شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

كورتاژ با دستگاه

1. سلام خسته نباشيد
    من 27 سال دارم حدود 2 سال پيش عقد بوديم و به علت جداشدن از همسرم مجبور شدم كورتاژ كنم (با دستگاه)، الان خيلي مي ترسم دوباره ازدواج كنم ترس از اينكه حامله نشم و خداي نكرده كسي متوجه نشه من كورتاژ كردم..........آخه بعد كورتاژم خيلي خونريزي داشتم رفتم پيش يه دكتر ديگه، بهم گفت يه تيكه هنوز مونده ولي خداروشكر خودش افتاد........ بعدش خونريزيم خوب شد.... الانم عادت هاي ماهيانم مرتب و منظمه. اما با اين حال ترس دارم ... مي شه راهنماييم كنيد؟؟؟؟؟؟

2. asallllll نوشته است: سلام خسته نباشيد
    من 27 سال دارم حدود 2 سال پيش عقد بوديم و به علت جداشدن از همسرم مجبور شدم كورتاژ كنم (با دستگاه)، الان خيلي مي ترسم دوباره ازدواج كنم ترس از اينكه حامله نشم و خداي نكرده كسي متوجه نشه من كورتاژ كردم..........آخه بعد كورتاژم خيلي خونريزي داشتم رفتم پيش يه دكتر ديگه، بهم گفت يه تيكه هنوز مونده ولي خداروشكر خودش افتاد........ بعدش خونريزيم خوب شد.... الانم عادت هاي ماهيانم مرتب و منظمه. اما با اين حال ترس دارم ... مي شه راهنماييم كنيد؟؟؟؟؟؟

سلام دوست گرامی
    خب از چی میترسید؟؟همه چیز تموم شده والانم طبیعی هستید چرا میترسید ازدواج کنید؟؟خب پرده بکارت که از بین رفته و کسی هم که بخواد باشما ازدواج کنه اینو میدونه !از طرفی فکرکنم کسی درمورد کورتاژ هم چیزی نفهمه! پس علت نگرانی چیه؟؟
    باردار هم میشید ابداً نباید نگران این چیزها باشید به خدا توکل کنید و اگر شرایط ازدواج رو دارید تعلل نکنید و زندگیتونو سرو سامون بدید
    موفق باشید

3. asallllll نوشته است: سلام خسته نباشيد

با درود
    من توصيه ميكنم به يك پزشك متخصص مراجعه كنيد تا از نظر چسبندگي يا مشكلات ديگه بررسي بشيد و با خيال راحت ازدواج كنيد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید