردوی این مایعات دارای اسپرم هستن  اگر تماس نداشته باشه مشکلی هم ایجاد نمیشه
    موفق باشید.

10. power66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    behijun نوشته است:
    power66 نوشته است:
    behijun نوشته است:
    power66 نوشته است: سلام
    من با نامزدم رابطه لاپایی داشتم و موقع ارضا منی خودمو روی کمرش ریختم.الان نزدیک پریودیشه ولی لک بینی داره.نشونه چیه؟

با سلام

شما نگفتید که نامزدتون تا بحال لک بینی داشته یا نه ولی عوامل مختلفی باعث لک بینی میشود مانند عفونت مهبلی پولیپ کم کاری تیروئید استرس زیاد ولی همه مهم تر که خیلی هم به آن اشاره شده تغییرات هورمونی میباشد بهرحال تشخیص اصلی برعهده پزشک متخصص میباشد.

بازم سلام
    تا حالا اینجوری نبوده یا بوده و بهش حساس نبوده.الان یک هفته مونده به پریودش.امروز یه ذره درد شکم داشت.دیروز 2-3 قطره خون دیده ولی امروز خبری نبوده.در ضمن پریودیش تقرییا نا منظمه.احتمال بارداری هست؟

با سلام

ببیند دوست من با یک ذره شکم درد و 2 قطره ترشحات نمیشه احتمال بارداری داد اگه رابطه ی اولتون باشه حتما استرس باعث ترشحات و پریود نامنظم شده اگر هم زیاد نگرانید اگر پریود 10 روز به تاخیر افتاد بی بی چک تهیه فرمایید و خیالتون را راحت کنید.

پریود قبلیش 20 خرداد بود که پریود خوبی هم داشت.رابطه اولمون نبوده.ولی هر بار رابطه داشتیم پریودش به هم میریزه.رابطمون به صورت لاپاییه.سابقه کیست هم داره.من که خیلی نگرانم ولی خودش بیخیاله.احتمال بارداری چقده؟

11. power66 نوشته است:
    behijun نوشته است:
    power66 نوشته است:
    behijun نوشته است:
    power66 نوشته است: سلام
    من با نامزدم رابطه لاپایی داشتم و موقع ارضا منی خودمو روی کمرش ریختم.الان نزدیک پریودیشه ولی لک بینی داره.نشونه چیه؟

با سلام

شما نگفتید که نامزدتون تا بحال لک بینی داشته یا نه ولی عوامل مختلفی باعث لک بینی میشود مانند عفونت مهبلی پولیپ کم کاری تیروئید استرس زیاد ولی همه مهم تر که خیلی هم به آن اشاره شده تغییرات هورمونی میباشد بهرحال تشخیص اصلی برعهده پزشک متخصص میباشد.

بازم سلام
    تا حالا اینجوری نبوده یا بوده و بهش حساس نبوده.الان یک هفته مونده به پریودش.امروز یه ذره درد شکم داشت.دیروز 2-3 قطره خون دیده ولی امروز خبری نبوده.در ضمن پریودیش تقرییا نا منظمه.احتمال بارداری هست؟

با سلام

ببیند دوست من با یک ذره شکم درد و 2 قطره ترشحات نمیشه احتمال بارداری داد اگه رابطه ی اولتون باشه حتما استرس باعث ترشحات و پریود نامنظم شده اگر هم زیاد نگرانید اگر پریود 10 روز به تاخیر افتاد بی بی چک تهیه فرمایید و خیالتون را راحت کنید.

پریود قبلیش 20 خرداد بود که پریود خوبی هم داشت.رابطه اولمون نبوده.ولی هر بار رابطه داشتیم پریودش به هم میریزه.رابطمون به صورت لاپاییه.سابقه کیست هم داره.من که خیلی نگرانم ولی خودش بیخیاله.احتمال بارداری چقده؟

با سلام

با تفاسیری که شما فرمودید احتمال بارداری نیست پریود بهم ریخته را هم میتوانید به حساب کیست یا هزار بیماری دیگر بانوان بگذارید.

12. HamidT22 نوشته است: با سلام به همه
    من با نامزدم یک روز بعد از اتمام پریود (پریود منظم )رابطه سطحی داشتیم و با وجود پرده دخولی صورت نگرفت و منی دور از ایشون تخلیه شد.فقط پیشاب با سطح تماس داشت و یک بار هم ازضا شدیم.
    بعد از 26 ساعت از ترس بارداری 2 عدد قرص لونزیل را به صورت صحیح مصرف کردند (2 عدد هم زمان طبق گفته دکتر داروخانه )و بعد از 22 روز  از مصرف قرص سر تاریخی که همیشه پریود میشد پریود شدن به مدت 5 روز با مشابهت پریودهای قبلی و بعد از ان 2 بار دیگر نیز در ماههای بعد پریود شدن سر تاریخ مشخص(یعنی بعد از رابطه تا الان 3 بار پریود شدن)
    حالا با توجه به اینکه میگویند ممکن است در دوران بارداری هم پریود اتفاق بیافتد خیلی نگران هستم.
    به نظر شما بارداری کاملا منتفی؟؟ اخه دیروز میگفت احساس تهو دارم من هم نگران شدم
    پیشاپیش از جوابتون تشکر میکنم

با سلام

دوست من  با یک رابطه سطحی و خوردن چندین قرص و پریود های منظم شما با چه استدلالی بعد از چند ماه احتمال بارداری میدهید تهوع بیشتر در فیلمها نماد بارداری است.در بارداری خیلی علایم مهمتری بروز میدهد که در سایت خیلی به ان اشاره شده است.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  13. alinadal

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام.دوستم دوره های پریودش حدود 40 روزس.رفتع دکتر گفته ازدواج کنی تنظیم میشه.
    3 روز بعد از اتمام پریودش ما رابطه داشتیم.به صورت مقعدی در موقع انزال چند قطره مایع منی رو واژن ایشون ریخته شد که بلافاصله با دستمال پاک شد.بعدش هم سریع کامل شست و شو داده شد واژن.
    2 ساعت بعدش یک قرص اچ دی خورده شد که من بعد مطالعه متوجه شدم شرایط مصرفش دو تایی و با فاصله رمانی 12 ساعته.بعد از دو ساعت از خورده شدن قرص اول دو قرص میل شد و دوازده ساعت بعد هم دو قرص میل شد.الان 3 روز میگذره و مال بشدت نگرانیم.احتمال حاملگی چقدره؟خواهش میکنم کمک کنید

14. alinadal نوشته است: سلام.دوستم دوره های پریودش حدود 40 روزس.رفتع دکتر گفته ازدواج کنی تنظیم میشه.
    3 روز بعد از اتمام پریودش ما رابطه داشتیم.به صورت مقعدی در موقع انزال چند قطره مایع منی رو واژن ایشون ریخته شد که بلافاصله با دستمال پاک شد.بعدش هم سریع کامل شست و شو داده شد واژن.

2 ساعت بعدش یک قرص اچ دی خورده شد که من بعد مطالعه متوجه شدم شرایط مصرفش دو تایی و با فاصله رمانی 12 ساعته.بعد از دو ساعت از خورده شدن قرص اول دو قرص میل شد و دوازده ساعت بعد هم دو قرص میل شد.الان 3 روز میگذره و مال بشدت نگرانیم.احتمال حاملگی چقدره؟خواهش میکنم کمک کنید

سلام
    با توجه به توضیحات شما حتی بدون مصرف قرص هم احتمال بارداری در حد صفر بوده
    نگران نباشید چراکه در روزهای اول بعد از پریود تخمکی وجود نداره
    و شما هم که قرص ها رو مصرف کردید
    نگران چی هستید- بارداری رخ نداده

موفق باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  15. سلام خسته نباشید

یکی از دوستام با دوست پسر خود هر هفته عشق بازی میکنن و در حد آمیزش
    دفعه آخر دست دوست پسرش با منی خود تماس داشته و برای ارضا کردن دوستم آلتشون رو مالیدن

زمان تخمک گذاریشون نبوده اونطور که من واسشون حساب کردم
    من بهشون گفتم نگران نباشه و مشکلی پیش نمیاد
    میخواستم نظر شما رو هم بدونم

ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 84 از 132
رفتن به صفحه :    ... 84 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید