شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکلات عفونی

1. با سلام
    من چند مشکل را باهم دارم و نمیدانم به چه متخصصی باید مراجعه کنم
    1) افت دهان بیشتر روی زبانم و دیواره داخلی لپم
    2) کیپ شدن بینی و پوست پوست شدن کنار پره های بینی و گوشم
    3) جوش های ریز فراوان روی صورتم و بدنم
    4) دردهایی شبیه سینوزیت در پیشانی چشم ها و روی بینی
    من بعد از زدن افت تمام فکم درد میگیرد و حس میکنم همه دندانهایم درد میکنند - این روزها به شدت احساس کسالت میکنم و حوصله هیچ کاری ندارم - و وقتی هم که یک کمی بیشتر از همیشه کار میکنم بدنم میلرزد و احساس میکنم فشارم پایین است خودم احساس میکنم استرس بالایی دارم و یه جور مرض خوردن که همیشه دلم میخواد یه چیزی بخورم - بیماری کم کاری تیروئید دارم - کیست ریز تخمدان هم دارم 29 سالم هست و قابل ذکر است بعضی وقتها احساس میکنم تب و لرز دارم که تقریبا با زمان تخمک گذاری یکی است
    با تشکر از راهنمایی شما

2. h1575 نوشته است: با سلام

هر وقت که نمی دونید به چه متخصصی مراجعه کنید می تونید اول برید پیش پزشک عمومی.پزشکای عمومی شما رو معاینه می کنن و اقدامات بعدی انجام میشه.مثلا اگه لازم باشه می گن پیش کدوم متخصص برید.

3. باعرض سلام
    من يه مدته كه در ناحيه ي واژن احساس درد شديدي ميكنم...احساس ميكنم كه از درون واژن به سمت بيرون فشار شديدي وارد ميشه...حتي حركت كردن هم برام مشكل شده و درد داره..قبلش هم چند قطره خون قهوه اي ديدم..هنوز ازدواج نكردم...ايا امكان عفونت هست يا پاره شدن بكارت؟؟؟؟؟؟باتشكر

4. maryambu نوشته است: باعرض سلام
    من يه مدته كه در ناحيه ي واژن احساس درد شديدي ميكنم...احساس ميكنم كه از درون واژن به سمت بيرون فشار شديدي وارد ميشه...حتي حركت كردن هم برام مشكل شده و درد داره..قبلش هم چند قطره خون قهوه اي ديدم..هنوز ازدواج نكردم...ايا امكان عفونت هست يا پاره شدن بكارت؟؟؟؟؟؟باتشكر

سلام دوست گرامی
    اگر چیزی داخل واژن نکردید که ازاله بکارت منتفیه!و اما اینها گاهاً نشانه های عفونت میتونه باشه قطعاً باید در اولین فرصت به متخصص زنان مراجعه کنید تا با معاینات بالینی ریشه دردها مشخص بشه
    موفق باشید

5. h1575 نوشته است: با سلام
    1) افت دهان بیشتر روی زبانم و دیواره داخلی لپم
    2) کیپ شدن بینی و پوست پوست شدن کنار پره های بینی و گوشم
    3) جوش های ریز فراوان روی صورتم و بدنم
    4) دردهایی شبیه سینوزیت در پیشانی چشم ها و روی بینی
    من بعد از زدن افت تمام فکم درد میگیرد و حس میکنم همه دندانهایم درد میکنند - این روزها به شدت احساس کسالت میکنم و حوصله هیچ کاری ندارم - و وقتی هم که یک کمی بیشتر از همیشه کار میکنم بدنم میلرزد و احساس میکنم فشارم پایین است خودم احساس میکنم استرس بالایی دارم و یه جور مرض خوردن که همیشه دلم میخواد یه چیزی بخورم - بیماری کم کاری تیروئید دارم - کیست ریز تخمدان هم دارم 29 سالم هست و قابل ذکر است بعضی وقتها احساس میکنم تب و لرز دارم که تقریبا با زمان تخمک گذاری یکی است
                                                                                                                         با تشکر از راهنمایی شما

سلام ایا در ناحیه تناسلی هم افت میزنه؟؟؟؟
    برای جوشها که باید بری دکتر پویت
    افت ها اگر همراه درد مفاصل و یا افت تناسلی باشه باید برید فوق  روماتولوژی اگر هم تنها افت دهانه یه متخصص داخلی کافیه
    برای درد سینویها که دکتر عفونی با گپش و حلق و بینی باید برید
    راستی اون پوست پوست شدنا هم پویت باید برید

در مورد افت ها حتما برید دکتر داخلی چون مبتونه زمینه ای از یک بیماری باشه
    متشکرم

6. maryambu نوشته است: باعرض سلام

سلام
    احتمال کیست تخمدان میتونه باشه که پاره شده و درثش منتشر بسه به اونجا
    یا یک عفونت هم میتونه باشه
    بهتره به پزشک مراجعه کنید متخصص زنان و نیز یک نوگرافی لگن رحم و ضمایم هم بدعید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید