شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

TOXO IGG بالا

1. با عرض سلام و خسته نباشید

و با تشکر از سایت پربارتون

من یه خانم 30 ساله هستم و قصد باردارشدن دارم و تا به حال هم اقدامی نکردم در ازمایشهایی که پیش از بارداری در تاریخ 91.08.18 انجام دادم toxo igg من رنج بالایی رو نشان داد

وسوال من از شما این هست که ایا من با این رنج بالا میتونم اقدام به بارداری کنم یا باید اقدامات خاصی انجام بدم شایان ذکر است که من حدود یک سالی هست که گربه دارم و تحت نظر دامپزشک میباشد لطفا من رو راهنمایی کنید که میتونم اقدام کنم یا نه و اگر با این رنج اقدام کنم احتمال سقط وجود دارد ممنون از راهنماییتون

اینهم نتیجه آزمایش:

1.0   > :  TOXO IGG  (ecl  397.00    non reactive  

indeterminate   1.0-3.0

3.0   <     : reactive

TOXO IGM        Negative

2. rana_y نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید

و با تشکر از سایت پربارتون

من یه خانم 30 ساله هستم و قصد باردارشدن دارم و تا به حال هم اقدامی نکردم در ازمایشهایی که پیش از بارداری در تاریخ 91.08.18 انجام دادم toxo igg من رنج بالایی رو نشان داد

وسوال من از شما این هست که ایا من با این رنج بالا میتونم اقدام به بارداری کنم یا باید اقدامات خاصی انجام بدم شایان ذکر است که من حدود یک سالی هست که گربه دارم و تحت نظر دامپزشک میباشد لطفا من رو راهنمایی کنید که میتونم اقدام کنم یا نه و اگر با این رنج اقدام کنم احتمال سقط وجود دارد ممنون از راهنماییتون

اینهم نتیجه آزمایش:

1.0   > :  TOXO IGG  (ecl  397.00    non reactive  

indeterminate   1.0-3.0

3.0   <     : reactive

TOXO IGM        Negative

دوست عزیز توکسوپلاسموز باعث سقط یا حتی ضایعات جنینی میتونه باشه فبل از بارداری حتما با یک پزشک متخصص بیماریهای عفونی مشورت کنیدتاجایی که اطلاع دارم IGMعفونت حاد وIGGعفونت مزمن رو نشون میده

3. من یکسال پیش جنینی رو به خاطر نداشتن قلب و رشد نکردن  در هفته 6 سقط خود به خودی شد بعد از مراجعه به دکتر و ازمایشات متوچه توکسوپلام شد م اینهم ازمایش

انتی روبالا iggمثبت با تیتر 154
    توکسوپلاسم iggمثبت با تیتر 239
    انتی روبالigmوتوکسوپلاسم هر دو منفی بودن

بعداز خوردن100عدد قرص سالازوپیرنا در یکماه بعداز چهار ماه دوباره ازمایش دادم که از این قرار بود
    توکسو پلاسم iggمثبت باتیتر173

دکتر به من گفت پایین اومده ولی هنوز بالاست و باید یکدوره دوباره همون قرص مصرف کنم وسوال من از شما اینه

1-تیتر عادی در این ازمایش توکسو چقدرباید بشه تا در حالت عادی باشد؟

2-در ازمایش من igm منفی بود چرا قرص باید مصرف کنمم؟

3-ایا بخاطر انتی روبالا igg هست که باید قرص مصرف کنم؟

4-اگر در این وضعیت دوباره حامله بشم جنین عفونت رو میگیره مگه اینطور نبود اگه جنینی رو در حین مبتلا به توکسو سقط کنیم بچه های بعدی مشکلی نمیتونه براشون پیش بیاد؟

اگه میتونید منو راهنمای کنید ممنون

4. دوستان کسی جواب منو نمیده اقای دکتر لطفا شما جواب منو بدید خیلی نگرانم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید